Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947297 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8775 on: 2012-03-01, 16:47:56 »
Strasznie mnie wkurzaj± te reklamy "wygraj ipada" pod hiper³±czami. Wg mnie to ju¿ przegiêcie, póki by³o tylko na onecie wp i takich tam to nawet mnie to nie rusza³o, ale teraz pe³no tego nawet na MC :gniew2:
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8776 on: 2012-03-03, 09:28:58 »
Mam trochê wisielczy nastrój, bo spad³a na mnie chyba jaka¶ kl±twa i nie mogê siê uwolniæ od firmy, w której obecnie pracujê. To znaczy uwolniæ siê mo¿na w ka¿dej chwili, bo wystarczy z³o¿yæ wypowiedzenie umowy, ale nie sztuka znale¼æ siê na "zielonej trawce" bez ¶rodków do ¿ycia. Z drugiej strony szuka siê innej pracy, ale tak by nie trafiæ z "deszczu pod rynnê". I wydawa³o mi siê, ¿e tak± znalaz³em. Powstaje nowy zak³ad, pod koniec stycznia by³em na rozmowie kwalifikacyjnej i wczoraj do mnie zadzwonili, ¿e na stanowisko, o które siê ubiega³em, zatrudnili kogo¶ innego... :(  A przez tê obecn± pieprzon± firmê, w której nb. mêczê siê ju¿ cztery lata, nie mog³em siê ostatnio wybraæ na koncerty Dream Theater i Opeth... :?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8777 on: 2012-03-05, 23:39:37 »
No muszê przyznaæ, ¿e jestem w lekkim szoku. My¶la³em, ¿e ju¿ mnie nic nie zaskoczy, a jednak p³eæ piêkna zawsze znajdzie sposób. Pogratulowaæ.  ](*,) Szkoda s³ów.

I ogl±da³em Zabriskie Point. My¶la³em, ¿e 10z³ ¿eby obejrzeæ film na du¿ym ekranie to ma³o i nie ma co siê przejmowaæ. A jednak trochê ¿a³ujê tej kasy, trzeba by³o sobie odpu¶ciæ, w domu, przed komputerem, pewnie nie wytrwa³bym do koñca.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8778 on: 2012-03-06, 10:18:38 »
Bo najlepiej jest cz³owieka potraktowaæ jak zgni³e powietrze, powiedzieæ co¶ g³upiego, ¿eby siê pó¼niej nie odzywaæ, olewaæ, a po tygodniu wydzwaniaæ w ¶rodku nocy. Jestem tylko cyborgiem, ale te¿ mam uczucia. O.
ze mn± nie ma ¿artów

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8779 on: 2012-03-06, 13:29:48 »
"To już koniec, Grzesiu, już nigdy więcej"...
To były najpiękniejsze trzy lata....
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8780 on: 2012-03-06, 18:14:13 »
Trzymaj siê, Grzesiu...

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8781 on: 2012-03-06, 21:57:42 »
"To ju¿ koniec, Grzesiu, ju¿ nigdy wiêcej"...
To by³y najpiêkniejsze trzy lata....
Trzy lata to nie koniec ¶wiata, for crying out loud. Poztywnie trzeba my¶leæ. Baby z wozu, kozom l¿ej. Trzeba patrzeæ na jasne strony wszystkiego. Gdyby po 20 latach, 30 nawet, nast±pi³o takie sorry, Grzesiu, to by³by dopiero problem.
Jestem cyborgiem, nie zaprzeczê. Japoñczycy s³abo moje uczucia rozwinêli, empatiê najs³abiej.
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8782 on: 2012-03-07, 22:54:21 »
Spojrza³am na moj± "listê rzeczy do zrobienia na jutro" i umar³am. :zgon: Mhm, na pewno siê wyrobiê i na pewno bêdê przytomna. Wiem, ¿e powinnam teraz siedzieæ i czytaæ, a nie pisaæ, ale i tak muszê zajrzeæ do internetu, a poza tym chce mi siê spaæ tak bardzo, ¿e kawa nie pomaga, cukier nie pomaga i vögle... ¯eby nie co¶tam: po³owê ju¿ zrobi³am, ale chyba tê mniejsz±... :<

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8783 on: 2012-03-08, 00:10:33 »
No muszê przyznaæ, ¿e jestem w lekkim szoku. My¶la³em, ¿e ju¿ mnie nic nie zaskoczy, a jednak p³eæ piêkna zawsze znajdzie sposób. Pogratulowaæ.  ](*,) Szkoda s³ów.
Chod¼ na wódkê :*
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8784 on: 2012-03-08, 11:24:02 »
cukier nie pomaga i vögle...
Cukier na d³u¿sz± metê dzia³a usypiaj±co, wiêc lepiej z tym nie przeholowaæ (albo zneutralizowaæ wiêksz± ilo¶ci± kawy :P)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8785 on: 2012-03-08, 11:48:58 »
Chod¼ na wódkê :*

Nie, a¿ tak ¼le to nie by³o, no i siê szybko problem sam rozwi±za³ (chyba). Zreszt± na p³aszczy¼nie przyjacielskiej, nie takiej jak pomy¶la³a¶ :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8786 on: 2012-03-08, 17:10:33 »
Chod¼ na wódkê :*
Nie, a¿ tak ¼le to nie by³o, no i siê szybko problem sam rozwi±za³ (chyba). Zreszt± na p³aszczy¼nie przyjacielskiej, nie takiej jak pomy¶la³a¶ :P
Ej, ale mo¿e ja potrzebujê i¶æ na wódkê?! :P
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8787 on: 2012-03-08, 21:17:24 »
Mnie na razie skrêca na my¶l o alkoholu ogólnie, a ju¿ z pewno¶ci± je¶li chodzi o wódkê. A ¿eby i¶æ na wódkê trzeba siê najpierw wpisaæ z za¿aleniem tutaj :P Jak na razie to Grze¶ chyba bardziej potrzebuje, by z nim kto¶ poszed³, z tym ¿e oficjalnie to on sam jeszcze nie mo¿e :P
btw, mieæ 17 lat i mieæ trzyletni zwi±zek za sob±... poczu³em siê jaki¶ wybrakowany normalnie. Mo¿e lepiej sobie wmawiaæ, ¿e po prostu mam za du¿e wymagania :lol:

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8788 on: 2012-03-08, 22:34:02 »
Dzięki, wsparcie jest bardzo miłe :)
Wiesz, w takim wieku trzy lata w związku to niesamowite przeżycie, serio. Niby takie duże, ale nadal dzieci. To.. fajne...
Jakoś się trzymam, może jeszcze będzie dobrze...
Może....
Napady histerii przechodzą w "obojętność"(a raczej wmawianie jej sobie), ale co zrobić.
Myślę, że wciąż jest o co walczyć...
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8789 on: 2012-03-08, 22:45:17 »
Wybaczcie posta pod postem.
Raczej staram się nie łamać, ale i tak nie zawsze się udaje.
Staram się czas, który mógłbym przeznaczyć na ryczenie w poduchę wykorzystać jako czas na zastanowienie się, jak zmienić w sobie to, co ją odrzuciło. Może jednak wróci. A jak nie... Cóż.... Well, I'm half the man I used to be
In the rays of the sun I am longing for the darkness...