Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947277 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8655 on: 2011-09-25, 20:50:50 »
Zosta³em nastoletnim satanist± i gówniarzem, bo nie podoba mi siê nowa p³yta Opeth.
Drogi Trollu, na tym forum nie jeste¶ jedyn± osob±, której do gustu nie przypad³ najnowszy album Opeth, ale ¿adna z tych osób nie próbowa³a z tego powodu obra¿aæ osób maj±cych odmienne zdanie. Pomijam ju¿ nadu¿ywanie wulgarnych prostackich okre¶leñ, widocznie inaczej nie potrafisz, ale szydzenie z innych w niewybredny sposób, uwa¿am za zachowanie nie na miejscu - poni¿ej Twoje wypowiedzi, które mia³y na celu jedynie obra¿enie osób, które nie podzielaj± Twojego pogl±du:
Zobaczymy wtedy czy fanboje bêd± te¿ wychwalaæ geniusz Mike'a.
Ja rozumiem, ¶lepe pod±¿anie za tym co zespó³ wymy¶li, bo jest siê fanem, ale nie mo¿na mieæ klapek na oczach.
Chcia³oby siê napisaæ, ¿e to Ty masz klapki na oczach i masz zakuty ³eb, bo jak nie ma growlu i napierdzielania, to ju¿ nie jest muzyka, ale w tym momencie to nieistotne. Chcia³bym by do Ciebie wreszcie dotar³o, ¿e je¿eli nie zmienisz swojego szyderczego w stosunku do adwersarzy zachowania, to ja tu na forum nie widzê dla Ciebie miejsca. Nie wiem jak inni... Je¿eli jednak nie zamierzasz siê zmieniæ, to bardzo bym Ciê osobi¶cie prosi³, by¶ opu¶ci³ nasze forum. Jest w sieci masê dla Ciebie dogodniejszego miejsca, gdzie siê idealnie wpasujesz. Pozdrawiam :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kozog³owy

  • Posts: 120
  • Karma: +3/-19
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8656 on: 2011-09-25, 22:44:59 »
Nie ukrywam, ¿e u¿ywam twardych okre¶leñ, jednak¿e moi "oponenci" równie¿ nie przebieraj± w s³owach. Ja tym bardziej nie zamierzam, je¶li kto¶ rzuca hipokryzjê na lewo i prawo, mówi±c, ¿e jestem deathmetalowym gówniarzem, kiedy mimo wszystko w Opeth Mike dar³ ryja dla gówniarstwa.

Patrzcie jakie po¶wiêcenie, 8 p³yt przeboleæ tego satanistycznego growlu dla nastoletniego mot³ochu.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8657 on: 2011-09-25, 23:27:21 »
Nie ukrywam, ¿e u¿ywam twardych okre¶leñ, jednak¿e moi "oponenci" równie¿ nie przebieraj± w s³owach. Ja tym bardziej nie zamierzam, je¶li kto¶ rzuca hipokryzjê na lewo i prawo, mówi±c, ¿e jestem deathmetalowym gówniarzem, kiedy mimo wszystko w Opeth Mike dar³ ryja dla gówniarstwa.

Patrzcie jakie po¶wiêcenie, 8 p³yt przeboleæ tego satanistycznego growlu dla nastoletniego mot³ochu.
Dobra, miarka siê przebra³a, 2 tygodnie bana na och³oniêcie i znalezienie w s³owniku innych s³ów ni¿ "gówniarstwo", "gówno", "mot³och" i "darcie ryja".

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8658 on: 2011-09-26, 15:21:10 »
Piszê w zwi±zku z moj± wczorajsz± deklaracj± czynnego wycofania siê z ¿ycia forum. Dosta³em kilka przesympatycznych privów, za które gor±co dziêkujê, ale na pocz±tku ma³e sprostowanie. Nie mam do nikogo ¿alu, a w szczególno¶ci do Djdiody. Z mojej wypowiedzi kto¶ móg³by odnie¶æ wra¿enie, ¿e to wszystko z jej winy. Mój wpis gdzie¶ w zamy¶le mia³ byæ pewnym rodzajem prowokacji, mo¿e wymuszeniem presji, uderzeniem piê¶ci± w stó³... i nieoczekiwanie dla samego siebie zda³em sobie sprawê, ¿e jestem za bardzo zaanga¿owany w ¿ycie forum i tracê dystans - jak na starego pierdziela, to chyba nadmierne przegiêcie, nieprawda¿? :wink: Muszê przystopowaæ.. mo¿e na forum kiedy¶ jeszcze wrócê, czas poka¿e. Z pewno¶ci± bêdê tu codziennie zagl±da³ i czyta³ co nowego w ¶wiecie muzyki.
Wszystkich gor±co pozdrawiam!
Jacek

Ps.
     Do koñca ¿ycia zachowam wspomnienia o cudownych chwilach spêdzonych z Wami na koncercie Opeth w Stodole i afterze.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8659 on: 2011-09-26, 15:28:11 »
Potrafiê zrozumieæ Twoje motywacje i je uszanowaæ, s±dzê ¿e wiêkszo¶æ z userów równie¿. Trochê przykro, ¿e odchodzisz w pewnym sensie przez zwyk³ego trolla. W ka¿dym razie bêdê chyba wyrazicielem opinii zdecydowanej wiêkszo¶ci, je¶li powiem, ¿e je¶li zdecydujesz siê na powrót, to powitamy Ciê z otwartymi ramionami.
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8660 on: 2011-09-26, 17:07:15 »
E, to ja też odchodzę :< Bo nie chce mi się od dłuższego czasu pisać merytorycznych postów, a jak znika ktoś, kto takowe pisał, to głupio mi będzie poziom zaniżać swoim pisaniem od rzeczy. (Napisz mi ktoś priva, jak Luksor wróci)
A co do tego:
tracę dystans - jak na starego pierdziela, to chyba nadmierne przegięcie, nieprawdaż? :wink:
to spoko, na starość ludzie zaczynają brać wszystko do siebie, ciśnieniować się i awanturować ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8661 on: 2011-09-26, 17:29:43 »
Wszyscy odejd¼my. Chod¼my sobie gdzie¶ :P Jezzz, ale siê porobi³o :P

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8662 on: 2011-09-26, 17:40:40 »
Wszyscy odejd¼my. Chod¼my sobie gdzie¶ :P Jezzz, ale siê porobi³o :P
Albo na forum jest Luksor, albo nie ma nikogo :mrgreen:
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8663 on: 2011-09-26, 17:41:33 »
Wszyscy odejdźmy. Chodźmy sobie gdzieś :P Jezzz, ale się porobiło :P
Właśnie, chodźmy na piwo! :P Z Luksorem! :mrgreen:

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8664 on: 2011-09-26, 17:42:27 »
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8665 on: 2011-09-26, 20:14:23 »
Wszyscy odejd¼my. Chod¼my sobie gdzie¶ :P Jezzz, ale siê porobi³o :P
W³a¶nie, chod¼my na piwo! :P Z Luksorem! :mrgreen:
Zróbmy forumow± stypê  :mrgreen:
ze mn± nie ma ¿artów

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8666 on: 2011-09-26, 22:16:00 »
Ej, nie przesadzajcie, to by³ chyba jednak jeden z bardziej lajtowych trolli na tym forum =D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8667 on: 2011-09-26, 22:21:40 »
Ej, nie przesadzajcie, to był chyba jednak jeden z bardziej lajtowych trolli na tym forum =D
Oj tam, każdy powód jest dobry, żeby zrobić stypę, w końcu Mourner's Corner zobowiązuje :mrgreen: Poza tym flejm mnie ominął i tak jakoś przykro... ;P wiecie, to poczucie, że coś się przegapiło ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8668 on: 2011-09-27, 17:16:24 »
Cholera jasna :( nie mogê siê z Wami rozstaæ i jak tak dalej pójdzie stypy nie bêdzie. :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8669 on: 2011-09-27, 18:34:39 »
jak tak dalej pójdzie stypy nie bêdzie. :twisted:
Będzie, jak Opeth do Polski nie przyjedzie ;) Okazja zawsze się znajdzie, nie martw się ;)