Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947365 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6285 on: 2009-04-01, 11:54:16 »
emowo mi.

a w dodatku sprawy "szkolne" mi siê nie uk³adaj±. i mam ¶ródsemestraln± minisesjê przez najbli¿szy czas.

edit: i nowa strona of kors ;(
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6286 on: 2009-04-01, 12:53:26 »
kochaæ nie warto i ¶miaæ siê nie warto...


Ech, nic mi siê nie chce...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6287 on: 2009-04-01, 15:03:32 »
Nie lubie Prima Aprilis. Nie wiadomo w co wierzyæ.

A i jakie¶ dziwne literki mam w nicku jakbym pisa³ czcionk± Pokemon... :P

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6288 on: 2009-04-01, 15:05:17 »
Nie lubie Prima Aprilis. Nie wiadomo w co wierzyæ.

A i jakie¶ dziwne literki mam w nicku jakbym pisa³ czcionk± Pokemon... :P
+1 :)
poniewa¿ nie wszyscy u¯yTKoWnICy maj± zmienione literki domy¶lam siê, i¿ to sprawka MiNDeR'aA ;-)

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6289 on: 2009-04-01, 15:32:29 »
Nie lubie Prima Aprilis. Nie wiadomo w co wierzyæ.

A i jakie¶ dziwne literki mam w nicku jakbym pisa³ czcionk± Pokemon... :P
+1 :)
poniewa¿ nie wszyscy u¯yTKoWnICy maj± zmienione literki domy¶lam siê, i¿ to sprawka MiNDeR'aA ;-)

Te literki sprawi³y, ¿e wchodz±c dzi¶ na forum w pierwszej chwili my¶la³am, ¿e nasze forum wywalili, a w jego miejsce pojawi³o siê jakie¶ forum dla nastoletnich fanek Britni Spirs. Szkoda, ¿e koloru nie da³o siê zmieniæ na majtkowy ró¿  :lol:. To by³by szok.

Ja siê dzi¶ nabra³am na to, ¿e od 2010 znów ma wróciæ "bykowe"  :lol: (patrz onet.pl)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6290 on: 2009-04-01, 17:34:20 »
A do mnie nie docieraj± ¿adne w±tpliwej jako¶ci ¿arty primaaprilisowe O.o (na szczê¶cie ;>)
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6291 on: 2009-04-01, 19:27:44 »
Ja mam ¿arty od paru dni...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6292 on: 2009-04-01, 19:33:31 »
mnie sie kiepskie zarty dzis trzymaja, ludzie maja coraz mniej pomyslow na dobry prima aprilis...

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6293 on: 2009-04-01, 20:07:52 »
¿ycie to jeden wielki ¿art. lol ;p

pieprzonej ksi±¿ki: jakubowski sztencel - wstêp do rachunku prawdopodobieñstwa nie ma ju¿ w ¿adnej bibliotece, a jest mi pilnie potrzebna. a¿ mnie skrêca na my¶l o kserowaniu takiej ceg³y, przecie¿ to ma kilkaset stron. czemu cholera nie mam dostêpu do potrzebnej wiedzy w jaki¶ uczciwy sposób? nawet na allegro nikt nie wystawia.
wszystko, co sko¶ne.

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6294 on: 2009-04-01, 20:13:28 »
¿ycie to jeden wielki ¿art. lol ;p

pieprzonej ksi±¿ki: jakubowski sztencel - wstêp do rachunku prawdopodobieñstwa nie ma ju¿ w ¿adnej bibliotece, a jest mi pilnie potrzebna. a¿ mnie skrêca na my¶l o kserowaniu takiej ceg³y, przecie¿ to ma kilkaset stron. czemu cholera nie mam dostêpu do potrzebnej wiedzy w jaki¶ uczciwy sposób? nawet na allegro nikt nie wystawia.

niestety na PK tez wszystkie wypozyczone :/ wiêc nie pomogê..

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6295 on: 2009-04-01, 21:33:51 »
Ja siê dzi¶ nabra³am na to, ¿e od 2010 znów ma wróciæ "bykowe"  :lol: (patrz onet.pl)
Za ka¿dym razem jak o tym s³yszê, to przypomina mi siê osoba, która twierdzi³a, ¿e ksiê¿a to darmozjady i powinni bykowe p³aciæ XD I w jakim¶ stopniu siê z tym zgadzam, pewnie to z mojej czystej, wrodzonej z³o¶liwo¶ci i nabytych uprzedzeñ :mrgreen:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6296 on: 2009-04-01, 22:17:40 »
Mam do przeczytania Ulyssesa i Olivera Twista. Na jutro. >.< I ³apie mnie jakie¶ parszywe przeziêbienie, w zwi±zku z czym nie pojadê w weekend na Pogórze Wielickie, za to zostanê w domu, krakowskim i katowickim, ¿eby robiæ research i pichciæ abstrakt swojego referatu na t±¿ konferencjê. Ju³a³, ¿e tak powiem.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6297 on: 2009-04-01, 22:31:29 »
Nie mam ciep³ej wody, z³apa³a mnie grypa, jutro muszê koniecznie i¶æ do pracy, zaginê³y moje okulary, nie podoba³ mi siê dzisiejszy dzieñ, muszê odrobiæ trochê pamiêciowej nauki, co jest mi wybitnie nie na rêkê, koñcz± mi siê pieni±dze, a wyp³ata jeszcze daleko, w³a¶ciwie nie wiem, kiedy dok³adnie, a mo¿e mnie oszukaj± i nie dostanê ani grosza?, bezsenno¶æ te¿ mnie gnêbi, wiêc generalnie, nie licz±c mniejszych problemów, katastrofa goni katastrofê.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6298 on: 2009-04-01, 23:29:44 »
Nie mam ciep³ej wody, z³apa³a mnie grypa, jutro muszê koniecznie i¶æ do pracy, zaginê³y moje okulary, nie podoba³ mi siê dzisiejszy dzieñ, muszê odrobiæ trochê pamiêciowej nauki, co jest mi wybitnie nie na rêkê, koñcz± mi siê pieni±dze, a wyp³ata jeszcze daleko, w³a¶ciwie nie wiem, kiedy dok³adnie, a mo¿e mnie oszukaj± i nie dostanê ani grosza?, bezsenno¶æ te¿ mnie gnêbi, wiêc generalnie, nie licz±c mniejszych problemów, katastrofa goni katastrofê.

Jo³, brzmi jakby¶ mia³ gorzej ode mnie :shock:
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6299 on: 2009-04-01, 23:34:36 »
Ja siê dzi¶ nabra³am na to, ¿e od 2010 znów ma wróciæ "bykowe"  :lol: (patrz onet.pl)
Za ka¿dym razem jak o tym s³yszê, to przypomina mi siê osoba, która twierdzi³a, ¿e ksiê¿a to darmozjady i powinni bykowe p³aciæ XD I w jakim¶ stopniu siê z tym zgadzam, pewnie to z mojej czystej, wrodzonej z³o¶liwo¶ci i nabytych uprzedzeñ :mrgreen:
Bykowe, nie bykowe, gdyby tak kazaæ ko¶cielnym p³aciæ podatki, to zaraz by¶my z kryzysu wyszli i zostali najbogatszym krajem ¶wiata   :lol:. Szczególnie takiego jednego ko¶cielnego grzyba bym opodatkowa³a  :twisted: