Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947302 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8640 on: 2011-09-11, 21:47:57 »
Po¿alê siê i zadam pytanie z serii "zdrowie i uroda". Od roku leczê zêba kana³owo. Ogólnie dramat. Najpierw mi dentystka nie doczy¶ci³a jednego kana³u i pobolewa³o od "zrobienia" w listopadzie do poprawki u porz±dnego lekarza w marcu (za g³owê siê z³apa³, jak rozwierci³). Potem w lipcu poprawiane by³o raz jeszcze, u tego samego lekarza, i teraz, po dwóch miesi±cach, znowu. My¶la³am, ¿e umrê. Policzy³am, ile mnie to kosztowa³o do tej pory i w sumie mog³am go wywaliæ i wstawiæ implant. A ostatnio to by³o tak, ¿e ni z tego ni z owego zacz±³ boleæ podczas nagryzania, reagowaæ na gor±c± herbatê i na opukiwanie, podczas mycia krew sika³a z dzi±s³a. Po rozwierceniu plu³am krwi± i rop±. Dosta³am antybiotyk jeszcze raz, a dzi¶ mi siê rozszczelni³ kit i wszystko siê wys±czy³o, zmieniaj±c mi smak nale¶ników z miodem z pysznego na medyczny. Siostra stwierdzi³a, ¿e jecha³o ode mnie gabinetem dentystycznym. W poniedzia³ek idê ze skarg±, za¿aleniem i bole¶ci± duszy i zêba.
I teraz pytanie: mia³ kto¶ takie przygody? A nawet, je¶li nie, to ma kto¶ pomys³, co z tym zrobiæ?
Niech mnie kto¶ pocieszy, bo nie chcê skoñczyæ jak Theodore Roosevelt i jeden z cz³onków naszej instytutowej kolekcji dydaktycznej :<
Mia³am raz kana³owe, ale bezproblemowe, wiêc za du¿o nie mogê pomóc. W takich przypadkach mikroskop to absolutna podstawa, czy "porz±dny" dentysta z niego korzysta³? ;) Je¶li nie, to warto pój¶æ do mikroskopowego speca.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8641 on: 2011-09-11, 22:48:03 »
Mam w szkole dziennik elektroniczny. Shit...
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8642 on: 2011-09-12, 18:41:00 »
Mam w szkole dziennik elektroniczny. Shit...

Gdzie chodzisz do szko³y?  :>

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8643 on: 2011-09-15, 22:35:57 »
LO im. Maczka na Gwia¼dzistej 35 :)
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8644 on: 2011-09-16, 20:26:34 »
Dopiero po czasie zajarzy³am, ¿e jeste¶ z Warszawy. Nienie, juz nic. Wspó³czujê.

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8645 on: 2011-09-16, 20:43:39 »
Mam w szkole dziennik elektroniczny. Shit...
Nie wiem jak w Warszawie, ale na Pomorzu wymogiem w szko³ach jest za³o¿enie w szko³ach dzienników elektronicznych i monitoringu oraz/lub kart magnetycznych. Brzmi zabawnie.
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8646 on: 2011-09-16, 21:17:15 »
Haaaa chodzi³em do szko³y ¶redniej w tej okolicy, do Liceum im. Joachima Lelewela :D. Strasznie mi³o wspominam tamte czasy i okolicê bielan ul. Podle¶nej :). Jednym z milszych wspomnieñ jest obejmowany nasz± kontrol± wtedy radiowêze³ szkolny i puszczanie ciê¿kich do strawienia ambentów od 7:30 rano i brutal death metal na przerwach :D. Ale nas nienawidzili :)
No way in from the outside, no way out from within.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8647 on: 2011-09-17, 12:17:07 »
Sk³ada³em papiery do Lelewela, ale zrezygnowa³em i poszed³em do Maczka ;)
Teraz podobno w wê¼le leci czêsto Korpiklaani, tyle wiem.
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8648 on: 2011-09-20, 21:28:46 »
O infrastrukturze Wroc³awia móg³bym ju¿ chyba ksi±¿kê napisaæ. Sk³adaj±c± siê z samych sarkañ. I o ludziach, którzy zatwierdzaj± niektóre projekty. Teraz po przebudowie skrzy¿owania na którym wysiadam jad±c do szko³y wysepka z przystankiem ze 25 metrów od przej¶cia dla pieszych i siê koñczy. Zakaz przej¶cia. Wlepili ju¿ nawet kilka mandatów. Do drugiego przej¶cia trzeba siê cofaæ, czyli taki ja nadk³adam z 5 min ¿eby przej¶æ od tramwaju do odpowiedniej ulicy. ¯eby by³o zabawniej, przed remontem by³y dostêpne z wysepki oba przej¶cia (chyba ¿e mnie pamiêæ myli). I nie wspomnia³em jeszcze o tramwajach, które je¿d¿± wed³ug w³asnego tajemnego rozk³adu, maj±cego lu¼ny zwi±zek z tym drukowanym i udostêpnianym na stronie, mimo zmniejszonego ruchu tirów i wrze¶nia (co oznacza brak korków). Jak ju¿ dzisiaj pisa³em w w±tku koncertów, mam wybitny nastrój do narzekania. Idê pisaæ t± ksi±¿kê. :S
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8649 on: 2011-09-21, 11:51:15 »
Miałam raz kanałowe, ale bezproblemowe, więc za dużo nie mogę pomóc. W takich przypadkach mikroskop to absolutna podstawa, czy "porządny" dentysta z niego korzystał? ;) Jeśli nie, to warto pójść do mikroskopowego speca.
Mikroskop i rentgen. I jest już prawie ok, w piątek mam ostatni zabieg. Będę żyć. Jakieś coś niewytępione na końcu krzywego kanału się zostało.

O infrastrukturze Wrocławia mógłbym już chyba książkę napisać. Składającą się z samych sarkań. I o ludziach, którzy zatwierdzają niektóre projekty. Teraz po przebudowie skrzyżowania na którym wysiadam jadąc do szkoły wysepka z przystankiem ze 25 metrów od przejścia dla pieszych i się kończy. Zakaz przejścia. Wlepili już nawet kilka mandatów. Do drugiego przejścia trzeba się cofać, czyli taki ja nadkładam z 5 min żeby przejść od tramwaju do odpowiedniej ulicy. (...) mam wybitny nastrój do narzekania. Idę pisać tą książkę. :S
Zapraszam do Warszawy - tam jest tak rozkopane i nieczynne, że pieszo szybciej, niż komunikacją miejską :P Aha, i tę książkę.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8650 on: 2011-09-21, 13:29:43 »
Mia³am raz kana³owe, ale bezproblemowe, wiêc za du¿o nie mogê pomóc. W takich przypadkach mikroskop to absolutna podstawa, czy "porz±dny" dentysta z niego korzysta³? ;) Je¶li nie, to warto pój¶æ do mikroskopowego speca.
Mikroskop i rentgen. I jest ju¿ prawie ok, w pi±tek mam ostatni zabieg. Bêdê ¿yæ. Jakie¶ co¶ niewytêpione na koñcu krzywego kana³u siê zosta³o.
Aaa, no tak, u mojego dentysty pocz±tkowe zmartwienie bonusowym kana³em przyæmi³a rado¶æ po doj¶ciu do koñców i stwierdzeniu, ¿e ca³e kana³y s± proste =D

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8651 on: 2011-09-23, 22:42:45 »
Wrrr, rejd¿. Posz³abym spaæ ¿eby nie wkurzaæ wszystkich dooko³a, tylko spaæ mi siê nie chce ;[

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8652 on: 2011-09-23, 23:08:23 »
Drugi raz z rzêdu w pi±tek zaczyna mnie boleæ gard³o i mêczyæ ból ³ba.... Mam uczulenie na weekend?
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8653 on: 2011-09-24, 18:46:41 »
Nie chce mi się pakować i jechać do Wawy... :/ Zwłaszcza, że cały czas mam wrażenie, że zapomniałam czegoś spakować, bo o dziwo mi się wszystko mieści :roll:

Kozog³owy

  • Posts: 120
  • Karma: +3/-19
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8654 on: 2011-09-25, 20:02:49 »
Zosta³em nastoletnim satanist± i gówniarzem, bo nie podoba mi siê nowa p³yta Opeth. Lobby hipsterskie mocno dzia³a w ¶wiatku muzycznym widzê.


Jak pisa³em, ten nastoletni m³okos idzie pos³uchaæ brutal grind kurwamacjebacjezusa death metalu i byæ o wiele gorszym od progresywnych hipsterskich 40latków.

 

lofty-success