Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947310 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7035 on: 2009-09-01, 12:52:21 »
Ca³e szczê¶cie to ju¿ w sumie ostatni raz.
Wydaje Ci siê, wcale nie ostatni. Ja jestem na etapie "u¿eranie siê z lud¼mi", potem bêdzie "ustalanie planu", mam nadziejê, ¿e "dziwne op³aty" mnie nie obejm± ;P A liceum skoñczy³am ju¿ jaki¶ czas temu...

Sobie zbieram brakuj±ce wpisy i w³a¶nie przypomnia³am sobie, ¿e zapomnia³am o W-F-ie. A to na zupe³nie dziwnej dzielni, nijak mi tam nie po drodze :<

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7036 on: 2009-09-01, 12:55:52 »
Wiem, dlatego napisa³em, ¿e "w sumie" :P
Ale fakt jest faktem, ¿e teraz mam dwie szko³y do pogodzenia. A okaza³o siê, ¿e w tej dodatkowej zamiast o¶miu, bêdê mia³ dziewiêæ, albo nawet dziesiêæ godzin w tygodniu. Za³amka.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7037 on: 2009-09-01, 15:53:34 »
Ile ja bym da³ by wróciæ do czasów liceum i studiowania... Zazdroszczê tym wszystkim co poszli dzi¶ do szko³y.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7038 on: 2009-09-01, 16:00:06 »
Ile ja bym da³ by wróciæ do czasów liceum i studiowania... Zazdroszczê tym wszystkim co poszli dzi¶ do szko³y.
Do szko³y? NIE.
Tym, co za miesi±c wróc± na fajne studia - owszem :)
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7039 on: 2009-09-01, 16:20:13 »
Ja ani za szko³±, ani za studiami nie têskniê :P. Wrêcz w wakacje mia³am koszmary, w których okazywa³o siê, ¿e nagle muszê i¶æ na uczelniê, a nie jestem w ogóle przygotowana do zajêæ/kolokwium   :lol:.
Zazdroszczê tylko tym, którzy maj± ciekaw±, dobrze p³atn± pracê, któr± lubi± :roll:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7040 on: 2009-09-01, 17:15:30 »
Ja tam wola³am ciekawe studia, które lubiê i multum wolnego czasu ;]

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7041 on: 2009-09-01, 18:10:13 »
Zazdroszczê tylko tym, którzy maj± ciekaw±, dobrze p³atn± pracê, któr± lubi± :roll:
haha
 :cry:

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7042 on: 2009-09-01, 20:43:06 »
Zazdroszczê tylko tym, którzy maj± ciekaw±, dobrze p³atn± pracê, któr± lubi± :roll:
haha
 :cry:

Nierealne, co? ;)
Chêtnie zamieniê wolny czas (nie ca³y rzecz jasna :P) na niezale¿no¶æ finansow± ;).

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7043 on: 2009-09-01, 21:27:26 »
Zazdroszczê tylko tym, którzy maj± ciekaw±, dobrze p³atn± pracê, któr± lubi± :roll:
haha
 :cry:

Nierealne, co? ;)
Chêtnie zamieniê wolny czas (nie ca³y rzecz jasna :P) na niezale¿no¶æ finansow± ;).
pomyslalem o mojej pracy i mi sie smutno zrobilo :P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7044 on: 2009-09-01, 23:04:57 »
Wiem, dlatego napisa³em, ¿e "w sumie" :P
Ale fakt jest faktem, ¿e teraz mam dwie szko³y do pogodzenia. A okaza³o siê, ¿e w tej dodatkowej zamiast o¶miu, bêdê mia³ dziewiêæ, albo nawet dziesiêæ godzin w tygodniu. Za³amka.

 G³owa do góry :D Ja mam 37 godzin w liceum i do tego prawie 14 godzin w szkole muzycznej :mrgreen: Nie piszê co prawda matury, ale my¶lê, ¿e Ty te¿ dasz radê.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7045 on: 2009-09-02, 21:03:20 »
Wiem, dlatego napisa³em, ¿e "w sumie" :P
Ale fakt jest faktem, ¿e teraz mam dwie szko³y do pogodzenia. A okaza³o siê, ¿e w tej dodatkowej zamiast o¶miu, bêdê mia³ dziewiêæ, albo nawet dziesiêæ godzin w tygodniu. Za³amka.

 G³owa do góry :D Ja mam 37 godzin w liceum i do tego prawie 14 godzin w szkole muzycznej :mrgreen: Nie piszê co prawda matury, ale my¶lê, ¿e Ty te¿ dasz radê.

Druga klasa? Ja mia³em w zesz³ym roku identycznie :D Ech, kto¶ mnie tutaj mo¿e zrozumieæ, jak mi³o :-)
A jaki instrument?  :> :mrgreen:

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7046 on: 2009-09-02, 21:36:28 »
Druga klasa? Ja mia³em w zesz³ym roku identycznie :D Ech, kto¶ mnie tutaj mo¿e zrozumieæ, jak mi³o :-)
A jaki instrument?  :> :mrgreen:

 Druga klasa II stopnia, w liceum dopiero I :P Ale tak naprawdê to by³em na cyklu czteroletnim od drugiego semestru i do tego przeskoczy³em ostatni± klasê I stopnia, czyli ¿e w muzycznej uczê siê nieca³y pi±ty rok. A teoretycznie jestem na perkusji, ale tak na dobr± sprawê najbardziej zale¿y mi na dodatkowych zajêciach z kompozycji :) Ale Ty pewnie masz szko³ê na miejscu, co?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7047 on: 2009-09-02, 22:09:35 »
Heh, to ja jestem od piêciolatków w muzycznym przedszkolu, a potem szkole, obu stopni... Czternasty rok zacz±³em :mrgreen:
Zajêcia z kompozycji... ambitnie. U nas na to takie mózgi chodz±, ¿e nawet, jakbym chcia³ i mia³ czas na takie rzeczy, to bym przy nich wymiêk³.
Szko³ê mam w miarê blisko liceum, ale w godzinach szczytu to autobusem przez miasto z jednej do drugiej jadê z 20 minut. A do którejkolwiek z domu te¿ ponad 20.
Ale je¶li mieszka siê poza miastem, to to jest i tak piku¶ :P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7048 on: 2009-09-02, 22:31:35 »
 No to nie dziwiê Ci siê, ¿e Ci siê przejad³o :mrgreen: Ja akurat mam takie szczê¶cie, ¿e na te æwiczenia z kompozycji chodzê sam. I to niesamowite kto mnie uczy, a¿ pozwolê sobie przedstawiæ :mrgreen: Nie znam drugiej tak spokojnej osoby :) Tak¿e tego, fajnie :P Ale w ka¿dym razie nie mam konkurencji na moim ulubionym przedmiocie ;)

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7049 on: 2009-09-04, 18:59:47 »
 to mia³em mieszkanie .. :[

Szukam pokoju we Wro :|
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"