Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947314 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6240 on: 2009-03-23, 14:56:17 »
Mam kaca, wroci³em z Warszawy wlasnie :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6241 on: 2009-03-23, 22:27:35 »
Mam chêæ po³o¿yæ siê, zasn±æ i obudziæ, jak ju¿ bêdzie lato. Jestem na prostej drodze, ¿eby nie zaliczyæ mojego g³ównego bloku. I nie jestem w stanie nic z tym zrobiæ. W sumie to uwa¿am, ¿e nawet marudziæ nie powinnam, ale ja ju¿ nie dajê rady. Nic mi siê nie podoba (w sensie: z tego, co robiê), nie mam pomys³u, jak zrobiæ, ¿eby mi siê podoba³o, nie potrafiê zacisn±æ zêbów i zrobiæ niczego tak na "odwal siê", aby by³o i mieæ z g³owy, bo... nie podoba mi siê. A porz±dnie nie potrafiê.
Ja poproszê czym¶ ciê¿kim w g³owê... (tj. na tyle ciê¿kim, ¿ebym zaczê³a my¶leæ przytomnie)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6242 on: 2009-03-24, 09:14:35 »
Mam chêæ po³o¿yæ siê, zasn±æ i obudziæ, jak ju¿ bêdzie lato
+1
Quote
Nic mi siê nie podoba (w sensie: z tego, co robiê), nie mam pomys³u, jak zrobiæ, ¿eby mi siê podoba³o, nie potrafiê zacisn±æ zêbów i zrobiæ niczego tak na "odwal siê", aby by³o i mieæ z g³owy, bo... nie podoba mi siê. A porz±dnie nie potrafiê.
+1
Quote
Ja poproszê czym¶ ciê¿kim w g³owê... (tj. na tyle ciê¿kim, ¿ebym zaczê³a my¶leæ przytomnie)
+1

Mam problemy z okre¶laniem konkretów, zacieraj± mi siê i zlewaj± cele i priorytety. Nie wiem za co siê z³apaæ, nie robiê nic, wszystko odk³adam i w koñcu nic z tego nie wynika. Zamiast wzi±æ siê za siebie ju¿ spory czas temu [to ju¿ pewnie mo¿na liczyæ w miesi±cach] to ca³y czas skaczê sobie z kwiatka na kwiatek i tylko czekam, a¿ mi ta mini³±czka sp³onie... Jak dot±d wszystkie sposoby na zmuszenie siê do ruszenia dupy zawodz±  :?

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6243 on: 2009-03-25, 00:14:36 »
24. marzec, a ja musia³em ¶nieg z szyb zeskrobywaæ. Z³ota polska wiosna normalnie. :/
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6244 on: 2009-03-25, 08:49:04 »
Black metal to ja lubiê w muzyce, w pogodzie ju¿ mniej ;[
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6245 on: 2009-03-25, 09:39:46 »
Mo¿e nie powinienem o tym pisaæ, ale zupe³nie nie mogê siê pozbieraæ po sobotnim koncercie... Jestem zmêczony moim ¿yciem zawodowym. Chcia³bym co¶ zmieniæ, a tu taka zupe³na niemoc. Robiæ co¶, robiæ... Gdyby nie moi najbli¿si tu w domu, zwariowa³bym... Wczoraj by³em u znajomych na "odwiedkach" i zupe³nie nie mogli mnie poznaæ - wyciszony, smutny i wycofany - nie potrafi³em tym razem byæ dusz± towarzystwa. Mo¿e nie trzeba by³o jechaæ do tej Warszawy...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6246 on: 2009-03-25, 09:46:02 »
Jacku, przestañ, to pewnie przez przeci±gaj±c± siê zimê  :>
(wczoraj pogoda by³a zajebista  :shock:)

Nie nie powieniene¶ by³ przyje¿d¿aæ, tylko czê¶ciej powiniene¶ przyje¿d¿aæ :P
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6247 on: 2009-03-25, 10:18:20 »
24. marzec, a ja musia³em ¶nieg z szyb zeskrobywaæ. Z³ota polska wiosna normalnie. :/
Taaa... piêkn± mamy zimê tej wiosny :?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6248 on: 2009-03-25, 12:10:08 »
Czemu taka kaszana mnie wci±¿ spotyka  :(. ¯adnych przeja¶nieñ... Nie zas³ugujê na szczê¶cie? 
:( :( :(

Nic mi siê nie chce...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6249 on: 2009-03-25, 21:39:20 »
Mo¿e nie powinienem o tym pisaæ, ale zupe³nie nie mogê siê pozbieraæ po sobotnim koncercie... Jestem zmêczony moim ¿yciem zawodowym. Chcia³bym co¶ zmieniæ, a tu taka zupe³na niemoc. Robiæ co¶, robiæ... Gdyby nie moi najbli¿si tu w domu, zwariowa³bym... Wczoraj by³em u znajomych na "odwiedkach" i zupe³nie nie mogli mnie poznaæ - wyciszony, smutny i wycofany - nie potrafi³em tym razem byæ dusz± towarzystwa. Mo¿e nie trzeba by³o jechaæ do tej Warszawy...

Jacku, ja te¿ mam co¶ w tym stylu, a przynajmniej mia³em, ale z tym trzeba walczyæ. Nie rozpamiêtuj, ¿e to ju¿ po wszystkim, ¿e to by³o takie wspania³e, ale takie krótkie i ju¿ siê skoñczy³o. Pomy¶l, ¿e czeka³e¶ tyle czasu, ale przecie¿ od pocz±tku wiedzia³e¶, ¿e to tylko dwie godziny. Wracaj do tego z u¶miechem, wspominaj jak piêkne i szczê¶liwe to by³y chwile, s³uchaj muzyki, ale nie tylko Opeth i ciesz siê tym, co jest i co ma nadej¶æ! Przesz³o¶æ jest po to, by mo¿na by³o zapomnieæ o tym, co z³e i pocieszyæ siê tym, ¿e tak by³o wiele dobrych rzeczy. :D I nie traæ nadziei, przecie¿ mo¿e spotkamy siê znowu wszyscy ju¿ za rok. Jestem przekonany, ¿e Opeth po takim przyjêciu szybko do nas wróci :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6250 on: 2009-03-25, 21:42:29 »
Jacku, ja te¿ mam co¶ w tym stylu, a przynajmniej mia³em, ale z tym trzeba walczyæ. Nie rozpamiêtuj, ¿e to ju¿ po wszystkim, ¿e to by³o takie wspania³e, ale takie krótkie i ju¿ siê skoñczy³o. Pomy¶l, ¿e czeka³e¶ tyle czasu, ale przecie¿ od pocz±tku wiedzia³e¶, ¿e to tylko dwie godziny. Wracaj do tego z u¶miechem, wspominaj jak piêkne i szczê¶liwe to by³y chwile, s³uchaj muzyki, ale nie tylko Opeth i ciesz siê tym, co jest i co ma nadej¶æ! Przesz³o¶æ jest po to, by mo¿na by³o zapomnieæ o tym, co z³e i pocieszyæ siê tym, ¿e tak by³o wiele dobrych rzeczy. :D I nie traæ nadziei, przecie¿ mo¿e spotkamy siê znowu wszyscy ju¿ za rok. Jestem przekonany, ¿e Opeth po takim przyjêciu szybko do nas wróci :D
Ale on po prostu têskni za nami, a nie za Opysiem :P
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6251 on: 2009-03-25, 21:50:30 »
Obawiam siê i podskórnie odczuwam, ¿e ta ca³a przygoda za bardzo przypomina mi "Ma³pê w zimie"...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6252 on: 2009-03-25, 23:42:02 »
My¶la³em, ¿e siê tu nigdy nie wpiszê.
Wiecie ile jest u mnie stopni na zewn±trz (a przy okazji p**dzi mi po stopach) ? (Ustrzyki Dolne)
Kto zgadnie temu wy¶lê pocztówkê z arktycznych Ustrzyk lub Alp :P
Chocia¿ teraz mo¿ecie nie chcieæ przez to zgadywaæ :P
« Last Edit: 2009-03-25, 23:46:38 by Enter_the_Chicken »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6253 on: 2009-03-26, 00:12:30 »
A jak mi kto¶ choæby wspomni o efekcie cieplarnianym, to dostanie w ryj.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6254 on: 2009-03-26, 00:24:57 »
My¶la³em, ¿e siê tu nigdy nie wpiszê.
Wiecie ile jest u mnie stopni na zewn±trz (a przy okazji p**dzi mi po stopach) ? (Ustrzyki Dolne)
Kto zgadnie temu wy¶lê pocztówkê z arktycznych Ustrzyk lub Alp :P
Chocia¿ teraz mo¿ecie nie chcieæ przez to zgadywaæ :P
- 5 *?  :> :> :>
Ale ¿adnej kartki ju¿ nie chcê, jakby co :P
edit: Chyba, ¿e z Alp... takiej jeszcze nie mam  :twisted:
« Last Edit: 2009-03-26, 00:29:38 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success