Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947390 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8190 on: 2010-04-21, 16:43:50 »
Nie mamy ju¿ piesa...  :(
[']
:(
A moja jest chora na co¶ z -plazmoza na koñcu, ale nie toksoplazmoza, co¶ innego.

Nasz d³ugo chorowa³... najpierw mia³ problemy z sercem, potem do tego doszed³ nowotwór w±troby, woda w jamie brzusznej... trzy noce wy³, pewnie z bólu, mimo, ¿e dosta³ trzy zastrzyki na raz, ech :(. Przynajmniej siê nie mêczy ale pomy¶leæ, ¿e wczoraj ostatni raz go g³aska³am a dzi¶ rano babcia przysz³a i mówi, ¿e musieli u¶piæ :(

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8191 on: 2010-04-21, 18:31:55 »
Nie mamy ju¿ piesa...  :(
[']
:(
A moja jest chora na co¶ z -plazmoza na koñcu, ale nie toksoplazmoza, co¶ innego.

Nasz d³ugo chorowa³... najpierw mia³ problemy z sercem, potem do tego doszed³ nowotwór w±troby, woda w jamie brzusznej... trzy noce wy³, pewnie z bólu, mimo, ¿e dosta³ trzy zastrzyki na raz, ech :(. Przynajmniej siê nie mêczy ale pomy¶leæ, ¿e wczoraj ostatni raz go g³aska³am a dzi¶ rano babcia przysz³a i mówi, ¿e musieli u¶piæ :(
Biedaczek :(
ze mn± nie ma ¿artów

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8192 on: 2010-04-21, 20:08:31 »
¿aden szewc nie chce mi butów naprawiaæ, mimo, ¿e uszkodzenie nie jest jakie¶ straszliwe.. nic dziwnego, ¿e to wymieraj±cy zawód
By³e¶ u szewca na metrze centrum (od strony KDT)? Szybko, solidnie i tanio - szczególnie w porównaniu z oldschoolowymi zak³adami :]
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8193 on: 2010-04-21, 21:07:05 »
Nie mamy ju¿ piesa...  :(
[']
;( Szkoda psa.

A moja jest chora na co¶ z -plazmoza na koñcu, ale nie toksoplazmoza, co¶ innego.
Tej te¿ szkoda :(

Ostatecznie zdecydowa³am siê nie i¶æ na jêzyk, tylko do domu :?

a jaki jêzyk? ;)
Litewski. Dzi¶ dosta³am trochê ³adnych kserówek z poniedzia³ku i mogê siê relaksowaæ ;P

Wróci³am do domu i na klatce spotka³am s±siada z samej góry. A to by³ taki fajny dzieñ... i zapowiada³o siê, ¿e skoñczy siê te¿ mi³o(chocia¿ jeszcze s± szanse niby :?)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8194 on: 2010-04-21, 21:19:43 »
Czujê siê wyczerpana fizycznie i psychicznie... Nie chce mi siê nic robiæ, jako¶ ¼le siê czujê... Jeszcze z pracy (tej p³atnej tym razem) ci±gle dostajê jakie¶ nieprecyzyjne zadania... jacy¶ nieogarniêci oni s±... :/ I nie chce mi siê nic, smutno mi... :(
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8195 on: 2010-04-22, 00:25:07 »
ech, szkoda gadaæ.. Eleganckie skórzane trzewiki nawalaj±ce po raptem 3 miechach od zakupu, dodajmy kilkusetz³otowego, to sam w sobie materia³ na za¿alenie.. Liczy³em, ¿e na nowo¿ytny badziew poradzi co¶ prastara wiedza cechu szewskiego, ale siê zwyczajnie przeliczy³em
A takie kilkusetz³otowe trzewiki to nie powinny mieæ co najmniej pó³rocznej gwarancji? :>

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8196 on: 2010-04-22, 10:49:06 »
ech, szkoda gadaæ.. Eleganckie skórzane trzewiki nawalaj±ce po raptem 3 miechach od zakupu, dodajmy kilkusetz³otowego, to sam w sobie materia³ na za¿alenie.. Liczy³em, ¿e na nowo¿ytny badziew poradzi co¶ prastara wiedza cechu szewskiego, ale siê zwyczajnie przeliczy³em
A takie kilkusetz³otowe trzewiki to nie powinny mieæ co najmniej pó³rocznej gwarancji? :>

wci±¿ szukam paragonu :P

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8197 on: 2010-04-22, 20:22:32 »
Policzy³am se ¶redni± z piêciu semestrów. To by³ b³±d. Jakby kto¶ mia³ informacje o posadzie sprz±taczki w jakim¶ Zapizdowie Górnym, to dawajcie znaæ, moja ¶rednia powiedzia³a mi dzi¶, ¿e to bodaj jedyne odpowiednie dla mnie zajêcie  :kulkaw³eb: ](*,). Idê siê zdrapywaæ z pod³ogi, jakby siê kto pyta³.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8198 on: 2010-04-22, 20:28:59 »
¦rednia ocen to nie wszystko :P

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8199 on: 2010-04-22, 20:33:58 »
Przy rekrutacji na magisterskie to obok egzaminu wstêpnego jedyne, co siê liczy :]. Ucieszê was ¶wietnym dowcipem - wybiera³am siê na doktoranckie. Tak, moja ¶rednia te¿ u¶mia³a siê z tego setnie >.<. Demotywacja jak st±d do Gdañska, serce ro¶cie urwa³ naæ i ogólny zachod.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8200 on: 2010-04-22, 20:35:01 »
Moje wewnêtrzne z³o prze¿ywa renesans.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8201 on: 2010-04-22, 20:46:24 »
Przy rekrutacji na magisterskie to obok egzaminu wstêpnego jedyne, co siê liczy :].
U mnie przy rekrutacji na magisterskie ¶rednia te¿ siê liczy, i ma wagê 0,7 (w sumie dobra waga, jak by nie patrzeæ :mrgreen2:) - jak by³ wy¿szy próg na magisterskie, to mia³a mniejsz±... Ale siê nie przejmujê, zawsze zostaje 0,2 z pracy i 0,1 z egzaminu licencjackiego 8)

snufkin

  • Posts: 75
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • http://img202.imageshack.us/img202/9192/2010092017
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8202 on: 2010-04-22, 21:11:55 »
Kas kaze mi tutaj cos pisac, bo mówi, ¿e jeste¶cie dziady i tylko smêt szerzycie

sprostowanie
KAS:
napisalam, ¿e wielka smuta na forumku :<
a nie, ¿e smêt szerz±

na jedno wychodzi
« Last Edit: 2010-04-22, 21:13:57 by snufkin »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8203 on: 2010-04-23, 15:32:20 »
Kas(...) mówi, ¿e jeste¶cie dziady
A tego to ju¿ nie sprostowa³. "Dziad" to by³o akurat o panu, którego cytujê (teraz siê znów obrazi :()

A w ogóle to: :( Znaczy: warsztaty tañca zosta³y odwo³ane. I nie pociesza mnie nawet pude³ko s³odyczy, które dosta³am i stan finansów, który sobie poprawi³am... :? ¬le jest.

snufkin

  • Posts: 75
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • http://img202.imageshack.us/img202/9192/2010092017
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8204 on: 2010-04-23, 16:24:48 »
mega ból g³owy od rana do tego debil gdzies podkrecil bas i puszcza techno od 10-tej
stan zapalny stawu w biodrze ruszyc sie nigdzie nie moge