Author Topic: "Chyba za³o¿ê sektê..."  (Read 19845 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Harlequin

  • Posts: 83
  • Karma: +5/-0
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #45 on: 2006-04-25, 17:40:11 »
Jak ci dwaj po lewej wystarczy?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #46 on: 2006-04-26, 12:50:07 »
Ju¿ sobie wyobra¿am moment kiedy Harlequin podchodzi do mamy i mówi "Mamo... podpiszesz mi tê zgodê? Bo widzisz, chcê wzi±æ udzia³ w rytuale sekty wyznaj±cej Opeth, w którym przystojnych d³ugow³osych siê... [tu wstawcie resztê historii]" Chcia³abym zobaczyæ wyraz twarzy rodzicielki po takim wywodzie :D
Co do przystojno¶ci ka¿dy wybiera wed³ug w³asnego gustu :D
Niestety z doje¿d¿aj±cymi studentami innych wydzia³ów ni¿ mój nie mam zbyt kontaktu...
Nieletnich zawsze mo¿na traktowaæ jako formê sztuki: mo¿na ogl±daæ a nwet siê zachwycaæ, ale nie wolno dotykaæ. Wiecie, co¶ jak piêkny obraz.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #47 on: 2006-04-26, 14:59:16 »
to tak¿e podchodzi pod pedofiliê...
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #48 on: 2006-04-26, 15:24:30 »
Quote from: minder
to tak¿e podchodzi pod pedofiliê...

minder mia³e¶ jakie¶ szkolenia pedagogiczne w zwi±zku z tym? Nie pytam z³o¶liwie tylko z ciekawo¶ci ;)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #49 on: 2006-04-26, 16:25:45 »
Nie. Niby jakie szkolenia? "Czego nie robiæ, ¿eby nie zostaæ pos±dzonym o pedofiliê?" Nie wiem czy co¶ takiego w ogóle jest prowadzone.
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #50 on: 2006-04-26, 16:34:29 »
nie wiem czy u nas co¶ takiego jest ale w Stanach cz³owiek mo¿e zaskar¿yæ innego o to, ¿e siê do niego "przyczepi³" - ze chodzi za nim, obserwuje go i tyle, nawet, ze nie rozmawia. S±d mo¿e wtedy zakazac oskarzonemu zblizania sie do niego na dana odleg³osc, a gdy kolo sie zblizy - do paki
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #51 on: 2006-04-26, 17:56:55 »
Quote from: minder
Nie. Niby jakie szkolenia? "Czego nie robiæ, ¿eby nie zostaæ pos±dzonym o pedofiliê?" Nie wiem czy co¶ takiego w ogóle jest prowadzone.

Hm, mo¿e ¼le siê wyrazi³am, nie w tym sensie. Tylko czy radzili jak siê z dzieæmi/m³odze¿± obchodziæ ogólnie, ewentulanie na co nie mo¿na sobie pozwoliæ itp. Nie wszyscy nauszyciele maj± wykszta³cenie pedagogiczne (wymagane jest tylko do uczenia najm³odszych klas) i ciekawi mnie czy s± jakie¶ szkolenia. (a nie czy przestrzegaj± przed pedofili±  ;) ) Nie by³am u siebie i trochê siê spieszy³am z postem, nie doprecyzowa³am pytania  :oops:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #52 on: 2006-04-26, 21:41:27 »
Quote from: djdioda
Nie wszyscy nauszyciele maj± wykszta³cenie pedagogiczne (wymagane jest tylko do uczenia najm³odszych klas)

Wykszta³cenie pedagogiczne jest obowi±zkowe, ¿eby móc uczyæ w szkole na jakimkolwiek poziomie. Kropka. Je¶li kto¶ nie koñczy³ studiów pedagogicznych, to musi mieæ kurs. Inaczej niech zapomni o nauczaniu. Do uczenia m³odszych (podstawówka, gimnazjum) wystarczy licencjat, ale przygotowanie pedagogiczne musi byæ. Do nauczania w liceum trzeba mieæ stopieñ magistra.

EDIT:
Dodatkowo ¿eby uczyæ w podstawówce oprócz kursu pedagogicznego trzeba mieæ przygotowanie do tzw. nauczania wczesnoszkolnego - masakra. Np. ja mogê uczyæ tylko w gimnazjum i liceum, bo nie mam takiego przygotowania.
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #53 on: 2006-04-26, 21:49:25 »
Ok, ta odpowied¼ mnie satysfakcjonuje, czujê siê doinformowana ;)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #54 on: 2006-04-26, 23:48:34 »
Wracaj±c do pedofilii nic nie mówi± na kursie. A potem bywaj± awantury...  Mo¿e siê skoñczyæ s±dem :| Wiêc jak ju¿ wcze¶niej powiedzia³am nieletnich nie dotykamy. Kropka. Bez odwo³ania, pozwoleñ od rodziców i cudów niestworzonych.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #55 on: 2006-04-26, 23:52:37 »
idê powiedzieæ mamie, ¿e jak mnie jeszcze raz pog³aszcze to j± podam do s±du  :twisted:

kekkai: wasza strata  :mrgreen2:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #56 on: 2006-04-26, 23:58:21 »
Soja: No wiesz...  no kiedy¶ skoñczysz te 18 i nie bêdzie problemu :D
Wtedy jak przyjedziesz do Torunia masz u mnie g³askanie po w³osach [je¿eli s± d³ugie of koz]. Lepiej?

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #57 on: 2006-04-27, 00:08:19 »
a gdzie ja napisa³em, ¿e wchodzê do tej sekty? :) a w³osy mam ni krótkie ni d³ugie, za rok bêd± d³ugie, a jak pójdê na studia zgolê czaszkê i zapuszczê brodê  :P
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #58 on: 2006-04-27, 00:12:39 »
To teraz u¶ci¶lijmy niektóre rzeczy - prokurator grozi za tykanie osób poni¿ej 15 roku ¿ycia - to jest jakoby z urzêdu. Przed s±d natomiast mo¿na trafiæ nawet za molestowanie 80-cio letniej staruszki. To s± dwie ró¿ne rzeczy.
Czyli je¶li siedemnastolatek ma szesnastoletni± dziewczynê i zaci±gnie j± do ³ó¿ka, to teoretycznie nic siê nie sta³o (oczywi¶cie rodzice bêd± mieæ inne zdanie na ten temat). Gorzej, je¶li ten sam siedemnastolatek próbowa³by takich numerów z czternastolatk±.

Wybaczcie, ¿e tak powa¿nie podszed³em do tematu, ale skoro ju¿ wyp³yn±³, to uwa¿am, ¿e trzeba go zostawiæ bez niedomówieñ.
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
"Chyba za³o¿ê sektê..."
« Reply #59 on: 2006-04-27, 00:27:47 »
Czyli jak ja bym teraz teoretycznie tknê³a Sojê (a staruszka ze mnie ju¿) to mog³oby byæ nieciekawie jakby narobi³ krzyku...  Ogl±da³abym ¶wiat w paski.
Dzieci poni¿ej 15 roku ¿ycia czasem te¿ wygl±daj± na wiêcej... Wiem, typowe t³umaczenie "A powiedzia³a/powiedzia³ mi ¿e ma 17 i urodziny za tydzieñ"..

[ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 16:06 ]
:D o tym mówi³am