Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947277 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8115 on: 2010-03-31, 14:21:36 »
Je¶li nauczyciel wie, ¿e kto¶ ma dodatkow± wiedzê/umiejêtno¶ci i próbuje to wykorzystaæ tylko po to, by odj±æ sobie pracy, to nale¿y mu siê w piekle gratisowa tortura. Jakbym ja teraz nie mia³ do cholery na g³owie tysi±ca wa¿niejszych rzeczy, ni¿ przygotowywanie lekcji na niemiecki, do jasnej cholery. I jeszcze, o ironio, ca³kowicie po polsku.

OMG. Za³o¿ê siê, ¿e gdyby¶ mia³ to prowadziæ po niemiecku te¿ by¶ marudzi³ :roll: Zawsze siê takie rzeczy dzia³y - tak, przed matur± te¿.
Blek, czy Ty masz jaki¶ problem z tym, ¿e ludzie czasami marudz± wiêcej od Ciebie? Sam narzekasz mniej, to znaczy, ¿e wszyscy te¿ siê maj± dopasowaæ? Mo¿e co¶, co wydaje siê Tobie g³upot±, mnie wyj±tkowo denerwuje. I mam do tego ¶wietne miejsce, by wylaæ swoje ¿ale i z³o¶æ, by potem zacisn±æ zêby i siê zmierzyæ z problemem. Mo¿e to i g³upie, ale jak siê ju¿ to napisze, nawrzuca na kogo¶, to cz³owiekowi na ogó³ trochê lepiej. Wczoraj by³em padniêty i nie mia³em si³y siê zajmowaæ pierdo³ami, ale dzisiaj poprowadzi³em tê lekcjê, wysz³o ca³kiem sympatycznie i wszyscy byli zadowoleni.
Jak nie pasuje, to nie czytaj. I problem z g³owy. Choæ pewnie wiele skarg tutaj pada z ma³± nadziej±, ¿e kto¶ nie post±pi podobnie i bêdzie my¶la³ trochê inaczej, przez co sobie nie bêdziemy wzajemnie utrudniaæ ¿ycia na ziemskim padole. Marne te nadzieje, ale zawsze :P

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8116 on: 2010-03-31, 22:48:49 »
Ojej. :cry: :cry: :cry:

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8117 on: 2010-04-01, 21:56:03 »
Przemeblowuj±c pokój upu¶ci³em sobie ³ó¿ko na palec u nogi tym samym zrywaj±c trochê paznokcia (znaczy odrywaj±c lekko od palca).
Stan palca - ³adny sinoszary kolor pod paznokciem -.-
Serious Business...
www.nerdslife.pl

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8118 on: 2010-04-01, 23:17:57 »
Stan palca - ³adny sinoszary kolor pod paznokciem -.-
Jak ³adny, to powinno byæ w ambiwalentnych! :P

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8119 on: 2010-04-01, 23:18:54 »
Ty sobie tak zrób i zobaczymy do której ksiêgi wrzucisz :D
Serious Business...
www.nerdslife.pl

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8120 on: 2010-04-01, 23:27:05 »
Je¶li do wesela siê zagoi, to do radosnej :P

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8121 on: 2010-04-01, 23:32:43 »
najbli¿sze wesele to 6 czerwca, gdzie bêdê akurat gra³ koncert. je¶li do tego czasu siê zagoi to napiszê petycjê o przeniesienie posta ;>
Serious Business...
www.nerdslife.pl

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8122 on: 2010-04-03, 13:40:01 »
Zdrowy tryb ¿ycia sprzyja rozwojowi agresywnych postaw.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8123 on: 2010-04-04, 18:05:24 »
1. Jak siê ma linie papilarne, to siê nie gra na gitarze na twardych strunach utworów z glissandem (tak patrzê na partyturê, my¶lê: "to by³o fajne", zaczynam graæ, po czym koñczê ze spuchniêtymi i niemal poprzecinanymi opuszkami; kolega mia³ racjê, g³upia jestem, ¿e nie gram czêsto);
2. Znów zapomnia³am istotnego has³a. Na szczê¶cie nie do banku, bo znów by siê tam ze mnie ¶miali... U_U

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8124 on: 2010-04-04, 18:11:24 »
Ja gram na basie od ho ho ho i dawno zapomnia³em o moich liniach papilarnych na opuszkach palców (prócz ma³ego palca prawej rêki - tam siê jeszcze uchowa³y).
No way in from the outside, no way out from within.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8125 on: 2010-04-04, 18:15:27 »
Ja gram na basie od ho ho ho i dawno zapomnia³em o moich liniach papilarnych na opuszkach palców (prócz ma³ego palca prawej rêki - tam siê jeszcze uchowa³y).
No ja te¿ od dawna gram, ale mia³am blisko roczn± przerwê... trochê g³upio siê przyznawaæ... Straszne rzeczy siê teraz dziej± w zwi±zku z tym :?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8126 on: 2010-04-04, 21:27:46 »
Ja gram na basie od ho ho ho i dawno zapomnia³em o moich liniach papilarnych na opuszkach palców (prócz ma³ego palca prawej rêki - tam siê jeszcze uchowa³y).
No ja te¿ od dawna gram, ale mia³am blisko roczn± przerwê... trochê g³upio siê przyznawaæ... Straszne rzeczy siê teraz dziej± w zwi±zku z tym :?
Ja w zwi±zku z magisterk± i prac± mia³am ponad rok przerwy, a teraz po powrocie moje opuszki s± twardsze ni¿ kiedykolwiek :P

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8127 on: 2010-04-06, 12:46:03 »
Choroba dopad³a mnie :(
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8128 on: 2010-04-06, 15:27:08 »
Ja gram na basie od ho ho ho i dawno zapomnia³em o moich liniach papilarnych na opuszkach palców (prócz ma³ego palca prawej rêki - tam siê jeszcze uchowa³y).
No ja te¿ od dawna gram, ale mia³am blisko roczn± przerwê... trochê g³upio siê przyznawaæ... Straszne rzeczy siê teraz dziej± w zwi±zku z tym :?
Ja w zwi±zku z magisterk± i prac± mia³am ponad rok przerwy, a teraz po powrocie moje opuszki s± twardsze ni¿ kiedykolwiek :P
W zwi±zku z licencjatem bêdê takie mia³a ;P

Pogoda siê zepsu³a :< I debile do mnie pisz±... co ja jestem? serwis konsumenta dropsów? :evil:

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8129 on: 2010-04-09, 18:31:18 »
od 2 tyg. jestem chora i wcale siê nie zapowiada na szybkie wyleczenie....ju¿ czwarty rodzaj antybiotyku biorê...a dzi¶ s± we Wro 7. urodziny NDK, a ja nie mogê tam byæ :cry:...do Lunaparku te¿ nie mogê i¶æ...a od nd do pracy bêdê musia³a i¶æ :cry:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

 

lofty-success