Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947272 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7260 on: 2009-10-30, 18:32:51 »
OMG, nikt nie ma czasu chorowaæ. Ja jestem chory drugi raz w ci±gu trzech tygodni (chorowa³em dwa tygodnie, tydzieñ spokoju i od czterech dni znów chory). Mam ostre zapalenie gard³a, boli mnie jak prze³ykam ¶linê, a nawet jak ruszam jêzykiem, od czterech dni utrzymuje mi siê ból g³owy i temperatura (we wtorek urwa³ mi siê od temperatury film - ca³y ¶wiat przede mn± p³ywa³, pamiêtam, ¿e doszed³em do domu, a potem pustka).

Andre

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7261 on: 2009-10-30, 20:09:41 »
Nie cierpiê ¶wiêta umarlaka. Do³uje mnie (i nudzi) szwêdanie siê po cmentarzach.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7262 on: 2009-10-30, 20:24:43 »
Mam ostre zapalenie gard³a, boli mnie jak prze³ykam ¶linê, a nawet jak ruszam jêzykiem, od czterech dni utrzymuje mi siê ból g³owy i temperatura (we wtorek urwa³ mi siê od temperatury film - ca³y ¶wiat przede mn± p³ywa³, pamiêtam, ¿e doszed³em do domu, a potem pustka).
Nie brzmi to dobrze, zbadaj siê koniecznie na mononukleozê, bo objawy siê zgadzaj± :? I wracaj do zdrowia szybko :|

Mnie te¿ od przedwczoraj przeziêbienie gnêbi, argh. I na nic kilogramy grejfrutów, miodów, herbat, imbirów, czosnków, tabletek etc. :x

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7263 on: 2009-10-31, 00:47:54 »
Nie dosta³am stypendium dodatkowego... ;(

A poza tym: cierpiê :(
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7264 on: 2009-11-01, 18:53:53 »
W ci±gu ostatnich 48 godzin mój organizm trzykrotnie osi±gn±³ temperaturê 39,2 i jeszcze dwa trochê ponad 38,5. Od pi±tku zjad³em 8 tabletek polopiryny i jeden Gripex max. Prawie nie jem. Boli mnie brzuch od ci±g³ego kaszlu, który i tak nie daje ¿adnego efektu. A pomy¶leæ, ¿e przez ostatnie piêæ lat mo¿e z raz uda³o mi siê przekroczyæ 38st. Cudowny stan, brakuje mi jeszcze tylko majaków, albo zatrucia tymi prochami obni¿aj±cymi gor±czkê. :x

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7265 on: 2009-11-01, 18:55:58 »
Callahan, albo gripex albo polopiryna ;P bo przedawkujesz. A na goraczke ibufen najlepszy imho.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7266 on: 2009-11-01, 19:02:26 »
Wiem, ¿e nie nale¿y mieszaæ, Gripex by³ tylko raz na pocz±tku. A przedawkowaæ to ja mogê i jeden ³ykaj±c, ale z tak± gor±czk± cz³owiek ma ochotê tylko straciæ przytomno¶æ, a to wcale nie jest takie ³atwe, jak by siê mog³o wydawaæ. Wiêc ju¿ lepiej j± zbijaæ, jak takie szczyty osi±ga...

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7267 on: 2009-11-01, 19:19:05 »
Ale by³e¶ u lekarza? Bo to wygl±da na mocne... :?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7268 on: 2009-11-01, 19:24:26 »
Jeszcze nie jest tak ¼le Callahan, mój rekord to 40.5, wtedy ciê¿ko podnie¶æ rêkê ¿eby tabletkê po³kn±æ, a co dopiero do kompa siê docz³apaæ ;) No i del ma racjê - do lekarza! :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7269 on: 2009-11-01, 19:51:00 »
W ci±gu ostatnich 48 godzin mój organizm trzykrotnie osi±gn±³ temperaturê 39,2 i jeszcze dwa trochê ponad 38,5.
A mo¿e on osi±gn±³ tak± temperaturê tylko raz i j± utrzyma³? :P Za czêsto sprawdzasz :P
Ja w ogóle nie mierzê temperatury, wiêc nie wiem...  :shock:

Do lekarza jutro - marsz!!
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7270 on: 2009-11-01, 19:56:39 »
Jak on tak± osi±ga, to j± zbijam. A on potem znowu swoje. A z lekarzem ciê¿ko by by³o w weekend, a tym bardziej w ¶wiêto. Jutro to co innego.
A do kompa doczo³ga³am siê w krótkim okresie odrobinê lepszego stanu po prochach. Ledwie widzê, ale ja ju¿ po prostu mam do¶æ le¿enia.

Mój rekord to te¿ by³o co¶ oko³o 40,2-40,5, ale to by³o dawno temu, jako dziecko chyba jednak lepiej siê znosi takie wysokie gor±czki. W ka¿dym razie nikomu nie polecam.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7271 on: 2009-11-01, 21:16:17 »
... doczo³ga³am...
:shock:
Czy¿bym na zlocie mia³ omamy i widzia³em Ciebie jako faceta:p

No offence of course:)

Mój rekord to te¿ by³o co¶ oko³o 40,2-40,5, ale to by³o dawno temu, jako dziecko chyba jednak lepiej siê znosi takie wysokie gor±czki. W ka¿dym razie nikomu nie polecam.

Jako dziecko tez mia³em oko³o 40 stopni. Mia³em omamy. Le¿a³em ko³o mamy i krzycza³em, ¿e ¶ciany siê na mnie wal±... Nic przyjemnego z tego co pamiêtam...

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7272 on: 2009-11-01, 23:18:17 »
Bardzo nie lubiê niepewnie siê czuæ, czuæ bardzo s³aby grunt pod nogami. Cz³owiek zdobywa siê na wiele wyrzeczeñ, walczy sam w sobie straszliwie ciê¿ko, a potem pojawia siê co¶, co powoduje, ¿e przychodzi straszna niepewno¶æ i niepokój. I to "co¶", o którym nie wiadomo co my¶leæ, jak to odebraæ, jak± podj±æ decyzjê...

Co¶ ostatnio cienko ze zdrowiem na tym forum. Callahan choruje, deluminathor przeziêbiony, na mnie powoli antybiotyki zaczynaj± dzia³aæ i przynajmniej ju¿ gard³o tak nie boli (nie licz±c straszliwego kaszlu), ale ¿eby by³o ciekawiej w badaniu krwi wska¼nik od serca wyszed³ mi dwa razy ponad normê :/ Mo¿e tu jaka¶ pandemia panuje?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7273 on: 2009-11-01, 23:23:06 »
deluminathor przeziêbiony
Ju¿ mu prawie przesz³o. Po wytoczeniu takiej artylerii [a ogieñ wali³ z luf wszelakiej ma¶ci i kalibru] bestia nie mia³a szans i ulec musia³a. Najkrótszy katar w moim ¿yciu. Jeszcze trwa, ale ju¿ niemal skoñczy³.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7274 on: 2009-11-02, 15:17:52 »
... doczo³ga³am...
:shock:
Czy¿bym na zlocie mia³ omamy i widzia³em Ciebie jako faceta:p

No offence of course:)

Ha, to znaczy, ¿e jak to pisa³em, to gor±czka ju¿ zd±¿y³a wróciæ. Ale przy takiej temperaturze "e" i "a" s± naprawdê bli¼niaczo podobne. Rozmawia³em wczoraj przez chwilê na gg z kole¿ank± i gdyby nie to, ¿e mi podkre¶la b³êdy, to zobaczy³a by ona tyle ortów, ile jeszcze w ¿yciu nie widzia³a. Sam siebie poznaæ nie mog³em.
Dzisiaj mi odrobinê lepiej. To znaczy, ¿e nie przekroczy³em jeszcze ani razu 38,5. Jest nadzieja.

 

lofty-success