Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947327 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8865 on: 2012-06-01, 15:20:54 »
Umrzy³am. 2 tygodnie temu powstawa³ grafik. Zg³osi³am, kiedy mogê, a kiedy nie mogê pracowaæ, potem nastêpnego dnia, jeszcze zanim powsta³, doda³am kartkê z errat±, po czym domaga³am siê tego grafiku, jak pijak wody brzozowej. I nie dosta³am. Kole¿anka te¿ nie. Dosta³y¶my za to telefon z pretensj±, ¿e nie ma nas w pracy. Uprzejmie poinformowa³y¶my, ¿e nie dosta³y¶my grafiku, co dla nas równoznaczne jest z "nie przychod¼ do pracy" - i nic, ¿adnego wyja¶nienia, przeproszenia, zupe³ne nic. Po czym wys³ali. Z nieuwzglêdnion± moj± errat±. Palec im w oko, nie bêdê pracowaæ, jak mnie nie ma w mie¶cie... znaczy jeszcze to jutro spróbujê prze³o¿yæ nie morduj±c nikogo. Ale szlag mnie trafi³. Tym wiêkszy, ¿e lubiê tam pracowaæ, ale jak prze³o¿eni nie ogarniaj± i jeszcze maj± o to pretensjê, to ja wysiadam. Rejd¿ i hejt :axe:
Zamiast pracy rocznej piszê list motywacyjny, bo widzê, ¿e w jednym miejscu potrzebuj± kogo¶ takiego jak ja ;)

Tak z okazji dnia dziecka: 10-20 lat temu nie by³o u mnie takich problemów :( Szczerze za tym têskniê.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8866 on: 2012-06-03, 21:00:31 »
Studenty filologii, a maj± problemy z komunikacjom. I stawiaj± spacjê, przecinek i dopiero "¿e". Albo spacjê przed dwukropkiem. I don't want to live on this planet anymore!

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8867 on: 2012-06-03, 21:57:54 »
Studenty filologii, a maj± problemy z komunikacjom. I stawiaj± spacjê, przecinek i dopiero "¿e". Albo spacjê przed dwukropkiem. I don't want to live on this planet anymore!
Nieprzesadzaj !
;P
ze mn± nie ma ¿artów

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8868 on: 2012-06-04, 00:21:26 »
Mam tak przejebane w ¿yciu ¿e koniec ¶wiata. I bojê siê ¿e parê wa¿nych osób siê na mnie obrazi... :(
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8869 on: 2012-06-04, 09:14:12 »
Mam tak przejebane w ¿yciu ¿e koniec ¶wiata.
:goodman: (chyba poniek±d rozumiem)
Co do drugiego: nie dowiesz siê, póki nie spróbujesz. A je¶li dla nich te¿ jeste¶ wa¿ny, to Ci wybacz±.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8870 on: 2012-06-04, 11:41:04 »
Mam nadziejê, to wszystko jest zbyt pokrêcone. :(
[under construction]

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8871 on: 2012-06-10, 14:56:49 »
Wczoraj przyjecha³a ciotka mojego faceta. Wszystko by³o super dopóki nie zjawili siê oni - brat z dziewczyn±. Ona - jak zawsze siedzi z fochem na twarzy i siê nie odzywa - standard. On ci±gle robi przytyki matce, ¿e czêstuje go¶ci winem. Ja siedzê i czujê jak w ¶rodku narasta agresja.
Dziewczyna z tych, co przychodz± na obiad i odmawiaj± jakiegokolwiek jedzenia. Nie i ju¿. No, chyba, ¿e s³odycze. A jak ludzie siê dziwi±, to rzuca "we¼ mi co¶ na³ó¿, bo znów bêd± pierdoliæ, ¿e nic nie jem." Szczyt dobrego wychowania.
Do tego historia z ich stron±. Mieli napisan± we Flashu stronê i zastanawiali siê dlaczego nie ma ich strony w wyszukiwarce Google. Fred im napisa³ stronê od pocz±tku, wzi±³ za to jakie¶ ¶mieszne pieni±dze i powiedzia³ co mog± zrobiæ, ¿eby w wyszukiwarce by³a na pierwszej stronie. On zrobi³ wszystko, oni nie zrobili nic. Dali¶my im wskazówki co mog± zrobiæ, gdzie maj± siê udzielaæ w internecie na swój temat, w jaki sposób aktualizowaæ stronê. Nic. Wszystko zosta³o przyjête z lekcewa¿eniem. Lepiej! Skasowali sobie, na w³asnej stronie keywords i oskar¿yli Fredka, ¿e nie dzia³a! (kto mia³ do czynienia z SEO wie o czym mówiê).
Po czym us³yszeli¶my, ¿e strona z nieistniej±cej w wynikach do pierwszej strony na Google mia³a przej¶æ w miesi±c czy tam dwa i ¿e Fred nic z tym nie zrobi³.  I ¿e nie tak siê umawiali. Robili Fredowi wyrzuty w towarzystwie obcych ludzi. I jeszcze oskar¿yli, ¿e przez to nie maj± klientów.
Rzadko mi siê na widok kogo¶ w³±cza taki agresor.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8872 on: 2012-06-11, 14:24:27 »
Arrrrggh, kompletna dezorganizacja, zupe³nie nie potrafiê sobie w czasie czego¶ pouk³adaæ a potem tego faktycznie dotrzymaæ. Znowu przek³adam kolejn± rzecz, bo dzi¶ siê nie wyrobiê.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8873 on: 2012-06-11, 19:10:31 »
Mieli napisan± we Flashu stronê i zastanawiali siê dlaczego nie ma ich strony w wyszukiwarce Google. Fred im napisa³ stronê od pocz±tku, wzi±³ za to jakie¶ ¶mieszne pieni±dze i powiedzia³ co mog± zrobiæ, ¿eby w wyszukiwarce by³a na pierwszej stronie. On zrobi³ wszystko, oni nie zrobili nic. Dali¶my im wskazówki co mog± zrobiæ, gdzie maj± siê udzielaæ w internecie na swój temat, w jaki sposób aktualizowaæ stronê. Nic. Wszystko zosta³o przyjête z lekcewa¿eniem. Lepiej! Skasowali sobie, na w³asnej stronie keywords i oskar¿yli Fredka, ¿e nie dzia³a! (kto mia³ do czynienia z SEO wie o czym mówiê).
Po czym us³yszeli¶my, ¿e strona z nieistniej±cej w wynikach do pierwszej strony na Google mia³a przej¶æ w miesi±c czy tam dwa i ¿e Fred nic z tym nie zrobi³.  I ¿e nie tak siê umawiali. Robili Fredowi wyrzuty w towarzystwie obcych ludzi. I jeszcze oskar¿yli, ¿e przez to nie maj± klientów.
Ja mam pewne okre¶lenie na tego typu ludzi: ludzie-chuje  8) A najgorsze jest to, ¿e nie mo¿esz omijaæ z daleka, bo to (prawie) Twoja rodzina... Pozostaje tylko nie wchodziæ z nimi w ¿adne uk³ady, niech sobie sami radz±... Bo co by¶ nie zrobi³a, to bêdzie ¼le. Kij im w oko.
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8874 on: 2012-06-16, 23:40:38 »
Dzi¶ siê zmyli na nasz widok. Bardzo dobrze.
Mam wra¿enie, ¿e wszystko krêci siê wokó³ tej dziewczyny. Bez niej brat Fredka jest w porz±dku. Mam wra¿enie, ze ona jest po prostu toksyczn± osob± i nie mam zamiaru siê z ni± kole¿ankowaæ.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8875 on: 2012-06-17, 20:17:05 »
Nawet narzekaæ trzeba w konkretnym w±tku, nie mo¿na byle gdzie! :<
Mia³em przespaæ 20 minut, przespa³em trzy godziny obudzi³em siê w³a¶nie i nadal nie jest ani trochê mniej gor±co! Jak siê uczyæ? Jak ¿yæ?!

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8876 on: 2012-06-17, 22:27:26 »
Jak siê uczyæ? Jak ¿yæ?!
Umrzyj. 2 problemy odpadn±. :(

Ambicje mnie przerastaj± i z¿era mnie stres. I pustog³owie mi dokucza. Ale najad³am siê dopalaczy (s³odyczy, ¿eby nie by³o, ¿e w ca³odobowym czym¶ nielegalnym handluj±) i my¶lê, ¿e jako¶ prze¿yjê, a nawet dokoñczê, com zaczê³a.
Do tego jutro czeka mnie walka z systemem opieki zdrowotnej, a raczej z otaczaj±c± go biurokracj±. Sama my¶l o tym mnie os³abia. *Wzdech* :<

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8877 on: 2012-06-18, 00:04:14 »
z¿era mnie stres. I pustog³owie mi dokucza.
O to to. Ale nie dopilnowa³em, nie zaplanowa³em, nie wyrobi³em siê, kolejna rzecz w plecy, prze³o¿ona na pó¼niej. Nie mam do siebie si³y ju¿ po prostu.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8878 on: 2012-06-18, 01:06:47 »
z¿era mnie stres. I pustog³owie mi dokucza.
O to to. Ale nie dopilnowa³em, nie zaplanowa³em, nie wyrobi³em siê, kolejna rzecz w plecy, prze³o¿ona na pó¼niej. Nie mam do siebie si³y ju¿ po prostu.
We¼, ja nie mia³am kiedy, i to naprawdê. Egzaminy, praca, jakie¶ tam ró¿ne sprawy prywatne nie cierpi±ce zw³oki. I oto jestemw dupie i udajê, ¿e niedziela jeszcze trwa. Do wschodu s³oñca ;) Bo prze³o¿yæ ju¿ nie mogê.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8879 on: 2012-06-18, 10:34:02 »
No to przynajmniej masz ludzkie, sensowne wyt³umaczenie. A mnie z¿eraj± wyrzuty sumienia, bo sam sobie jestem winien. Chocia¿ w sumie w ostatecznym rozrachunku nie do koñca, co nie zmienia faktu, ¿e mog³em nie zostawiaæ wszystkiego na ostatni± chwilê.