Author Topic: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!  (Read 13261 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #45 on: 2007-02-23, 21:12:44 »
Przepraszam, juz prostuje:
Ascota nie trzeba bylo znajdowac, bo sam sie znalazl, a nawet nas znalazl ^^
Fotki juz zrzucone, thx to Zielony ^^ Smieszne sa. Nawet mam ostatnie 15 sekund "Glow" z zawodzacym Avivem... rofl, rofl, rofl. Brokat wstawie, jak znajde, bo duzo tego mam, z czego polowa nadaje sie do wyrzucenia... :roll:
*szuka*
O, macie Aviva, troche brokatu widac:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #46 on: 2007-02-24, 00:17:50 »
O¿, faktycznie widaæ jak siê ¶wieci. Niemo¿liwy jest ten go¶ciu. Wrzuæ jeszcze Aviva i jego klatê :P Je¿eli istnieje jaki¶ fanklub tego go¶cia to ja siê zapisujê od razu :chomik:

Ja wróci³am trochê ponad godzinê temu :] By³o ¶wietnie, ale na razie nie mam si³y nic pisaæ (a skoro nie zrobiê tego teraz, to pewnie ju¿ w ogóle, bo mnie nie bêdzie w najbli¿szym czasie, ale trudno). Pozdrowienia dla wszystkich których uda³o mi siê spotkaæ / poznaæ / ogl±dn±æ i w ogóle :mrgreen: i specjalne podziêkowania dla Budynia :]
wszystko, co sko¶ne.

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #47 on: 2007-02-24, 11:29:00 »
 Ale¿ proszê :) Dzi¶ na ¶niadanie koñczy³em chleb, co mi po Was zosta³. Jeszcze dla Was link do teledysku obiecany. per³a wokalistyki
EOT  :twisted:
Avril kocham Ciê :*

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #48 on: 2007-02-24, 15:58:28 »
Buka! Gdzie Ty sie podziewalas? Po koncercie lazilismy po Proximie szukajac Ciebie i nic :(

Zaraz po jaraniu siê, ¿e sam Jon Courtney stoi ko³o mnie i ma na sobie p³aszczyk jak Ma³y Ksi±¿e ... (...) ^^ <3
...musia³am zwijaæ na aferek z ziomkami z Gdañska i forum AIC po za Warszawê ;]
No có¿...spotkania a'propos nastêpnej imprezy tego rzêdu nie przepuszczê :* Szkoda, ¿e nie rozpozna³am ¿adnego marchwiowego ryja :roll:

PS. Ale zajebi¶cie by³o :mrgreen:

Kas: poza piszemy razem ;)
« Last Edit: 2007-02-24, 21:33:49 by Kasandra »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #49 on: 2007-02-24, 17:25:52 »
Szkoda, ¿e nie rozpozna³am ¿adnego marchwiowego ryja :roll:

A ja specjalnie w³o¿y³am czcijmarchewn± koszulkê! :mrgreen:  Koncert by³ bardzo zacny, ale mam cholerny niedosyt, bo: 1. PRR by³ beznadziejnie nag³o¶niony i wokale, zw³aszcza Chloe, ledwo by³o s³ychaæ, 2. nie us³ysza³am po³owy tego, co sobie wymarzy³am :/ w przeciwieñstwie do Veili, której zagrali chyba wszystko, co sobie "zamówi³a".
Blackfield oczywi¶cie nag³o¶niony by³ genialnie, koncert by³ ¶wietny (zw³aszcza dla tych, którym podoba siê nowa p³yta :roll: ), no a Aviv to osobna historia - brokatowe powieki, mimika gota konaj±cego z mi³o¶ci i ta go³a klata na koniec...:lol: zapamiêta³am jedno has³o z jego niezbyt obfitej konferansjerki "Polish rule the world. And of course British rule the world" :mrgreen:
W ramach wisienki na torcie ob³owili¶my siê autografami ca³ego PRR oraz Wilsona^^

Z tego miejsca pozdrawiam Kekkai, jej Alfreda i Czarn± oraz tych, którzy dopiero teraz przestali dla mnie byæ portretem psychologicznym z avatarem - Kasandrê, Budynia i Wreatha :)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #50 on: 2007-02-24, 22:11:29 »
Wrzuæ jeszcze Aviva i jego klatê :P
Prosze uprzejmie (brokat tez widac :wyszczerz:), zreszta  jak wyrzuce te, na ktorych nic nie widac, to spakuje i wysle mailem wszystkim, ktorzy byli ;) (jutro prawdopodobnie)


Je¿eli istnieje jaki¶ fanklub tego go¶cia to ja siê zapisujê od razu :chomik:
Ja tez! :mrgreen: A jak nie ma, to zaloze!

A jak relacja bedzie, to dam znac :)

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #51 on: 2007-02-25, 11:25:39 »
Fanklub Chloe ju¿ kwitnie na forum porkowym :P

No i na polskiej stronie Blackfield s± cudowne zdjêcia...jak kto¶ nie widzia³ to polecam :)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #52 on: 2007-02-25, 12:54:41 »
Ja ze swojej strony mogê tylko dorzuciæ, ¿e koncert PRR by³ przecudowny. Wiem, ¿e nag³o¶nienie i tede, ale i tak wspania³y koncert. The Twycyn/Trembling Willows po prostu porywa³o... Setlista to:
In Aurelia
Borgen's Vor
Apprentice of the Universe
The Bright Ambassadors of Morning
co¶, czego nikt nie zna³
Voices in Winter
The Twycyn/Trembling Willows
Koñcówka Golden Clothes (ta techniawka na koñcu jakby¶cie dziewczyny pyta³y).

Blackfield by³by dobry gdyby nie obojnaczy Aviv z bezcennym brokatem na oczach... i jego wibrantem w g³osie. Brzmia³o jak marna podróba beczenia kozy, szczególnie w utworze Glow, który wykona³ solowo przy klawiszach. Ma³o, ¿e wibrant popsu³ ca³± g³êbiê tego utworu, to jeszcze nie by³o tego ciê¿szego wspania³ego zakoñczenia, które tak wielbiê w Glow. Masakra. W ogóle g³os Aviva bardzo blado wypada³ przy Wilsonie, który g³osem zarazem wciska³ w ziemiê i wysy³a³ na Ksiê¿yc.
Setlista wygl±da³a mniej wiêcej tak:

ONCE
1000 People
Miss U
Blackfield
Christenings
The Hole in Me
This Killer
Pain
Glow
Alanis Morissette – Thank You
Epidemic
Some Day
Open Mind
My Gift of Silence
Where Is My Love
End of the World

bis:
Hello
ONCE
Cloudy Now

P.S.  Równiez pozdrawiam wszystkich, których pozna³am na koncercie... Lista znanych mi osobi¶cie u¿ytkowników tego forum znów siê wyd³u¿y³a o parê osób :D

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #53 on: 2007-03-01, 13:32:21 »
niestety z powodu fatalnego zbiegu okolicznosci nie moglem sie tam pojawic, nieobdarty bilet jeszcze przez kilka dni palil moj wzrok (schowalem go do szuflady z niewykorzystanymi biletami); moze z dannym dzis bede mial wiecej szczescia

pozdrawiam

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #54 on: 2007-03-10, 15:29:23 »
Dla wszystkich fanów (fanek :mrgreen:) Aviva fota wrzucona na forum PRR:

Klik!

:lol:
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Blackfield w Proximie (22.02.2007)!
« Reply #55 on: 2007-03-13, 12:01:03 »
Na shoutboksie eventu na last.fm jest link do bootlega, wlasnie slucham, Wy tez mozecie :)

 

lofty-success