Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947304 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8550 on: 2011-01-22, 23:26:29 »
Nieszczê¶cia nie chodz± parami. Czwórkami, albo ósemkami.
ze mn± nie ma ¿artów

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8551 on: 2011-01-28, 21:51:02 »
Szkoda gadaæ, tydzieñ temu by³em na pogotowiu w Krk bo za bardzo szar¿owa³em graj±c w nogê, ogólnie waln±³em siê w stopê tak, ¿e nie mog³em chodziæ, zrobiono zdjêcie rentgenowskie, lekarz mówi, ¿e lekkie skrêcenie w stawie skokowym i mocny obrzêk w pobli¿u ¶ródstopia, ale ok wsadzi³ w szynê i powiedzia³, ¿ebym siê zg³osi³ do ortopedy, za 10 dni mi j± ¶ci±gn±. Idê dzi¶ do ortopedy (w swoich rodzinnych stronach) ciesz±c siê, ¿e oto koñczy siê moja mordêga, zrobi³em nowe zdjêcie i okaza³o siê, ¿e mam z³aman± jedn± z ko¶ci w stopie  :shock: szczê¶cie w nieszczê¶ciu, ¿e nic siê nie przestawi³o, tyle, ¿e teraz czekaj± mnie 4 tygodnie w gipsie, plus zastrzyki, a we wtorek egzamin, a ja nic nie umiem :(

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8552 on: 2011-01-28, 23:51:00 »
Szkoda gadaæ, tydzieñ temu by³em na pogotowiu w Krk bo za bardzo szar¿owa³em graj±c w nogê, ogólnie waln±³em siê w stopê tak, ¿e nie mog³em chodziæ, zrobiono zdjêcie rentgenowskie, lekarz mówi, ¿e lekkie skrêcenie w stawie skokowym i mocny obrzêk w pobli¿u ¶ródstopia, ale ok wsadzi³ w szynê i powiedzia³, ¿ebym siê zg³osi³ do ortopedy, za 10 dni mi j± ¶ci±gn±. Idê dzi¶ do ortopedy (w swoich rodzinnych stronach) ciesz±c siê, ¿e oto koñczy siê moja mordêga, zrobi³em nowe zdjêcie i okaza³o siê, ¿e mam z³aman± jedn± z ko¶ci w stopie  :shock: szczê¶cie w nieszczê¶ciu, ¿e nic siê nie przestawi³o, tyle, ¿e teraz czekaj± mnie 4 tygodnie w gipsie, plus zastrzyki, a we wtorek egzamin, a ja nic nie umiem :(

Lepiej z³amaæ nogê ni¿ zerwaæ wiêzad³a ;). Jak ja sobie zerwa³em wiêzad³o krzy¿owe w lewym kolanie w sierpniu to do teraz jak chodzê muszê uwa¿aæ by mi kolano nie wykrêci³o siê gdy zbyt mocno je obci±¿ê, a najgorsze jest to ¿e ortopeda i rehabilitant mi mówili bym ju¿ wiêcej nie gra³ w pi³kê, nawet jak w przysz³o¶ci przejdê operacjê rekonstrukcji wiêzad³a. Dla mnie to tragedia bo w pi³kê uwielbiam graæ, a uziemienie i ograniczenie aktywno¶ci fizycznej to dla mnie straszna mordêga.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8553 on: 2011-02-16, 22:24:10 »
1. Czy ja zawsze muszê zrobiæ jakie¶ g³upstwo?!

2. Nie ogarniam... Wszystko mi siê sypie i mam wra¿enie, ¿e nad niczym nie pasujê i nic nie ogarniam...

3. Zima mnie wykañcza... Chcê ju¿ wiosny! :(
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8554 on: 2011-02-20, 21:37:49 »
Ja tez chce wiosne. A na termometrze minus 13... juz prawie minus 14. :<

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8555 on: 2011-02-21, 10:28:02 »
Przez lektury nie mam kiedy czytaæ krymina³ów. Chocia¿ i tak do kompletu brakuje mi pierwszej czê¶ci, wiêc póki nie kupiê, to nie zacznê czytaæ. A nie kupiê póki co, bo mam milion piñcet wa¿niejszych wydatków :< Co prawda mam ju¿ listê priorytetów, ale to zawsze jak na z³o¶æ skoñczy³o siê parê chemikaliów i zamiast przehulaæ pieni±dze, to trzeba je wydaæ.
A propos hulania, to widzê, ¿e naprawdê muszê kupiæ hula hopa, bo przez ostatnie 2 miesi±ce schud³am w cyckach i pod bardzo du¿o, a w biodrach przyby³o :/

I jeszcze jedno: wspó³lokatorka kupi³a papajê. I... okaza³o siê, ze wspania³y cudowny zajebi¶cie egzotyczny owoc smakuje jak s³odkie ziemniaki sa³atkowe, tylko kolor inny. Czujemy siê oszukane :?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8556 on: 2011-02-24, 23:16:51 »
Sklep Omnio pada. Ma powstaæ co¶ nowego, ale póki co chaos totalny… W po³owie grudnia ub. roku (jeszcze do koñca stycznia w ofercie by³ dopisek "dostêpno¶æ: 24 godziny") zamówi³em "Ashes Against the Grain" Agalloch i niestety nie otrzymam… :(
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8557 on: 2011-02-25, 20:51:19 »
Ja mam podobn± sytuacjê, Jacku. Zamówi³em koñcem listopada m.in. te¿ Ashes Against The Grain, a oprócz tego jeszcze 3 inne pozycje. Czekali z wysy³k± na moj± pro¶bê - poniewa¿ nie mieli jednej z pozycji, a teraz okazuje siê, ¿e mo¿e byæ problem z odzyskaniem pieniêdzy. W poniedzia³ek bêdê próbowa³ siê dodzwoniæ do FSH Media. Jakby¶ mia³ jakie¶ info - daj cynk. :mrgreen:

Nowym w³a¶cicielem jest spó³ka Favente, ale oni od¿egnuj± siê od przesz³ych zobowi±zañ i zamówieñ z³o¿onych przed 15 lutego 2011 roku. Odsy³aj± na adres [email protected] który milczy. Na pewno nie odpuszczê i takich osób jak my jest z pewno¶ci± wiêcej.
« Last Edit: 2011-02-25, 20:53:41 by ozeh »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8558 on: 2011-02-26, 12:13:02 »
Niech to szlag to pop³yn±³em na prezent urodzinowy :D a dziewczyna pop³ynê³a na kasê bo zrobi³a przelew...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8559 on: 2011-02-27, 20:06:26 »
¯alê siê, ¿e jestem zupe³nie bez formy i bez ¿ycia i obawiam siê, ¿e ten stan mo¿e siê utrzymaæ a¿ do nadej¶cia wiosny :(
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8560 on: 2011-02-27, 22:13:32 »
¯alê siê, ¿e jestem zupe³nie bez formy i bez ¿ycia i obawiam siê, ¿e ten stan mo¿e siê utrzymaæ a¿ do nadej¶cia wiosny :(
Id¼ na solarium na 2 minuty i zrób sobie witaminê D. Poza tym jedz magnez 2 razy dziennie i pomarañcze do woli. Poza tym jakio¶ na przysz³y albo jeszcze nastêpny tydzieñ planujê w koñcu ten Tel Aviv, wiêc to te¿ powinno dodaæ Ci si³ ;)  :goodman:

A propos skarg: nie wy¶piê siê w tym tygodniu. Ju¿ siê nie wysypiam.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8561 on: 2011-02-28, 18:13:31 »
¯alê siê, ¿e jestem zupe³nie bez formy i bez ¿ycia i obawiam siê, ¿e ten stan mo¿e siê utrzymaæ a¿ do nadej¶cia wiosny :(
Id¼ na solarium na 2 minuty i zrób sobie witaminê D. Poza tym jedz magnez 2 razy dziennie i pomarañcze do woli. Poza tym jakio¶ na przysz³y albo jeszcze nastêpny tydzieñ planujê w koñcu ten Tel Aviv, wiêc to te¿ powinno dodaæ Ci si³ ;)  :goodman:
Dziêki :)
Akurat nie lubiê ani solarium ani pomarañczy... Czy cytrusowe ¶wieczki za³atwi± sprawê?
Na ten ³ikend jadê do domu, a potem szykuj± siê gor±ce imprezowo-organizatorsko-radiowe 2 tygodnie... Wiêc: byle do wiosny! :)
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8562 on: 2011-02-28, 18:28:43 »
¯alê siê, ¿e jestem zupe³nie bez formy i bez ¿ycia i obawiam siê, ¿e ten stan mo¿e siê utrzymaæ a¿ do nadej¶cia wiosny :(
Id¼ na solarium na 2 minuty i zrób sobie witaminê D. Poza tym jedz magnez 2 razy dziennie i pomarañcze do woli. Poza tym jakio¶ na przysz³y albo jeszcze nastêpny tydzieñ planujê w koñcu ten Tel Aviv, wiêc to te¿ powinno dodaæ Ci si³ ;)  :goodman:
Akurat nie lubiê ani solarium ani pomarañczy... Czy cytrusowe ¶wieczki za³atwi± sprawê?
<beton>Cytrusy chyba jednak smaczniejsze =D</beton>

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8563 on: 2011-02-28, 18:45:31 »
¯alê siê, ¿e jestem zupe³nie bez formy i bez ¿ycia i obawiam siê, ¿e ten stan mo¿e siê utrzymaæ a¿ do nadej¶cia wiosny :(
Id¼ na solarium na 2 minuty i zrób sobie witaminê D. Poza tym jedz magnez 2 razy dziennie i pomarañcze do woli. Poza tym jakio¶ na przysz³y albo jeszcze nastêpny tydzieñ planujê w koñcu ten Tel Aviv, wiêc to te¿ powinno dodaæ Ci si³ ;)  :goodman:
Akurat nie lubiê ani solarium ani pomarañczy... Czy cytrusowe ¶wieczki za³atwi± sprawê?
<beton>Cytrusy chyba jednak smaczniejsze =D</beton>
Mia³am na my¶li zapalanie, a nie jedzenie ;) :P
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8564 on: 2011-02-28, 19:07:04 »
Zapalenie ¶wieczek? To brzmi jak jaka¶ choroba :P

 

lofty-success