Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947322 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kozog³owy

  • Posts: 120
  • Karma: +3/-19
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8850 on: 2012-05-21, 13:54:28 »
naj¶mieszniejsze w tym wszystkim jest to, ¿e fanów Heritage wcale nie ma tu tak wiele. nasz kole¿ka jednak u¿y³ psychologicznego mechanizmu obronnego, t³umacz±c sobie, ¿e to w³a¶nie przez Heritage nie znalaz³ tu zrozumienia bo alternatyw± musia³oby byæ bolesne dr±¿enie pytania "dlaczego ludzie mnie nie lubi±".. chyba jednak mechanizm nie zadzia³a³ w pe³ni a Jacek uchwyci³ sedno sprawy komentuj±c powrót jako efekt zranionego ego :]

Poleca³bym przejrzeæ posty zaraz po wyj¶ciu albumu i przed jego wyj¶ciem.

Ludzie mnie nie lubi±, ja nie lubiê ludzi, ¿yjê po to, by innym ¿ycie uprzykrzaæ.


A trolle odchodz±, zw³aszcza, te zawodowe, jak maj± ciekawsze cele i portale.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8851 on: 2012-05-21, 15:16:31 »
Poleca³bym przejrzeæ posty zaraz po wyj¶ciu albumu i przed jego wyj¶ciem.

Ludzie mnie nie lubi±, ja nie lubiê ludzi, ¿yjê po to, by innym ¿ycie uprzykrzaæ.


Widzê, ¿e nadal nie odpuszczasz. :twisted: Kozog³owy, znajd¼ mi na forum przynajmniej piêæ osób, które na pocz±tku wykrzykiwa³y pod niebiosa, ¿e "Heritage" to album cudny, genialny i ponadczasowy, a teraz zmieni³y front i twierdz±, ¿e to jedynie szajs, szajs, szajs. A w materii nielubienia... hmmm... :-k Jeste¶ mi zupe³nie obojêtny. EOT 8)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8852 on: 2012-05-21, 15:33:35 »
A trolle odchodz±, zw³aszcza, te zawodowe, jak maj± ciekawsze cele i portale.
Masz na my¶li: onet.pl >> opeth.pl? :>

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8853 on: 2012-05-21, 16:21:10 »
No tak, i znowu ca³a strona dobrych karmi±cych duszyczek :P

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8854 on: 2012-05-21, 17:25:31 »
naj¶mieszniejsze w tym wszystkim jest to, ¿e fanów Heritage wcale nie ma tu tak wiele. nasz kole¿ka jednak u¿y³ psychologicznego mechanizmu obronnego, t³umacz±c sobie, ¿e to w³a¶nie przez Heritage nie znalaz³ tu zrozumienia bo alternatyw± musia³oby byæ bolesne dr±¿enie pytania "dlaczego ludzie mnie nie lubi±".. chyba jednak mechanizm nie zadzia³a³ w pe³ni a Jacek uchwyci³ sedno sprawy komentuj±c powrót jako efekt zranionego ego :]

Poleca³bym przejrzeæ posty zaraz po wyj¶ciu albumu i przed jego wyj¶ciem.

Ludzie mnie nie lubi±, ja nie lubiê ludzi, ¿yjê po to, by innym ¿ycie uprzykrzaæ.


A trolle odchodz±, zw³aszcza, te zawodowe, jak maj± ciekawsze cele i portale.


ja na ten przyk³ad od pocz±tku mówiê, ¿e album mi siê nie podoba i kojarzê kilka innych osób mówi±cych to samo. Z kolei inni, którzy mówili, ¿e album siê podoba nadal tak twierdz±, st±d nie wiem sk±d siê wziê³y Twoje wnioski

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8855 on: 2012-05-21, 18:32:15 »
ja na ten przyk³ad od pocz±tku mówiê, ¿e album mi siê nie podoba i kojarzê kilka innych osób mówi±cych to samo. Z kolei inni, którzy mówili, ¿e album siê podoba nadal tak twierdz±, st±d nie wiem sk±d siê wziê³y Twoje wnioski

On chyba nie jest w stanie tego za³apaæ i ogarn±æ. :wink:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8856 on: 2012-05-22, 16:53:42 »
Mêska logika... :< (czytaj: a podobno to kobiety nie wiedzê czego chc±)
Os³ab³am, wiêdnê, zaraz umrê.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8857 on: 2012-05-23, 20:25:51 »
W tak± duchotê nie da siê uczyæ. No nie da siê. B³agam, jest 20:30, a nadal nie ma czym oddychaæ. Uwielbiam lato, bardzo lubiê jak jest ciep³o, ale taka sauna to przegiêcie.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8858 on: 2012-05-23, 22:04:41 »
W tak± duchotê nie da siê uczyæ. No nie da siê. B³agam, jest 20:30, a nadal nie ma czym oddychaæ. Uwielbiam lato, bardzo lubiê jak jest ciep³o, ale taka sauna to przegiêcie.
A ja siedzê w mieszkaniu w zakopiañskich bamboszach, bo w nogi marznê... :P zazdraszczaj! Ale faktem jest, ¿e wróciwszy do domu, wyrzuci³am odzienie do prania, a sama wlaz³am pod letni prysznic, bo na zewn±trz jest masakra. A w autobusach jeszcze gorzej.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8859 on: 2012-05-24, 03:02:10 »
Twoje mieszkanie wspominam jako jeden z zimniejszych noclegów w ¿yciu. W zasadzie niemal wszystkie, które je wyprzedzaj±, by³y pod namiotem. :D Choæ faktycznie, latem na pewno ma to zimno swoje plusy :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8860 on: 2012-05-24, 08:33:17 »
Ha, bo ja potem zobaczy³am, ¿e w pokoju, w którym spa³e¶, nie by³o w³±czone ogrzewanie... Sorry! Ale generalnie latem jest ch³odno i przyjemnie, oaza zimy ;), minus taki, ¿e muszê patrzeæ na pogodynkê, zanim wyjdê, i siê przebraæ, bo jakbym wysz³a tak normalnie w futrze i skarpetach ;P, to po 2 krokach bym siê ugotowa³a...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8861 on: 2012-05-28, 12:49:46 »
W tak± duchotê nie da siê uczyæ. No nie da siê. B³agam, jest 20:30, a nadal nie ma czym oddychaæ. Uwielbiam lato, bardzo lubiê jak jest ciep³o, ale taka sauna to przegiêcie.

Powiem tak: Ty, kochany, nie wiesz co to sauna na zewn±trz. Ja b³ogos³awiê nasz± pogodê jak jest gor±co. Ty mi mówisz o 20.30, a w Japonii w sierpniu w nocy nie robi siê ch³odniej. Masz 30 stopni dzieñ i noc. Wychodzisz spod prysznica i po 10 minutach nie wiesz czy jeszcze jeste¶ mokry czy ju¿ spocony. A na s³oñcu po plecach ci leci ciurkiem. I naprawdê nie przesadzam, pierwszy raz w ¿yciu czu³am jak ze mnie wyp³ywa woda strumieniami. Zreszt± na zewn±trz nie ró¿ni siê od w ¶rodku, chyba ¿e jeste¶ w miejscu klimatyzowanym. Nie wiem jak tam ludzie wytrzymuj± przy wilgotno¶ci 95%.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8862 on: 2012-05-28, 14:13:35 »
no dobra, ale nie mówimy o kraju podgrzewanym ogniem Godzilli

:P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8863 on: 2012-05-28, 15:29:18 »
Don't give a shit about the temperature in Guatemala
Don't really see what all the fuss is about


Guzik mnie obchodzi jaka temperatura jest w Japonii dopóki mnie tam nie ma, mi upa³ przeszkadza³ tutaj i to na niego by³o za¿alenie. "Nie martw siê, ¿e uciê³o ci rêkê, s± tacy, którym uciê³o obie". Kiepskie pocieszenie.
Szczê¶cie, ¿e dzisiaj nareszcie da siê ¿yæ. 20 stopni i ¶rednio zachmurzone niebo mi pasuje.

A za¿alenie nowe mo¿e byæ takie, ¿e proporcje tego co muszê i tego jak mi siê chce s± jak na z³o¶æ zupe³nie odwrotne, ni¿ bym sobie ¿yczy³. Co skutkuje wiecznym robieniem wszystkiego na ostatni± chwilê. Szykuje siê tydzieñ niedosypiania. Obawiam siê nawet tego, ¿e byæ mo¿e wy¶piê siê dopiero w sesji, bo jak zwykle pod koniec semestru wiêcej roboty ni¿ ju¿ w samej sesji. :?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8864 on: 2012-05-28, 16:57:32 »
Na na na na na... chcia³oby siê rzec "mam to w dupie", ale schud³am i ju¿ tak du¿o mi siê tam nie mie¶ci. Wiêc trochê jestem przybita i nie wiem, co zrobiæ dalej. Tak, festiwal nieszczê¶æ.