Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947342 times)

0 Members i 18 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7170 on: 2009-10-12, 22:34:33 »
Dlaczego muszê zaczynaæ robotê o 7?

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7171 on: 2009-10-12, 23:25:05 »
Ja tez zaczynam o 7. Koncze tez o 7 :D

24h  :lol:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7172 on: 2009-10-13, 00:17:33 »
Dlaczego muszê zaczynaæ robotê o 7?
A ja zajêcia o 8.? (3 razy w tygodniu...) ;(
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7173 on: 2009-10-13, 18:03:46 »
Jest ¼le bo nie jest dobrze. Ju¿ tak dawno nie by³o dobrze :/
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7174 on: 2009-10-13, 22:25:23 »
Argh, zgubi³am komórkê. Sprzêtu mi nie szkoda, numer mo¿na odzyskaæ, ale kontakty...  :|

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7175 on: 2009-10-14, 01:35:41 »
Argh, zgubi³am komórkê. Sprzêtu mi nie szkoda, numer mo¿na odzyskaæ, ale kontakty...  :|

Aaa³, wspó³czujê...:(

S± chwile w ¿yciu studenta, a zw³aszcza studenta Alma Mater Jagielloniki, gdy chce siê z ca³ego serca i na ca³e gard³o powtórzyæ za Adasiem Miauczyñskim: D¿izas, k**wa, ja pier***ê! Do absurdu jakim jest konieczno¶æ zaliczenia wszystkich zajêæ na UJu równolegle z semestrem Erasmusowskim ju¿ przywyk³am, no niech bêdzie, ambitna jestem i nieg³upia nawet czasem, dam radê. Niestety, czê¶æ wyk³adowców (a zw³aszcza, co ciekawe, wyk³adowczyñ) korzysta z okazji, by uzmys³owiæ nam, ¿e jego/jej przedmiot jest absolutnie najwa¿niejszy w ca³ym toku studiów i chyba nie wyobra¿am sobie, ¿e mo¿na go zaliczyæ via internet, to nie jest e-learning, proszê pani. Pro¶by o literaturê czy materia³y z zajêæ (handouty, slajdy, prezentacje) zosta³y zbyte poprzez odes³anie do notatek ludzi z grupy (poka¿cie mi dwie osoby z takimi samymi notatkami, a co dopiero z w miarê dok³adnymi - ¿yczê powodzenia). W przypadku psychologii pani prowadz±ca w ogóle wyrazi³a w±tpliwo¶æ, czy bêdziemy w stanie zaliczyæ jej przedmiot nie uczestnicz±c czynnie w zajêciach i nie wyg³aszaj±c piiip referatów =.=, wiêc mo¿e lepiej zaliczmy go albo w Durham albo na czwartym roku. Pani psycholo¿ka najwyra¼niej nie¶wiadoma jest faktu, ¿e nie mo¿emy ju¿ zmieniæ umowy z durhamsk± wszechnic±, ani ¿e przy systemie 3+2 nie ma ju¿ czego¶ takiego jak czwarty rok, a jej chêdo¿ony przedmiot jest obowi±zkow± czê¶ci± licencjatu #-o.
Ogólnie rzecz bior±c zauwa¿am ciekaw± prawid³owo¶æ - im bardziej komu¶ chce siê robiæ co¶ ponad minimum, tym bardziej uniwerek stara siê go odwie¶æ od tego wychylania siê, a to przez potop biurokracji, a to przez obarczenie dwoma semestrami nauki naraz. Alma Mater.... taaa, jasne. K**wa maæ raczej :?.

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7176 on: 2009-10-14, 11:54:54 »
Niby "Dzieñ Nauczyciela", ale tylko uczniowie maj± wolne. Nauczyciele musz± siedzieæ w pracy i robiæ nic.
True Pagan Winter Crew

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7177 on: 2009-10-14, 12:47:10 »
sql - drêtwy jêzyk dla biurowych truposzy

siê okaza³o ¿e razem z portfelem wypra³em dwa paragony na 2 pary dziurawych butów. tym razem sprzedawcy tego badziewia s± gór±  :x
« Last Edit: 2009-10-14, 22:31:10 by kara¶ »

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7178 on: 2009-10-15, 01:35:25 »
sql - drêtwy jêzyk dla biurowych truposzy
We¼ Pan nie baw siê w SQL jak przedszkolaki w Basica, tylko zainteresuj siê ORMami. Ruby/Python/Java/.NET - nie wiem w czym siê babrzesz, ale do wszystkich rozs±dnych jêzyków istniej± jakie¶ ORMy.

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7179 on: 2009-10-15, 10:14:11 »
Niby "Dzieñ Nauczyciela", ale tylko uczniowie maj± wolne. Nauczyciele musz± siedzieæ w pracy i robiæ nic.
Nawet ciastek wam nie dali?

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7180 on: 2009-10-15, 10:47:33 »
sql - drêtwy jêzyk dla biurowych truposzy
We¼ Pan nie baw siê w SQL jak przedszkolaki w Basica, tylko zainteresuj siê ORMami. Ruby/Python/Java/.NET - nie wiem w czym siê babrzesz, ale do wszystkich rozs±dnych jêzyków istniej± jakie¶ ORMy.
w pracy mi mówi± ¿e mam siê nauczyæ sqla w zwi±zku z 'awansem'. nie wiem jak te ormy moga mnie przed tym uchroniæ

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7181 on: 2009-10-15, 11:35:29 »
w pracy mi mówi± ¿e mam siê nauczyæ sqla w zwi±zku z 'awansem'. nie wiem jak te ormy moga mnie przed tym uchroniæ
Przed awansem?

Ja sie skar¿ê, ¿e kto¶ w tym mie¶cie chce mnie zdenerwowaæ, bo w 1 bibliotece nie ma czasopisma, którego potrzebujê _teraz_, w 2 jest, ale akurat potrzebnego numeru nie ma, a w jednej jest, ale egzemplarz wypo¿yczony. :evil: (czasopismo z takich, co to byle gdzie go nie bêdzie, jest jeszcze jedno miejsce, gdzie mo¿e byæ, co prawda, ale dotychczasowe poszukiwania mnie sfrustrowa³y)
+ I wczoraj na alledrogo tom I. Anatomii cz³owieka Bochenka przekroczy³ moje mo¿liwo¶ci finansowe ;(
= festiwal nieszczê¶æ :<

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7182 on: 2009-10-15, 11:49:23 »
Pierwszy dzieñ egzaminu po³ówkowego bêdzie w Beskidzie Makowskim :blady:, w którym nie by³am ani razu i o którym wiem guzik, a o którym za tydzieñ bêdê musia³a siê produkowaæ na tyle efektywnie, by ten pieprzony egzamin zdaæ. Trzymajcie kciuki...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7183 on: 2009-10-15, 12:25:24 »
sql - drêtwy jêzyk dla biurowych truposzy
We¼ Pan nie baw siê w SQL jak przedszkolaki w Basica, tylko zainteresuj siê ORMami. Ruby/Python/Java/.NET - nie wiem w czym siê babrzesz, ale do wszystkich rozs±dnych jêzyków istniej± jakie¶ ORMy.
w pracy mi mówi± ¿e mam siê nauczyæ sqla w zwi±zku z 'awansem'. nie wiem jak te ormy moga mnie przed tym uchroniæ
Ja bym taka firmê rzuci³, gdzie SQL jest warunkiem awansu...

[...] Trzymajcie kciuki...
Bêdzie dobrze :okp:

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7184 on: 2009-10-15, 12:34:06 »
sql - drêtwy jêzyk dla biurowych truposzy
We¼ Pan nie baw siê w SQL jak przedszkolaki w Basica, tylko zainteresuj siê ORMami. Ruby/Python/Java/.NET - nie wiem w czym siê babrzesz, ale do wszystkich rozs±dnych jêzyków istniej± jakie¶ ORMy.
w pracy mi mówi± ¿e mam siê nauczyæ sqla w zwi±zku z 'awansem'. nie wiem jak te ormy moga mnie przed tym uchroniæ
Ja bym taka firmê rzuci³, gdzie SQL jest warunkiem awansu...
to taki awans poziomy :P przechodzê jedn± nog± do supportu i mam co¶ tam rêcznie przestawiaæ w bazach. nie ma co siê zaraz oburzaæ

 

lofty-success