Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947292 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8475 on: 2010-10-15, 19:24:56 »
Flakon z lakierem do paznokci zlecia³ na pod³ogê i zatañczy³ rozlewaj±c wokó³ granatow± ma¼. W sumie dobrze, ¿e na kafelki, a nie na drewno... jak mi siê zawsze trafi szczê¶cie w nieszczê¶ciu, no szlag by to... :evil:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8476 on: 2010-10-16, 13:03:02 »
Flakon z lakierem do paznokci zlecia³ na pod³ogê i zatañczy³ rozlewaj±c wokó³ granatow± ma¼. W sumie dobrze, ¿e na kafelki, a nie na drewno... jak mi siê zawsze trafi szczê¶cie w nieszczê¶ciu, no szlag by to... :evil:
kurde, lakier to kiesko...  :? A my¶la³am, ¿e ja tylko wczoraj wszystko psu³am i zrzuca³am... m.in. cieñ, równie¿ granatowy... Fatum? :>
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8477 on: 2010-10-16, 14:06:25 »
Bo to do dupy kolor ten granatowy.

A teraz tak do rzeczy: posz³am wczoraj na Robyn. No i ona sama jest rewelacyjna, cudowna, sza³ nieziemski. Drugi plus to taki, ¿e w Koneserze, w przeciwieñstwie do Fabryki, scena sta³a wy¿ej ni¿ pod³oga (która sk±din±d cudem siê nie zapad³a). A minus jest taki, ¿e zaczê³o siê ok. 22:15, a skoñczy³o o 23:11. No i co to niby ma byæ? W sumie poza po³o¿eniem sceny wzglêdem poziomu morza to siê nic nie zmieni³o na tej imprezie, posz³am ostatni raz :< :foch:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8478 on: 2010-10-16, 14:32:45 »
A minus jest taki, ¿e zaczê³o siê ok. 22:15, a skoñczy³o o 23:11.
Przynajmniej zd±¿y³a¶ na tramwaj z Pragi... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8479 on: 2010-10-16, 14:40:59 »
A minus jest taki, ¿e zaczê³o siê ok. 22:15, a skoñczy³o o 23:11.
Przynajmniej zd±¿y³a¶ na tramwaj z Pragi... :roll:
Nie, bo ja mieszkam w stronê Zajezdni Mokotów, a nie Zajezdni Praga...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8480 on: 2010-10-18, 10:34:58 »
Nienawidzê Playa, i je¶li ktokolwiek korzysta z us³ug tego operatora, to zostanie skre¶lony z listy przyjació³. Szczegó³owo: je¶li dzwoniê do kogo¶, kto ma numer w normalnej sieci, to po 10 sygna³ach albo w³±cza siê poczta g³osowa (za co mam ochotê zamordowaæ, ale nie robiê tego, bo niektórym ten wynalazek jest potrzebny i jestem w stanie to zrozumieæ) albo s³yszê sygna³ (+ dostajê info na wy¶wietlaczu), ¿e numer nie odpowiada. W Playu z kolei po 9 sygna³ach po³±czenie zostaje odebrane, po czym bot informuje, ¿e abonent czasowo niedostêpny. I ja za to p³acê. Dwa: boty z Playa dzwoni± na stacjonarny. Nawet nie mogê im nabluzgaæ, ¿eby siê odstosunkowali bo mam ich w g³êbokim powa¿aniu. Klasyczne mickiewiczowskie dziady. :evil:

Ul¿y³o mi. :P Teraz mogê i¶æ i spokojnie napisaæ kolokwium :]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8481 on: 2010-10-18, 11:13:01 »
A kto czeka 9 dzwonków a¿ kto¶ odbierze?!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8482 on: 2010-10-18, 15:57:36 »
Kto¶, kto wie, ¿e baba nosi telefon w torebce zamiast w kieszeni, ale nie wie, ¿e ma wy³±czone dzwonki i w zasadzie po co jej telefon, je¶li ma zegarek na rêkê? :P (A do Taty czy Mamy te¿ czekam 9 sygna³ów albo dzwoniê 2 razy, bo maj± w zwyczaju ogl±daæ filmy i mieæ telefony w pokoju/kuchni/p³aszczu/kurtce akurat wtedy, kiedy dzwoniê :P Ew. czasem kto¶, do kogo dzwoniê akurat ¶pi i trochê to trwa zanim siê obudzi)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8483 on: 2010-10-18, 17:48:41 »
Dobra, rozpracowujê temat...
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8484 on: 2010-10-20, 12:50:59 »
Jestem nieustannie g³odny, móg³bym w zasadzie ci±gle, bez przerwy je¶æ. To denerwuj±ce kiedy jem kolacjê i pó³ godziny potem jestem znów g³odny. Podobnie - dwa ¶niadania. I tak przynajmniej od tygodnia, mo¿e nawet lepiej. Jedzenie to strasznie upierdliwy problem. Albo bezdenny ¿o³±dek. I ¿eby nie by³o - nadal mam niedowagê :]

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8485 on: 2010-10-20, 12:58:05 »
Jestem nieustannie g³odny, móg³bym w zasadzie ci±gle, bez przerwy je¶æ. To denerwuj±ce kiedy jem kolacjê i pó³ godziny potem jestem znów g³odny. Podobnie - dwa ¶niadania. I tak przynajmniej od tygodnia, mo¿e nawet lepiej. Jedzenie to strasznie upierdliwy problem. Albo bezdenny ¿o³±dek. I ¿eby nie by³o - nadal mam niedowagê :]
Zapchaj siê b³onnikiem. Podobno d³ugo nie chce siê po tym je¶æ. Albo zbadaj siê i sprawd¼, czy nie masz tasiemca. ;)

Chcia³abym mieæ roborêce, ¿eby nie niszczyæ moich bior±k.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8486 on: 2010-10-20, 20:25:04 »
Nienawidzê ludzi. Nienawidzê ZTMu. Nienawidzê automatów biletowych (kupi³am bilet 3-dniowy za 8z³ych, da³am automatowi 50, a on mi wyda³ resztê w niemal samych 1-z³otówkach; to mnie ostatecznie przekona³o o konieczno¶ci do³adowania karty miejskiej...)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8487 on: 2010-10-21, 12:20:26 »
Lepiej w z³otówkach ni¿ wcale...  :shock: (mnie tak niedawno potraktowa³ bankomat... :|)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8488 on: 2010-10-22, 08:13:23 »
Lepiej w z³otówkach ni¿ wcale...  :shock:
Te¿ tak my¶lê. Ale z drugiej strony wychodzi na to, ¿e powinnam przy sobie nosiæ wiadro na pieni±dze ;P

A tak poza tym to moje lenistwo mnie przera¿a.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8489 on: 2010-10-31, 01:21:37 »
Zrobi³em sobie na dysku folder z rzeczami wa¿nymi do nagrania na p³yty w razie jakby komp postanowi³ którego¶ dnia nie wstaæ i jako ¿e by³o pó¼no, wy³±czy³em ¿eby rano nagraæ. Czemu w skargach? bo dziwnym zbiegiem okoliczno¶ci postanowi³ w³asnie tego dnia ju¿ nie wstaæ.
Prawdopodobnie szlag trafi³ uk³ad graficzny. Sam dysk ¿yje, szczê¶cie...
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

 

lofty-success