Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947327 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6270 on: 2009-03-28, 10:34:23 »
hmmm...nie wiedzia³am, gdzie to napisaæ, a zak³adaæ specjalnie nowy w±tek nie ma sensu...móg³by mi kto¶ doradziæ w pewnej sprawie?
otó¿...wczoraj wypowiedzia³am mojej w³a¶cicielce umowê o mieszkanie tak jak siê umawia³y¶my z 2 tyg.wyprzedzeniem...tylko, ¿e ja chcê siê wyprowadziæ ju¿ w przysz³ym tygodniu...jako¶ w po³owie tygodnia, czy ona zwróci mi kasê za te dni, kiedy mnie tu ju¿ nie bêdzie? dodam, ¿e umowê podpisa³y¶my 20-tego i tego dnia ka¿dego m-ca z góry jej  p³acê...wiêc w tym miesi±cu mieszkam zaledwie 8 dni....tak sobie my¶lê, ze je¶li nie bêdzie mi chcia³a oddaæ prawie ca³ej kasy, to mo¿e jej powiedzieæ, ¿eby mi chocia¿ odda³a za te 11 dni, które zostan± jeszcze po tym 2-tygodniowym wypowiedzeniu? zupe³nie nie wiem jakich argumentów u¿yæ, je¶li nie bêdzie chcia³a mi nawet tej kasy oddaæ? i czy w ogóle mam do tego prawo, bo mi siê wydajê, ze jednak mam:/
ona wraca dzisiaj, pewnie za parê godzin....trochê bojê siê tej rozmowy, a kasa ta jest mi potrzebna na zap³acenie pokoju, w którym prawdopodobnie zamieszkam...w sumie nieco to przygnêbiaj±ce, wiêc mo¿emy uznaæ, ze do tej ksiêgi pasuje... :?



na dodatek mia³am taki cholernie przykry sen, ¿e do tej pory nie mogê o nim zapomnieæ :(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6271 on: 2009-03-28, 12:59:19 »
Tak mnie ostatnio wkurza jeden cz³owiek... cholera, g³upek, najchêtniej bym mu dowali³a, to mo¿e te jego humory i fochy by mu przesz³y... Krajst, niektórzy (podkre¶lam, ¿eby panowie z forum znów nie my¶leli, ¿e to o nich  :mrgreen: ;)) faceci s± gorsi ni¿ baby... jak focha taki z³apie to... argh!

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6272 on: 2009-03-28, 16:56:54 »
Tak mnie ostatnio wkurza jeden cz³owiek... cholera, g³upek, najchêtniej bym mu dowali³a, to mo¿e te jego humory i fochy by mu przesz³y... Krajst, niektórzy (podkre¶lam, ¿eby panowie z forum znów nie my¶leli, ¿e to o nich  :mrgreen: ;)) faceci s± gorsi ni¿ baby... jak focha taki z³apie to... argh!

... ja jestem zupe³nie w kropce. Ja nawet nie wiem dok³adnie co czujê czy zawód czy smutek czy z³o¶æ czy rozczarowanie czy mo¿e wszystko razem. Ca³y czas muszê co¶ robiæ ¿eby nie my¶leæ. Czarna rozpacz mnie ogarnia czasem... za du¿o my¶lê :<

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6273 on: 2009-03-28, 17:18:29 »
k***a! ¼le mi jak cholera...têskniê za Waw± i czym¶ jeszcze :(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6274 on: 2009-03-28, 19:02:37 »
Tak mnie ostatnio wkurza jeden cz³owiek... cholera, g³upek, najchêtniej bym mu dowali³a, to mo¿e te jego humory i fochy by mu przesz³y... Krajst, niektórzy (podkre¶lam, ¿eby panowie z forum znów nie my¶leli, ¿e to o nich  :mrgreen: ;)) faceci s± gorsi ni¿ baby... jak focha taki z³apie to... argh!

... ja jestem zupe³nie w kropce. Ja nawet nie wiem dok³adnie co czujê czy zawód czy smutek czy z³o¶æ czy rozczarowanie czy mo¿e wszystko razem. Ca³y czas muszê co¶ robiæ ¿eby nie my¶leæ. Czarna rozpacz mnie ogarnia czasem... za du¿o my¶lê :<

Witaj w klubie! Jakbym czyta³a siebie  :(
 :goodman:
Normalnie ¯AL  :(

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6275 on: 2009-03-28, 22:32:34 »
¦mierdzê tandet±. Mnie nie mo¿na kochaæ. Generalnie ¿al, bo nie potrafiê podj±æ decyzji, to znaczy przyznaæ siê do niej, bo by³a oczywista do podjêcia, zosta³a podjêta ju¿ prawie rok temu, je¶li nie rok temu, ale ja oczywi¶cie w dalszym ci±gu udajê g³upka i udajê, ¿e nie mogê jeszcze jej podj±æ. Nic, tylko g³ow± ostukaæ ka¿d± cegie³kê Chiñskiego Muru.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6276 on: 2009-03-29, 17:01:14 »
Posz³am sobie do obuwniczego w Galerii Krakowskiej, ¿eby porozgl±daæ siê za kozaczkami jakimi¶ fajnymi, w koñcu mamy posezonowe obni¿ki i tak dalej... znalaz³am super bucik (prawy), na niewysokim obcasie, mój rozmiar i w ogóle wsio cacy. No to szukam drugiego (lewego) do pary, patrzê jest, ale o rozmiar mniejszy  :shock:. Pytam facia z obs³ugi o co kaman, a ten mi odpowiada, ¿e niestety, zosta³y dwa pojedyncze ka¿dy z innego rozmiaru  #-o. Kurna, takiego pecha jak ja to nikt chyba nie ma  :?. Nie do¶æ, ¿e ciê¿ko mi znale¼æ buty, których cholewka pasowa³aby na moj± niewymiarow±, w naszych czasach lansowania patykowatych nóg  :? wrêcz zmutowan±, zbyt kobiec±, poszerzaj±c± siê ku górze ³ydkê  :?, to jeszcze jak ju¿ co¶ znajdê to okazuje siê, ¿e tylko jedn± nogê mog³abym przyodziaæ...  :shock: #-o

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6277 on: 2009-03-29, 17:24:35 »
w naszych czasach lansowania patykowatych nóg  :?
niektórzy maja te "patyki" nie z wlasnego wyboru :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6278 on: 2009-03-29, 17:58:36 »
w naszych czasach lansowania patykowatych nóg  :?
niektórzy maja te "patyki" nie z wlasnego wyboru :?

Ale ja nie rzucam siê na ludzi którzy maj± "patyki", tylko na tych, którzy produkuj± buty i lansuj± nienajedzone modelki ze w¶ciek³ymi minami  :lol:  :twisted:. Czujê siê dyskryminowana, o!  :?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6279 on: 2009-03-29, 21:55:34 »
w naszych czasach lansowania patykowatych nóg  :?
niektórzy maja te "patyki" nie z wlasnego wyboru :?

Ale ja nie rzucam siê na ludzi którzy maj± "patyki", tylko na tych, którzy produkuj± buty i lansuj± nienajedzone modelki ze w¶ciek³ymi minami  :lol:  :twisted:. Czujê siê dyskryminowana, o!  :?

no chyba, ¿e tak...


poza tym, te "patyki" maj± nie tylko modelki ;)
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6280 on: 2009-03-30, 07:17:10 »
Poniedzia³ek... ;(

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6281 on: 2009-03-30, 16:41:42 »
a ³udzi³am siê, ze babki pracujace na polibudzie sa normalniejsze niz te z uniwerka...dzisiaj sie przekonalam jak jest naprawde....
jak najbardziej wredne i podle babsko na swiecie moze pracowac w dziale ds. studenckich???? to jest jakas kpina!!! przeciez z taka debilka ni ch***a nie idzie niczego zalatwic...ciekawe jak sobie z nia radza ludzie z polibudy....gdyby od niej k***a nie zalezalo wypisanie swistka o przydziale miejsca w akademcu to bym jej juz powiedziala, co o niej mysle! mam nadzieje, ze juz nigdy nie bede miec z nia do czynienia :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6282 on: 2009-03-30, 17:17:05 »
Pora¿ka za pora¿k± -> dzieñ pora¿ek! :?


poza tym, te "patyki" maj± nie tylko modelki ;)

Dlatego powinni produkowaæ ró¿ne buty (i nie tylko), ¿eby wszyscy byli zadowoleni :]
« Last Edit: 2009-03-30, 17:18:46 by Jasmin »

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6283 on: 2009-03-30, 21:43:01 »
Pora¿ka za pora¿k± -> dzieñ pora¿ek! :?


poza tym, te "patyki" maj± nie tylko modelki ;)

Dlatego powinni produkowaæ ró¿ne buty (i nie tylko), ¿eby wszyscy byli zadowoleni :]
otoz to, ale niestety to raczej niemozliwe...ja swoje glany kupilam przez neta, bo nigdzie takich nie moglam znalezc...juz nie mowiac o ciuchach, ktorych znalezienie dla mnie czasem graniczy z cudem...


nie chce mi sie, nie chce mi sie, nie chce mi sie....ale jak nie zrobie tego dzisiaj to kuniec, bo na piatek trza oddac, a ja wszystkie dni mam zajete...coz...chyba, ze zablysne geniuszem dzien przed :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6284 on: 2009-03-30, 22:18:14 »
Ten tydzieñ mnie wykoñczy. A zdawa³o siê, ¿e poprzedni ju¿ mnie zmasakrowa³. Bêdzie gorzej.