Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947278 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6255 on: 2009-03-26, 01:50:22 »
tyle a w tym tempie to do 5 nad ranem zrobi sie jakies -14
daj adres warszawski na priv :)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6256 on: 2009-03-26, 23:24:02 »
Nie mam co robiæ w sobotni wieczór... to chyba niedobrze. :mrgreen:
[under construction]

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6257 on: 2009-03-26, 23:34:34 »
Mo¿e nie powinienem o tym pisaæ, ale zupe³nie nie mogê siê pozbieraæ po sobotnim koncercie... Jestem zmêczony moim ¿yciem zawodowym. Chcia³bym co¶ zmieniæ, a tu taka zupe³na niemoc. Robiæ co¶, robiæ... Gdyby nie moi najbli¿si tu w domu, zwariowa³bym... Wczoraj by³em u znajomych na "odwiedkach" i zupe³nie nie mogli mnie poznaæ - wyciszony, smutny i wycofany - nie potrafi³em tym razem byæ dusz± towarzystwa. Mo¿e nie trzeba by³o jechaæ do tej Warszawy...

Jacku, ja te¿ mam co¶ w tym stylu, a przynajmniej mia³em, ale z tym trzeba walczyæ. Nie rozpamiêtuj, ¿e to ju¿ po wszystkim, ¿e to by³o takie wspania³e, ale takie krótkie i ju¿ siê skoñczy³o. Pomy¶l, ¿e czeka³e¶ tyle czasu, ale przecie¿ od pocz±tku wiedzia³e¶, ¿e to tylko dwie godziny. Wracaj do tego z u¶miechem, wspominaj jak piêkne i szczê¶liwe to by³y chwile, s³uchaj muzyki, ale nie tylko Opeth i ciesz siê tym, co jest i co ma nadej¶æ! Przesz³o¶æ jest po to, by mo¿na by³o zapomnieæ o tym, co z³e i pocieszyæ siê tym, ¿e tak by³o wiele dobrych rzeczy. :D

normalnie zgadzam siê w 250 % z tym, co napisa³ Callahan...np. po Woodstocku to ja przez parê dni nie mogê siê pozbieraæ i tak cholernie nie chce wracaæ do rzeczywisto¶ci...albo wtedy po pamiêtnym Hunterfe¶cie, albo moim pierwszym festiwalu tyskim (choæ muzycznie to trochê nie moje klimaty)...pamiêtam, ¿e nie mog³am pogodziæ siê z tym, ¿e nie zobaczê tych osób, które tam spotka³am przez ca³y nastêpny rok.....dom by³ dla mnie jak wiêzienie...po kilku dniach pod namiotami, robieniu czego i kiedy siê chce, wspólnych ¶piewach przy ognisku my¶la³am, ¿e zwariujê w domu...zw³aszcza, je¶li po czym¶ takim wraca siê do swojej wioski (bo wtedy tam jeszcze mieszka³am), gdzie nie ma co robiæ, nie ma siê znajomych z którymi mo¿na spêdziæ wolny czas, nie ma koncertów, które s± moim ¿yciem chyba, ale najgorsze kiedy ma siê tak± babciê jeszcze, która o godz. 21, a czasem nawet wcze¶niej ka¿e k³a¶æ siê spaæ, bo jak nie to awantura na ca³ego....eh...wiem jak ja narzeka³am na ten Wroc³aw, ale nareszcie tutaj czuje, ¿e ¿yje (co prawda narazie jeszcze nie tak, jak chcia³am, ale od czego¶ trzeba zacz±æ)....nie bêdê zapeszaæ, ale je¶li jutro uda mi siê za³atwiæ pewn± sprawê i oka¿e siê to trafnym wyborem, to bedê taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka happy!!!!!!!!!!pierwswzy raz od d³uzszego czasu...o! ju¿ wiem, jak po koncercie NDK tylko, ze ta rado¶æ bêdzie trwa³a jeszcze d³u¿ej...to siê zweryfikuje w praktyce, ale staram siê optymistycznie do tego nastawiæ...ale wracaj±c do tego, co napisa³am o Wrocku...nareszcie ¿yjê choæ trochê samodzielnie, pó¼no, bo pó¼no zaczynam, ale lepsze to ni¿ wcale.....ale naprawde ¶wietnie Ciê rozumiem, bo sama czêsto tak mam...wiêc nie ³am siê...g³owa do góry, a wszystko w koñcu siê u³o¿y i albo uda Ci sie co¶ zmieniæ, albo ta zmiana oka¿e siê po prostu niepotrzebna, czego Ci oczywi¶cie ¿yczê! :D
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6258 on: 2009-03-26, 23:38:56 »
Dziêki, ju¿ siê trochê pozbiera³em. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6259 on: 2009-03-27, 09:13:53 »
www.bash.org.pl umar³!  :x
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6260 on: 2009-03-27, 13:05:48 »

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6262 on: 2009-03-27, 17:55:04 »
www.bash.org.pl umar³!  :x

wstanie, spokojnie ;]

ma³a alternatywa dla basha :mrgreen:

gowniana alternatywa zreszta - wszystko z basha kradna i wstawiaja na kretyn.com :P

btw bash juz chodzi ;]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6263 on: 2009-03-27, 21:47:53 »
¯ywiê g³êbok± niechêæ do s±siada z góry, jest on bardzo niesympatycznym osobnikiem. I ¼le mu ¿yczê, czego w zasadzie czêsto nie czyniê.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6264 on: 2009-03-27, 21:52:13 »
www.bash.org.pl umar³!  :x

wstanie, spokojnie ;]

ma³a alternatywa dla basha :mrgreen:

gowniana alternatywa zreszta - wszystko z basha kradna i wstawiaja na kretyn.com :P

btw bash juz chodzi ;]


mnie smieszy :P


a propos:
pisze do kolegi
- s³ysza³es, ze basha zamkneli?
on na to - kogo? :mrgreen:


eh...jutro czeka mnie chyba niezbyt mi³a rozmowa z w³ascicielka...mam nadzieje chociaz, ze mi odda czesc kasy:/
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6265 on: 2009-03-27, 22:26:34 »
Ja napisa³em kumplowi, ¿e basha zamknêli, to mi odpisa³ wysy³aj±c wiadomo¶æ o nowym baszu i dopisek:
a myslalem ze zawalu dostane, terrorysta jebany...
 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Za¿alenie:
Mam za dobry monitor. Za dobry do starego Planescape: Torment. W innych erpegach siê da zmieniæ rozdzielczo¶æ, a tu nigdzie nie znalaz³em. A w trybie okienkowym [o ile w ogóle znajdê jak go w³±czyæ, o ile jest] graæ nie bêdê, bo nie cierpiê. Chyba siê bêdê mêczyæ na rozmazanej i rozwalonej grafice, podobno gra jest tego warta... Ale ile¿ ja ju¿ podej¶æ do tego robi³em...

O i jeszcze jedno mam - jestem nieodpowiedzialny, narobi³em sobie zaleg³o¶ci, nie nadrobi³em, teraz nie wiem jak to wszystko u³o¿yæ, ¿eby siê pozbieraæ i nic nie zepsuæ dokumentnie. Jestem na siebie z³y, krótko mówi±c, a lenistwo i tak mnie jeszcze bardziej wgniata w fotel i nie pozwala ruszyæ ty³ka do roboty...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6266 on: 2009-03-27, 22:37:37 »
O i jeszcze jedno mam - jestem nieodpowiedzialny, narobi³em sobie zaleg³o¶ci, nie nadrobi³em, teraz nie wiem jak to wszystko u³o¿yæ, ¿eby siê pozbieraæ i nic nie zepsuæ dokumentnie. Jestem na siebie z³y, krótko mówi±c, a lenistwo i tak mnie jeszcze bardziej wgniata w fotel i nie pozwala ruszyæ ty³ka do roboty...
+1 I wcale jako¶ nie jest mi ra¼niej U_U

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6267 on: 2009-03-27, 23:04:06 »

Za¿alenie:
Mam za dobry monitor. Za dobry do starego Planescape: Torment. W innych erpegach siê da zmieniæ rozdzielczo¶æ, a tu nigdzie nie znalaz³em. A w trybie okienkowym [o ile w ogóle znajdê jak go w³±czyæ, o ile jest] graæ nie bêdê, bo nie cierpiê. Chyba siê bêdê mêczyæ na rozmazanej i rozwalonej grafice, podobno gra jest tego warta... Ale ile¿ ja ju¿ podej¶æ do tego robi³em...


Jedyna gra któr± chcia³o mi siê przej¶æ do samego koñca. Wspominam bardzo dobrze :]
wszystko, co sko¶ne.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6268 on: 2009-03-27, 23:11:12 »
Chcê kotka, którego bêdê g³askaæ i tuliæ i mówiæ do niego d¿ord¿...
Sunset.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6269 on: 2009-03-28, 00:02:06 »
Chcê kotka, którego bêdê g³askaæ i tuliæ i mówiæ do niego d¿ord¿...
Sunset.
A mo¿e byæ du¿y i rudy? To znaczy garfieldowy...?  :twisted:

Ja nawet zaczê³am "pisaæ" pracê z pedagogiki...  :? Jutro doszlifujê i bêdzie gites...
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success