Author Topic: Sporty zimowe  (Read 7015 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Narty
« Reply #30 on: 2008-02-13, 17:29:58 »
 Mnie siê przypomnia³o, ¿e mam w gara¿u ponad dwudziestoletnie biegówki, hej ho. Nawet z dwa lata temu na nich je¼dzi³em :)

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Narty
« Reply #31 on: 2008-02-13, 20:03:43 »
W ogóle bez sensu taka dyskusja.
bo to taka dyskusja jak morningrise vs. still life, czyli dla jaj, ka¿dy woli to co lubi, nikt siê nie k³óci. nie mówi³em o jakim¶ ekstremalnym wydaniu tych sportów tylko o je¼dzie dla zabawy. newbie mo¿e od samego stania na ³y¿wach polecieæ na twarz i pu¶ciæ farbê. jasne, ¿e narty s± bardziej niebezpieczne od ¶lizgania siê w zamkniêtym pomieszczeniu na p³askiej powierzchni. zale¿y czego siê chce od jazdy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Narty
« Reply #32 on: 2008-02-13, 22:16:33 »
:lol: Soja, roześmiałem się głośno po przeczytaniu "od samego stania na łyżwach można polecieć na twarz" :D Dzięki za poprawę humoru :)
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Narty
« Reply #33 on: 2008-02-13, 22:22:37 »
Jak kto¶ mówi "³y¿wy" przed moimi oczami pojawia siê po³aæ lodu pokryta odciêtymi palcami... Ma³o zachêcaj±ce.
wszystko, co sko¶ne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Narty
« Reply #34 on: 2008-02-14, 11:02:55 »
:lol: Soja, roze¶mia³em siê g³o¶no po przeczytaniu "od samego stania na ³y¿wach mo¿na polecieæ na twarz" :D Dziêki za poprawê humoru :)
zdaje siê, ¿e pomin±³e¶ wyraz 'newbie' rozpoczynaj±cy te zdanie
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Narty
« Reply #35 on: 2008-02-14, 18:19:32 »
Ja raczej na pupê upada³am, i do tego ci±gnê³am za sob± tych, którzy byli w pobli¿u  8) :mrgreen: :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Narty
« Reply #36 on: 2008-02-15, 19:04:41 »
Jak kto¶ mówi "³y¿wy" przed moimi oczami pojawia siê po³aæ lodu pokryta odciêtymi palcami... Ma³o zachêcaj±ce.

Za du¿o Sapkowskiego siê naczyta³a¶ ;) a ³y¿ewki fajne s±, nie mia³am ich na nogach ze trzy lata i tym w±tkiem obudzili¶cie mi na nie smak :P niestety za ciep³o, by coroczny wylew rzeczki na polach za domem zamieni³ siê w porz±dne lodowisko, wiêc trzeba bêdzie zrobiæ wie¶ na jakiej¶ miejskiej ¶lizgalni :/
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Sporty zimowe
« Reply #37 on: 2008-02-16, 00:51:35 »
A ³a¿enie po górach zim± to te¿ sport zimowy? ;] . Je¿eli chodzi o ³y¿wy/narty to jako¶ specjalnie mnie do nich nie ci±gnie. Na tym pierwszym je¼dzi³em wieki temu, ale gdybym mia³ ju¿ które¶ wybraæ to raczej to drugie. Akurat wróci³em z wypadu na Pilsko i traski przez las pod Hal± Miziow± prezentuj± siê zacnie, a powy¿ej schroniska jeszcze lepiej (do tego piêkne widoki) tyle, ¿e miejscami jest trochê t³oczno (chyba, ¿e slalom miêdzy potencjalnymi ofiarami to dodatkowa frajda, nie wiem, nie znam siê), Natomiast ³y¿wy? Wiecznie tylko krew i odciête palce. Wystarczy, ¿e puszczê sobie serwis informacyjna telewizji Trwam i bêdê mia³ to samo :>. Poza tym rozbroi³ mnie dzisiaj widok pewnego dziadka zje¿d¿aj±cego ze stoku prosto na nas. Tak uchachanego faceta w jego wiek (na oko mia³ jakie¶ 65 wiosen na karku),  ju¿ dawno nie widzia³em. Wyszczerzone zêby, wyba³uszone oczy, oldschoolowy ubiór i jaszcze bardziej oldscholowa, stercz±ca czapeczka. Wygl±da³ jak postaæ z kreskówki i na bank by³ na wspomagaczach :mrgreen:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Sporty zimowe
« Reply #38 on: 2008-02-16, 11:11:42 »
No i wróci³am ;D Wprawdzie prawdziwy ¶nieg spad³ dopiero ostatniego dnia pobytu, ale za to na sztucznym (a w³a¶ciwie to na lodzie obsypanym kasz± :P) nosi³o niesamowicie :D Je¼dzi³ kto¶ na czerwonej trasie w Szczawnicy i wymieni siê wra¿eniami?  :mrgreen:  Ogólnie to wszystko mnie boli, przez ostatnie dni je¼dzi³am 5-9 godzin dziennie bez przerwy, ledwo siê docz³apa³am z nartami z poci±gu do mieszkania  :mrgreen:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sporty zimowe
« Reply #39 on: 2008-02-16, 23:00:36 »
(do tego piêkne widoki)
Jakie¶ zdjêcia mo¿e robi³e¶? :)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Sporty zimowe
« Reply #40 on: 2008-02-17, 01:38:26 »
Niestety nie tym razem ;]. Zrobi³em mo¿e z 10, ¿adne nie jest ciekawe - prawie wszystkie pstrykniête w ni¿szych partiach, zanim zgon zaliczy³y baterie. Niestety mróz jest bezlitosny, je¿eli trzyma³bym aparat pod kurtk± to wolê nie my¶leæ co by siê z nim sta³o gdybym nagle wystawi³ go na -10 (tyle wskazywa³ termometr przy schronisku na Miziowej). Szkoda, bo spod Pilska mimo zachmurzenia by³o co fotografowaæ. Na polskim wierzcho³ku te¿ by³ ¶liczny widok (akurat trafi³o siê 'okno' w chmurach i szczyt Pilska by³ kapitalnie o¶wietlony). Po doj¶ciu na s³owack± stronê uda³o mi siê nagrzaæ baterie na tyle, ¿eby jakim¶ cudem pstrykn±æ jedn± fotê, ale kolejna warstwa chmur zaczê³a siê przewalaæ wiêc ma³o co widaæ. Potem zrobi³ siê ma³y sajgon, po którym mam jeszcze czerwon± pami±tkê na czubku nosa. Wole nie my¶leæ jaka temperatura by³a przy tym wietrze, ale aparat nie mia³ prawa dzia³aæ (a nawet gdyby dzia³a³ to i tak nie my¶la³bym o robieniu zdjêæ). W przysz³ym tygodniu mo¿e uda mi siê wyskoczyæ na Wielk± Raczê i zaopatrzyæ do tego czasu w akumulatorki niklowo-kadmowe (podobno lepiej spisuj± siê w ujemnych temperaturach). Mo¿e kto¶ ma jaki¶ dobry sposób na utrzymywanie ciep³oty aparatu w niesprzyjaj±cych warunkach?
« Last Edit: 2008-02-17, 02:20:10 by vertigo »

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Sporty zimowe
« Reply #41 on: 2008-02-17, 10:09:18 »
Ja bym siê pisa³ na zimowe chodzenie, jak tylko sobie buciki sprawiê, bo w tej chwili nie mam ¿adnych.
« Last Edit: 2008-02-17, 10:14:28 by ozeh »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Sporty zimowe
« Reply #42 on: 2008-02-17, 12:12:36 »
No to wróci³em z Czechos³owacji ;]. Ma³o by³o ¶niegu, ale na koñcu zacz±³ padaæ jak szalony, wiêc nie by³o tak ¼le. Jak zwykle prawie siê pozabija³em na stoku :p.
No way in from the outside, no way out from within.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sporty zimowe
« Reply #43 on: 2008-02-17, 12:17:36 »
No to wróci³em z Czechos³owacji ;]
A kto¶ mówi³, ¿e nie mo¿na w czasie podró¿owaæ! ;P
selfbanned

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Sporty zimowe
« Reply #44 on: 2008-02-22, 21:06:00 »
eh...szkoda tylko, ¿e zima nie dopisa³a do tych sportów zimowych...a bardzo chêtnie nauczy³abym sie wreszcie je¼dziæ na snowboardzie ;)
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker