Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947390 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6795 on: 2009-07-02, 21:48:05 »
Nie, bo ja  :P
okej, wygra³a¶! :P
Pewnie, ¿e tak  :mrgreen: Mamy podobne problemy, ale popatrz na mój wiek i na swój  :P
Nie widzê wieku, a na ka¿dym nowym awatarze wygl±dasz coraz m³odziej ;)
...If I call will you come and will you save me?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6796 on: 2009-07-02, 23:21:47 »
A ja nie mam wcale ¿ycia prywatnego ani nawet czterech i pó³ stówy do wypasania... :roll:
No i kto ma gorzej?!  :(

ja bym siê jednak najpierw g³êboko zastanowi³a...po zastanowieniu przychodzi mi jednak tylko jedno do g³owy: JA :?

ps. oprócz ww.
z moich planów zostania we Wro na wakacje nic nie wyjdzie...znów zosta³am bez pracy, a poza nadal nie moge siê doprosiæ kasy za pracê w maju...ciekawe, kiedy i czy dostane za czerwiec....



aha! zapomnialam...pare dni temu obok mojej wioski przeszly znow 2 tr±by powietrzne, a wioske obok zala³o....i jak ja mam wrocic na wakacje do domu, czego na dodatek cholernie nie chce!!!
nadal jakie¶ w±tpliwo¶ci? :?
« Last Edit: 2009-07-02, 23:31:39 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6797 on: 2009-07-03, 09:53:19 »
Nie, bo ja  :P
okej, wygra³a¶! :P
Pewnie, ¿e tak  :mrgreen: Mamy podobne problemy, ale popatrz na mój wiek i na swój  :P
Nie widzê wieku, a na ka¿dym nowym awatarze wygl±dasz coraz m³odziej ;)
No musi sobie jako¶ radziæ, nie?  :mrgreen:

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6798 on: 2009-07-03, 10:46:03 »
Nie, bo ja  :P
okej, wygra³a¶! :P
Pewnie, ¿e tak  :mrgreen: Mamy podobne problemy, ale popatrz na mój wiek i na swój  :P
Nie widzê wieku, a na ka¿dym nowym awatarze wygl±dasz coraz m³odziej ;)
No musi sobie jako¶ radziæ, nie?  :mrgreen:

W³a¶nie  :>

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6799 on: 2009-07-03, 18:07:28 »
Kurna mandat dosta³em... for speeding... :x
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6800 on: 2009-07-04, 16:22:42 »
Christians to the lions! Argh! Niestety ich zachowanie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ¿e w tej grupie ludzi debili jest co niemiara. My¶lisz, ¿e kogo¶ znasz i lubisz. Kto¶ kto wydaje ci siê inteligentny, a tu dup. Nienawi¶æ, zawi¶æ i zabobon! No do chu*a!
selfbanned

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6801 on: 2009-07-04, 17:42:44 »
Chcia³em dzis kupiæ rower. Po wyje¼dzie samochodem z gara¿u siad³ amortyzator w przednim kole :C buuu i nic nie kupilem
:P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6802 on: 2009-07-04, 18:18:42 »
Patrzê sobie co z t± matur± robiæ i gdzie potem i¶æ, bo to w koñcu ju¿ nied³ugo trzeba zdecydowaæ i niestety widzê, ¿e ka¿demu co innego pasuje. Na MISH w Wawie nie bior± pod uwagê filozofii, a w Krakowie bior±, we Wrocku w ogóle nic siê nie mogê dowiedzieæ, a w Poznaniu nie chc± s³yszeæ o niczym poza polskim, jêzykiem i histori±, najlepiej wszystko rozszerzone oczywi¶cie. Taktyka zdawania tego, co mi pasuje i nie przemêczania siê jest absolutnie niemo¿liwa. Bêdê musia³ kuæ wos, bo zwykle jest wybór pomiêdzy histori± a wosem [poza cholernym Poznaniem], problem w tym, ¿e ostatnio mia³em wos w gimnazjum, a w LO bêdê mia³ tylko przez rok - i jak ja mam siê na rozszerzenie nauczyæ? Dopiero zaczynam to na powa¿nie przegl±daæ, a ju¿ mam mêtlik w g³owie...
I jeszcze perspektywa rozmowy kwalifikacyjnej, gdybym przeszed³ przez pierwsze sito... Auæ...
Mo¿e po prostu wybraæ jeden kierunek, zapomnieæ o cholernym misiu i dostaæ siê bez problemu na filozofiê na przyk³ad? Ech... Nie no, nie ma pój¶cia na ³atwiznê. Jak spadaæ, to z wysokiego konia... :?
A matura za 10 miesiêcy... Ja chcê z powrotem do przedszkola :( :(

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6803 on: 2009-07-04, 19:23:36 »
Czujê siê jak cz³owiek zamkniêty w szklanej kuli, który widzi ró¿ne wspania³o¶ci, ale gdy wyci±ga po nie rêkê szklane ¶ciany nie pozwalaj± mu ich dosiêgn±æ...

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6804 on: 2009-07-04, 21:42:28 »
Ja chcê z powrotem do przedszkola :( :(
A ja chcê siê cofn±æ do czasów maturalnych i zdawaæ zupe³nie co¶ innego. Dopiero po latach cz³owiek zaczyna rozumieæ, o co mu chodzi w ¿yciu i ¿e ró¿ne wybory nie zawsze by³y trafione. Zaczyna siê pogoñ za wymarzonym kierunkiem. W tym roku po raz chyba pi±ty staram siê o przyjêcie na kolejny "wymarzony". By³y ju¿ filozofia, archeologia, polonistyka, dziennikarstwo i politologia... Mo¿e od przysz³ego roku zacznê alfabetycznie? Lata mijaj±. Teoretycznie mo¿na ju¿ by³oby mieæ magistra... :roll:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6805 on: 2009-07-04, 22:30:10 »
Ej, to ja w sumie biorê pod uwagê dziennikarstwo, filozofiê i trochê polonistykê :mrgreen: Ale bardziej my¶lê o tym, by trafiæ na ten pieprzony MISH i móc po³±czyæ co¶ w stylu filozofia-socjologia-psychologia... Albo mo¿e co¶ z dziennikarstwem?
Ale archeologia i politologia odpadaj±, do obu mnie skutecznie zniechêcono. :P

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6806 on: 2009-07-04, 23:18:47 »
W Gdyni nie ma ¿adnych dobrych koncertów. Ostatnio by³a tylko Sepultura (na któr± z reszt± pieniêdzy nie mia³em) a tak to pustka i cisza. Co¶ muzycy Gdyniê omijaj± (Nie mówiê o Open'erze :P) ostatnio.
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6807 on: 2009-07-05, 12:34:58 »
Haha, to co ja mam powiedzieæ? :mrgreen: Mieszkam w stolicy województwa - Bia³ymstoku - i jedyne koncerty, na jakie mogê liczyæ, to takie rzeczy jak Riverside :serducho: [raz by³em, w tym roku bêdzie drugi :P], Happysad :vom:, Coma :vom: i Kult od czasu do czasu [nigdy nie by³em na Kulcie, na dwóch poprzednich oczywi¶cie te¿ nie, tam to brrr].
Nawet nie za bardzo maj± gdzie graæ. Albo Gwint, gdzie nag³o¶nienie to dupa, albo Fama, ale to w ogóle dupa jest, albo Kino Syrena - wymontowali fotele i siê ludzie mêcz± na pochy³ej pod³odze, przez ca³y koncert zsuwaj±c siê pod scenê i przygniataj±c ludzi najbli¿ej barierek.
Je¶li chodzi o jakiekolwiek wydarzenia, to Bia³ystok jeszcze d³ugo pozostanie dziur±. Mo¿e jak nam operê wreszcie ukoñcz±, to co¶ siê tam ciekawego chocia¿ bêdzie dzia³o.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6808 on: 2009-07-05, 16:36:22 »
Oj, Bartek... nie martw siê - zdasz maturê, wyjedziesz na studia do jakiego¶ innego miasta... ;)



Smuteczek :(
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6809 on: 2009-07-05, 17:54:59 »
Haha, to co ja mam powiedzieæ? :mrgreen: Mieszkam w stolicy województwa - Bia³ymstoku - i jedyne koncerty, na jakie mogê liczyæ, to takie rzeczy jak Riverside :serducho: [raz by³em, w tym roku bêdzie drugi :P], Happysad :vom:, Coma :vom: i Kult od czasu do czasu [nigdy nie by³em na Kulcie, na dwóch poprzednich oczywi¶cie te¿ nie, tam to brrr].
Nawet nie za bardzo maj± gdzie graæ. Albo Gwint, gdzie nag³o¶nienie to dupa, albo Fama, ale to w ogóle dupa jest, albo Kino Syrena - wymontowali fotele i siê ludzie mêcz± na pochy³ej pod³odze, przez ca³y koncert zsuwaj±c siê pod scenê i przygniataj±c ludzi najbli¿ej barierek.
Je¶li chodzi o jakiekolwiek wydarzenia, to Bia³ystok jeszcze d³ugo pozostanie dziur±. Mo¿e jak nam operê wreszcie ukoñcz±, to co¶ siê tam ciekawego chocia¿ bêdzie dzia³o.

To samo Toruniewo. Ten sam zestaw, tylko czasem Acid Drinkers jeszcze przyjad±.