Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947373 times)

0 Members i 9 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6495 on: 2009-05-17, 00:40:15 »
A ja siê uczy³am ca³y dzieñ i nic nie pamiêtam  :(. W s³abej kondycji umys³owej jestem. Na dodatek owoce i warzywa po arabsku brzmi± tak, ¿e za cholerê nie mo¿na tego z niczym skojarzyæ i w konsekwencji ³atwiej zapamiêtaæ  :x

Boziu, odda³abym wszystko, ¿eby uczyæ siê dowolnych s³ówek dowolnego jêzyka :'( A nie czego¶ w stylu: "Równanie przewodnictwa cieplnego w prêcie ograniczonym z niejednorodnymi warunkami brzegowymi" albo "Metoda rozdzielania zmiennych dla równania Laplace'a we wspó³rzêdnych biegunowych" albo "Równanie fal kulistych. Metoda u¶redniania". AAaaaaaaa!

A ja od d³u¿szego czasu marzê o jakiej¶ matmie  :D. Z tob± bym siê nie zamieni³a, bo fizyka nigdy nie by³a moj± mocn± stron± :P.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6496 on: 2009-05-17, 02:05:16 »
veila mo¿na wiedzieæ co studiujesz?:D Bo to co piszesz brzmi znajomo :P

Matematykê. Mi to nie brzmi znajomo ani trochê :P

A ja od d³u¿szego czasu marzê o jakiej¶ matmie  :D. Z tob± bym siê nie zamieni³a, bo fizyka nigdy nie by³a moj± mocn± stron± :P.

To nie jest fizyka. To jest matma. Przedmiot: Równania Ró¿niczkowe Cz±stkowe aka Rurki lub eReRy.

YMRE!
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6497 on: 2009-05-17, 11:41:23 »
Na pewno nie brzmi to jak matma, o której marzê :lol:

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6498 on: 2009-05-17, 12:03:24 »
Na pewno nie brzmi to jak matma, o której marzê :lol:
Bo w szkole dzieciom siê roztacza przed oczyma mity jakoby algebra [i ew. geometria] by³a jedyn± dziedzin± matematyki. A algebra akurat naj³atwiejsza jest :P Nawet takie ³atwe i przyjemne pojêcia jak prawdopodobieñstwo s± definiowane w szkole w bardzo nie¶cis³y [a czasem wrêcz b³êdny, wynikaj±cy z uproszczenia] sposób. Prawdopodobieñstwo to te¿ ca³ka, wszystko ca³ka, nie dajcie siê oszukaæ :P I, jak powtarza³ za ka¿dym razem mój wyk³adowca od MOwNiTu*, ¦wiat jest nieliniowy, ale wiêkszo¶æ ludzi o tym nie wie. :P

* MOwNiT = Metody Obliczeniowe w Nauce i Technice

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6499 on: 2009-05-17, 12:14:45 »
Na pewno nie brzmi to jak matma, o której marzê :lol:
Bo w szkole dzieciom siê roztacza przed oczyma mity jakoby algebra [i ew. geometria] by³a jedyn± dziedzin± matematyki.

Nom to prawda  :P. Ale z drugiej strony trudno powiedzieæ, mo¿e jakbym bli¿ej pozna³a te zagadnienia, o których pisze Veila, to by mi siê spodoba³y? Mo¿e to tylko tak gro¼nie brzmi :P. Lubiê ró¿nego rodzaju obliczenia. Moim ulubionym przedmiotem na pedagogice by³a statystyka :lol: (to by³a mi³a odmiana od ci±g³ego kucia pogl±dów ró¿nych pedagogów i innych ¶wirów.

Kurcze, w tym roku mamy prawdziwy wysyp kleszczy  :?. Ju¿ nawet same do domu w³a¿±  :shock:.
Przy³apa³am jednego jak przeciska³ siê przez oczko w firance (te¿ sobie wybra³ drogê). Dobrze, ¿e to dostrzeg³am i ubi³am drania. 8)
« Last Edit: 2009-05-17, 12:20:50 by Jasmin »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6500 on: 2009-05-17, 12:33:58 »
Ja statystyki nie lubi³am (bo tam chodzi³o raczej oto, ¿eby przelecia³y wszystkie slajdy w prezentacji, ni¿ ¿eby kto¶ co¶ zrozumia³ :P). Innych paskudztw te¿ nie lubi³am, na szczê¶cie ju¿ to za mn±.

Nie chce mi siê. Poza tym jako¶ tak mam ma³o czasu, a du¿o zajêæ, nie wiem, za co wzi±æ siê najpierw i tak... za nic siê nie biorê :?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6501 on: 2009-05-17, 12:50:56 »
Stworzy³em sobie ca³kiem skuteczn± iluzjê tego, ¿e nic nie muszê, albo ¿e muszê bardzo niewiele, chocia¿ rzeczywisto¶æ jest drastycznie inna. Ciekawe jak d³ugo tak poci±gnê i jak wiele rzeczy zawalê. :?

Jest wiosna, a niebo szare, brzydkie, ci±gle pada i jest ponuro. :(

Strasznie mi samotnie ostatnio, jeden wielki smutek. Dawno a¿ tak nie mia³em. Mog³oby do Opethowych samotnych serc i¶æ w sumie, ale co tam...

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6502 on: 2009-05-17, 13:08:35 »
To jest matma. Przedmiot: Równania Ró¿niczkowe Cz±stkowe aka Rurki lub eReRy.
To musi byæ hardkor ;P A skojarzy³o mi siê, bo mia³em ró¿niczki (w sensie równania ró¿niczkowe zwyczajne) i by³o to nawet fajne. W sumie, chyba najlepiej w³a¶nie ten dzia³ wspominam ;P
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6503 on: 2009-05-17, 13:45:40 »
Przebalowa³am ca³y ³ikend i teraz muszê pisaæ pracê zaliczeniow±... ech...  :?
A jeszcze jedno wyj¶cie siê dzi¶ szykuje...
...If I call will you come and will you save me?

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6504 on: 2009-05-17, 18:41:23 »
Przygniata mnie ciê¿ar mojej nisko¶ci intelektualnej.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6505 on: 2009-05-17, 19:50:34 »
Na pewno nie brzmi to jak matma, o której marzê :lol:
Bo w szkole dzieciom siê roztacza przed oczyma mity jakoby algebra [i ew. geometria] by³a jedyn± dziedzin± matematyki. A algebra akurat naj³atwiejsza jest :P

A ja bym tam nie zgodzi³a siê w sumie. Jedynym przedmiotem który by³ jakby kontynuacj± wiêkszo¶ci tego co robili¶my w LO, to by³a analiza. I mia³o to co¶ wspólnego z liczeniem :P Ze szko³y cz³owiek wiedzia³ co to szereg, ci±g, pochodna, wiedzia³o siê te¿, ¿e istnieje co¶ takiego jak ca³ka - a pierwszy i pocz±tek drugiego semestru analizy to mniej wiêcej te tematy. Natomiast ka¿dy inny przedmiot by³ (i jest) kosmosem.
To jest matma. Przedmiot: Równania Ró¿niczkowe Cz±stkowe aka Rurki lub eReRy.
To musi byæ hardkor ;P A skojarzy³o mi siê, bo mia³em ró¿niczki (w sensie równania ró¿niczkowe zwyczajne) i by³o to nawet fajne. W sumie, chyba najlepiej w³a¶nie ten dzia³ wspominam ;P

No zwyczajne z tego co pamiêtam by³y fajne, bra³o siê i liczy³o ;) Z tym ¿e u nas to tak trochê po ³ebkach zrobi³ wyk³adowca i teraz mi to pokutuje :<

TÊPOL ¯EM JEST.
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6506 on: 2009-05-17, 20:11:44 »
Czy kto¶ móg³by wpa¶æ do mnie do domu i por±baæ na kawa³ki telewizor? I talerz na dachu te¿. Grrr...

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6507 on: 2009-05-17, 22:06:54 »
Przygniata mnie ciê¿ar mojej nisko¶ci intelektualnej.

Bracie! 8-[
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6508 on: 2009-05-17, 22:49:33 »
a tak siê cieszy³am na koncert  NDK... kiedy siê dowiedzia³am, ¿e zagraja na Ekonomaliach to oczywi¶cie skaka³am z radoo¶ci...i co? poziom "ludzi", którzy tam przyszli mnie dobi³...jeszcze tylu drechów na 1 m2 nie widzia³am...poczynaj±c od przeklinania, zachowania, bicia sie pod scena, wiekszo¶æ ledwo trzyma³a siê na nogach...chamskie i g³upie odzywki typu "poka¿ cycki" do dziewczyny, która t± impreze prowadzi³a...na pocz±tku zagra³ Dreadsquad...fajnie by³o...po¼niej jaki¶ hip -hop...wykorzystali¶my to z koleg±, zeby zaopatrzyæ sie w pobliskim sklepie w "prowiant"...przyszli¶my...mia³o graæ NDK...nawet nie zauwa¿y³am jak wszyscy normalni ludzie wybyli chyba pzreczuwajac co sie zaraz stanie...no wiec chlopaki zaczeli sie stroic, a ze gownaiane naglosnienie bylo, to troche im to zajelo...zaczely sie gwizdy...okrzyki typu "wypierdalaæ"...jak wreszcie Paxon, Mesajah i Yanaz wyszli na scene przywita³y ich niezbyt wielkie oklaski...mieli zagrac razem z jak±¶ tam inna kapel±, która mia³a graæ po nich, ale postanowili zagraæ razem...no wiêc zaczeli life fristajlowaæ, co im zajebi¶cie wychodzi³o...szacun dla nich! ale oczywi¶cie tym drechom to nie pasowa³o i zaczeli wrzeszczeæ, ¿eby "wyperdalali ze sceny" i zaczeli skandowaæ wykonawce, który mia³ graæ na koñcu..jakiiego don guralesko, czy jakos tak..w koncu zagrali chyba moze z 5 kawa³ków i sie zwineli, bo co maja obelg s³uchac? przyjechali zagrac za free (a inne koncert na juwenaliach byly p³atne!!!)a tu tak im sie odwdzieczaja! no wiec postanowilam zobaczyc, co to jest za zespol, ktory ma zagrac...wyszedl jakis t³usty koles  w chyba bialej bluzce na ramiaczkach i dresach, ³ancuchu na szyi i zaczal cos plumkac do mikrofonu...ani slow, ani melodii to nie mialo...to byl niby hiphop, ale wg mnie to nawet sie nie powinno nim nazywac...nie przepadam za tym rodzajem muzyki, ale to bylo juz przegiecie...takiego chamskiego badziewia to chyba nigdy nie slyszalam...
reasumujac...dla mnie ci wszyscy ludzie to totalne dno i nic wiecej!!! jesli tacy ludzie chodza na uniwersytet ekonomiczmy to ja dziekuje Bogu, ze tam nie trafilam....gardze nimi wszystkimi!!!
ale najgorsze jest to, ze popsuli mi koncert na ktory tak czekalam...juz wiem przynajmniej, ze ekonomalia to totalne dno...musi sie wydarzyc cud, zebym zaczela myslec inaczej o tej imprezie, a zwlaszcza tych ludziach! :x
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6509 on: 2009-05-17, 23:11:10 »
Cz³owiek chce znale¼æ pracê, a dzwoni do niego by³y szef gangu Toruñskiego. Ciekawe co jeszcze siê wydarzy.
Huh, có¿ to wiêc za pracy poszukujesz, ¿e tacy 'pracodawcy' siê zg³aszaj±? :twisted:

Chcia³ ¿ebym by³a jego t³umaczem w biznesie. A chodzi o pana od afery wêglowej. Najlepsze jest to, ¿e poleci³a mnie moja bardzo dobra znajoma :/