Author Topic: Zwierzaki  (Read 57708 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Zwierzaki
« Reply #165 on: 2006-09-17, 18:28:43 »
Moja Dziewczyna chce, ¿eby¶my w przysz³o¶ci zaopatrzyli siê w kota. I postawi³em warunek, ¿e musi mieæ na imiê Nabuchodonozor :) Niby do takiego imienia pasuje perski tylko, ale w przypadku dachowca by ³adnie kontrastowa³o :]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zwierzaki
« Reply #166 on: 2006-09-18, 13:04:07 »
pó³ bestii? to mo¿e Phelicinax ;]
Nie nie nie.... Kot Behemot z marynowanym grzybkiem na widelcu! :D
...If I call will you come and will you save me?

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Zwierzaki
« Reply #167 on: 2006-09-19, 10:16:23 »
Mój kot ma na imie Strzyga i wszystko jest ok, bo to imiê pasuje, ale moja kole¿anka upar³a siê na Felicjê, a ma diab³a wcielonego. Chyba chodzi o to, ¿e szczê¶liwym jest ten, kto na swej drodze bestii nie spotka.

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Zwierzaki
« Reply #168 on: 2007-01-21, 00:45:16 »
Przepraszam, ¿e odgrzebujê stary w±tek, ale mo¿e i Wy zechcecie siê pochwaliæ ;)
Chcia³am przedstawiæ wszystkim moje ukochane zwierz±tko, wspó³lokatora mojego pokoju i prawdziwego przyjaciela :) oto Kajtulek, pies trzy lata temu przyniesiony ze schroniska. By³ najstarszym z ma³ych psów, mieszka³ u nich ponad rok, postanowi³am, ¿e zabiorê go, zamiast szczeniaka, który ma du¿o wiêksze szanse na adopcjê.

Luna

  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ~milk addict~
    • [Blackstone] Mroczna Mg³a
Odp: Zwierzaki
« Reply #169 on: 2007-01-25, 22:15:11 »
Jaka jest najbardziej diaboliczna i satanistyczna bestia na ¶wiecie? :>
...fretka :mrgreen: Czyli chodz±ca destrukcja, istna zag³ada na czterech ³apach (szataaan!!! xD)

Zaczepia moj± spanielkê (która niez³omnie udaje, ¿e nie widzi tego niedorobionego skrzy¿owania kota z ma³p±), niszczy co tylko mo¿e, namiêtnie grzebie w koszu na ¶mieci, terroryzuje stopy domowników (fetysz?), rozwala mi zeszyty i za³atwia siê tylko obok kuwety... ale i tak jest kochana ^^
Wabi siê Anathemka, co wyj±tkowo dobrze jej pasuje, bior±c pod uwagê znaczenie tego s³owa xP
To ma³e diable by³o prezentem osiemnastkowym.

Co do drugiego zwierzaka - czyli wspomnianej spanielki - nigdy nie widzia³am równie spokojnego psa.
Ma 9 lat, ma na imiê Kaja, uwielbia ciep³± po¶ciel, s³odycze (co z reszt± po niej widac), g³askanie po brzuchu i ¶wiêty spokój... Dwa spacery dziennie w zupe³no¶ci jej wystarcz±, bo z racji wieku i postury nie jest zbyt ruchliwa. Jedyny minus tego psa to to, ¿e wszêdzie pe³no jest jej k³aków ;p
Ogó³em traktowana jest jak prawdziwy cz³onek rodziny.

Od ma³ego mam bzika na punkcie zwierzaków, tak samo jak moja mama. Szczególnie je¶li chodzi o psy - mam z nimi dobry kontakt :) (w sensie: zwykle s± przyjaznie nastawione i ufne).

Hm... zapomnia³abym o rybce. Samotny mieczyk anonim - jedyna rybka, która pó³ roku temu przezyla awariê szkolnego akwarium ;p Od tamtej pory mieszka u mnie z racji braku innego lokum.
 
« Last Edit: 2007-01-29, 13:50:44 by Luna »
"Nie ma w przyrodzie namiêtno¶ci równie demonicznej jak ta, która rozpala cz³owieka, gdy ten stoi na skraju otch³ani, zastanawiaj±c siê, czy siê w ni± nie rzuciæ..."

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Zwierzaki
« Reply #170 on: 2007-05-04, 16:39:21 »
Ostatnio porobi³am trochê nowych fot Maksowi. No to jedziemy...

Mój badyl! Nie oddam!


Hmpfh... no dobra, ju¿ niosê...


Mlask! Pyyyycha! ;]


Twardy badyl do zgryzienia...


Ka¿da cizia we wsi wie, ¿e Maks ma najwiêkszego! ;D


Faaaajnie tak le¿eæ  :mrgreen:


(ostatnie chcia³am nazwaæ "O, rly?", ale to takie oklepane ;) )
Foty robione komór±, wiêc jako¶æ marna niestety, ale Maksa widaæ jak na d³oni ;]
« Last Edit: 2007-05-04, 16:42:16 by djdioda »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zwierzaki
« Reply #171 on: 2007-05-04, 17:26:13 »
A ja bêdê mieæ nied³ugo myszkê... Znaczy razem ze wspó³lokatork± mamy mieæ dwie myszki... I kole¿anki z akademika tez dwie... Szukam imion dla myszek! :D
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Zwierzaki
« Reply #172 on: 2007-05-04, 17:40:08 »
Dioda, du¿e Ci to uros³o :mrgreen:

Czarna, nazwij mysz 'rybka', ¿eby by³a równowaga w przyrodzie - moja rybka siê nazywa 'Myszka' (druga jest Florian - bo glonojad, logicznie). W³a¶nie sobie u¶wiadomi³am, ¿e je opuszczê ju¿ nied³ugo, biedaczki.
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zwierzaki
« Reply #173 on: 2007-05-04, 19:42:41 »
Ja mojego rybka opu¶ci³am i niedawno zdech³ by³...  :? I tak d³ugo samotny wytrzyma³... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Zwierzaki
« Reply #174 on: 2007-07-15, 21:57:06 »
Fajna fotka mi wyszła, a że rzadko mi wychodzą fajne fotki (hm, może gdybym je robiła byłoby inaczej  :mrgreen:), to wrzucę:


(klik powiększa :P)
« Last Edit: 2008-06-25, 23:26:36 by djdioda »

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Zwierzaki
« Reply #175 on: 2007-07-15, 22:15:11 »
 Có¿, nic oryginalnego nie powiem, ale bardzo ³adny i zadbany pies :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Zwierzaki
« Reply #176 on: 2007-07-15, 22:32:25 »
No to mnie te¿ natchnê³o wczoraj do mêczenia kocicy. Nazywa sie Filip ;) choæ tak naprawdê to w sumie chyba nikt jej specjalnie jako¶ nie nazywa. Sta³a mieszkanka Chatki w Lachowicach, mimo, ¿e nie dostaje ¿arcia i wyganiaj± j± zawsze na zewn±trz :P



(te¿ klik powiêksza. ten szatan w oczach... :twisted:)
wszystko, co sko¶ne.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Zwierzaki
« Reply #177 on: 2007-07-15, 22:52:39 »
fajne to kociê ^^ ¿e te¿ siê trzyma blisko ludzi, którzy nie daj± jej ¿arcia. A pieszczoch z niej chocia¿ czy tak po prostu dla towarzystwa jest bo TAK?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Zwierzaki
« Reply #178 on: 2007-07-15, 23:15:23 »
Nie no, dbaj± o ni±, jak nikogo nie ma w chatce (bo tam zazwyczaj tylko na weekendy) to zostawiaj± czasem jakie¶ po¿ywienie, tym bardziej w zimie. Ale zasadniczo kot ma ³apaæ myszy i inne takie, wiêc siê go nie karmi ot, tak. Pieszczoch to ona jest dopóki jej siê podoba, po czym na przyk³ad ugryzie i ucieknie :P Ogólnie, wred straszny ;)
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zwierzaki
« Reply #179 on: 2007-07-16, 11:52:29 »
Z do¶wiadczenia wiem, ¿e kotem ³ownym siê jest albo nie i nie ma znaczenia jak siê dany zwierz od¿ywia. Mój dziadek karmi swoje dwa koty regularnie. W zasadzie ci±gle co¶ maj± w misce. I co? £owi± myszy, krety, wê¿e, ptaki - wszystko co im wejdzie na dzia³kê. £api±, dusz± i zostawiaj± na progu jako prezent dla ukochanego pana.
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success