Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947321 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8175 on: 2010-04-19, 05:36:27 »
To IRC w koñcu dzia³a, czy nie? Bo ju¿ kilka razy chcia³em tam wej¶æ i za... nic w ¶wiecie siê nie da³o...
Bo widocznie nie umiesz. ;P

snufkin

  • Posts: 75
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • http://img202.imageshack.us/img202/9192/2010092017
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8176 on: 2010-04-19, 12:53:32 »
To IRC w koñcu dzia³a, czy nie? Bo ju¿ kilka razy chcia³em tam wej¶æ i za... nic w ¶wiecie siê nie da³o...
Bo widocznie nie umiesz. ;P
IRCa chroni± potê¿ne czary, tylko szlachetn ycz³owiek o czystym sercu moze sie tam zalogowaæ :O

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8177 on: 2010-04-19, 13:23:19 »
To IRC w koñcu dzia³a, czy nie? Bo ju¿ kilka razy chcia³em tam wej¶æ i za... nic w ¶wiecie siê nie da³o...
Bo widocznie nie umiesz. ;P
IRCa chroni± potê¿ne czary, tylko szlachetn ycz³owiek o czystym sercu moze sie tam zalogowaæ :O
Tak, tylko szlachetny cz³owiek o czystym sercu i Snufkin.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8178 on: 2010-04-19, 15:50:13 »
Ja sobie muszê ponarzekaæ, to mi ul¿y mo¿e...
Jak dobrze wstaæ... ju¿ siê przyzwyczai³am, ¿e w poniedzia³ki wstajê nieludzko wcze¶nie, wiêc ok. Nowy tydzieñ mia³ siê równaæ realizacji nowego postanowienia, mianowicie takiego, ¿e nie bêdê je¼dziæ metrem rano. Posz³am na tramwaj, a tam... nie ma tramwaju. Wszystkie mi zdjêli, bo wymieniaj± tory. Przewspaniale. Przespacerowa³am siê zatem na kolejny przystanek, z nadziej±, ¿e mityczna punktualno¶æ poranna linii 222, doje¿d¿aj±cej pod bramê Uniwersytetu, ma swe ¼ród³a w prawdzie. Otó¿ nie ma. A Krakowskie by³o (jest) dzi¶ jeszcze zamkniête dla ruchu, tak wiêc nie wysiad³am pod bram±.
Z dalszych nieszczê¶æ, to okaza³o siê, ¿e pan botanik jednak da³ radê przyjechaæ na zajêcia (a jedzie z Krakowa, wiêc wszyscy mieli nadziejê, ¿e jednak nie dotrze), a kolega zapomnia³ przynie¶æ mi ksi±¿ki (w sumie to taka ceg³a, ¿er mu siê nie dziwiê ;P)
Po po³udniu, po zajêciach, które mam u siebie w instytucie, mia³am i¶æ na lektorat. To tyle, co wyj¶æ z Kampusu i przej¶æ na drug± stronê Krakowskiego. Nie do¶æ, ¿e lunê³o, i wysz³am tak, ¿eby zd±¿yæ na styk, bo nie zapowiada³o siê, ¿eby mia³o przestaæ, w zwi±zku z czym wyl±dowa³am w rzece chodnik-przy-Obo¼nej po kostki w wodzie, to jeszcze okaza³o siê, ¿e na drug± stronê Krakowskiego Przedmie¶cia nie przejdê, a w ka¿dym razie nie w najbli¿szym czasie. Deszcz oczywi¶cie ci±gle pada³ i wlewa³ mi siê do butów. W balerinkach by³am, co spotêgowa³o dramat.
Ostatecznie zdecydowa³am siê nie i¶æ na jêzyk, tylko do domu :?

Ul¿y³o mi :]

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8179 on: 2010-04-20, 15:33:52 »
Szukanie pracy w tym kraju jest wkur******  :?. Ju¿ my¶la³am, ¿e odpowiem na og³oszenie "przyjmiemy i przeszkolimy barmanki" ale jak zobaczy³am g³ówny wymóg: stanie za barem topless, to mi siê jako¶ tak dziwnie odechcia³o :|

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8180 on: 2010-04-20, 18:07:22 »
Gospodarka hormonalna mi ¶wiruje, przez co moje ¿ycie emocjonalne przypomina ostatnio rollercoaster na sterydach ](*,). Czujê siê, jakbym by³a w permanentym PMSie (Prehistoric Monster Syndrome, jakby siê kto zastanawia³) - jednego dnia trzeba mnie zdrapywaæ z pod³ogi, drugiego euforia i la vita e bella, trzeciego k³ajet desperejszun. Co bêdzie jutro, to a¿ mi siê zastanawiaæ nie chce. Mam ochotê siê zupe³nie wyprasowaæ emocjonalnie, wyja³owiæ i wyrównaæ, ¶wiêty spokój mieæ. Tylko, ¿e jak znam swoje zakichane szczê¶cie, to mi pan/pani doktor nie zapisze stosownego specyfiku na to, bo. Beznadzieja :/.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8181 on: 2010-04-20, 21:28:10 »
Zgubi³am szczypce/kleszcze/takie co¶ do giêcia drutu z cienkimi zakoñczeniami. :(

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8182 on: 2010-04-21, 12:01:56 »
¿aden szewc nie chce mi butów naprawiaæ, mimo, ¿e uszkodzenie nie jest jakie¶ straszliwe.. nic dziwnego, ¿e to wymieraj±cy zawód

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8183 on: 2010-04-21, 13:07:34 »
¿aden szewc nie chce mi butów naprawiaæ, mimo, ¿e uszkodzenie nie jest jakie¶ straszliwe.. nic dziwnego, ¿e to wymieraj±cy zawód
Ha, ja siê ostatnio zdziwi³am jak zobaczy³am witrynê zak³adu szewskiego gdzie¶ w Gdañsku. Tak± oldschoolow±, du¿a stara szyba w drewnianej ramie, szeroki parapet, na którym spoczywa³o kilka chodaków, do tego firanka, a za ni± niewielkie, obskurne pomieszczenie, w którym unosi³a siê woñ skóry i kleju :) Klimat jak siê patrzy. Szkoda, ¿e nie mia³am czasu ¿eby wej¶æ :(

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8184 on: 2010-04-21, 13:22:12 »
Nie mamy ju¿ piesa...  :(
[']

basia

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8185 on: 2010-04-21, 13:27:07 »
Ostatecznie zdecydowa³am siê nie i¶æ na jêzyk, tylko do domu :?

a jaki jêzyk? ;)

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8186 on: 2010-04-21, 13:54:25 »
¿aden szewc nie chce mi butów naprawiaæ, mimo, ¿e uszkodzenie nie jest jakie¶ straszliwe.. nic dziwnego, ¿e to wymieraj±cy zawód
Ha, ja siê ostatnio zdziwi³am jak zobaczy³am witrynê zak³adu szewskiego gdzie¶ w Gdañsku. Tak± oldschoolow±, du¿a stara szyba w drewnianej ramie, szeroki parapet, na którym spoczywa³o kilka chodaków, do tego firanka, a za ni± niewielkie, obskurne pomieszczenie, w którym unosi³a siê woñ skóry i kleju :) Klimat jak siê patrzy. Szkoda, ¿e nie mia³am czasu ¿eby wej¶æ :(

na ¯oliborzu mam takich sporo :) szkoda tylko, ¿e poza klimatem nie oferuj± te¿ pomocy w naprawie butów..

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8187 on: 2010-04-21, 15:19:46 »
¿aden szewc nie chce mi butów naprawiaæ, mimo, ¿e uszkodzenie nie jest jakie¶ straszliwe.. nic dziwnego, ¿e to wymieraj±cy zawód
Ha, ja siê ostatnio zdziwi³am jak zobaczy³am witrynê zak³adu szewskiego gdzie¶ w Gdañsku. Tak± oldschoolow±, du¿a stara szyba w drewnianej ramie, szeroki parapet, na którym spoczywa³o kilka chodaków, do tego firanka, a za ni± niewielkie, obskurne pomieszczenie, w którym unosi³a siê woñ skóry i kleju :) Klimat jak siê patrzy. Szkoda, ¿e nie mia³am czasu ¿eby wej¶æ :(

na ¯oliborzu mam takich sporo :) szkoda tylko, ¿e poza klimatem nie oferuj± te¿ pomocy w naprawie butów..
Haha, good point =D To co¶ Ty z tymi butami zrobi³? :P

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8188 on: 2010-04-21, 16:14:09 »
¿aden szewc nie chce mi butów naprawiaæ, mimo, ¿e uszkodzenie nie jest jakie¶ straszliwe.. nic dziwnego, ¿e to wymieraj±cy zawód
Ha, ja siê ostatnio zdziwi³am jak zobaczy³am witrynê zak³adu szewskiego gdzie¶ w Gdañsku. Tak± oldschoolow±, du¿a stara szyba w drewnianej ramie, szeroki parapet, na którym spoczywa³o kilka chodaków, do tego firanka, a za ni± niewielkie, obskurne pomieszczenie, w którym unosi³a siê woñ skóry i kleju :) Klimat jak siê patrzy. Szkoda, ¿e nie mia³am czasu ¿eby wej¶æ :(

na ¯oliborzu mam takich sporo :) szkoda tylko, ¿e poza klimatem nie oferuj± te¿ pomocy w naprawie butów..
Haha, good point =D To co¶ Ty z tymi butami zrobi³? :P

ech, szkoda gadaæ.. Eleganckie skórzane trzewiki nawalaj±ce po raptem 3 miechach od zakupu, dodajmy kilkusetz³otowego, to sam w sobie materia³ na za¿alenie.. Liczy³em, ¿e na nowo¿ytny badziew poradzi co¶ prastara wiedza cechu szewskiego, ale siê zwyczajnie przeliczy³em

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8189 on: 2010-04-21, 16:35:03 »
Nie mamy ju¿ piesa...  :(
[']
:(
A moja jest chora na co¶ z -plazmoza na koñcu, ale nie toksoplazmoza, co¶ innego. Dodatkowo ja ledwo siê ruszam, bo mój krêgos³up siê zbuntowa³. Jest jeszcze wiele smutku w moim ¿yciu, ale na szczê¶cie mam mieszankê wedlowsk±, wiêc siê jeszcze nie za³amiê.
ze mn± nie ma ¿artów

 

lofty-success