Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947339 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6540 on: 2009-05-18, 22:43:18 »
Dajcie sobie mo¿e spokój i lepiej sami te¿ zacznijcie narzekaæ - co, nagle nie ma powodów do narzekañ? Na tym forum? To ja wam po¿yczê.
A dziêkujê, wiedzie mi siê dobrze...  :twisted:
Nie martw siê, Blek, z emo siê wyrasta... :P
Niedawne s³owa mojej kole¿anki - "bo ty jeste¶ takie emo". Dobrze przynajmniej, ¿e wiem w jakim sensie mi to napisa³a i czego to dotyczy³o i niestety muszê siê z ni± zgodziæ. To ma zwi±zek z moim charakterem. Z charakteru siê nie wyrasta :P
Eee taaaam... Nawet Del zacz±³ siê u¶miechaæ!  :twisted:

To nie chodzi o nieu¶miechanie siê, bo to jest jedna z rzeczy, które robiê najczê¶ciej :) Chodzi mi o to, co mam wpisane pod awatarem - "samodo³owacz". Nie wpisa³em tam tego dla picu, niestety sam siebie do³uje swoimi my¶lami i zbytnim analizowaniem wszystkiego itd itd
Bo ja to bardzo radosnym i towarzyskim cz³owiekiem jestem, czego mo¿e nie widaæ przez moje wpisy w tej ksiêdze ;)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6541 on: 2009-05-19, 00:23:48 »
Ja siê nie czepiam. Ja tylko zwracam uwagê, ¿e je¶li aibrean jest ¶wiadoma, ¿e jest w¶ciek³a i mo¿e byæ nieprzyjemna w konfrontacji z innym cz³owiekiem, to mo¿e wskazane by by³o tej konfrontacji unikaæ?

Kas, z mojego postu wynika³o chyba do¶æ jasno, ¿e to akurat nie w¶ciek³o¶æ mn± powodowa³a przy jego pisaniu. W¶ciek³o¶æ w moim wydaniu trochê inaczej siê objawia. Po prostu w podobnych momentach wska¼niki poczucia humoru, i tak wyj±tkowo niskie  (co ju¿ by³a¶ ³askawa zauwa¿yæ), spadaj± mi niemal do zera, wiêc mogê byæ nie do ¿artów. St±d moja, przyznajê, trochê nadreagowana riposta w stronê Czarnej, której dobre chêci zauwa¿y³am i doceni³am, ale niestety by³am i jestem wybitnie nie w nastroju, by mog³y mi pomóc.
A co do burzy, z któr± siê wychodzi - przecie¿ po to chyba jest ta ksiêga, ¿eby siê wy¿alaæ. Mia³am nieb³ahy powód, to go z siebie wyla³am, podobnie jak wiêkszo¶æ tu forum. Co w tym nagannego, pytam?
« Last Edit: 2009-05-19, 02:34:34 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6542 on: 2009-05-19, 15:59:36 »
Bosz, co za dzieñ... co chwila tracê kontakt z rzeczywisto¶ci±, zawieszam siê jak mój pecet... oczy mi siê same zamykaj±... na dodatek Alertek chyba ju¿ mi nie pomaga, bo piek± jak cholera...

Co¶ ze¿ar³o zdjêcia z mojej cudownej prezentacji o obozach dla uchod¼ców w Sudanie. Bez fotek ju¿ nie by³a taka fajna i ciekawa. My¶la³am, ¿e mnie szlag trafi jak przeskoczy³am na kolejne slajdy, a one okaza³y siê puste   :(
« Last Edit: 2009-05-19, 16:06:55 by Jasmin »

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6543 on: 2009-05-19, 23:20:37 »
moze to glupie... s±siadka bardzo g³osno prze¿ywa stosunek.... spac mi nie daje ;(

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6544 on: 2009-05-19, 23:23:44 »
moze to glupie... s±siadka bardzo g³osno prze¿ywa stosunek.... spac mi nie daje ;(
Pogratuluj s±siadowi, przynajmniej dogodzi³. Wiele kobiet jest cicho "podczas", na co ich faceci narzekaja ;P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6545 on: 2009-05-19, 23:25:17 »
moze to glupie... s±siadka bardzo g³osno prze¿ywa stosunek.... spac mi nie daje ;(
Pogratuluj s±siadowi, przynajmniej dogodzi³.
Sk±d wiesz, mo¿e specjalnie udawa³a, ¿eby gostek siê nie za³ama³? :roll:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6546 on: 2009-05-19, 23:25:25 »
Co¶ ze¿ar³o zdjêcia z mojej cudownej prezentacji o obozach dla uchod¼ców w Sudanie. Bez fotek ju¿ nie by³a taka fajna i ciekawa. My¶la³am, ¿e mnie szlag trafi jak przeskoczy³am na kolejne slajdy, a one okaza³y siê puste   :(

A mi w³a¶nie siê zresetowa³ komputer w chwili gdy mia³am w notatniku gotow± i NIE ZAPISAN¡ nawet w najmniejszym stopniu recenzjê... Nie mam si³y pisaæ jej drugi raz. Fakk! :kulkaw³eb:
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6547 on: 2009-05-20, 21:03:37 »
Posz³abym gdzie¶ daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko  :(

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6548 on: 2009-05-20, 21:28:25 »
Jestem chyba w jakiej¶ fazie ujemniej, wszystko idzie nie tak jak powinno i jeszcze Depeche Mode odwo³any.

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6549 on: 2009-05-20, 22:20:51 »
ja teeeeeeeeeeeee¿ :( pisalem kolo... takie - "walka o zycie" po godzinie mialem ¼le roziwazane zadanie... 15 min przed koncem ¶ci±gn±³em :( raczej dobrze ale sie oka¿e
skoñczy³em projekt - od czwartku nad nim siedzialem po 5-6 h na dzien bo chcialem wszysto sam zrobic... ehh.. nie do konca wyszedl tak jak tego chcialem no ale có¿... byle do piatku do 15... 4 dni wolnego... (w ktorych zaczne sie uczyc na egzamin...buu ;() ja chce wakaaaaaaaaaaaacje ;C

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6550 on: 2009-05-20, 23:14:10 »
Jutro kolo, z którego nic nie rozumiem.  :( Oj co¶ czujê, ¿e czeka mnie poprawka... Oby nie.
[under construction]

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6551 on: 2009-05-21, 00:41:04 »
Jutro kolo, z którego nic nie rozumiem.  :( Oj co¶ czujê, ¿e czeka mnie poprawka... Oby nie.
+1
(mnie wkurza jak piszecie to "+1", musze zobaczyc co w tym fajnego ;q)

Dobranoc.
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6552 on: 2009-05-21, 10:55:29 »
muszê siê uczyæ  :? (dlatego jestem tutaj :D)
...If I call will you come and will you save me?

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6553 on: 2009-05-21, 10:58:31 »
muszê siê uczyæ  :? (dlatego jestem tutaj :D)
Sk±d ja to znam  :mrgreen:
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6554 on: 2009-05-21, 11:14:55 »
Ja siê nie czepiam. Ja tylko zwracam uwagê, ¿e je¶li aibrean jest ¶wiadoma, ¿e jest w¶ciek³a i mo¿e byæ nieprzyjemna w konfrontacji z innym cz³owiekiem, to mo¿e wskazane by by³o tej konfrontacji unikaæ?

Kas, z mojego postu wynika³o chyba do¶æ jasno, ¿e to akurat nie w¶ciek³o¶æ mn± powodowa³a przy jego pisaniu. W¶ciek³o¶æ w moim wydaniu trochê inaczej siê objawia.
Sorry, zmyli³o mnie to porównanie do burzy (smutny jak burza, rozczarowany jak burza - to nie pasuje trochê, za to rejd¿ jak najbardziej) i to:
Bardzo k%^&*(a ¶mieszne.

A wy¿aliæ siê mo¿na, ale potem lepiej to zostawiæ i nie czytaæ odpowiedzi; za³o¿enie by³o takie, ¿e nie oczekujemy pomocy. Sk±din±d wiadomo, ¿e czasem kto¶ zacytuje posta st±d i umie¶ci to w humorze, co mo¿e pogorszyæ nastrój skar¿±cej siê osobie, a nawet go zmieniæ, a wtedy ogólnie atmosfera mo¿e siê popsuæ ;)

Spa³am dzi¶ jakie¶ 4h, miêdzy 6:00 a 10:00 rano. W nocy le¿a³am i siê zastanawia³am, czy nie wstaæ i czego¶ nie zrobiæ, jako, ¿e i tak nie mogê zasn±æ, ale z drugiej strony ju¿ tak mi na niczym nie zale¿y, ¿e nie wsta³am.

 

lofty-success