Poll

Ulubione u¿ywki?

alkohol niskoprocentowy
11 (44%)
alkohol wysokoprocentowy
6 (24%)
papierosy
0 (0%)
Narkotyki lekkie (thc, lsd)
2 (8%)
Narkotyki ciê¿kie (amfetamina, heroina...)
0 (0%)
Jestem straight edge
0 (0%)
inne...
6 (24%)

Total Members Voted: 0

G³osowanie skoñczone: 2006-02-05, 19:49:01

Author Topic: Pogadajmy o u¿ywkach.  (Read 54629 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #15 on: 2006-02-09, 22:15:25 »
Ten topic to jednak ostre przegiêcie. Wywalam do ¶mieci i proszê mi wiêcej takich durnot nie zak³adaæ. Nilfheim, dziwnym trafen nie zauwa¿y³em wcze¶niej posta, na którego zareagowa³ Propheti. Takich tekstów na tym forum nie bêdzie. Narkotyki to powolna ¶mieræ i nie wci¶nie mi nikt kitu, ¿e tak nie jest. Nawet trawa potrafi zaszkodziæ je¶li kto¶ ma s³aby organizm - znam takie przypadki.
True Pagan Winter Crew

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #16 on: 2006-02-11, 15:18:49 »
Po namy¶ke i krótkiej rozmowie z za³o¿ycielem, postanowi³em jednak przywróciæ temat do ¿ycia. Robienie z u¿ywek tematu tabu nie jest dobre. Otwarcie na powrót tematu daje szansê wywo³ania rzeczowej dyskusji i na pewno mo¿e przynie¶æ wiêcej dobrego ni¿ przemilczenie ca³ej sprawy.

Przepraszam wszystkich za zamieszanie i zapraszam do dyskusji.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #17 on: 2006-02-12, 20:48:14 »
Nie palê i nigdy nie pali³am, wódkê pi³am parê razy, ale nie lubiê.
Czasem napijê siê piwa albo wina...
Je¶li chodzi o narkotyki, to póki co nie zamierzam próbowaæ...

Przerazi³y mnie Wasze wypowiedzi dotycz±ce dragów... Jak kto¶ z Was chce siê truæ, to droga wolna... ale po co od razu siê tym chwaliæ? Ja wiem, ¿e na co¶ trzeba umrzeæ... Wiem te¿, ¿e wszystko jest dla ludzi... Ale wszystkie narkotyki powoduj± nieodwracalne zmiany w mózgu... Szczególnie te "syntetyczne", jak kwas, które mog± mieæ takie konsekwencje jak flashbacki...
A s³yszeli¶cie o akcji wysy³ania "misji na Marsa" w jednym z ³ódzkich akademików w zesz³ym roku?  :shock:

Ja mam zamiar do¿yæ staro¶ci, wiêc podziêkujê... A Wy róbcie co chcecie...
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #18 on: 2006-02-12, 20:54:50 »
Quote
A s³yszeli¶cie o akcji wysy³ania "misji na Marsa" w jednym z ³ódzkich akademików w zesz³ym roku?  


tak.
ludzie robi± 100 razy g³upsze rzeczy po alkoholu.

Quote
Ale wszystkie narkotyki powoduj± nieodwracalne zmiany w mózgu...


tak jak wszystko. chodzi jedynie o to ¿eby mieæ umiar,  wszystko w za du¿ej ilo¶ci szkodzi. ja zjesz za du¿o landrynek te¿ siê mo¿esz przekrêciæ.
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #19 on: 2006-02-12, 23:02:30 »
Quote from: Nilfheim
jak zjesz za du¿o landrynek te¿ siê mo¿esz przekrêciæ.
...bo siê albo ud³awisz, albo dostaniesz cukrzycy :roll:

Numer polega na tym, ¿e od landrynek siê nie uzale¿nisz. Landrynki nie spowoduj±, ¿e kilka lat po ich zjedzeniu dostaniesz powtórnego zajoba i podczas spaceru z dziewczyn± po parku nie zaczn± Ci np. skakaæ na g³owê ró¿owe ma³py.
True Pagan Winter Crew

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #20 on: 2006-02-12, 23:38:52 »
Quote from: Czarna
Ale wszystkie narkotyki powoduj± nieodwracalne zmiany w mózgu...

jak wszystko - jaki¶ brutalny horror albo nieszczê¶liwy wypadek mo¿e Ci z mózgu zrobiæ wiêksz± sieczkê ni¿ kilo trawy
Quote

Szczególnie te "syntetyczne", jak kwas, które mog± mieæ takie konsekwencje jak flashbacki...


to raczej przyjemne zdarzenia

a dzi¶ z ciekawych rzeczy to... zajara³em z moj± babci± - tak siê sk³ada, ¿e na studiach mieszkam u bacia, babcia jest na prawde spoko, a dzi¶ jako¶ gadali¶my o u¿ywkach i babcia powiedzia³a, ¿e jakby mia³± okazje to by zajara³a atak siê z³o¿y³o, ¿e w pi±tek kolega zostawi³ u mnie troche trawy i jako¶ tak wysz³o ¿e jara³em z babci±  :twisted: oczywi¶cie babci "nie smakowa³o" i nic po tym nieczu³a ale wyg±da³a nie¼le  :mrgreen:
Pozdrawiam!

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #21 on: 2006-02-13, 00:07:46 »
Klimat jak w Holandii 8)

a tak poza tym:
Quote from: benetnash
to raczej przyjemne zdarzenia
A co je¶li kto¶ zaliczy³ badtrip i potem dostanie flashback?
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #22 on: 2006-02-13, 12:15:25 »
Quote
zaczn± Ci np. skakaæ na g³owê ró¿owe ma³py.


minder za du¿o filmów siê naogl±da³e¶ :P lsd jest halucynogenny ale nie a¿ tak. masz g³ównie "teksturowe" haluny, np. blat drewnianego sto³u wydaje ci siê 3D. ró¿owe s³onie itp. to pewnie po jakiej¶ heroinie, wiêc dla idiotów...

Quote
A co je¶li kto¶ zaliczy³ badtrip i potem dostanie flashback?


flashback nie odzwierciedla z³ej jazdy. mia³e¶ badtripa przy flashbacku mo¿esz mieæ dobr±. nigdy badtripa nie mia³em, jak ju¿ mówi³em trzeba siê przygotowaæ... a falshback mia³em raz jak stary mnie podwodzi³ do miasta (hehe cygañski las to wiocha, no nie minder? :D) no i jego (ju¿ nie za piêkna twarz) zaczê³a siê lekko deformowaæ. jedyn± konsekwencj± tego zdazenia by³a salwa ¶miechu z mojej strony.

od lsd nie da siê fizycznie uzalezniæ. tylko cz³owiek przaktycznie bez si³y woli potrafi to zrobiæ (jeszcze nie s³ysza³em o takim przypadku) a jak ju¿ mówi³em jest to przeznaczone dla ludzi o silnym umy¶le (przynajmniej pod wzglêdem si³y woli ;))
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #23 on: 2006-02-14, 20:05:18 »
A jak bêdziesz mia³ flashbacka prowadz±c samochód? To ju¿ nie bêdzie ¶mieszne...  :?
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #24 on: 2006-02-15, 11:03:08 »
nie mam ani prawka, ani auta i wiem ¿e nie bêdê mia³.
tak samo mo¿esz mieæ zawa³ serca jad±c autem, wiesz ¿e przez t³uste ¿arcie czy papierosy mo¿esz go mieæ. je¶li to bêdzie w samochodzie mo¿esz spowodowaæ wypadek. przestajesz je¼dziæ?

poza tym jak masz flashbacka to wiesz o tym ¿e go masz, mo¿esz siê zatrzymaæ i poczekaæ az przejdzie,to nie s± tak mocne drugi ¿eby ci wolê odebraæ...
selfbanned

Æma

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #25 on: 2006-04-10, 17:05:30 »
Witam :)
Moimi u¿ywkami s± obecnie czekolada i kubu¶ (smaku¶, czy co tam kto woli - byle z marchewk±  :D ) i chocia¿ kiedy¶ bywa³o z tym u mnie o wiele gorzej (nikotyna + alkohol...oba ¶wiñstwa w du¿ych ilo¶ciach) to nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafi± w koñcu dostrzec, ¿e tak naprawdê sami siebie truj±...   :|   O narkotykach nawet nie wspominam bo to idiotyzm w czystej postaci  #-o

Zastanawiam siê, czy nasza piêkna, z³ota, polska m³odzie¿ potrafi dobrze bawiæ siê bez wspomagaczy ???  :roll:

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #26 on: 2006-04-10, 17:46:16 »
tylko alkohol, do tego rzadko, nic poza tym. czasem piwo, ale niespecjalnie lubiê, wolê cydr, ale u nas go nie idzie dostaæ. poza tym kolorowe drinki np.: ¿aba, czasem malibu, czasem ró¿owe wino.

a generalnie, to ja wybieram mleko, herbatê i kawê. ot co.

moim zdaniem narkotyki to g³upota, nigdy nie próbowa³am i nie zamierzam, niezale¿nie od tego jakich to podobno wspania³ych doznañ mo¿na po nich do¶wiadczyæ. ja tam mam najlepsze doznania jak skaczê w kaloszach po ka³u¿ach, dziêkujê za uwagê.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #27 on: 2006-04-10, 20:32:45 »
Quote from: manowce
ja tam mam najlepsze doznania jak skaczê w kaloszach po ka³u¿ach,


nigdy nie próbowa³em i nie zamierzam, niezale¿nie od tego jakich to podobno wspania³ych doznañ mo¿na po nich do¶wiadczyæ  :mrgreen2: :P
selfbanned

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #28 on: 2006-04-10, 20:49:27 »
ja pijê alkohol ( palone, ¿ubry, dêbowe i wino. mocne alkohole tylko gdy zwyczajnie chcê siê schlaæ i mam do tego warunki ) baaardzo okazyjnie
peta, jak kazdy, probowalem i sadze, ze trzeba mieæ nie¼le nar±bane ¿eby paliæ. narkotyki s± dla ¶mieci, a cudownym, cholernie ³atwodostêpnym po szko³ach zielem niech siê karmi± niskie stany. Moimi u¿ywkami na serio s±: Flipsy orzechowe, Schweppes, herbata, kakao i ¯ywiec Zdrój jab³kowy :) tyle
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Pgadajmy o u¿ywkach.
« Reply #29 on: 2006-04-10, 22:41:33 »
ostatnio mia³em okazjê spróbowaæ koksu - dziwne uczucie - ju¿ teraz wiem czemu ¿ule s± takie agresywne - nieumiejêtnie wykorzystany mo¿e rzeczywi¶cie do nieszczê¶cia doprowadziæ. A dzia³anie na psychike? Pomijaj±c totalne zamroczenie alkoholem dzia³anie takie jak innych prochów - rozmowy o dziwnych rzeczach, inne spoj¿enie na ¶wiat, euforia.
Oczywi¶cie jak ka¿dej innej u¿ywki nie ¿a³ujê tego ale te¿ nie spieszy mi siê z powtarzaniem tego...
Pozdrawiam!

 

lofty-success