Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947367 times)

0 Members i 18 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6675 on: 2009-06-12, 00:57:24 »
Dokona³am do¶æ widocznej zmiany w swoim wygl±dzie i nikt poza jedn± kole¿anka nie zauwa¿y³ :<. Nawet rodzona matka. Ludzie maj± mnie w D. Ba, nie wiedz± pewnie nawet, ze istniejê.
Zmieni³a¶ kolor kolczyków na awatarze... Zauwa¿y³am, ale nie s±dzi³am, ¿e to istotne... :roll: Ja prawie codziennie mam inne kolczyki ;)
Nieeeeeeeeee!!! W swoim rzeczywistym wygl±dzie :P (kolor w³osów). No sorry jeszcze nie zr±ba³o mi doszczêtnie czerepu, ¿eby o avatar siê martwiæ  :lol:
To by³ taki ¿art na roz³adowanie napiêcia ;)
Ja zmieniê kolor w poniedzia³ek. Pewnie te¿ nikt nie zauwa¿y ;)
Z drugiej strony... z takim wynikiem rozpoznawania kolorów, to co Ty siê ludziom dziwisz...?! :roll:
Po¶mia³am siê, wiêc ¿art udany :P
Dziwiæ to ja siê raczej sobie powinnam, ¿e widzê ró¿nicê miedzy w³osami w kolorze mahoniowy - br±z, który mia³am, a prawie czarnymi, które mam teraz  :mrgreen: i naprawdê ta ró¿nica jest dla mnie kolosalna. A ludziom te¿ siê w sumie dziwiê, bo my¶la³am, ¿e skoro na tym forum s± tacy geniusze od kolorów  :>, to mo¿e w moim otoczeniu te¿ bêd± :roll:. Ale jednak nie :(.

Ha, widzisz, tutaj wyj±tkowi ludzie s±. Nie odno¶ nas do pospólstwa <tu powiedzia³a z wy¿szo¶ci± :P> bo nie ma sensu :) My¶lê, ¿e ludzie maj± trochê wiêksze problemy na g³owie ni¿ kolor Twoich w³osów i nie mówiê tego zgry¼liwie :) Byæ mo¿e nawet zauwa¿yli ¿e co¶ siê zmieni³o, ale w ich rozumieniu ta zmiana nie by³a tak drastyczna jak dla Ciebie. Spróbuj siê czasem postawiæ na miejscu innych :) Czasem pomaga nie w¶ciekaæ siê na ¶wiat.
Ach, jaka¿ ja jestem z³a, niewyrozumia³a i samolubna. Idê siê ukaraæ...

:P

Id¼! :P XD

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6676 on: 2009-06-12, 12:36:32 »
Kur... jak ja mam do¶æ mojego s±siada. Ja nie wiem co on robi w swoim mieszkaniu, ¿e tak tam okrutnie cuchnie  :x. Teraz ma niestety otwarte drzwi, bo robi jaki¶ ma³y remont i ca³y korytarz ¶mierdzi nie powiem czym. Najgorsze jest to, ¿e nie mo¿emy siê go pozbyæ, mimo, ¿e to dom mojego dziadka, a ¿adne metody, rozmowa, nic nie skutkuje. Ech  :?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6677 on: 2009-06-13, 13:23:39 »
Nauka w dzieñ idzie mi ¿ó³wim tempem... rozkrêcam siê na dobre po 24 dopiero, choæ od 21 w miarê ju¿ idzie. A przez ca³y dzieñ mêka. Muszê dzi¶ przerobiæ do koñca ca³y materia³, ¿eby jutro tylko powtarzaæ...

Pieprzone twierdzenia musz± mieæ dowody na 3 strony albo jakie¶ nie wiadomo co z wyk³adu, jak ja mam siê tego niby nauczyæ? Albo cholera w ogóle na wyk³adzie dowód przez przyk³ad, a w skrypcie pisze, ¿e mam go znaæ. W ksi±¿kach i necie te¿ nie znajdujê, co ja mam go, sama wymy¶liæ? :evil:
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6678 on: 2009-06-13, 13:34:12 »
Nauka w dzieñ idzie mi ¿ó³wim tempem... rozkrêcam siê na dobre po 24 dopiero, choæ od 21 w miarê ju¿ idzie. A przez ca³y dzieñ mêka.

Sk±d ja to znam  :mrgreen:. Mam identycznie, tyle, ¿e ostatnio po 24 zwykle ju¿ padam ze zmêczenia i co mi z tego, ¿e mog³abym siê wtedy uczyæ jak nie mam na to si³y?  :P (staro¶æ :cry: )
Nigdy nie umia³am siê uczyæ w ci±gu dnia. Wszystko mnie wtedy rozprasza...

W³a¶nie rozk³adam na czynniki pierwsze tekst, z którego mam zaliczaæ we wtorek na dy¿urze... facet jest r±bniêty, kocha zadawaæ pytania o jakie¶ totalne pierdo³y, albo rzeczy, których w ogóle nie ma w tek¶cie, ale ja mu siê tym razem nie mogê daæ zastrzeliæ niczym  :( (co¶ czujê, ¿e historiê powstania Pakistanu bêdê mieæ w jednym paluszku... mo¿e doktorat z tego napiszê? :roll: )
« Last Edit: 2009-06-13, 13:39:08 by Jasmin »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6679 on: 2009-06-13, 13:58:47 »
Nauka w dzieñ idzie mi ¿ó³wim tempem... rozkrêcam siê na dobre po 24 dopiero, choæ od 21 w miarê ju¿ idzie. A przez ca³y dzieñ mêka.

Sk±d ja to znam  :mrgreen:. Mam identycznie, tyle, ¿e ostatnio po 24 zwykle ju¿ padam ze zmêczenia i co mi z tego, ¿e mog³abym siê wtedy uczyæ jak nie mam na to si³y?  :P (staro¶æ :cry: )
Nigdy nie umia³am siê uczyæ w ci±gu dnia. Wszystko mnie wtedy rozprasza...

No ja w³a¶nie dlatego przerzuci³am siê na trochê nieregularny tryb ¿ycia - ¶piê po parê godzin w dzieñ a w nocy siedzê minimum do 4, czasem do 5-6 (w ka¿dym razie chodzê spaæ po jasnemu :P). Bo bym nic nie zrobi³a inaczej.
wszystko, co sko¶ne.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6680 on: 2009-06-13, 22:00:14 »
Jasmin, veila mam tak samo :/

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6681 on: 2009-06-13, 23:16:10 »
Jasmin, veila mam tak samo :/
Mnie tam siê nie chce uczyæ o ¿adnej porze... A jeszcze 3 egzaminy... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6682 on: 2009-06-13, 23:44:01 »
A mi siê nie chce wychodziæ z domu, bo zimno i pada, to siê uczê... :roll: Ale pogoda naprawdê mog³aby byæ ³adniejsza, bo ju¿ nie rozumiem, co czytam :?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6683 on: 2009-06-13, 23:53:34 »
Rodzina... nic nie rozumie, a dupê truje i grozi. :(
[under construction]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6684 on: 2009-06-14, 01:29:14 »
kompletnie mi dzi¶ nauka nie idzie... jako¶ koncentracja na minusowym poziomie, wszystko mnie rozprasza, nie umiem siê zmobilizowaæ, w dodatku mam pe³no z³ych my¶li. ogólne bu.
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6685 on: 2009-06-14, 18:06:47 »
Jak jeden wieczór potrafi wytr±ciæ z równowagi... eeech  :?



+ nie chce mi siê...
Wyslano: 2009-06-14, 13:02:10
grrrr... no nie mogê siê wzi±æ do nauki...  :?
...If I call will you come and will you save me?

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6686 on: 2009-06-14, 22:45:12 »
Niby wszystko ³adnie, jeszcze pi±tek, najtrudniejszy, ale ostatni, i wakacje, lato, pe³ne skupienie na ¿yciu materialnym i gonieniu fortuny... Ale... ¬le mi i... ¼le. Bardzo.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6687 on: 2009-06-14, 23:30:35 »
Tá tuirse orm agus níl fhios agam ar chor ar bith, czyli uczê siê i uczê, a wiedza przestaje mi wchodziæ do g³owy. Egzamin jutro, ceart go leor. Ba mhaith ag teacht leaba ach jeszcze graniówka do rozrysowania i cztery akapity do przet³umaczenia na jutrzejsze zajêcia. Za¶ pójdê spaæ o dzikiej godzinie, is docha.
Uprzedzaj±c pytania i oburzania siê - egzamin jest z irlandzkiego, st±d ta ¶mieszna mowa.


(ale i tak to piêkny jêzyk :D)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6688 on: 2009-06-15, 01:54:59 »
Mój tryb ¿ycia nie przystaje do tej d³ugo¶ci geograficznej.
Poza tym tak jako¶ ma³o fajnie... wszystko ma dwie strony: z³± i gorsz±, nie wiem nawet, jak siê czuæ w zwi±zku z tym :?

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6689 on: 2009-06-15, 08:51:49 »
Kur... jak ja mam do¶æ mojego s±siada. Ja nie wiem co on robi w swoim mieszkaniu, ¿e tak tam okrutnie cuchnie  :x. Teraz ma niestety otwarte drzwi, bo robi jaki¶ ma³y remont i ca³y korytarz ¶mierdzi nie powiem czym. Najgorsze jest to, ¿e nie mo¿emy siê go pozbyæ, mimo, ¿e to dom mojego dziadka, a ¿adne metody, rozmowa, nic nie skutkuje. Ech  :?
mo¿e jest projektantem smrodów ;p

Mój tryb ¿ycia nie przystaje do tej d³ugo¶ci geograficznej.
+1

 

lofty-success