Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947348 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7635 on: 2010-01-04, 23:18:11 »
A wiecie, ¿e jak wieczorem je siê s³odycze, to potem spaæ siê nie chce? ](*,)
Serio? To fakt naukowy?!
To dlatego ja nie mogê siê wcze¶nie po³o¿yæ...

W sumie to mo¿na by siê tego spodziewaæ... ¯ycie bez s³odyczy jest nic nie warte i bezbarwne, nic siê bez nich nie chce, ¿yæ siê odechciewa, to i spaæ siê zachciewa!
A¿ siê zdo³owa³am, jak o tym pomy¶la³am i zachcia³o mi siê s³odkiego!
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7636 on: 2010-01-05, 00:04:29 »
A wiecie, ¿e jak wieczorem je siê s³odycze, to potem spaæ siê nie chce? ](*,)
Serio? To fakt naukowy?!
A Ty na biologii jeste¶ i nie wiesz? :P

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7637 on: 2010-01-05, 00:40:23 »
k***a maæ! 17.12.2009 - data z³o¿enia zamówienia , 28.12.2009  W trakcie realizacji 30.12.2009    Wys³ane...
3 dni robocze mia³y byæ....który dzisiaj?ju¿ pomijaj±c to ¿e powinno dotrzeæ przed wigili±...to dzisiaj jest k***a 5-ty! i na dodatek teraz w historii zamówienia patrzê, a tam jest zjebany kod pocztowy....co za debile tam pracuj±?????????????????????????? juz zaczynam w±tpiæ, ze w ogóle dojdzie :x
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7638 on: 2010-01-05, 08:40:16 »
nerd rage? ;p

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7639 on: 2010-01-05, 16:27:12 »



On topic: poszed³em spaæ o 1:40, wsta³em o 3:00

I
N
S
O
M
N
I
A

I
S

F
I
N
E

T
O
O
.
.
.
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7640 on: 2010-01-05, 18:05:13 »
katar mam :(
...If I call will you come and will you save me?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7641 on: 2010-01-05, 20:42:38 »
Choróbsko mnie wczoraj wziê³o, mam tylko nadziejê, ¿e to nic powa¿niejszego, bo nie zamierzam chorowaæ tak jak w listopadzie - 3 tygodnie bez przerwy.
Poza tym taki lekki stres, bo sesja siê zbli¿a a ja nic z niczego nie umiem.

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7642 on: 2010-01-06, 15:51:28 »
Quote
tomish >> ascot: Nowe gry Ci nie pójd±? To zapomnij.
Czyli chyba trzeba i¶æ do Empiku albo co¶, popracowaæ pó³ roku i dopiero mogê próbowaæ szukaæ pracy w zawodzie...

k***a JEGO W DUPÊ PIERDOLONA FASZYSTOWSKA MAÆ
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7643 on: 2010-01-06, 19:01:28 »
Muszê wyj¶æ z mieszkania, a przy drzwiach siedzi wielgachny paj±k (przero¶niêty k±tnik - wersja optymistyczna). Jak wybiegnê szybko nie zabijaj±c monstra, to bêdê ba³a sie wróciæ. ;< Koñcem kija od szczotki nie zabijê, bo ma ma³± powierzchniê mogê nie trafiæ i jeszcze potwór ucieknie albo zacznie siê broniæ... Jakby kto¶ mia³ dobry pomys³, to niech mnie uratuje ;(

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7644 on: 2010-01-06, 19:07:01 »
Muszê wyj¶æ z mieszkania, a przy drzwiach siedzi wielgachny paj±k (przero¶niêty k±tnik - wersja optymistyczna). Jak wybiegnê szybko nie zabijaj±c monstra, to bêdê ba³a sie wróciæ. ;< Koñcem kija od szczotki nie zabijê, bo ma ma³± powierzchniê mogê nie trafiæ i jeszcze potwór ucieknie albo zacznie siê broniæ... Jakby kto¶ mia³ dobry pomys³, to niech mnie uratuje ;(
Odkurzacz!

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7645 on: 2010-01-06, 19:10:58 »
Muszê wyj¶æ z mieszkania, a przy drzwiach siedzi wielgachny paj±k (przero¶niêty k±tnik - wersja optymistyczna). Jak wybiegnê szybko nie zabijaj±c monstra, to bêdê ba³a sie wróciæ. ;< Koñcem kija od szczotki nie zabijê, bo ma ma³± powierzchniê mogê nie trafiæ i jeszcze potwór ucieknie albo zacznie siê broniæ... Jakby kto¶ mia³ dobry pomys³, to niech mnie uratuje ;(
Odkurzacz!
Zabi³am kozakiem na wysiêgniku. W miêdzyczasie okaza³o siê, ¿e jest jeszcze jeden i te¿ zwalczy³am. Teraz poproszê o medal i niech mnie kto¶ przytuli.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7646 on: 2010-01-06, 19:13:44 »
Muszê wyj¶æ z mieszkania, a przy drzwiach siedzi wielgachny paj±k (przero¶niêty k±tnik - wersja optymistyczna). Jak wybiegnê szybko nie zabijaj±c monstra, to bêdê ba³a sie wróciæ. ;< Koñcem kija od szczotki nie zabijê, bo ma ma³± powierzchniê mogê nie trafiæ i jeszcze potwór ucieknie albo zacznie siê broniæ... Jakby kto¶ mia³ dobry pomys³, to niech mnie uratuje ;(
Odkurzacz!
Zabi³am kozakiem na wysiêgniku. W miêdzyczasie okaza³o siê, ¿e jest jeszcze jeden i te¿ zwalczy³am. Teraz poproszê o medal i niech mnie kto¶ przytuli.
£aaaa³, jeste¶ moj± bohaterk± =D Ja to zawsze odkurzaczem wci±gam, nie ma tyle stresu, nie trzeba potem dotykaæ truch³a i jak nawet zacznie uciekaæ spod Boskiej Rury Sprawiedliwo¶ci, dosiêgnie go Ss±ca Kara. Kwestia taka, ¿e mo¿na sobie wmawiaæ, ¿e ten paj±k tam ¿yje i potem wyjdzie rur±, mo¿e st±d siê bior± w mieszkaniu kolejne paj±ki. Ale zawsze mo¿na zatkaæ rurê albo wynie¶æ syf-worek :P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7647 on: 2010-01-06, 19:15:46 »
 ZA CO MEDAL? Za pajonka zabicie? :< K±tniki to akurat s± wporzo, ja tam bym móg³ je nawet pog³askaæ. Du¿e w³ochate to ³apiê w pude³ka na 5< p³yt i wypuszczam, a k±tniki to i ratujê czasem z wanny. A takiego to mog³a¶ na kij i za drzwi ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7648 on: 2010-01-06, 20:04:27 »
ZA CO MEDAL? Za pajonka zabicie? :< K±tniki to akurat s± wporzo, ja tam bym móg³ je nawet pog³askaæ. Du¿e w³ochate to ³apiê w pude³ka na 5< p³yt i wypuszczam, a k±tniki to i ratujê czasem z wanny. A takiego to mog³a¶ na kij i za drzwi ;)
Chyba nie widzia³e¶, jakiej wielko¶ci s± paj±ki u Kas :| Te¿ kiedy¶ zabi³am jednego. Ale ja jestem niskoreaktywna... :roll:

Moje a³a dzisiejsze:
...30 minut zajêæ, 20 minut krwawienia z nosa, 10 minut jazdy do Szpitala Bielañskiego, 1,5 godziny drogi na Banacha, 4 godzina czekania na ostrym dy¿urze. Porada laryngologa, który wys³a³ mnie do kolejnego - bezcenna.
Ale mo¿e ma¶æ mi pomo¿e trochê :(
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7649 on: 2010-01-06, 21:00:22 »
Chyba nie widzia³e¶, jakiej wielko¶ci s± paj±ki u Kas :|
O to to! Ale to jaka¶ kl±twa personalna, bo w Krakowie te¿ napada³y mnie takie wielkie ;(

Moje a³a dzisiejsze:
...30 minut zajêæ, 20 minut krwawienia z nosa, 10 minut jazdy do Szpitala Bielañskiego, 1,5 godziny drogi na Banacha, 4 godzina czekania na ostrym dy¿urze.
:goodman: A szpital na Banacha zosta³ moim prywatnym absurdem wieczoru, jutro Ci powiem, dlaczego. A jeszcze Twoja historia k³adzie krwaw± wisienkê na szczyt ciastka.

 

lofty-success