Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947319 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Superunknown

  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6570 on: 2009-05-23, 00:24:08 »
Wkuwam na pamiêæ na klawiszach æwiczenia z harmonii

Szko³a muzyczna? ;P

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6571 on: 2009-05-23, 01:05:44 »
dokitudokitudokitudokitu.

beznadziejna beznadzieja, wiêc dla pocieszenia ogl±dam ostatni± jakiej nie widzia³am rozs±dn± produkcjê z moim chwilowo ulubionym aktorem, nawet mam zamiar przeboleæ, ¿e (chyba) w paru scenach ma jaki¶ durny zarost - japoñczyk z zarostem to jaka¶ pomy³ka :roll:

zapomnia³am wspomnieæ - na ma³ym ekraniku, z marn± jako¶ci± i koszmarnym d¼wiêkiem.
« Last Edit: 2009-05-23, 01:10:07 by veila »
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6572 on: 2009-05-23, 13:39:41 »
Wkuwam na pamiêæ na klawiszach æwiczenia z harmonii

Szko³a muzyczna? ;P
Taaa... Ale jeszcze tylko rok, jeszcze tylko rok, jeszcze tylko rok...

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6573 on: 2009-05-23, 13:53:11 »
Wkuwam na pamiêæ na klawiszach æwiczenia z harmonii

Te¿ nienawidzi³am harmonii  :x. I dyktand z kszta³cenia s³uchu (no chyba, ¿e rytmicznych  :P)


 Egzamin killer z arabskiego w nastêpnym tygodniu, a ja czujê, ¿e nic nie umiem i nie rozumiem gramatyki, s³ówka mi nie wchodz±, to bêdzie pora¿ka roku  :(
« Last Edit: 2009-05-23, 13:55:44 by Jasmin »

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6574 on: 2009-05-23, 14:05:26 »
Wkuwam na pamiêæ na klawiszach æwiczenia z harmonii
Te¿ nienawidzi³am harmonii  :x. I dyktand z kszta³cenia s³uchu (no chyba, ¿e rytmicznych  :P)
Kszta³cenie s³uchu bardzo lubi³em [poza dyktandami harmonicznymi :P] - w czasie przesz³ym, bo od tego roku mam inn± nauczycielkê i sta³o siê to nud± po prostu. Ale i tak nie mam z tym problemów. Harmonia to jednak zmora, Formy muzyczne to nicnierobienie, Historia Muzyki to wkuwanie, którego staram siê unikaæ jak ognia [jak ja zdam dyplom za rok to nie wiem], Fortepian lubi³em, ale ju¿ mi siê skoñczy³ w tym roku, Akordeon - có¿... ju¿ kiedy¶ pisa³em. Ogólnie to do szko³y chodzê od tego roku bardziej dla papieru - dyplomu, ni¿ z przyjemno¶ci. No, dla ludzi jeszcze, to akurat bardzo pozytywny aspekt tego miejsca.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6575 on: 2009-05-23, 14:10:42 »
Wkuwam na pamiêæ na klawiszach æwiczenia z harmonii
Te¿ nienawidzi³am harmonii  :x. I dyktand z kszta³cenia s³uchu (no chyba, ¿e rytmicznych  :P)
Kszta³cenie s³uchu bardzo lubi³em [poza dyktandami harmonicznymi :P] - w czasie przesz³ym, bo od tego roku mam inn± nauczycielkê i sta³o siê to nud± po prostu.

Ja zawsze mia³am pecha do nauczycielek od kszta³cenia s. W podstawówce mia³am z tak± wredn± star± jêdz±  :x, a w liceum z tak± m³od±, (przera¼liwie chud± i wysok±  :P) wci±¿ niezadowolon± i napuszona paniusi±... Nie wspominam mi³o zajêæ z kszta³cenia s³uchu, choæ te¿ poza dyktandami harmonicznymi nie mia³am problemu.
Jednak milej siê wspomina zajêcia o fajnej atmosferze, z przyjaznym prowadz±cym...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6576 on: 2009-05-23, 16:11:32 »
Nie chcê mi siê pisaæ pracy mgr ale muszê, MUSZE, MUSZE!!! :?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6577 on: 2009-05-23, 20:32:13 »
Ja sobie tak mówiê z okazji zaliczeniowej... :?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6578 on: 2009-05-23, 20:48:44 »
Nie chcê mi siê pisaæ pracy mgr ale muszê, MUSZE, MUSZE!!! :?
+1
Do tego promotor sobie wymy¶li³, ¿e mam siê w czerwcu broniæ, I don't think so  :mrgreen:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6579 on: 2009-05-23, 23:58:26 »
¯e zapieprz mam nieziemski i roboty po ³okcie to ju¿ mi siê nawet pisaæ nie chce, od miesi±ca z ok³adem nic siê w tej materii nie zmieni³o i do koñca czerwca nie zmieni. A¿ siê odechciewa nawet skar¿yæ w Ksiêdze, ech :?.

Natomiast rzadko mi siê ostatnio zdarza, ¿eby brak ¶piewania ubód³ mnie z a¿ tak± intensywno¶ci±. Pó³ ¿ycia ¶piewa³am po parê razy w tygodniu na minimum dwa, a najczê¶ciej trzy g³osy, potem przez kilka miesiêcy w regularnym chórze na cztery, wiêc teraz ca³kowite zaniechanie tej dziedziny odczuwam momentami prawie jak fizyczny odwyk. Strasznie mi tego brakuje, nawet ¶piewanie sobie a muzom z gitar± albo a capella to tylko surogat, mnie do szczê¶cia potrzebne s± wspó³brzmienia, harmonie i chwilowe zamierzone dysharmonie, przenikanie siê ¶cie¿ek melodycznych :(. Wiem, ¿e brzmi to jak jaka¶ fanaberia, ale ktokolwiek z was uprawia³ kiedykolwiek jak±¶ muzykê na pewno mnie zrozumie. Abu ;(.

Wkuwam na pamiêæ na klawiszach æwiczenia z harmonii
Te¿ nienawidzi³am harmonii  :x. I dyktand z kszta³cenia s³uchu (no chyba, ¿e rytmicznych  :P)
Kszta³cenie s³uchu bardzo lubi³em [poza dyktandami harmonicznymi :P] - w czasie przesz³ym, bo od tego roku mam inn± nauczycielkê i sta³o siê to nud± po prostu. Ale i tak nie mam z tym problemów. Harmonia to jednak zmora, Formy muzyczne to nicnierobienie, Historia Muzyki to wkuwanie, którego staram siê unikaæ jak ognia [jak ja zdam dyplom za rok to nie wiem], Fortepian lubi³em, ale ju¿ mi siê skoñczy³ w tym roku, Akordeon - có¿... ju¿ kiedy¶ pisa³em. Ogólnie to do szko³y chodzê od tego roku bardziej dla papieru - dyplomu, ni¿ z przyjemno¶ci. No, dla ludzi jeszcze, to akurat bardzo pozytywny aspekt tego miejsca.

Daliby¶cie spokój, wiecie? Spróbujcie siê wczuæ w sytuacjê kogo¶, kto nie za³apa³ siê do szko³y muzycznej, bo zanim mu to przysz³o do g³owy, mia³ ju¿ czterna¶cie lat, i resztê ¿ycia spêdzi³ na przeklinaniu skutków tego spó¼nienia. Nie macie pojêcia ile bym da³a za luksus bycia od dzieciñstwa uczon± tego, czego z mozo³em i po omacku próbowa³am/próbujê uczyæ siê sama. Ile bym da³a za mo¿liwo¶æ nauki gry na instrumencie innym ni¿ pospolita gitara, niechby i na cyi, Callahan:>. Wiêc przestañcie proszê narzekaæ na te wasze szko³y muzyczne jak na jaki¶ dopust Bo¿y, bo nie macie pojêcia jak zazdroszczê Wam tego dodatkowego wykszta³cenia :].
« Last Edit: 2009-05-24, 00:09:45 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6580 on: 2009-05-24, 00:59:01 »

Daliby¶cie spokój, wiecie? Spróbujcie siê wczuæ w sytuacjê kogo¶, kto nie za³apa³ siê do szko³y muzycznej, bo zanim mu to przysz³o do g³owy, mia³ ju¿ czterna¶cie lat, i resztê ¿ycia spêdzi³ na przeklinaniu skutków tego spó¼nienia.

Kochana, jak ja zaczê³am chodziæ do muzycznej, by³am ju¿ w 6 klasie podstawówki ;). Chodzi³am do podstawówki ogólnej i osobno do szko³y muzycznej, na tzw. "dzia³ m³odzie¿owy", do którego uczêszczali wraz ze mn± studenci wiêc wiek nie gra tu ¿adnej roli  :>). Liceum zaczê³am ju¿ równo jedno i drugie, ale te¿ osobno ;). Gdzie ty zdawa³a¶, ¿e ciê nie chcieli przyj±æ ze wzglêdu na wiek?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6581 on: 2009-05-24, 15:02:05 »
No nie wiem, mnie wszyscy nauczyciele muzyki z jakimi siê zetknê³am, twierdzili, ¿e osiem-dziewiêæ lat to górna granica zaczynania szko³y muzycznej, ¿e starszych nie bior± i ¿ebym da³a sobie spokój :?. Nie wydawa³o mi siê, ¿e mog³abym im w tej materii nie wierzyæ, wiêc nawet nie próbowa³am. Ech... <pac>
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6582 on: 2009-05-24, 15:39:44 »
No nie wiem, mnie wszyscy nauczyciele muzyki z jakimi siê zetknê³am, twierdzili, ¿e osiem-dziewiêæ lat to górna granica zaczynania szko³y muzycznej, ¿e starszych nie bior± i ¿ebym da³a sobie spokój :?.

Ok³amali ciê :cry:. Ja mia³am 12/13 jak zaczê³am i to w sumie dziêki mojej pani od muzyki z podstawówki ;) (ona odkry³a we mnie talent :D)

Skarga: zamiast siê uczyæ siedzê w ogrodzie... :evil:
« Last Edit: 2009-05-24, 23:23:36 by Jasmin »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6583 on: 2009-05-24, 15:50:45 »
Skarga: zamiast siê uczyæ siedzê w ogrodzie... :evil:
Ucz siê w ogrodzie :P
Ja zamiast siê uczyæ sprz±tam w kuchni i planujê fajn± wyprawê... U_U (ale niemoc twórczy mnie dopad³, wiêc nie mogê pisac, a nie bêdê ju¿ marnowaæ czasu, czekaj±c, a¿ odpu¶ci...)

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6584 on: 2009-05-24, 20:48:09 »
Nie wiem dlaczego, ale po wczorajszej imprezie chwyci³ mnie straszny dó³. nihil nihil