Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947322 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6300 on: 2009-04-02, 00:08:59 »
HA HA, Very funneh ADMIN, now putz meh nick back to itz proper "Kekkai" form
K THX BYE

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6301 on: 2009-04-02, 00:11:36 »
HA HA, Very funneh ADMIN, now putz meh nick back to itz proper "Kekkai" form
K THX BYE
gdyby to jednak bylo KeKKai, to pieknie nawiazywaloby do King Crimson - THRaKaTTaK :)
zreszta i z jednym 'k' malym tez mi sie natychmiast skojarzylo

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6302 on: 2009-04-02, 21:43:08 »
Nie mam ciep³ej wody, z³apa³a mnie grypa, jutro muszê koniecznie i¶æ do pracy, zaginê³y moje okulary, nie podoba³ mi siê dzisiejszy dzieñ, muszê odrobiæ trochê pamiêciowej nauki, co jest mi wybitnie nie na rêkê, koñcz± mi siê pieni±dze, a wyp³ata jeszcze daleko, w³a¶ciwie nie wiem, kiedy dok³adnie, a mo¿e mnie oszukaj± i nie dostanê ani grosza?, bezsenno¶æ te¿ mnie gnêbi, wiêc generalnie, nie licz±c mniejszych problemów, katastrofa goni katastrofê.

Jo³, brzmi jakby¶ mia³ gorzej ode mnie :shock:

Ka¿dy ma tak ¼le, na jak ¼le zas³uguje.  :evil:

Mam ju¿ trochê lepiej - ciep³a woda wróci³a i kawa³ek okularów. Jutro albo w sobotê bêd± nowe. Z³a wiadomo¶æ jest taka, ¿e ¿erujê na znajomych, bo ostatnie pieni±dze posz³y na ich cel. Nie uczê siê, olewam. I tak jutro umrzemy... Brakuje mi si³ witalnych i w³a¶ciwie ka¿dych innych te¿. Przesilenie wiosenne?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6303 on: 2009-04-02, 23:24:00 »
Nie uczê siê, olewam. I tak jutro umrzemy... Brakuje mi si³ witalnych i w³a¶ciwie ka¿dych innych te¿. Przesilenie wiosenne?

+1

Z góry sorry dla wszystkich ekonomistów.

Co prawda ledwo liznê³am ekonomii w ¿yciu, ale im wiêcej czytam tych pseudo m±dro¶ci, tym bardziej mam wra¿enie ¿e to nauka w stylu kultu cargo, jedna wielka ¶ciema i ubieranie humanistycznych pierdó³* w ¶cis³± otoczkê. Bior± sobie tacy pojêcie "indukcja" jakby nie wiedzieli co znaczy; niby, ¿e jakie¶ tezy maj±, czy dowody, czy nie wiadomo co jeszcze, wrêcz wykres czasem narysuj± (o boziu!), ale to wszystko tak nieprecyzyjne, oparte li jedynie na w±tpliwych dla mnie przes³ankach (sk±d wiadomo, ¿e nie sprzecznych? sk±d wiadomo czy te ich "badania" s± obiektywne? a choæby nawet po prostu wiarygodne...?). Robi± sobie prawa na podstawie "do¶wiadczeñ empirycznych", i jak im siê zgadza z rzeczywisto¶ci± to ju¿ jest niby prawda - na jakiej podstawie? Jak co¶ siê zgodzi 3 razy to wcale nie znaczy, ¿e zgodzi siê po raz czwarty.

Kult cargo! (a mo¿e siê mylê i jestem zdenerwowana jutrzejszym kolosem jedynie, nie wykluczam :S)

*uwielbiam humanistyczne pierdo³y, za to nie lubiê, gdy siê udaje, ¿e s± ¶cis³e :/
wszystko, co sko¶ne.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6304 on: 2009-04-03, 02:13:31 »
Quote
jednoreki bandyta! odswiezasz NK az na dole bedzie 5 papiezy!!!

mania wstawiania JPII, wierz±cy nie jestem ale osobiscie do tego czlowieka nic nie mam, ale to juz przegiecie jest.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6305 on: 2009-04-03, 08:48:25 »
Z góry sorry dla wszystkich ekonomistów.

Co prawda ledwo liznê³am ekonomii w ¿yciu, ale im wiêcej czytam tych pseudo m±dro¶ci, tym bardziej mam wra¿enie ¿e to nauka w stylu kultu cargo, jedna wielka ¶ciema i ubieranie humanistycznych pierdó³* w ¶cis³± otoczkê. Bior± sobie tacy pojêcie "indukcja" jakby nie wiedzieli co znaczy; niby, ¿e jakie¶ tezy maj±, czy dowody, czy nie wiadomo co jeszcze, wrêcz wykres czasem narysuj± (o boziu!), ale to wszystko tak nieprecyzyjne, oparte li jedynie na w±tpliwych dla mnie przes³ankach (sk±d wiadomo, ¿e nie sprzecznych? sk±d wiadomo czy te ich "badania" s± obiektywne? a choæby nawet po prostu wiarygodne...?). Robi± sobie prawa na podstawie "do¶wiadczeñ empirycznych", i jak im siê zgadza z rzeczywisto¶ci± to ju¿ jest niby prawda - na jakiej podstawie? Jak co¶ siê zgodzi 3 razy to wcale nie znaczy, ¿e zgodzi siê po raz czwarty.

Kult cargo! (a mo¿e siê mylê i jestem zdenerwowana jutrzejszym kolosem jedynie, nie wykluczam :S)

Ja studiujê ekonomiê i w³a¶nie tê niepewno¶æ w niej lubiê :D.

EDIT:
¦wiat ewoluuje, podej¶cie do ¶wiata ewoluuje. Wszystko siê zmienia, a w zwi±zku z tym ewoluuje nauka ekonomi. Nie jest zasta³a, jedyna i nieomylna. To co kiedy¶ by³o zgodne z prawem ekonomi teraz nie musi byæ, bo nauka ekonomi w ogromnej mierze jest oparta na decyzjach konsumenckich. A one nie s± tak stabilne jak prawa fizyki. I to jest piêkne :)
« Last Edit: 2009-04-03, 08:53:39 by metjar »

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6306 on: 2009-04-03, 19:50:04 »
Padam ze zmêczenia... najpierw zajêcia o 8, potem czekanie na uczelni do 16:30 na przepytanie w ramach zaleg³ego zaliczenia przedmiotu... zaliczenie i na 18 w koñcu w domu...
Wracaj±c do domu autobusem nagle czujê jak co¶ mokrego sp³ywa na moj± nogê... to jaki¶ m±dry inaczej kole¶ wsadzi³ sobie otwart± butelkê z piwem do kieszeni i usiad³ przede mn±... piwo oczywi¶cie siê wyla³o... szkoda, ¿e na mnie...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6307 on: 2009-04-03, 22:18:19 »
Ale¶cie tu materia³u naprodukowali...

deartio

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6308 on: 2009-04-03, 22:42:04 »
nihil heil! ad maiorem nihili gloriam

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6309 on: 2009-04-03, 23:08:28 »
nihil heil! ad maiorem nihili gloriam
Tak pó¼no, ¿e tylko heil rozumiem i niezbyt przyjemnie to brzmi... Hmmm, przypomnia³o mi siê, dlaczego nie studiujê prawa.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6310 on: 2009-04-03, 23:51:35 »
the cold existence spoznilo sie na samolot do polski i z koncertu lipa...
mialem nie pic, znowu siedze nad¼gany...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6311 on: 2009-04-05, 12:41:27 »
[uogólnienie] Polacy w wieku 15-18 lat to tak potwornie têpa banda [/uogólnienie]

A baby s± najgorsze. Zastanawiam siê czy bójki w ogóle by powstawa³y gdyby nie one... A¿ mi siê niedobrze robi jak s³yszê tak± ci*ê podjudzaj±c± swojego najebanego ch³opaka. Na szczê¶cie my byli¶my jeszcze trze¼wi i nikt nawet nie pomy¶la³ o reakcji innej ni¿ ¶miech ;P
To gimnazjum tak wypacza..?
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6312 on: 2009-04-06, 20:23:24 »
Cholera, pogoda sprzyja, ¶wiat³o sprzyja, ¿onkile w parku Jordana na pewno ju¿ zakwit³y, i tylko czasu przed ¶wiêtami nie bêdê mieæ, ¿eby je pozdejmowaæ moj± cyfrzank± i pobawiæ siê z fellow anglistkami w Wordswortha :<. A po ¶wiêtach ju¿ pewnie bêd± cokolwiek drugiej m³odo¶ci i nie tak pysiu jak teraz. Abu.
I mia³abym ochotê pomêdziæ w innym w±tku, ale bêdê twarda jak Roman Bratny i powstrzymam siê przed p³odzeniem e-makulatury :P.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6313 on: 2009-04-06, 20:29:41 »
Niech mi kto¶ wybierze laptopaaaa! <chlip> Bo powoli uzale¿niam siê od szukania, jak nie szukam to w my¶lach przegl±dam modele i stwierdzam, oczywi¶cie, ¿e wszystko do dupy ;( Wiêc dalej szukam, a jak nie szukam to...

W ka¿dym razie bieda straszna, niby mia³am typy ale nie mam i w ogóle. Ci±gle "to nie to".

(a jutro mam kolosa z (p)robala i siê nie uczê, bom buc :<)
wszystko, co sko¶ne.

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6314 on: 2009-04-06, 20:40:14 »
Niech mi kto¶ wybierze laptopaaaa! <chlip> Bo powoli uzale¿niam siê od szukania, jak nie szukam to w my¶lach przegl±dam modele i stwierdzam, oczywi¶cie, ¿e wszystko do dupy ;( Wiêc dalej szukam, a jak nie szukam to...

A jaki zakres cenowy ?

Sam ostatnio kupowa³em i mialem okazje przetestowac troche modeli. Generalnie dzisiaj nie warto (wg mnie) kupowac Toshiby, Acera, FS.
Sam kupi³em Lenovo IdeaPad Y530 (P7350, 3GB RAM, 250 HDD) - jestem wiêcej ni¿ zadowolony. Polecam te¿ HP i Dell :)

 

lofty-success