Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947278 times)

0 Members i 18 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7155 on: 2009-09-30, 15:23:35 »
nie mo¿emy znale¼æ wspó³lokatora przez co dostajemy po kieszeni. nikt nie chce mieszkaæ z tym kud³atym bucem w pokoju a on sam te¿ nie wykazuje inicjatywy ¿eby kogo¶ znale¼æ :google:

to niech on p³aci za to miejsce w pokoju a nie reszta, wtedy na pewno kogo¶ szybko znajdzie a przynajmniej wyka¿e inicjatywê :>
wszystko, co sko¶ne.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7156 on: 2009-09-30, 15:34:01 »
nie mo¿emy znale¼æ wspó³lokatora przez co dostajemy po kieszeni. nikt nie chce mieszkaæ z tym kud³atym bucem w pokoju a on sam te¿ nie wykazuje inicjatywy ¿eby kogo¶ znale¼æ :google:

to niech on p³aci za to miejsce w pokoju a nie reszta, wtedy na pewno kogo¶ szybko znajdzie a przynajmniej wyka¿e inicjatywê :>
póki co to wyjecha³ na 2 tygodnie zostawiaj±c burdel u siebie

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7157 on: 2009-10-03, 16:49:38 »
Ej, ja wracam po paru dniach, a tu bida na forumku - nic siê nie dzieje :(
Wyslano: 2009-09-30, 19:01:49
No i zosta³am sama. Moja wspó³lokatorka zostawi³a mnie w poniedzia³ek, a dzisiaj wyprowadzi³y siê dziewczyny, z którymi mieszka³am w segmencie w zesz³ym roku... Zosta³am sama. Sami obcy. Bida :(
Wyslano: 2009-10-01, 19:10:19
Dzisiaj, na warsztaty, na które mia³o przyj¶æ 14 osób, przysz³o 6. A potwierdzili wszystko w tym tygodniu. Nie wiem, czy ludzie sobie nie zdaj± sprawy, ¿e jak siê na co¶ zapisz±, to powinni przyj¶æ albo powiadomiæ i zwolniæ miejsce komu¶ innemu...? :| Dobrze, ¿e ostatecznie zaplanowa³am dwie grupy, bo ze wszystkich prawie 35 osób, by³oby tylko dzisiaj te 6... A tak, to mo¿e w nastêpnym miesi±cu jeszcze bêdzie drugie 6...  :?
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7158 on: 2009-10-06, 19:59:45 »
Naiwna my¶la³am, ¿e biurokracja UJocka to szczyt bajzlu i braku organizacji, ale tutejsza red tape bije na g³owê wszystko i wszystkich. Wiecie, dlaczego na Wyspach nie rosn± lasy? Bo wszystkie przerobili na ulotki, broszury, formularze, za³±czniki, za³±czniki do tych za³±czników oraz potwierdzenia tego i owego. Ilo¶æ procedur, które trzeba przej¶æ i papierów, które trzeba pobraæ, przeczytaæ, wype³niæ i przynie¶æ mo¿e przyprawiæ o zawrót g³owy. Jeste¶my zalewane tonami informacji, z których znakomita wiêkszo¶æ nas jako Erasmusów nie dotyczy, a jednocze¶nie wiadomo¶ci naprawdê potrzebne chodz± poczt± pantoflow±. Z powodu wklepania oryginalnej wersji swojego nazwiska w ichni system rejestracji zablokowa³a siê moja rejestracja i muszê czekaæ DWA DNI, a¿ system zastosuje zmiany, które poda³am w stosownej jednostce, jednej z pierdyliarda zajmuj±cych siê immatrykulacj± studentów. Mo¿e jestem nawiedzona, ale w naszym rodzimym USOSie migracja danych ma miejsce raz na dobê, nie raz na dwie :roll:. Nastêpnie dost±piê zaszczytu cykniêcia mi zdjêcia do legitymacji - kamer± internetow± (sic!). Nie mogê donie¶æ im w³asnego zdjêcia z tutejszych niedrogich i robi±cych niez³e fotki automatów, nie mogê te¿ i¶æ do nich przed odblokowaniem moich danych, bo musz± zobaczyæ papierek z potwierdzeniem rejestracji. Generalnie panuje tu jeden wielki burdel austrowêgierski, a¿ têskniê za paniami sekretarkami w macierzystym instytucie...  :shock:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7159 on: 2009-10-06, 20:28:32 »
[...]
:goodman:

Mi jak na razie UJtowski USOS [jeszcze?] nie da³ w ko¶æ, na pewno pozwala na znacznie lepsz± organizacjê ni¿ na AGH [tam s± rózne systemy u ró¿nych prowadz±cych, u niektórych nic nie ma, a o wirtualnym indeksie wspomina³em dziekanowi, ale wolê nie przypominaæ sobie jego marudzenia :roll:], choæ i tak wykorzystuj± tylko czê¶æ jego mo¿liwo¶ci.

A tak w ogóle nie chwali³a¶ siê Erasmusem! :D Gratulacje i znajd¼ tam jakiego¶ jegomo¶cia o silnym charakterze :wink:


Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7161 on: 2009-10-08, 17:08:37 »
pieprzona pustka...  :?
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7162 on: 2009-10-08, 18:20:17 »
W bibliotece w moim instytucie jest wszystko, czego aktualnie potrzebujê. Inna sprawa, ¿e tylko w katalogu, a fizycznie-realnie nie ma :evil: Chyba oddam im te rewersy z odmow± wyra¿on± poprzez dopisek "brak", tylko dopiszê od siebie "to czemu jest w katalogu?" :evil:  :zly:

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7163 on: 2009-10-08, 18:45:40 »

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7164 on: 2009-10-09, 22:07:02 »
Dawno siê tak nie wkurzy³em, a jeszcze kto¶ mi bliski jak rodzina przy tym oberwa³, o ma³o nie oberwa³ za mocno, chocia¿ tylko przez gg. Nie panujê nad sob±, jestem g³upi po wsze czasy i w ogóle ¿ycie jest teraz do kitu. Mam ochotê zrobiæ komu¶ krzywdê ze z³o¶ci, a wszystko moja wina, sam sobie jestem winien i siebie krzywdzê.
I w ogóle to +1 do tego, co powy¿ej. Mo¿e gdyby tak nie by³o, to i z³o¶ci by nie by³o a¿ tak. :/

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7165 on: 2009-10-10, 03:37:41 »
Matlab.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7166 on: 2009-10-10, 13:27:39 »
Kac... i kolejna impreza za 5h ;( (a nie mogê nie przyj¶æ, bo to ja wszystko organizowa³am... g³upio by tak by³o siê nie pokazaæ.)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7167 on: 2009-10-10, 14:00:15 »
Kac... i kolejna impreza za 5h ;( (a nie mogê nie przyj¶æ, bo to ja wszystko organizowa³am... g³upio by tak by³o siê nie pokazaæ.)
Fak ju z takimi ¿alami! ;p
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7168 on: 2009-10-10, 18:02:38 »
Nie mogê siê nadziwiæ swojej g³upocie i naiwno¶ci. Nie ma to jak siê rozczarowaæ, kiedy siê cz³owiek przekonuje jaki jest beznadziejnie niedojrza³y, nieostro¿ny i sk³onny do wpadania w bardzo nieodpowiednie sytuacje, w których sam siê mêczy, nikomu innemu bezpo¶rednio krzywdy niby nie robi±c, ale w koñcu innych te¿ mêcz±c.
No i mam teraz mam wszystkie skrajno¶ci naraz i ¿yjê nadziej±, ¿e nikogo nie skrzywdzê w którym¶ w¶ciek³ym momencie. Chwilowo osi±gn±³em stan umiarkowanej równowagi, ale ciekawe na jak d³ugo... Zaczyna siê wieczór, idê siê czym¶ zaj±æ i skoncentrowaæ my¶li na czym¶ innym :/

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7169 on: 2009-10-10, 21:20:10 »
Kac... i kolejna impreza za 5h ;( (a nie mogê nie przyj¶æ, bo to ja wszystko organizowa³am... g³upio by tak by³o siê nie pokazaæ.)
Fak ju z takimi ¿alami! ;p
A wiesz, jak mnie g³owa bola³a? Nie, no, na tym forum nie mo¿na liczyæ na zrozumienie... :P

Na temat: rób co¶ dla ludzi... :?

 

lofty-success