Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947316 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8460 on: 2010-09-22, 23:23:57 »
Niesprawiedliwo¶æ i absurd. I niby to oczywiste, ale czasami trudno siê przyzwyczaiæ no... :/
Edit: no i dó³, chyba.
:goodman: Nie smuæ siê, S³oñce :*
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8461 on: 2010-09-23, 07:39:37 »
:evil: :evil: :evil: Nie do¶æ, ¿e siê obudzi³am z bólem gard³a i innymi takimi, to jeszcze utopi³am kartê od aparatu w herbacie. Teraz siê zastanawiam czy to bêdzie dzia³aæ po wysuszeniu... :?

A¿ mi siê wszystkiego odechcia³o... :<

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8462 on: 2010-09-23, 12:41:06 »
:evil: :evil: :evil: Nie do¶æ, ¿e siê obudzi³am z bólem gard³a i innymi takimi, to jeszcze utopi³am kartê od aparatu w herbacie. Teraz siê zastanawiam czy to bêdzie dzia³aæ po wysuszeniu... :?

A¿ mi siê wszystkiego odechcia³o... :<
je¶li nie s³odzisz herbaty to chyba powinno byæ git. dobrze, ¿e nie próbowa³a¶ uruchomiæ mokrej (a¿ dziw bierze, ¿e du¿o ludzi tak postêpuje).
co do "bólu gard³a i innych takich" jako forumowy farmaceuta mogê niby co¶ doradziæ, chyba ¿e chcesz ¿e chcesz leczyæ zasad± "samo przysz³o, samo przejdzie"
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8463 on: 2010-09-23, 12:57:43 »
:evil: :evil: :evil: Nie do¶æ, ¿e siê obudzi³am z bólem gard³a i innymi takimi, to jeszcze utopi³am kartê od aparatu w herbacie. Teraz siê zastanawiam czy to bêdzie dzia³aæ po wysuszeniu... :?

A¿ mi siê wszystkiego odechcia³o... :<
je¶li nie s³odzisz herbaty to chyba powinno byæ git. dobrze, ¿e nie próbowa³a¶ uruchomiæ mokrej (a¿ dziw bierze, ¿e du¿o ludzi tak postêpuje).
Jestem nauczona, ¿e telefon siê suszy, aparat siê rozmra¿a, wiêc uzna³am, ¿e karta musi wyschn±æ ;) A s³odziæ to nie s³odzê, czasem miodem, jak chce mi siê s³oik odkrêciæ...

co do "bólu gard³a i innych takich" jako forumowy farmaceuta mogê niby co¶ doradziæ, chyba ¿e chcesz ¿e chcesz leczyæ zasad± "samo przysz³o, samo przejdzie"
Dajesz, najwy¿ej nie pomo¿e ;) Ja tylko z gor±czk± sobie radzê, resztê leczê alkoholem ;) (albo chirurgicznie)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8464 on: 2010-09-23, 19:00:14 »
Dajesz, najwy¿ej nie pomo¿e ;) Ja tylko z gor±czk± sobie radzê, resztê leczê alkoholem ;)
No bo alkohol dobry na wszystko!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8465 on: 2010-09-23, 19:03:15 »
na t± porê roku to nie taki z³y pomys³, bo to pewnie bakterie, ale jak odka¿aæ, to mocnym i najlepiej w temp. pokojowej- ¿eby nie dobijaæ gard³a.
miód dodany do herbaty bêdzie dobrym pomys³em (ale dodaj dopiero jak herbata bêdzie mia³a mniej ni¿ 60 stopni- czyli nie bêdzie Ci siê wydawa³a wrz±ca, ale taka ciep³a mi³a do picia- w wy¿szej temp siê rozk³adaj± substancje aktywne z miodu [witamina C tak samo jakby co]) ale trudno pisaæ ogólnikami jak nie wiadomo co dok³adnie, jak siê gard³a nie zobaczy itp...
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8466 on: 2010-09-23, 20:18:49 »
ale trudno pisaæ ogólnikami jak nie wiadomo co dok³adnie, jak siê gard³a nie zobaczy itp...
Chcesz siê umówiæ na prywatn± wizytê?! :D
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8467 on: 2010-09-23, 22:55:44 »
ale trudno pisaæ ogólnikami jak nie wiadomo co dok³adnie, jak siê gard³a nie zobaczy itp...
Chcesz siê umówiæ na prywatn± wizytê?! :D

(offtop - lol, Czarna, jakie to jest w Twoim stylu, umrê XD)
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8468 on: 2010-09-27, 18:02:49 »
Nie ma to jak mêczyæ siê chyba z godzinê z porz±dkowaniem plików, by potem w dwie sekundy je skasowaæ z u¶miechem na gêbie. Urwa³ naæ! :x

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8469 on: 2010-09-29, 16:24:04 »
Dupa dupa dupa. Mój plan na ten semestr to nie do¶æ, ¿e sieka, to jeszcze nie uda³o mi siê zapisaæ na jedyn± pasuj±c± grupê z analizy zespolonej. Tym samym bêdê musia³a siê czo³gaæ przed profesorem, ¿eby mnie przyj±³ na lewo, a jak tego nie zrobi to pop³aczê siê w jakim¶ ciemnym rynsztoku, upijê na zabój i skoczê z mostu nad autostrad±.
wszystko, co sko¶ne.

snufkin

  • Posts: 75
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • http://img202.imageshack.us/img202/9192/2010092017
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8470 on: 2010-10-01, 14:48:17 »
z planu zniknê³y nagle 4 grupy... nikt nie wie do której jest przydzielony :D a dziekanat milczy... zajêcia w poniedzia³ek na 8 szykuj± siê ciekawie

Katha

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8471 on: 2010-10-01, 16:10:49 »
U mnie te¿ by³ problem z tymi grupami. Ostatecznie jak siê pó¼niej okaza³o opu¶ci³em wyk³ad i laborkê. Nie ma to jak dobre rozpoczêcie roku.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8472 on: 2010-10-01, 16:45:07 »
z planu zniknê³y nagle 4 grupy... nikt nie wie do której jest przydzielony :D a dziekanat milczy... zajêcia w poniedzia³ek na 8 szykuj± siê ciekawie
Niech nikt nie przychodzi na 8. Ja bym tak zrobi³a :D
...If I call will you come and will you save me?

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8473 on: 2010-10-02, 12:55:16 »
Moja psinka choruje  :(

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8474 on: 2010-10-15, 18:40:16 »
odszed³em z zespo³u... by³em w nim przez 2 lata z taaaakimi wielkimi nadziejami... w efekcie nie uda³o ciêgle nie udaje mi siê niczego osi±gn±æ... mia³o byæ jak nigdy a wysz³o jak zawsze...
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"