Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947387 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6375 on: 2009-04-19, 16:52:54 »
After every party I die...  :(
Tyle mogê powiedzieæ o wczorajszym poimprezowym dniu...
<rzyg>

Nienawidzê jak mnie kto¶ swata i nawet tego nie kryje...  :?
Robi nie wiadomo jak± reklamê danej osobie, w jej obecno¶ci, natrêtnie mi j± podsuwa... grrr... irytuj±ce, zw³aszcza, gdy mnie ta osoba w ogóle nie rusza.

Chyba powinna¶ siê cieszyæ. Gdyby¶ by³a t± osob±, by³yby Ci jeszcze g³upiej... (taka pierwsza my¶l co mi przysz³a).
Mo¿e i tak, gdyby nie fakt, ¿e swataj±cy i swatany byli w zmowie  :?
Swatany nie mia³ nic przeciwko swataniu  i mu siê to nawet podoba³o...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6376 on: 2009-04-20, 16:56:36 »
Normalnie o tej porze powinnam siê rozci±gaæ, a nawet ju¿ powtarzaæ uk³ad na sali gimnastycznej. Ale: wysiad³am z metra na w³a¶ciwej stacji, wybieg³am na powierzchniê, wskoczy³am do tramwaju, a ten nie ruszy³. Wyjrza³am: przed nim sta³o jeszcze kilka i to, jak siê okaza³o, dobrych parê minut. Jako, ¿e mi siê spieszy³o, pobieg³am na przystanek autobusowy i zobaczy³am, ¿e nie do¶æ, ¿e tylko 2 mi pasuj±, to jeszcze muszê czekaæ na którykolwiek z nich 10 minut i dojazd zajmie mi nastêpne 20 w takim korku. Szlag mnie trafi³ i wróci³am do domu :< Nienawidzê komunikacji miejskiej, psuj±cych siê tramwajów, korków i reszty badziewia. :evil:

A tak po drodze, zaraz, jak wysz³am z domu, to pomy¶la³am sobie, ¿e co¶ siê pewnie zepsuje, ale my¶la³am o innym szynowym ¶rodku transportu...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6377 on: 2009-04-20, 20:32:41 »
Stephen King - "Po zachodzie s³oñca" - prawdopodobnie najwiêksza pora¿ka je¶li chodzi o ok³adkê w tym tysi±cleciu. Jak na razie, bo przecie¿ Albatros udowodni³ ju¿ nie raz, ¿e zawsze mo¿na zrobiæ gorzej. :x
Beznadziejna grafika ukradziona z zagranicznego audiobooka i opisy opowiadañ naje¿one spojlerami [w przypadku "Willi" zdradzaj±cy praktycznie jego istotê].
link

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6378 on: 2009-04-21, 15:43:45 »
jak zwykle jak cos sie zacznie walic to juz na calego :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6379 on: 2009-04-21, 19:37:13 »
dlaczego ja siê nie uczê? :S niemo¿liwie jestem zdemobilizowana do wszystkiego. po prostu nie mam si³y siê skupiæ i nie czujê siê w obowi±zku siê zmuszaæ. ¼le ze mn±.
wszystko, co sko¶ne.

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6380 on: 2009-04-21, 20:06:10 »
dlaczego ja siê nie uczê? :S niemo¿liwie jestem zdemobilizowana do wszystkiego. po prostu nie mam si³y siê skupiæ i nie czujê siê w obowi±zku siê zmuszaæ. ¼le ze mn±.
te¿ mi sie nie chcialo... ale jutro mam ko³o i od rana pracuje :) super jest :D:D

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6381 on: 2009-04-21, 21:04:22 »
By³em dzi¶ umówiony na grê w pi³kê. Ju¿ spakowany, ubrany wychodzi³em na poci±g. Jeszcze zosta³o mi spakowaæ buty do gry, a tu nie ma jednego buta... Szukanie, w domu rwetes i nic to nie da³o. Ostatnio kopa³em w pi³kê w wielk± sobotê i buty zostawi³em na tarasie przed domem. Pies s±siadów zrobi³ dziurê w siatce i od czasu do czasu przechodzi³ do nas, jak nasz pies by³ zamkniêty. No i widocznie której¶ nocy kundel wlaz³ do nas i poci±gn±³ mi buta...  :x

Ukatrupi³ bym tego p^%&$go kundla... :x :x :x

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6382 on: 2009-04-21, 23:20:44 »
wreszcie postanowi³am pos³uchaæ Alice in Chains z nowym wokalist±...i co? kompletnie siê zawiod³am...wys³ucha³am tylko 1 kawa³ek, bo wiêcej nie da³am rady...co za fa³sz!!! i profanacja ich kawa³ków w ogóle...wg mnie jak juz zespó³ reaktywuje siê z nowym wokalist± to powinien zadbaæ o nowy materia³ i go wykonywac...powrót do przesz³o¶ci jest tu niewskazany, dziwie siê, ¿e wokalista w ogóle odwa¿y³ siê zmierzyæ z dawnym kawa³kiem, bo tylko go zepsu³...mam nadziejê, ¿e szybko zapomnê o tym wykonaniu i bêdê mog³a nadal normalnie s³uchaæ dawnego Alice in Chains :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6383 on: 2009-04-22, 17:02:36 »
Ca³y dzieñ gnijê nad prac± licencjack±. Gdyby nie muzyka, to bym ju¿ dawno sczez³a... Mózg mnie boli (na to wygl±da, ze jednak jest na miejscu), krêgos³up to w ogóle...najchêtniej bym go wyjê³a i wyprasowa³a... flaki mi siê przewracaj±, a dalszych szczegó³owych opisów wam oszczêdzê (znajcie moj± dobroæ).
Generalnie nie wiem jak to bêdzie, napisa³am prawie dwa rozdzia³y, a mam ledwo 20 stron... chyba ma³o... ale sk±d tu wzi±æ wiêcej informacji o edukacji w Egipcie  :( (wszystkie najwa¿niejsze ju¿ mam)
EDIT:
Zmutowany komar mnie pogryz³... swêdzi, nie schodzi od tygodnia i zostaj± bordowe plamy :cry:
« Last Edit: 2009-04-22, 19:49:16 by Jasmin »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6384 on: 2009-04-22, 20:53:53 »
Zaraza, za du¿o mam na g³owie i z niczym nie wyrabiam :<. Po³owa z tego przez moj± chor± ambicjê i pieprzone poczucie misji po¿al siê Boziu 'naukowej' czy tam 'spo³ecznikowskiej', czytaj: jak ja siê ko³o tego nie zakrêcê, to nikt tego nie zrobi. No i mam za swoje oraz mam do¶æ. W dodatku jak wszystko, w czym siedzê siê pokoñczy, czyli pod koniec maja, zamiast solidnie sobie odpocz±æ i mieæ wszystko w nosie zacznie siê zajob przedsesyjny. Mallacht, kuso i wciórno¶ci ](*,) [-(.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6385 on: 2009-04-23, 13:00:03 »
Kurna, pierwszy raz za³o¿y³am nowe buty i zdar³ siê kolor z obcasów na rogu. Obu. Wiêc to nie moja wina :] Bo o rozdeptanych flekach nie wspomnê...  :(
Jak nie urok, to sraczka... Z nowych p³askich butów dzi¶ odpad³y oba fleki... Po 4 dniach chodzenia... :lol: Ja to mam pecha :D I znowu chodzê w starych butach :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6386 on: 2009-04-23, 13:46:41 »
Kurna, pierwszy raz za³o¿y³am nowe buty i zdar³ siê kolor z obcasów na rogu. Obu. Wiêc to nie moja wina :] Bo o rozdeptanych flekach nie wspomnê...  :(
Jak nie urok, to sraczka... Z nowych p³askich butów dzi¶ odpad³y oba fleki...
Widocznie nie by³y takie p³askie, je¶li fleki mia³y :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6387 on: 2009-04-23, 21:31:34 »
1. Nie znam politycznej mapy ¶wiata :/ A jutro bêdzie mi jej znajomo¶æ bardzo potrzebna. Proponujê usun±æ Afrykê z mapy ¶wiata na jeden dzieñ i sobie dam radê.

2. Maturzy¶ci jutro odchodz±... :|

3. Nie chce mi siê. Pocieszenie, ¿e nie wszystko mi siê nie chce, niektóre po¿yteczne rzeczy mi siê trochê chce. Mo¿e nie zawalê wszystkiego, a jedynie prawie wszystko.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6388 on: 2009-04-23, 22:11:28 »
1. Nie znam politycznej mapy ¶wiata :/ A jutro bêdzie mi jej znajomo¶æ bardzo potrzebna. Proponujê usun±æ Afrykê z mapy ¶wiata na jeden dzieñ i sobie dam radê.
Ej, od Afryki gorsza jest sama jedna malutka Hiszpania (to tak w ramach pocieszenia ;P)

Tak dzi¶ rano mi siê jeszcze chcia³o, ale po æwiczeniach z wczesnego mi siê odechcia³o. Jeszcze w sali by³o zimno :< I jeszcze tydzieñ minie, zanim kto¶ mnie przytuli.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6389 on: 2009-04-23, 23:13:13 »
1. Nie znam politycznej mapy ¶wiata :/ A jutro bêdzie mi jej znajomo¶æ bardzo potrzebna. Proponujê usun±æ Afrykê z mapy ¶wiata na jeden dzieñ i sobie dam radê.

2. Maturzy¶ci jutro odchodz±... :|

3. Nie chce mi siê. Pocieszenie, ¿e nie wszystko mi siê nie chce, niektóre po¿yteczne rzeczy mi siê trochê chce. Mo¿e nie zawalê wszystkiego, a jedynie prawie wszystko.


Ty mi nic nie mów o odchodz±cych maturzystach. Kurde smutno mi jak cholera, bo odszed³ mój ulubiony maturzysta. A taki byl fajny :< S± momenty kiedy nie lubiê tej roboty, cz³owiek siê przywi±¿e a potem mu ¼le.

 

lofty-success