Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947387 times)

0 Members i 16 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8940 on: 2012-10-17, 22:24:44 »
Ehh, niefajnie ;<

Chocia¿ szczerze mówi±c ¿eby po³o¿yæ motocykl przy hamowaniu zwyk³ym to trzeba byæ utalentowanym ;)
Nie przejmuj siê, dasz radê za drugim razem :D A jak nie to chyba trzynasty jest za darmo ;P
Ja siê podpali³em i do hamowania zwyk³ego podszed³em jak do awaryjnego. Nawet sam egzaminator mi powiedzia³ ¿e powinienem spokojnie podej¶æ do manewru a podszed³em jak do awaryjnego.
U mnie wygl±da³o to tak, ¿e zbytnio rozpêdzi³em motocykl i za pó¼no zacz±³em hamowaæ, z czego wysz³a nerwówka. Ostatecznie ko³em zahamowa³em z 3 cm przed lini±, ale w ostatniej fazie tak przyhamowa³em przednim (motocykl zanurkowa³), ¿e jak mi odbi³ z przedniego amortyzatora to przechyli³o maszynê i j± po³o¿y³em. Na kursie nie raz hamowa³em awaryjnie na placyku. Na mie¶cie kilka razy te¿ siê zdarzy³o, ale na egzaminie mnie ponios³o no i obla³em.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8941 on: 2012-10-18, 00:57:50 »
Praca w grupie to ¶ciema. Jakbym mia³ to zrobiæ sam, to ju¿ dawno bym mia³ zrobione.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8942 on: 2012-10-18, 15:46:43 »
Metjar, rozumiem, po prostu nie utrzymałeś już praktycznie stojącego motocykla, dobrze rozumiem? Zdarza się, ostatnio ze znajomym jechałem na wycieczke to dał sie innemu znajomemu przejechać swoim Varadero po parkingu i skończyło się tak samo.

Zanim wytłumaczyłeś sądziłem, że bardziej go położyłeś :D
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8943 on: 2012-10-18, 17:58:00 »
Metjar, rozumiem, po prostu nie utrzyma³e¶ ju¿ praktycznie stoj±cego motocykla, dobrze rozumiem? Zdarza siê, ostatnio ze znajomym jecha³em na wycieczke to da³ sie innemu znajomemu przejechaæ swoim Varadero po parkingu i skoñczy³o siê tak samo.

Zanim wyt³umaczy³e¶ s±dzi³em, ¿e bardziej go po³o¿y³e¶ :D

Tak :)
Jutro poprawka.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8944 on: 2012-10-18, 22:53:58 »
A to musi być w sumie masakryczne uczucie. Niby nic się nie dzieje, ale jednak.
Powodzenia :)
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8945 on: 2012-10-19, 09:08:28 »
Metjar, ka¿dy przez to przechodzi ponoæ prêdzej czy pó¼niej. Ja po³o¿y³em moto na ¶rodku skrzy¿owania w podobny sposób jak Ty, ale tylko dlatego, ¿e go¶ciu mi zajecha³ drogê i musia³em bardzo gwa³townie zahamowaæ. Faktem jest, ¿e mimo gwa³townego hamowania powinienem utrzymaæ siê w pionie. Najgorsze jest podnoszenie tych 230kg. :mrgreen:

Trzymam kciuki, bo mo¿e w³a¶nie zdajesz.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8946 on: 2012-10-21, 20:27:56 »
Ludziektórzy wysy³aj± mi w nocy na fejsa piln± wiadomo¶æ dotycz±c± ju¿ teraz zaraz godzin porannych, a potem dziwi± siê, ¿e nie odpowiadam, nie przychodzê, jestem zupe³nie gdzie indziej. I dopiero o godzinie o której chcieli mnie ogl±daæ wysy³aj± smsa, ¿e co¶ chcieli. Którego te¿ nie odbieram, bo jestem ludziektórzy maj± wy³±czone dzwonki i wibracje w telefonie i nie odbieraj±/nie odpisuj± :P
Ja to jak papie¿ jestem, ze mn± siê trzeba na audiencjê z du¿ym wyprzedzeniem umawiaæ. :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8947 on: 2012-10-25, 01:28:46 »
To nie jest tak, ¿e ja chcia³bym i móg³bym wstawaæ wcze¶nie, chodziæ wcze¶nie spaæ i siê wysypiaæ, tylko okoliczno¶ci nie sprzyjaj±. Nie. Po prostu nie potrafiê, bez wzglêdu na wszystko i koniec. A jutro w dzieñ nie bêdê mia³ kiedy odespaæ raczej, wiêc bêdê umiera³. Zajêcia od ósmej rano to piek³o.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8948 on: 2012-10-30, 20:55:28 »
¬le mi :(
Chora i w ogóle... :(
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8949 on: 2012-10-30, 21:49:47 »
Chora i w ogóle... :(
Na "chora" polecam zio³a szwedzkie, na "w ogóle" polecam bollywood ;) To pierwsze dzia³a na pewno, to drugie nie na wszystkich ;)

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8950 on: 2012-10-31, 17:59:32 »
Chyba ostatni raz robiê zakupy w Takcie. Zupe³nie nie trzymaj± siê ju¿ deklarowanych czasów realizacji, niby czasem odpowiadaj± na maile do DOK, ale trzeba czekaæ kilka dni nawet, a jak co¶ chce siê konkretnego, to pisz± ¿e nie ma problemu i nic nie robi±. :?
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8951 on: 2012-11-01, 08:16:05 »
Do tej pory dwa razy zamawia³em w Takcie i rzeczywi¶cie, za ka¿dym razem trzeba by³o sporo czekaæ na przesy³kê. Z odpowiedziami na maile te¿ by³o ró¿nie, za to kontakt telefoniczny bez problemu. W obu przypadkach uzna³em jednak, ¿e mo¿na trochê poczekaæ, ¿eby dostaæ piêæ p³yt po przystêpnych cenach ;) Teraz widzê, ¿e maj± p³yty Opeth po 19,80 z³, jakby kto¶ chcia³ uzupe³niæ kolekcjê :) Zreszt± sklep ma now± promocjê i mo¿na wypatrzeæ kilka ciekawych pozycji.
« Last Edit: 2012-11-01, 08:40:07 by kwarnik »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8952 on: 2012-11-01, 18:06:47 »
Chora i w ogóle... :(
Na "chora" polecam zio³a szwedzkie, na "w ogóle" polecam bollywood ;) To pierwsze dzia³a na pewno, to drugie nie na wszystkich ;)
Parafrazuj±c szefa: na to, co mi dolega, zio³a nie pomog± :( Ale jest ju¿ lepiej...
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8953 on: 2012-11-02, 11:58:38 »
Chora i w ogóle... :(
Na "chora" polecam zio³a szwedzkie, na "w ogóle" polecam bollywood ;) To pierwsze dzia³a na pewno, to drugie nie na wszystkich ;)
Parafrazuj±c szefa: na to, co mi dolega, zio³a nie pomog± :( Ale jest ju¿ lepiej...
To zio³a z alkoholem, a alkohol pomaga na wszytko ;)

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8954 on: 2012-11-02, 22:31:15 »
Chora i w ogóle... :(
Na "chora" polecam zio³a szwedzkie, na "w ogóle" polecam bollywood ;) To pierwsze dzia³a na pewno, to drugie nie na wszystkich ;)
Parafrazuj±c szefa: na to, co mi dolega, zio³a nie pomog± :( Ale jest ju¿ lepiej...
To zio³a z alkoholem, a alkohol pomaga na wszytko ;)
A s³ysza³em ¿e zio³a z alkoholem nie mo¿na mieszaæ ;).

 

lofty-success