Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947304 times)

0 Members i 18 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8715 on: 2011-11-28, 01:14:14 »
Nie tak mia³o byæ,wszystko jest nie tak! To jaki¶ koszmar,chcê siê wreszcie obudziæ!;(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8716 on: 2011-12-05, 22:40:13 »
Mo¿e siê nara¿ê, ale trudno: Baby to s± ch*je.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8717 on: 2011-12-05, 23:25:06 »
Cóż się stao?
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8718 on: 2011-12-06, 16:24:48 »
E tam. Ja dzi¶ wq z³apa³am przez mê¿czyznê. Zamys³ by³ dobry, odbiór pomys³u z d**y.
3 dni nie bêdê siê odzywaæ.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8719 on: 2011-12-06, 18:13:55 »
Có¿ siê sta³o? Najpierw flirtuj±, narobi± chêci, a potem zostawiaj±, zlewaj±, przestaj± siê odzywaæ. W ci±gu jednego miesi±ca dwie takie sytuacje z dwoma ró¿nymi babami, gdzie druga baba sama mówi³a, ¿e lekarstwem na mi³o¶æ jest druga. Co¶ mi siê wydaje, ¿e aby byæ szczê¶liwym na tym poje*anym ¶wiecie trzeba byæ zwyk³ym skur*ielem i nie zwa¿aæ na innych.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8720 on: 2011-12-06, 19:48:56 »
Có¿ siê sta³o? Najpierw flirtuj±, narobi± chêci, a potem zostawiaj±, zlewaj±, przestaj± siê odzywaæ.

To ja jeszcze na szczê¶cie wci±¿ jestem na etapie, na którym siê cz³owiek z tego ¶mieje. Co nie zmienia faktu, ¿e jestem nieustannie skonfundowany. :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8721 on: 2011-12-06, 23:20:35 »
E tam. Ja dziś wq złapałam przez mężczyznę. Zamysł był dobry, odbiór pomysłu z d**y.
3 dni nie będę się odzywać.
+1, z tym, że ja mam plan "do końca życia się nie odezwę".

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8722 on: 2011-12-06, 23:23:02 »
Najpierw flirtuj±, narobi± chêci, a potem zostawiaj±, zlewaj±, przestaj± siê odzywaæ. W ci±gu jednego miesi±ca dwie takie sytuacje z dwoma ró¿nymi babami, gdzie druga baba sama mówi³a, ¿e lekarstwem na mi³o¶æ jest druga.
Je¶li o baby chodzi to pewnie racja, bo kobiety siê tak nie zachowuj±.

E tam. Ja dzi¶ wq z³apa³am przez mê¿czyznê. Zamys³ by³ dobry, odbiór pomys³u z d**y.
3 dni nie bêdê siê odzywaæ.
+1, z tym, ¿e ja mam plan "do koñca ¿ycia siê nie odezwê".
Brawo, girl! ;)
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8723 on: 2011-12-06, 23:34:25 »
E tam. Ja dzi¶ wq z³apa³am przez mê¿czyznê. Zamys³ by³ dobry, odbiór pomys³u z d**y.
3 dni nie bêdê siê odzywaæ.
+1, z tym, ¿e ja mam plan "do koñca ¿ycia siê nie odezwê".
Brawo, girl! ;)
Nie gratuluj zaś, pogratulujesz, jak już umrę nie odezwawszy się. Kupisz mi kwiatek jakiś gratulacyjny na grób i wstęgę "za wypełnienie planu" :P Haha, wyobraziłam to sobie :lol:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8724 on: 2011-12-07, 16:38:20 »
[Pure rage and hate]

By³am u lekarza. Wracam. Wczorajszy wq. pyta co mi jest lalalala. Odpowiadam. Pytam od kiedy go to interesuje.
"- Kij ci w oko, ja siê bojê, ¿e sam siê zarazê czym¶
- No nawzajem. I kamieni kupê
- I kotwica w plecy
- Dwie."

[/pure rage and hate]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8725 on: 2011-12-09, 00:01:56 »
Có¿ siê sta³o? Najpierw flirtuj±, narobi± chêci, a potem zostawiaj±, zlewaj±, przestaj± siê odzywaæ. W ci±gu jednego miesi±ca dwie takie sytuacje z dwoma ró¿nymi babami, gdzie druga baba sama mówi³a, ¿e lekarstwem na mi³o¶æ jest druga. Co¶ mi siê wydaje, ¿e aby byæ szczê¶liwym na tym poje*anym ¶wiecie trzeba byæ zwyk³ym skur*ielem i nie zwa¿aæ na innych.
Heh, wiesz, ja z kolei mam wra¿enie, ¿e to wiêkszo¶ci ludzi dotyczy: zawsze zostawiaj± sobie jak±¶ otwart± furtkê, wyj¶cie awaryjne "jakby co", a potem maj± od tego wyj¶cia jeszcze dodatkowy plan B... A nader wszystko, szczególnie baby nie wiedz±, czego chc±. Asekuranctwo. ¯elazko na gazie, "tam pobieg³" jego maæ. A gdzie odpowiedzialno¶æ?!
« Last Edit: 2011-12-09, 00:03:44 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8726 on: 2011-12-09, 00:52:14 »
Cóż się stało? Najpierw flirtują, narobią chęci, a potem zostawiają, zlewają, przestają się odzywać. W ciągu jednego miesiąca dwie takie sytuacje z dwoma różnymi babami, gdzie druga baba sama mówiła, że lekarstwem na miłość jest druga. Coś mi się wydaje, że aby być szczęśliwym na tym poje*anym świecie trzeba być zwykłym skur*ielem i nie zważać na innych.
Heh, wiesz, ja z kolei mam wrażenie, że to większożci ludzi dotyczy: zawsze zostawiają sobie jakąż otwartą furtkę, wyjście awaryjne "jakby co", a potem mają od tego wyjścia jeszcze dodatkowy plan B... A nader wszystko, szczególnie baby nie wiedzą, czego chcą. Asekuranctwo. Żelazko na gazie, "tam pobiegł" jego mać. A gdzie odpowiedzialność?!
Czy ja wiem, czy szczególnie baby? To faceci jacyś zniewieściali są w takim razie. Myślę, że to zwykła niedojrzałość, dziecinność i asekuranctwo. Tak właśnie, żelazko na gazie i zamiatanie dywanu.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8727 on: 2011-12-09, 01:11:21 »
Kszta³cenie siê w kierunku medycznym niezbyt dobrze wró¿y. Czasami niestety wie siê gdzie uderzyæ. 2 godziny temu jak wraca³em z dy¿uru napad³o mnie 2 pijanych kolesi w tramwaju. Nie mia³em przy sobie gotówki i dosta³em za to w ryj. "pech" chcia³, ¿e mia³em pust± szklan± butelkê w plecaku. Jeden cwaniak dosta³ tulipanem po ¿yle szyjnej zewntrznej. Motorniczy nie wypu¶ci³ ich przy klawiszach,  mi drzwi otworzy³ pomiêdzy przystankami celem ucieczki. Mo¿e to ju¿ znieczulica, ¿e nie jest mi go ¿al? Bêdzie ¿y³, ale chyba to zapamiêta.
No way in from the outside, no way out from within.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8728 on: 2011-12-10, 22:35:16 »
Dzisiaj na salce grałem sobie na leżąco i oparłem głowę o obręcz centrali w przerwie. Nie wpadłem na to, że jak pałker mi zrobi psikusa i pierdyknie z całej siły w centralke, to mi obręcz w łeb przydzwoni ;/
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8729 on: 2011-12-10, 23:49:59 »
Nienawidzê Barcelony. Oczywi¶cie mam na mysli FC

 

lofty-success