Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947278 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7140 on: 2009-09-26, 23:58:36 »
Ca³kowicie na powa¿nie zastanawiam siê, czy mi nie odbija. Taki mêtlik w g³owie, ¿e siê bojê sam siebie prawie. Nie wiem o co chodzi, nic nie wiem. My¶la³em ju¿, ¿e mi przechodzi, ale teraz znowu. To nie jest ¶mieszne. :/
Mo¿e to po prostu frustracja. Jest przykra do zniesienia i ciê¿ko j± przetrwaæ, a do tego potrafi okresowo powracaæ - ja tak mia³em, miewam.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7141 on: 2009-09-27, 11:48:30 »
Te¿, ale chyba nie tylko o to chodzi. Jaka¶ masa w±tpliwo¶ci i do tego samotno¶æ. I pewnie jeszcze co¶. W ka¿dym razie kumulacja i nie jest fajnie. Ale ca³y czas liczê, ¿e przeczekam, ¿e mi przejdzie. Wieczorami jest najgorzej. :/

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7142 on: 2009-09-27, 13:52:11 »
Nie wiem czy Ciê to pocieszy, ale miewa³em podobnie i miewam do tej pory [choæ ju¿ bez samotno¶ci]. Có¿, je¶li teraz jest minus, to równowaga ¶wiata dopilnuje, ¿eby¶ pó¼niej dosta³ adekwatne wynagrodzenie na plus :wink:
Mo¿esz spróbowaæ te¿ pobawiæ siê w psychologa i poszukaæ gryz±cego Ciê problemu[ów] [ma³ej, niepozornej rzeczy albo sytuacji w ¿yciu, która powoduje konflikt z Twoimi oczekiwaniami/warto¶ciami, a którego konsekwencj± jest niepokój], ale to zazwyczaj trudne, czasoch³onne i grozi popadniêciem w neurozê je¶li siê j±trzy zbyt d³ugo i g³êboko :| [niestety wiem z do¶wiadczenia :zgon:]

W ka¿dym razie g³owa do góry :wink:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7143 on: 2009-09-27, 15:50:09 »
Có¿, je¶li teraz jest minus, to równowaga ¶wiata dopilnuje, ¿eby¶ pó¼niej dosta³ adekwatne wynagrodzenie na plus :wink:
Mam tak± nadziejê.
Quote
Mo¿esz spróbowaæ te¿ pobawiæ siê w psychologa i poszukaæ gryz±cego Ciê problemu[ów] [ma³ej, niepozornej rzeczy albo sytuacji w ¿yciu, która powoduje konflikt z Twoimi oczekiwaniami/warto¶ciami, a którego konsekwencj± jest niepokój], ale to zazwyczaj trudne, czasoch³onne i grozi popadniêciem w neurozê je¶li siê j±trzy zbyt d³ugo i g³êboko :| [niestety wiem z do¶wiadczenia :zgon:]
Siê bawiê, taka ju¿ moja natura, ale to w³a¶nie tylko pogarsza sprawê. Wprawdzie po czê¶ci wiem o co chodzi i dlaczego tak jest, ale nie rozumiem swojej reakcji na to wszystko. Tak, jak zwykle sobie radzi³em [ju¿ mi kto¶ nawet mówi³, ¿e jestem silny psychicznie], tak teraz jaka¶ rezygnacja, taka beznadziejno¶æ mnie ogarnê³a i nie wiem za co siê z³apaæ, ¿eby wyle¼æ z tego do³ka. A rozdra¿nienia ju¿ siê doczeka³em, wkurzam siê straszliwie o ka¿d± pierdó³kê, gotów jestem miêsem rzucaæ i sam siebie nie poznajê.
Quote
W ka¿dym razie g³owa do góry :wink:
Dziêki, staram siê jak mogê, bez tego nie wiem co by by³o :?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7144 on: 2009-09-27, 18:59:40 »
Argh, przeprowadzka mi siê odwleka i przeci±ga, jeszcze na sobotê przed po³udniem jestem umówiona. Bêdê pêdziæ do Wawy na ostatni± chwilê  :?

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7145 on: 2009-09-27, 23:05:35 »
Zbli¿a siê pa¼dziernik. Ju¿ nie studiuje, jeszcze nie pracuje. Brak motywacji do szukania pracy. Wiedza, ¿e dziewczyna z któr± siê spotyka³em przed wakacjami, a w wakacje znalaz³a sobie innego, wraca na studia i nie bêdzie mieszka³a 3h a tylko 20 minut drogi ode mnie. Sen w nocy w którym ¶ni³o mi siê, ¿e mówi³a mi, ¿e ta roz³±ka by³a testem czy mi naprawdê na niej zale¿y dolewa kolejnej beczki dziegciu do ³y¿eczki miodu jak± jest moje ¿ycie...

Na dodatek zdrowie siada. Problemy z wrzodami ¿o³±dkowymi i na dwunastnicy oraz wizyta u specjalisty dopiero za 1,5 miesi±ca. A jeszcze jakby tego by³o ma³o to siê obawiam, ¿e Borelioza któr± zlekcewa¿y³em 2 lata temu i poprzesta³em na miesiêcznej kuracji antybiotykami bez przeprowadzenia badañ kontrolnych, zaczyna siê rozbudzaæ.

Jakbym mia³ kiedy¶ umrzeæ to nie chcê powoli. Chce szybko nie my¶l±c o swoim ¿yciu...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7146 on: 2009-09-28, 14:46:25 »
Argh, przeprowadzka mi siê odwleka i przeci±ga, jeszcze na sobotê przed po³udniem jestem umówiona. Bêdê pêdziæ do Wawy na ostatni± chwilê  :?
Uuuu... To zamiast bifora robimy after u Longherasa?! :P
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7147 on: 2009-09-28, 17:00:17 »
Argh, przeprowadzka mi siê odwleka i przeci±ga, jeszcze na sobotê przed po³udniem jestem umówiona. Bêdê pêdziæ do Wawy na ostatni± chwilê  :?
Uuuu... To zamiast bifora robimy after u Longherasa?! :P
No raczej ;) Je¶li tylko jest chêtny  :mrgreen:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7148 on: 2009-09-28, 18:06:31 »
Przypomnia³am sobie has³o na forum (tak, ¿a³ujê, bo gdybym nadal nie pamiêta³a, to zaczê³abym pisaæ co¶ po¿ytecznego, a tak bêdê pisaæ tutaj :P). I chora jestem, a jutro do zgni³ej Wawy jadê :< Do tego zostawi³am moj± ulubion± kurtkê u babci... ogólnie festiwal nieszczê¶æ i ¶ciana p³aczu i o kant dupy roztrza¶æ to wszystko (poczynaj±c od jednostki, w której pobieram naukê, jot ich maæ, dziadów skis³ych ;[)

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7149 on: 2009-09-28, 18:27:51 »
Argh, przeprowadzka mi siê odwleka i przeci±ga, jeszcze na sobotê przed po³udniem jestem umówiona. Bêdê pêdziæ do Wawy na ostatni± chwilê  :?
Uuuu... To zamiast bifora robimy after u Longherasa?! :P
No raczej ;) Je¶li tylko jest chêtny  :mrgreen:

Ale wieczorem dopiero? Ja my¶la³em, ¿e mi za dnia okna ³adnie pomyjecie :P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7150 on: 2009-09-28, 18:35:23 »
Zawsze jest jeszcze nastêpny dzieñ  :P

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7151 on: 2009-09-28, 20:24:51 »
Kolacja ze ¶niadaniem?
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7152 on: 2009-09-29, 21:42:11 »
Los jest cholernie z³o¶liwy.  :(

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7153 on: 2009-09-30, 00:07:29 »
Argh, przeprowadzka mi siê odwleka i przeci±ga, jeszcze na sobotê przed po³udniem jestem umówiona. Bêdê pêdziæ do Wawy na ostatni± chwilê  :?
Uuuu... To zamiast bifora robimy after u Longherasa?! :P
No raczej ;) Je¶li tylko jest chêtny  :mrgreen:
Ale wieczorem dopiero? Ja my¶la³em, ¿e mi za dnia okna ³adnie pomyjecie :P
No to mamy plan: w sobotê najpierw koncert, potem biba, a w niedzielê na kacu myjemy okna! Damy radê, nie masz ich zbyt wiele :P
...If I call will you come and will you save me?

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7154 on: 2009-09-30, 13:55:09 »
nie mo¿emy znale¼æ wspó³lokatora przez co dostajemy po kieszeni. nikt nie chce mieszkaæ z tym kud³atym bucem w pokoju a on sam te¿ nie wykazuje inicjatywy ¿eby kogo¶ znale¼æ :google:

 

lofty-success