Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947312 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Księga skarg i zażaleń
« Reply #8490 on: 2010-11-04, 10:59:34 »
khm khm, raz dwa, raz... khem heloł ewrybady. J-23 znów nadaje.

jak przystało na trve frostbitten blekkmetalowca zacznę od księgi skarg i zażaleń.
Rok 2010 zbliża się ku końcowi i póki co, przynajmniej w mojej ocenie, ssie pałę! Muzycznie rzecz jasna, w życiu prywatnym i'm a happy man. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że jak na razie z tegorocznych wydawnictw najbardziej podoba mi się Massive Attack, a toć nie metal! WTF.
Drudkh mój ukochany wypuścił na rynek kolejną metalową wypocinę kontrol ce kontrol fał, ile można. Burzum wrócił i rozczarował. Gdybym miał tyle wolnego czasu, co Vikernes przez ostatnie kilkanaście lat, zamiast produkować te wszystkie odalistyczne badziewne teksty skleciłbym riffów przynajmniej na tę jedną płytę, a tu klops. Po necie rzecz jasna krąży gro słitaśnych recenzji - nowofanów jak grzybów dla Napieralskiego po deszczu, i to też irytuje. A i Nergal ma białaczkę, a dawcy wciąż brak, a przeca tylu fanów po świecie rozsianych. Beznadziejnych płyt mógłbym tu nawymieniać sporo, ŻADNA black metalowa płyta w tym roku mnie nie ujęła, poza Lifeloverem z 2009, który poznałem z opóźnieniem, ale to się przecie nie liczy. Za parę lat furorę będą robić koszulki Black Metal's not dead, na modłę nostalgii punkowców, którzy biedni dobrej muzyki już od dawna nie mają.
Co i innego muzyka niemetalowa. Wuchta dobrego stuffu. Aż mi mniej żal, że mam już tylko krótkie włosy.
Hm, co tam jeszcze. Polityka. Drażliwe tematy to zasadniczo jedna z przyczyn mojego zniknięcia, a główną jest wstyd z powodu pewnych poglądów, ale wyjaśniać nie będę, nie pora, a i nie jestem internetowym ekshibicjonistą. Acz ówczesnego poparcia dla PiSu się nie wstydzę, wiedziałem, że Platforma będzie jeszcze większym szitem i, o zgrozo niespodziewanie miałem rację, no kto by pomyślał, Soja?. Skarga i zażalenie na prawicę. Na to, że zdominowała polską politykę i nie potrzebuje już żadnego programu by rządzić. Na to, że obie dominujące partie działają na niekorzyść tego zadłużonego państwa, niby państwo i naród popieprzone, więc zasługują na taką marność, ale ponarzekać można. Na to, że fundują nam jakieś kółka różańcowe na Krakowskim Przedmieściu. Na to, że zadłużają państwo, ale gadają tylko o Rosji i Smoleńsku. Na to, że Korwin Mikke funkcjonuje już generalnie tylko jako ciekawa cyrkowa sztuczka i nie wierzę już żeby cokolwiek po prawej stronie się zmieniło. Toteż szurprajs, Soja cieszy się z nowych twarzy SLD [Arłukowicz mostly], a głos swój oddać zamierza na Palikota. I ch*j.
Jeszcze skarga na to, że pada, a ja jestem głodny i skończyły mi się fajki, więc muszę zmoknąć. Damnit.

« Last Edit: 2010-11-04, 11:01:39 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8491 on: 2010-11-04, 11:44:52 »
Lubiê to! (w dodatku z nutk± TapMadel ;) )


Spadaæ od moich wpisów!!  :o
« Last Edit: 2010-11-07, 21:07:14 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8492 on: 2010-11-05, 12:42:11 »
Muzycznie rzecz jasna, w ¿yciu prywatnym i'm a happy man. Najlepszym dowodem na to jest fakt, ¿e jak na razie z tegorocznych wydawnictw najbardziej podoba mi siê Massive Attack, a toæ nie metal! WTF.

no to ten rok jest chyba tragiczny skoro Massive Attack Ci siê najbardziej podoba ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8493 on: 2010-11-05, 12:59:21 »
A jak dla mnie to jest sporo dobrych, a nawet kilka bardzo dobrych wydawnictw, tak¿e je¶li chodzi o rock i metal, brakuje tylko czego¶ powalaj±cego, nie ma pozycji, która rzuci³aby na kolana. Czego¶ genialnego. Ale mimo to nie jest ¼le. A Massive Attack mi siê bardzo podoba, chocia¿ jest ma³o Massivowe :P

snufkin

  • Posts: 75
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • http://img202.imageshack.us/img202/9192/2010092017
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8494 on: 2010-11-05, 19:36:00 »
taka stypa, ¿e az tutaj przyszedlem :O

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8495 on: 2010-11-05, 20:53:56 »
Wrrr, przez tyle lat ani razu siê nie spó¼ni³am na poci±g/autobus/samolot/whatever, bo zwykle wychodzê na wszelki wypadek z zapasem. A¿ do dzi¶, kiedy najbardziej potrzebowa³am dojechaæ. Najpierw SKM spó¼niona 15 minut, a potem 3 bankomaty pod rz±d z awari±  :evil: :evil:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8496 on: 2010-11-07, 18:17:30 »
Nienawidzê, jak w ¿adnym sklepie (ani stacjonarnym, ani internetowym, ani stacjonarno-internetowym) nie ma tego, czego potrzebujê, a jeszcze bardziej nienawidzê jak jest, ale w ka¿dym rozmiarze, poza moim :evil:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8497 on: 2010-11-24, 23:04:28 »
Ej, ludzie, co z Wami, ksiêga skarg i za¿aleñ na drugiej stronie? :shock:

1) Robi siê coraz zimniej.
2) Pada jaka¶ mokra imitacja ¶niegu - nie ¿eby prawdziwy ¶nieg by³ po¿±dany.
3) Zapodzia³em gdzie¶ szalik.
4) Mam katar.
5) Znów jestem niewyspany, a jutro bêdê jeszcze bardziej.

Ogólnie nie jest ¼le, ale takie drobiazgi w wiêkszej ilo¶ci s± irytuj±ce :/

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8498 on: 2010-11-24, 23:52:48 »
Ej, ludzie, co z Wami, ksiêga skarg i za¿aleñ na drugiej stronie? :shock:
Bo rzadko ostatnio piszê na forum, a narzekaæ to mi siê w ogóle nie chce, stwierdzi³am, ¿e to jest zbyt osobiste, wolê siê podzieliæ z kim¶ bliskim ;P. Dlatego psujê statystyki.

Quote
1) Robi siê coraz zimniej.
To poczekaj, a¿ siê zrobi naprawdê zimno, wtedy bêdzie na co narzekaæ.

Quote
2) Pada jaka¶ mokra imitacja ¶niegu - nie ¿eby prawdziwy ¶nieg by³ po¿±dany.
Na szczê¶cie nie wszêdzie :D

Quote
5) Znów jestem niewyspany, a jutro bêdê jeszcze bardziej.
O, w³a¶nie! Jutro mam ko³o. W³a¶ciwie to idê siê uczyæ, ale rozpitoli³o mnie, ¿e mi podrêcznik strasznie partacko zbindowali. No, ale czego siê spodziewaæ za tak± cenê... No, ale odechcia³o mi siê uczyæ przez to... ;P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8499 on: 2010-11-25, 23:27:59 »
O, w³a¶nie! Jutro mam ko³o. W³a¶ciwie to idê siê uczyæ, ale rozpitoli³o mnie, ¿e mi podrêcznik strasznie partacko zbindowali. No, ale czego siê spodziewaæ za tak± cenê... No, ale odechcia³o mi siê uczyæ przez to... ;P
By³o nie kra¶æ ksi±¿ek?! :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8500 on: 2010-11-26, 08:50:11 »
O, w³a¶nie! Jutro mam ko³o. W³a¶ciwie to idê siê uczyæ, ale rozpitoli³o mnie, ¿e mi podrêcznik strasznie partacko zbindowali. No, ale czego siê spodziewaæ za tak± cenê... No, ale odechcia³o mi siê uczyæ przez to... ;P
By³o nie kra¶æ ksi±¿ek?! :twisted:
Nie-co?  :eee:

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8501 on: 2010-11-28, 19:40:08 »
Nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, nienawidzê czterech pancernych, a ³eb psa najchêtniej nabi³abym na pal. Ku przestrodze.
ze mn± nie ma ¿artów

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8502 on: 2010-11-28, 22:02:48 »
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8503 on: 2010-11-29, 06:43:19 »
Ale Wichura nie by³ pancerniakiem... :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8504 on: 2010-11-29, 09:37:52 »
Ale Wichura nie by³ pancerniakiem... :wink:

to tak specjalnie dla Juz - skoro nienawidzi czterech pancernych a psa nabi³aby na pal, mo¿e wersja z trzema pancernymi i bez psa bêdzie ³atwiejsza do przetrawienia ;)

 

lofty-success