Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947288 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8010 on: 2010-03-08, 23:16:56 »
Poczty Polskiej sympati± nie darzê, i to bardzo mocno nie darzê.
Je¶li zniszczyli najcudowniejsz± przesy³kê ode mnie, zniszczê ich :[
Listonoszowi nie chcia³o siê przynie¶æ, bo wys³a³a¶ w za du¿ej kopercie :roll: Tylko ciekawe, jak siê ten Dürer inaczej mia³ tam zmie¶ciæ :roll:
A dwa: jedna przesy³ka, wys³ana we czwartek, do dzi¶ nie dosz³a. Tê z pi±tku ju¿ mam. Jutro idê do okienka skarg :< A, i przy okazji zapytam, czy nie zapomnia³ drugiego awiza zostawiæ, bo tak kiedy¶ d³ugo mi nic nie przysz³o, zastanawia³am siê, czy mi facet w ogóle wys³a³, co kupowa³am, po czym dosta³am "zawiadomienie powtórne" o przesy³ce do odebrania. :roll:
UP Warszawa 13... ](*,)

Siê spytam w zamian - wola³aby¶ trzyipó³godzinn± nasiadówê z lekko licz±c tysi±ca dwustu lat literatury=parê tysiêcy stron, plus krytyki literackiej?
Nie, dlatego wybra³am rejon, gdzie w ¶redniowieczu nie by³o literatury :P

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8011 on: 2010-03-08, 23:24:17 »
Poczty Polskiej sympati± nie darzê, i to bardzo mocno nie darzê.
Je¶li zniszczyli najcudowniejsz± przesy³kê ode mnie, zniszczê ich :[
Listonoszowi nie chcia³o siê przynie¶æ, bo wys³a³a¶ w za du¿ej kopercie :roll: Tylko ciekawe, jak siê ten Dürer inaczej mia³ tam zmie¶ciæ :roll:
A teraz ciekawostka - tego samego dnia wys³a³am 2 przesy³ki (w sumie 3, ale tylko 2 w "tych du¿ych kopertach" i poleconym, ¿eby by³o szybciej). Pierwsza do Kas, druga do ludzika we Wroc³awiu. Druga dotar³a dzisiaj rano bez marudzenia o formacie koperty. Napiszê skargê. Niech mi oddaj± za polecony, bo siê dziady warszawskie nie wywi±zuj±. :[
ze mn± nie ma ¿artów

Yanek

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8012 on: 2010-03-09, 11:19:03 »
£eb mnie napiernicza... Gdyby nie to, dzieñ by³by wzglêdnie zno¶ny, a tak to mam wra¿enie, ¿e czacha mi zaraz eksploduje. Jestem ju¿ po dwóch tabletkach przeciwbólowych i g....uzik.
Jest jak jest. Inaczej byæ nie mo¿e.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8013 on: 2010-03-09, 14:00:33 »
Jestem ju¿ po dwóch tabletkach przeciwbólowych i g....uzik.
Bo te tabletki s± g-warte. (Chacia¿ to moja prywatna opinia, a na mnie ¶rodki znieczulaj±ce w normalnych ludzkich dawkach nie dzia³aj±. Jestem po dwóch zastrzykach, bo po jednym czu³am wszystko, i po ciêciu. Czucie mi w³a¶nie zaczyna wracaæ, co oznacza, ¿e pój¶cie do ³azienki bêdzie bohaterskim wyczynem.)

Aha, a jak wróci³am do domu, to znalaz³am w skrzynce awizo. Niby ok, bo mnie nie by³o, ale siê w¶ciek³am  :zly:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8014 on: 2010-03-09, 17:01:00 »
Aaaa³³³³³³³³aaaaaaaaaaaaaaa :(
...If I call will you come and will you save me?

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8015 on: 2010-03-09, 19:03:45 »
K³ody pod nogi, piasek w oczy, nó¿ w plecy :( Producenci obuwia mnie dyskryminuj± ;(
ze mn± nie ma ¿artów

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8016 on: 2010-03-09, 23:15:42 »
to trzeba normalnie nie my¶leæ..specjalnie wcze¶niej przyjecha³am z domu i nie zd±¿y³am wyleczyæ mojej ³apki, bo dzisiaj mia³ byæ koncert Lao Che...tak!wiedzia³am, ze ma byæ 10tego i co mi siê ubzdura³o, ze dzisiaj jest dziesi±ty??? posz³am, a tam klub pusty...jeszcze jacy¶ kolesie nieco nar±bani mnie wprowadzili w b³±d, bo powiedzieli, ¿e zespó³ siê spó¼ni...no to mówiê, wrócê pó¼niej...po czym zaoferowali mi spontaniczn± domówkê i sex...no¿ k***a maæ...czy ja wygl±dam jak ruska prostytutka, czy co¶???
jutro robiê kolejne podej¶cie do koncertu...wrrrrr!!!!ju¿ i tak idê sama, bo wszyscy znajomi maj± inne plany...a tu jeszcze co¶ takiego!  :evil: :evil: :evil: :evil:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8017 on: 2010-03-10, 23:40:14 »
Nie chce mi siê pakowaæ, nie chce mi siê zrobiæ tego co mam do zrobienia, nawet umyæ zêbów mi siê nie chce. I tak siedzê bez sensu. Najchêtniej bym posz³a spaæ, ale nie mogê, bo wtedy na pewno nie zrobiê tego co muszê, wiêc dalej siedzê bez sensu. Wrr.
A to wszystko przez pracê i staro¶æ, na pewno!

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8018 on: 2010-03-10, 23:53:17 »
Nie chce mi siê pakowaæ, nie chce mi siê zrobiæ tego co mam do zrobienia, nawet umyæ zêbów mi siê nie chce. I tak siedzê bez sensu. Najchêtniej bym posz³a spaæ, ale nie mogê, bo wtedy na pewno nie zrobiê tego co muszê, wiêc dalej siedzê bez sensu. Wrr.
A to wszystko przez pracê i staro¶æ, na pewno!
+1 i ból :(
...If I call will you come and will you save me?

snufkin

  • Posts: 75
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • http://img202.imageshack.us/img202/9192/2010092017
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8019 on: 2010-03-11, 23:35:27 »
najgorsze co moze byc... zacz±æ projekt... w tydzien musze wymyslic rozpoczêcie czterech :C

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8020 on: 2010-03-12, 10:16:02 »
najgorsze co moze byc... zacz±æ projekt... w tydzien musze wymyslic rozpoczêcie czterech :C
Ja w³a¶nie 2 referaty robiê, z czego tylko 1 bêdzie porz±dny i to wcale nie ten wa¿niejszy... (ale co ja zrobiê, ¿e umiem mówiæ tylko o trupach, które mamy, a nie o tych, które chcieliby¶my mieæ)

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8021 on: 2010-03-12, 11:39:35 »
Niby taka globalizacja i unia europejska, ale nie mo¿na kupiæ tego, co by siê chcia³o :( Wszystko jakie¶ brzydkie, nieodpowiednie.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8022 on: 2010-03-12, 12:07:56 »
Niby taka globalizacja i unia europejska, ale nie mo¿na kupiæ tego, co by siê chcia³o :(
No w³a¶nie. Ja po cukierki muszê albo sama je¼dziæ za ¿elazn± kurtynê, albo prosiæ kogo¶, kto jedzie, ¿eby mi przywióz³. Albo szukaæ na alledrogo - raz na ruski rok bywaj±. :<

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8023 on: 2010-03-12, 12:31:49 »
miesi±c temu wygra³am u Owsiaka p³ytkê, a do tej pory nie mo¿e dotrzeæ...podobno do nich ci±gle wraca...albo listonosz jest jaki¶ niekumaty i nie mo¿e trafiæ,albo nie wiem ju¿ :? ale na teki nie da siê nie trafiæ! :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8024 on: 2010-03-12, 12:47:51 »
listonosz jest jaki¶ niekumaty
Albo leniwy... :roll:

A tak a propos Poczty Polskiej

 

lofty-success