Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947398 times)

0 Members i 22 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8310 on: 2010-05-22, 09:55:33 »
Mê¿czy¼ni to perfidne ¶winie!! :evil: (mam nadziejê, ¿e nie wszyscy...)

Ty masz nadziejê, ja mam pewno¶æ :P
ze mn± nie ma ¿artów

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8311 on: 2010-05-22, 11:58:40 »
Tak naprawdê to nie wina mê¿czyzn, ¿e cierpimy, tylko nas samych, bo zwykle za du¿o sobie wyobra¿amy i oczekujemy od nich :roll: :(

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8312 on: 2010-05-22, 13:09:34 »
Tak naprawdê to nie wina mê¿czyzn, ¿e cierpimy, tylko nas samych, bo zwykle za du¿o sobie wyobra¿amy i oczekujemy od nich :roll: :(

hehe to mi przypomina cytat bodaj¿e Hemingway'a kiedy mówi³, ¿e podstaw± w kontaktach z kobietami jest trzymanie gêby na k³odkê bo przewa¿nie kobiety maj± znacznie piêkniejsze wyobra¿enie na temat my¶li faceta ni¿ to co faktycznie kryje siê w jego g³owie :P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8313 on: 2010-05-22, 13:10:29 »
Tak naprawdê to nie wina mê¿czyzn, ¿e cierpimy, tylko nas samych, bo zwykle za du¿o sobie wyobra¿amy i oczekujemy od nich :roll: :(

hehe to mi przypomina cytat bodaj¿e Hemingway'a kiedy mówi³, ¿e podstaw± w kontaktach z kobietami jest trzymanie gêby na k³odkê bo przewa¿nie kobiety maj± znacznie piêkniejsze wyobra¿enie na temat my¶li faceta ni¿ to co faktycznie kryje siê w jego g³owie :P

Oj tak, co¶ w tym jest!  :P

EDIT:
Zjad³am dzi¶ tyle s³odyczy, ¿e ka¿dy normalny cz³owiek rzyga³by albo chocia¿ mia³ md³o¶ci ale mnie wci±¿ ma³o... fuk!  :shock: Co mi jest? :( (tzn chyba wiem co ale, bez kitu, takiego czego¶ dawno nie mia³am...)
« Last Edit: 2010-05-22, 20:45:30 by Jasmin »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8314 on: 2010-05-22, 23:01:08 »
Ja rozumiem, ¿e w latach 70. by³o ma³o funduszy na wydawanie ksia¿ek, ale mo¿na by³o drukowaæ czcionk± inn± ni¿ "rozplaskana maszyna do pisania" albo wydaæ ponownie za jaki¶ czas. Chocia¿ w sumie znów mam wymagania z kosmosu, przecie¿ o¶rodki akademickie nie robi± dodruków pozycji raz wydanych.. (IEiAK UW jest chyba jedynym znanym mi wyj±tkiem w tej materii :roll:)

Znaczy: siedzê i mêczê siê z ksi±¿k±, która wygl±da, jakby by³a napisana na maszynie bêd±cej na dor¿niêciu, a potem skopiowana na najtañszym papierze (do którego pewnie dop³acano w hurtowni), zszyta i tak j± wydano. Ja bym siê wstydzi³a daæ pod tym logo placówki akademickiej, ale widaæ niektórzy wstydu nie maj±. Mam jeszcze jedn± ksi±¿kê wydan± w tym samym miejscu w identycznym stylu. ¦ciana p³aczu.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8315 on: 2010-05-28, 13:33:37 »
¯eby nasz ulubiony topik nie spad³ na drug± stronê, to musia³am co¶ dopisaæ :P

Drugi dzieñ bez ciep³ej wody! ;( Brrr... Niech to wreszcie naprawi±... Mycie g³owy w zimnej wodzie to trauma :(
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8316 on: 2010-05-28, 14:18:01 »
Mycie g³owy w zimnej wodzie to trauma :(
E tam, mo¿na siê przyzwyczaiæ :P Poza tym lepiej myæ w zimnej, ni¿ nie myæ w ogóle.

Moja instytutowa biblioteka wyst±pi kolejny raz w tym temacie: tam jest do dupy katalog kartkowy. :evil: Elektronicznego ofkorz nie ma, bo po co? Jeszcze kto¶ by sobie w domu sprawdzi³, co jest, nie przyszed³ i nie wpisa³ siê do kapownika. :]

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8317 on: 2010-05-28, 15:08:52 »
Chyba zmieniê numer telefonu. Mêczy mnie t³umaczenie, ¿e nie jestem (...) Dlaczego mój pechowy numer przyci±ga tyle pomy³ek? :[
Haha, b±¿ur la tristes. Jeszcze ¿eby ten numer jaki¶ wyj±tkowy by³, a to nic. Nie, nie jestem Ew±, nie jecha³am dzi¶ z tob± 527, nie spotkam siê w weekend. To jest prywatny numer telefonu, wbij se Ewê/inn± kole¿ankê na sta³e i nie wybieraj numeru "bo a nu¿ siê uda". Mnie to mêczy. Chocia¿ kiedy¶ mia³am nastrój, zajê³am babce parê minut, a¿ w koñcu powiedzia³am, ¿e siê pomyli³a. Patyk w oko.

Jaka¶ plaga? Od dobrych kilku dni telefony z numeru - oczywi¶cie - zastrze¿onego, nikt nie odpowiada, w koñcu dzi¶ jaka¶ laska pyta czy rozmawia z £ukaszem, bo ma ten numer od kole¿anki, bo jest pewna, ¿e jestem jej koleg± i jak mam na imiê i sk±d jestem, t³umaczê wzglêdnie spokojnie (bo to by³ ju¿ trzeci telefon tego dnia). Za chwilê znów dzwoni tel, jaki¶ kole¶, gówniarz (wnioskujê z g³osu) pyta jak mam na imiê, potem jeszcze trzy, które odrzuci³em, k***a! Co jest tak zabawnego w robieniu sobie jaj i wydzwanianiu do kogo¶, kogo siê nie zna? :evil:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8318 on: 2010-05-28, 17:35:51 »
Mycie g³owy w zimnej wodzie to trauma :(
E tam, mo¿na siê przyzwyczaiæ :P Poza tym lepiej myæ w zimnej, ni¿ nie myæ w ogóle.

Dok³adnie tak. Trzeba siê czasem przeczo³gaæ przez niewygody, ¿eby potem doceniæ luksus ciep³ej wody w kranie :P.

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8319 on: 2010-05-28, 17:53:27 »
Jaka¶ plaga? Od dobrych kilku dni telefony z numeru - oczywi¶cie - zastrze¿onego, nikt nie odpowiada, w koñcu dzi¶ jaka¶ laska pyta czy rozmawia z £ukaszem, bo ma ten numer od kole¿anki, bo jest pewna, ¿e jestem jej koleg± i jak mam na imiê i sk±d jestem, t³umaczê wzglêdnie spokojnie (bo to by³ ju¿ trzeci telefon tego dnia). Za chwilê znów dzwoni tel, jaki¶ kole¶, gówniarz (wnioskujê z g³osu) pyta jak mam na imiê, potem jeszcze trzy, które odrzuci³em, k***a! Co jest tak zabawnego w robieniu sobie jaj i wydzwanianiu do kogo¶, kogo siê nie zna? :evil:
Jak dla mnie to ewidentny podryw... (ta laska) A ¿e nie by³a pewna, czy powiedzia³e¶ prawdê, to nas³a³a jeszcze kolegê... Ciesz siê, masz powodzenie.

Ewentualnie kto¶ zrobi³ Ci dowcip i zapisa³ gdzie¶ na murze Twój numer z dopiskiem: "zadzwoñ do mnie i zapytaj, jak mam na imiê" :roll:
...If I call will you come and will you save me?

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8320 on: 2010-05-28, 20:33:28 »
:D do mnie niedawno dzwoni³y jakie¶ dzieciaki, na g³os max 10 lat :D ale to by³o dobre "dzieñ dobry, komisaliat" :DDDDDDdd. Niestety, akurat wtedy kierowa³em i po roz³±czeniu dalej wydzwaniali, wiêc zastosowa³em Jedyn± S³uszn± Metodê - odebra³em i od³o¿y³em telefon, w koñcu to oni p³ac± ;qq
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8321 on: 2010-05-29, 01:41:43 »
 Nie tak ze mn± jest co¶.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8322 on: 2010-05-30, 19:21:23 »
Ja pierniczê, jaka¶ ruska mi siê wprowadzi³a za ¶cianê... I bêdê dzieliæ z ni± ³azienkê... ale niefart  :?
Mo¿e moja wspó³lokatorka siê chocia¿ wyniesie...?!
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8323 on: 2010-05-30, 19:44:53 »
Czarna, jaka rusofobia przez ostatni miesi±c przez Ciebie przemawia :O

Nienawidzê Plusa. Pójdê i zagro¿ê, ¿e nie przed³u¿ê umowy i ucieknê do Playa, ciekawe, czy spróbuj± mnie zatrzymaæ jak±¶ dzia³aj±c± ofert±? :|

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8324 on: 2010-05-30, 19:55:45 »
Czarna, jaka rusofobia przez ostatni miesi±c przez Ciebie przemawia :O
Ja siê zaczynam baæ, bo mnie pewnie Czarna z grona znajomych wykluczy za przyja¼ñ z Ukraiñcami.

Pogoda znowu bêdzie brzydka.
ze mn± nie ma ¿artów