Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947293 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7290 on: 2009-11-04, 11:16:44 »
Nie chc± mi przepisaæ na UJ zaliczenia z WFu z AGH, mimo ¿e na pierwszych zajêciach zapewnia³, ¿e istnieje taka mo¿liwo¶æ :x Psiakrew! :x

Haha, no wf najwa¿niejszy na studiach XD Ja na UP (tam z definicji teoretycznie nie ma przepisywania z innych uczelni) napisa³am podanie do prodziekana, ¿e nie jestem w stanie u³o¿yæ sobie tak planu, ¿eby chodziæ na ten wf (co akurat by³o prawd±) i ¿e mam dwa kierunki i ka¿da sekunda jest mi droga. I w koñcu mi przyjêli. Wiêc mo¿e spróbuj.
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7291 on: 2009-11-04, 12:33:36 »
Nie chc± mi przepisaæ na UJ zaliczenia z WFu z AGH, mimo ¿e na pierwszych zajêciach zapewnia³, ¿e istnieje taka mo¿liwo¶æ :x Psiakrew! :x

To pewnie zemsta za to, ¿e na AGH nie przepisuj± WF-u z UJ XD. Kole¿anka z UJ mia³a w³a¶nie tak± sytuacjê - musia³a ³aziæ na WF na AGH mimo i¿ odbêbni³a go ju¿ wcze¶niej na UJ.
Mnie tam na szczê¶cie na Uj bez problemu przepisali WF z UP :).

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7292 on: 2009-11-04, 16:01:43 »
Mo¿e kto¶ z was wie o co chodzi... Mam problem z youtube. Wczoraj przegl±da³em sobie ró¿ne filmy, a¿ tu klikam na kolejny i wyskakuje mi co¶ takiego - Masz wy³±czon± obs³ugê jêzyka JavaScript lub star± wersjê programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowsz± wersjê odtwarzacza Flash. . Sprawdzi³em - obs³uga JavaScriptów w³±czona i 2 razy ¶ci±gn±³em i zainstalowa³em now± wersjê Flasha i nic... Nie jestem w stanie ogl±daæ czegokolwiek na youtube.
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7293 on: 2009-11-04, 16:14:42 »
Nie chc± mi przepisaæ na UJ zaliczenia z WFu z AGH, mimo ¿e na pierwszych zajêciach zapewnia³, ¿e istnieje taka mo¿liwo¶æ :x Psiakrew! :x
To pewnie zemsta za to, ¿e na AGH nie przepisuj± WF-u z UJ XD.
Najdurniejsze jest to, ¿e Studium WF AGH i Studium WF UJ to niemal jeden budynek [¶ci¶lej: dzieli je odleg³o¶æ paru metrów], wiêc mog± zagl±dn±æ i siê organoleptycznie przekonaæ, ¿e poziom na jednym i na drugim jest identyczny, wiêc ta niemo¿no¶æ przepisania jest spowodowana tylko i wy³±cznie durn± z³o¶liwo¶ci± i p****olonymi przepisami :x :evil:
Jutro jeszcze idê walczyæ u prowadz±cego zajêcia, bo on wyraxnie dawa³ do zrozumienia na pierwszych zajêciach, ¿e mo¿na, wiêc mo¿e przymknie oko albo ulgowo potraktuje czy co¶. ARGH!

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7294 on: 2009-11-04, 16:40:22 »
Najdurniejsze jest to, ¿e Studium WF AGH i Studium WF UJ to niemal jeden budynek [¶ci¶lej: dzieli je odleg³o¶æ paru metrów], wiêc mog± zagl±dn±æ i siê organoleptycznie przekonaæ, ¿e poziom na jednym i na drugim jest identyczny, wiêc ta niemo¿no¶æ przepisania jest spowodowana tylko i wy³±cznie durn± z³o¶liwo¶ci± i p****olonymi przepisami :x :evil:

No w³a¶nie o to chodzi. Zwyk³e próby udowodnienia, ¿e niby jedna uczelnia jest lepsza od drugiej, spowodowane jak±¶ g³upi± konkurencj± miêdzyuczelnian±. W ogóle ¿eby robiæ problemy z przepisaniem g³upiego WF-u :roll:, ¶mieszne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7295 on: 2009-11-04, 17:36:02 »
Ale teoretycznie WF wystarczy zrobiæ raz na obojêtnie jakich studiach... Nie wiem, czy nie ma takich przepisów nawet  :shock: Pisz do dziekana od spraw studenckich.

Mo¿e kto¶ z was wie o co chodzi... Mam problem z youtube. Wczoraj przegl±da³em sobie ró¿ne filmy, a¿ tu klikam na kolejny i wyskakuje mi co¶ takiego - Masz wy³±czon± obs³ugê jêzyka JavaScript lub star± wersjê programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowsz± wersjê odtwarzacza Flash. . Sprawdzi³em - obs³uga JavaScriptów w³±czona i 2 razy ¶ci±gn±³em i zainstalowa³em now± wersjê Flasha i nic... Nie jestem w stanie ogl±daæ czegokolwiek na youtube.
Ja nie ogl±dam zwykle niczego na jutjubie i ¿yjê :P
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7296 on: 2009-11-04, 18:04:16 »
ta niemo¿no¶æ przepisania jest spowodowana tylko i wy³±cznie durn± z³o¶liwo¶ci± i p****olonymi przepisami :x :evil:

Witamy na chUJocie :mrgreen: :finga:.

A teraz deluminathor i Czarna znajduj± sobie zajêcie inne ni¿ czytanie tego pod spodem, po co siê denerwowaæ.

[najzupe³niej subiektywna, nieowijana w bawe³nê, rozgoryczona opinia]
Baby z UJockiej psychologii, z którymi mamy w tym roku zajêcia z tego niewdziêcznego przedmiotu utwierdzi³y mnie w przekonaniu, ¿e im bardziej humanistyczne studia, tym wiêcej przyci±gaj± one ludzi, którym wstrêtne jest logiczne my¶lenie albo chocia¿ odrobina samokrytycyzmu. Babsztyle niechêtnie, krêc±c nosami ³askawie zgodzi³y siê jako¶ zaliczyæ nam ten semestr, chocia¿ "to trochê niesprawiedliwe wobec reszty studentów, którzy ciê¿ko pracuj± ca³y semestr". Nad form± tego¿ zaliczenia my¶l± ju¿ trzeci tydzieñ, bo to przecie¿ taaaaka skomplikowaaaana kweeeeestia =.= A "ciê¿ka praca" na zajêciach wygl±da tak, ¿e sobie siedz± i niemrawo usi³uj± dyskutowaæ o czym¶ tam zadanym, z czego gros czasu zajmuj± kobiecie dygresje o dupie Maryni. Po czym baba koñczy zajêcia zadowolona jak ¶winia w b³ocie. Ale psychologia jest najwa¿niejsza i bez obecno¶ci na tych odkrywczych zajêciach ciê¿ko nam bêdzie zaliczyæ semestr.
Lito¶ci ](*,) #-o .
[/najzupe³niej subiektywna i rozgoryczona opinia]
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7297 on: 2009-11-04, 18:22:51 »
Aibrean, ja t± ca³± Twoj± historiê z psychologi± opowiadam jako "patrzcie jakie absurdy i idioctwa istniej± na ¶wiecie". Ej no serio.

A co do wfu dalej, to zrobisz jak chcesz. Ale w moim przypadku w studiu wicekierowniczka powiedzia³a mi, ¿e mam chodziæ i ogólnie, ¿e to mój problem, natomiast jak posz³o do zaopiniowania podanie które z³o¿y³am prodziekanowi, to nagle studium wyrazi³o zgodê. Wiêc powodzenia :)
« Last Edit: 2009-11-04, 23:32:21 by veila »
wszystko, co sko¶ne.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7298 on: 2009-11-04, 20:08:55 »
Dziêki veila, przynajmniej mam teraz precedens i plan dzia³ania w zanadrzu :]

Aibrean, wiesz - s± ludzie i potwory [tak siê sk³ada, ze czêsto p³ci ¿eñskiej, ale 涶¶... :P] i ich pochodzenie instytutowe ma czêsto niewiele wspólnego z ich zachowaniem. Na naszej psychologii zdarzaj± siê zarówno prowadz±cy typu "do rany przy³ó¿" - od razu widzê, ¿e to psychologowie z powo³ania - ale s± te¿ wredni niszczyciele dobrego nastroju siej±cy postrach i stres [jak na razie mia³em do czynienia z jednym takim Panem Doktorem]. Co do prowadz±cych importowanych z innych instytutów [jak np. w przypadku Twojej psychologii] wydaje mi siê, ¿e czêsto s± to ci gorsi, bo przecie¿ nie damy naszych najlepszych nauczycieli ¿eby siê marnowali na innych wydzia³ach.

Tak w ogóle nasz³a mnie niedawno my¶l, ¿e przecie¿ ci prowadz±cy na uczelniach [asystencji, doktoranci itp.] w sumie nie maj± chyba uprzedniego przygotowania pedagogicznego jak to ma miejsce w przypadku nauczycieli szkolnych. Mo¿e kto¶ siê orientuje czy siê mylê?
A IMHO umiejêtno¶æ kontaktu z m³odymi lud¼mi i przewodniczenia (bycia autorytetem?) takiej grupie powinna byæ konieczna, ¿eby w ogóle móc prowadziæ jakie¶ zajêcia. W przeciwnym wypadku powstaj± m.in. tacy co to du¿o wiedz± ale nie potrafi± przekazaæ [i wiedza siê marnuje] albo tacy, którym siê wydaje, ¿e im wiêkszy stres, tym wiêksza motywacja [co jest ewidentn± bzdur±, mia³em ju¿ o tym na Psychologii Rozwojowej :chomik: :] ]. Ale to ju¿ temat na osobn± dyskusjê...

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7299 on: 2009-11-04, 20:57:15 »
Niestety asystenci doktoranci nie musz± mieæ ¿adnego przygotowania pedagogicznego (profesorkowie i doktorkowie maj± dziêki nim mniej pracy np. nie musz± prowadziæ g³upich æwiczeñ :roll: )Oczywi¶cie do innej kategorii  nale¿± doktoranci bêd±cy absolwentami kierunków pedagogicznych, którzy automatycznie jakie¶ tam przygotowanie maj±. Osobi¶cie spotka³am siê z przypadkami, gdy prowadz±cy æwiczenia doktorant bez przeszkolenia pedagogicznego mia³ wiêkszy autorytet, powa¿anie i lepsze podej¶cie do studentów ni¿ ten posiadaj±cy takowe przygotowanie.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7300 on: 2009-11-05, 13:27:28 »
nic mi sie nie chhce, jutro ko³o, a ja jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie,nie mam pojêcia czemu.... poza tym odkad wprowadzilam sie do nowego akademca codziennie mêcz± mnie koszmary :(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7301 on: 2009-11-05, 13:31:49 »
Bo z pedagogicznym podej¶ciem i autorytetem to IMO jest mniej wiêcej tak, jak ze s³uchem muzycznym - albo masz i teoria mo¿e ci ewentualnie uzupe³niæ to, co instynktownie sam wiesz, albo nie masz, a wtedy ¿adne uczone teorie ci nie pomog±, bêdziesz w najlepszym razie przeciêtnym nauczycielem i kropka. Heh, wiecie, bo mamy w tym roku tak¿e metodykê nauczania, dla niepoznaki nazwan± wiedz± o przyswajaniu jêzyka, gdzie babsztyl bez absolutnie ¿adnego powo³ania do nauczania usi³uje nas nauczyæ, jak siê powinno uczyæ angielskiego XD. By³oby to zabawne i absurdalne, gdyby nie by³o traktowane z pe³n± powag± i nie marnowa³o nam ponad dwóch godzin ¿ycia :?.

odpowied¼ na tego posta i dalsza dyskusja (na temat s³uchu) w tym w±tku   /del
« Last Edit: 2009-11-07, 02:52:49 by deluminathor »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7302 on: 2009-11-06, 10:05:48 »
Jaki ten ¶wiat jest popieprzony...
Poczucie bezsensu ¿ycia i brak si³ witalnych.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7303 on: 2009-11-06, 18:46:54 »
 :(

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7304 on: 2009-11-06, 23:37:52 »
A w ogóle to Jad³odajnia Filozoficzna sp³onê³a:shock: by³am tam w poniedzia³ek  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success