Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947372 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8730 on: 2011-12-11, 00:12:18 »
Nienawidzê Barcelony. Oczywi¶cie mam na mysli FC
No a ja mam na odwrót  :twisted:

VeB!

Nie, nie jestem sezonowym fanem Barcelony. Za Barc± jestem od kilkunastu lat, kiedy to gracze Ajaxu (mojego ukochanego klubu z czasów dzieciñstwa) trafili do Barcy - Patrick Kluivert, bracia de Boer i inni.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8731 on: 2011-12-17, 12:06:09 »
,, Tangerine, Tangerine,
Living reflection from a dream;
I was her love, she was my queen,
And now a thousand years between."
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8732 on: 2011-12-19, 10:38:59 »
Jeszcze nigdy się tak paskudnie nie zatrułem żarciem. W sumie to powinienem to napisać w radosnych, bo sądziłem, że kilka moich narządów opuści mój organizm.
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8733 on: 2011-12-22, 21:21:40 »
Przelecia³em siê przez swoje miasto, miêdzy innymi przez g³ówn± ulicê i przez jedn± galeriê - prawie na samym pocz±tku wycieczki roz³adowa³a mi siê bateria w iPodzie, wiêc by³em skazany na to, co by³o wokó³. W jeden dzieñ nadrobi³em zaleg³o¶ci ze ¶wi±tecznej-pseudomuzycznej szmiry za ca³y grudzieñ. Last Christmas to zdecydowanie najgorszy utwór jaki powsta³ w dziejach wszech¶wiata, a za emitowanie tego w radiu / uszczê¶liwianie tym ludzi robi±cych zakupy powinna przys³ugiwaæ kara bolesnej, powolnej kastracji przy u¿yciu ³y¿ki sto³owej.
Poza tym mam ma³e wyrzuty sumienia, bo wyda³em w cholerê kasy i to nie z okazji ¶wi±t, ale z konieczno¶ci, a ci±gle sobie obiecywa³em, ¿e od³o¿ê. :?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8734 on: 2011-12-22, 22:14:54 »
Last Christmas to zdecydowanie najgorszy utwór jaki powstał w dziejach wszechświata, a za emitowanie tego w radiu / uszczęśliwianie tym ludzi robiących zakupy powinna przysługiwać kara bolesnej, powolnej kastracji przy użyciu łyżki stołowej.
Ja w tym roku słyszałam to tylko w bardzo obciachowej wersji, w dodatku nie po angielsku... Ale ja mam zrytą banię, więc mnie to nawet bawiło :mrgreen: A oryginał jakoś mnie nie dopadł, z czego się cieszę, a Tobie współczuję... Za to w haiemie dopadły mnie jakieś okolicznościowe piosenki, w dodatku nie było sukienki, którą chciałam kupić, za to na allegro jest - 2 razy drożej. :evil: Nienawidzę ludzi, którzy wykupują asortyment sklepów tylko po to, żeby potem sprzedać to drożej. Takie praktyki powinny być ścigane z urzędu.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8735 on: 2011-12-24, 22:47:30 »
Najgorsze urodziny i ¶wiêta ever. Jaki dó³. Parê tygodni temu dowiedzia³am siê,¿e mama jest chora na raka.Teraz jest ju¿ po drugiej chemii,ale ¼le j± znosi. To wszystko,co dzieje siê ostatnio nadal do mnie nie dociera. Ma³o tego,od 4 m-cy spotykam siê z m³odszym ch³opakiem. Od samego pocz±tku jego rodzina jest przeciwna temu zwi±zkowi a zw³aszcza jego matka,rozwrzeszczana histeryczka,która zrobi WSZYSTKO,¿eby utrudniæ nam kontakt i nas rozdzieliæ..fajne ¶wiêta i urodziny..
« Last Edit: 2011-12-25, 13:19:02 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8736 on: 2011-12-25, 14:33:57 »
Ech, wspó³czujê... Trzymaj siê, Kasia  :goodman:
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8737 on: 2011-12-25, 20:39:02 »
Najgorsze urodziny i ¶wiêta ever. Jaki dó³. Parê tygodni temu dowiedzia³am siê,¿e mama jest chora na raka.Teraz jest ju¿ po drugiej chemii,ale ¼le j± znosi. To wszystko,co dzieje siê ostatnio nadal do mnie nie dociera. Ma³o tego,od 4 m-cy spotykam siê z m³odszym ch³opakiem. Od samego pocz±tku jego rodzina jest przeciwna temu zwi±zkowi a zw³aszcza jego matka,rozwrzeszczana histeryczka,która zrobi WSZYSTKO,¿eby utrudniæ nam kontakt i nas rozdzieliæ..fajne ¶wiêta i urodziny..

Wspó³czujê, mam nadziejê, ¿e wszystko bêdzie dobrze. Z m³odszymi tak jest niestety.
Trzymaj siê i ciesz siê tym, co masz :)

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8738 on: 2011-12-29, 08:05:34 »
Najpierw prawie miesi±c chronicznej bezsenno¶ci, teraz od prawie tygodnia spanie po 4 godziny...
In youuuuur heaaaaaaad
In youuuuur heaaaaaaad
Zoooombie
Zoooombie
Serious Business...
www.nerdslife.pl

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8739 on: 2011-12-29, 13:04:48 »

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8740 on: 2011-12-29, 17:53:45 »
Kiedy obudzi³em siê dzisiaj o godzinie 15:30, a za oknem by³o ciemno, to ja ju¿ cholera zupe³nie nie wiedzia³em o co chodzi. Naprawdê nie mia³em zamiaru spaæ tak d³ugo, a w domu wyj±tkowo wszyscy byli cicho, chyba ¿ebym przypadkiem nie obudzi³ siê wcze¶niej. :? Chodzenie spaæ o siódmej rano ssie.
Ale za to powtórzy³em sobie w nocy oba Kill Bille :]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8741 on: 2012-01-04, 08:59:19 »
By³am wczoraj w banku. Kolejka, ¿e hej i hohohoho. No, ale ok, muszê, to poczekam. Usiad³am, ale w z³ym miejscu: obok starych babek ziej±cych nienawi¶ci± do pracowników banku (rzuca³y gromy, nawet, je¶li który¶ z nich wsta³, ¿eby co¶ skserowaæ obs³ugiwanemu w³a¶nie klientowi), innych klientów (przysz³a dziewczyna, która by³a umówiona, no i jak to tak, ¿eby bez kolejki?!) i ogólnie psuj±cych atmosferê. Festiwal nienawi¶ci przeplata³y sobie rozmowami o chorobach i aktualnie przyjmowanych lekach. Sk±d w ludziach tyle nienawi¶ci? Wszyscy tak na staro¶æ maj±? :? (A w ogóle, jak nie chce siê czekaæ w kolejce, to przecie¿ mo¿na zadzwoniæ i siê umówiæ na konkretn± godzinê, i sobie za³atwiæ swoje sprawy... Hejtowaæ to ka¿dy umie, ale ¿ycie sobie u³atwiæ - a po co? Na co by siê wtedy narzeka³o i kogo wyzywa³o?)

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8742 on: 2012-01-07, 21:03:13 »
Nie mo¿e byæ za dobrze. Zawsze za rogiem czeka co¶, co wybucha w najmniej spodziewanym momencie. A wszystko by³o ju¿ na dobrej drodze... :(
ze mn± nie ma ¿artów

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8743 on: 2012-01-08, 22:55:50 »
Bardzo bym prosi³ wszystkie moje obowi±zki i problemy, by siê ustawi³y kulturalnie w kolejkê do mnie i grzecznie czeka³y na swoj± kolej, a nie do cholery ciê¿kiej wali³y szturmem jednocze¶nie :x Bo tracê czas miotaj±c siê w te i wewte i w gruncie rzeczy nic mi siê nie udaje zrobiæ. Dobrze, ¿e ten weekend siê ju¿ koñczy.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8744 on: 2012-01-08, 23:38:01 »
Spaæ mi siê nie chce, a jutro muszê wstaæ o pod³ej porze i zdaæ 2 egzamy, a potem siedzieæ do pó¼na. I w ogóle zapowiada siê masakryczny tydzieñ, ¶mieræ wyzieraj±ca z ka¿dego k±ta i takie tam... :?