Author Topic: Denominathor... Dethonator... Desakrathor czyli o naszych ksywkach  (Read 13766 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Temat w±tku [wydzielonego] szokuj±cy i rozbrajaj±cy [¶miechem] jednocze¶nie - czujê siê zaszczycony :prayer: :mrgreen:
Nawi±zuj±c do ogólnej dyskusji, ksywki s± fajne, gdy¿ stwarzaj± pewn± mo¿liwo¶æ wyboru warstwy wykorzystywanej do prezentacji swojej osobowo¶ci przed otoczeniem. Chyba, ¿e zostaj± nadane 'z góry' przez owo otoczenie.

A jak my¶lisz kto wymy¶li³ ten kretyñski tytu³. Pozdrawiam serdecznie.

A mnie zaczyna wkurzac moja ksywka. Niby prosta i wpada w ucha, a brzmi powa¿nie, ale z drugiej strony to by³ jaki¶ dziadowski faraon sprzed 4 tysiêcy. Co z tego, ¿e wierzono, i¿ jad³ ludzkie serca, a po ¶mierci zamieni³ siê w gwiazdê Orion. Nawet Nightwish pisa³ o mnie piosenki. :mrgreen:
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Quote from: Unas
Nawet Nightwish pisa³ o mnie piosenki. :mrgreen:
Tez bym tak chciala ;P

Co do ksywek nadanych przez otoczenie i innych zwrotow uzywanych przez bliskich: skad ludzie maja takie durne pomysly na nazywanie innych? :roll: No, pomyslcie, jak sie do Was zwracaja ;)

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
A mnie zaczyna wkurzac moja ksywka. Niby prosta i wpada w ucha, a brzmi powa¿nie, ale z drugiej strony to by³ jaki¶ dziadowski faraon sprzed 4 tysiêcy. Co z tego, ¿e wierzono, i¿ jad³ ludzkie serca, a po ¶mierci zamieni³ siê w gwiazdê Orion.
a co ja mam powiedzieæ? :) ty przynajmniej faraon, ja bobowaty str±k. i jeszcze "a" na koñcu...
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Niby prosta i wpada w ucha, a brzmi powa¿nie, ale z drugiej strony to by³ jaki¶ dziadowski faraon sprzed 4 tysiêcy. Co z tego, ¿e wierzono, i¿ jad³ ludzkie serca, a po ¶mierci zamieni³ siê w gwiazdê Orion. Nawet Nightwish pisa³ o mnie piosenki. :mrgreen:

 A Nile to ju¿ w ogóle! :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Quote from: Unas
Nawet Nightwish pisa³ o mnie piosenki. :mrgreen:
Tez bym tak chciala ;P
Co do ksywek nadanych przez otoczenie i innych zwrotow uzywanych przez bliskich: skad ludzie maja takie durne pomysly na nazywanie innych? :roll: No, pomyslcie, jak sie do Was zwracaja ;)
Na mnie moja ekipa zespo³owa wo³a Zenek od naszego basisty, który na którym¶ obozie narciarskim gdzie siê poznali¶my stwierdzi³, nietrze¼wie, ¿e ja na pewno jestem Zenek, a nie Micha³ i siê przyjê³o. W podstawówce wo³ali na mnie Kowal (guess, jakie mam nazwisko :mrgreen:), co te¿ mnie dra¿ni³o. Siostra wo³a na mnie przewa¿nie: "ty durny".

A Nile to ju¿ w ogóle! :P
St±d siê to wziê³o, fajny numer to jest. Wychodzi na to, ¿e Ebat ¶piewa o mnie piosenki. :P

a co ja mam powiedzieæ? :) ty przynajmniej faraon, ja bobowaty str±k. i jeszcze "a" na koñcu...
Alec siê waæpan pociesz, ¿e faraonów ju¿ nie ma, a soja bêdzie zawsze.
[under construction]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Na mnie moja ekipa zespo³owa wo³a Zenek od naszego basisty, który na którym¶ obozie narciarskim gdzie siê poznali¶my stwierdzi³, nietrze¼wie, ¿e ja na pewno jestem Zenek, a nie Micha³ i siê przyjê³o. W podstawówce wo³ali na mnie Kowal (guess, jakie mam nazwisko :mrgreen:), co te¿ mnie dra¿ni³o.

 :shock: Unas, bo tu zejdê - mój i Veili lektor na dodatkowym angielskim nazywa siê w³asnie Micha³ Kowal :lol: ¿eby by³o smieszniej, to wszyscy zwracaj± siê do niego nazwiskiem i kiedy po jakim¶ roku  zaciekawi³o mnie jak mu na chrzcie dali, musia³am przeprowadziæ ca³e dochodzenie ze ¶ledzeniem tableau'ów (go¶æ jest absolwentem mojej /te¿ ju¿ by³ej, notabene/ szko³y). Na tableau widnia³a tylko literka M., wiêc by³a potem jazda w zgadywaniu jakie¿ to poryte imiê siê pod ni± kryjê. Siêga³y¶my z Veil± wy¿yn pomys³owo¶ci - Makary, M¶cis³aw, M¶ciwój, Miec³aw(sic!), nawet Manuel siê przewin±³^^. Natomiast szczêka spad³a mi, gdy Kowal szanowny wyja¶ni³, ¿e nie u¿ywa swego imienia, bo... nie podoba mu siê jego znaczenie ('któ¿ jak Bóg') 8)

co do ksywek, to moja tutejsza wynik³a tak trochê przypadkiem od gry s³ów na moim nazwisku - brzmi ono niestety niemal dok³adnie tak, jak nazwa pewnej miejscowo¶ci opiewanej w dowcipach, wiêc przerobi³am jego pisowniê tak, by przypomina³o niemieckie nazwisko szlacheckie (prapradziadek by³ Niemcem), sk±d ju¿ proste skojarzenie : arystokracja -> b³êkitna krew -> b³êkitnokrwista. By³ to jednorazowy wybryk, wszêdzie indziej u¿ywam ksywki z podpisu, która jest przet³umaczonym na irlandzki tytu³em jednej z piosenek Opeth :) notabene nikt, ze mn± w³±cznie, nie ma pojêcia jak j± poprawnie wymówiæ XD
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
co ja mam powiedzieæ :lol: g³upszej ksywki jak moja chyba nikt w ¿yciu nie s³ysza³...a to po prostu kwestia przypadku. Wziê³o siê od mojego imienia Agata...kiedy by³am w Szwecji to id±c ze znajomym ulic± zauwa¿ylismy jej nazwê Agatan ( a by³o z zerem czyli po szwdzku czyta siê jako O ) i tak on zacz±³ mnie nazywac poopieraj±c swój argument ¿e kojarzy mu siê to z Ulicznic± bo Gatan to ulica w mie¶cie... :? ale szybko doda³ ¿e brzmi to ma³o imponuj±co i z racji ¿e w pewnych momentach zachowywa³am siê jak "królewna" na ziarnku grochu" wiêc doda³ szlachetny....
stwierdzi³ ¿e teraz jestem przynajmniej jak dobry gatunek grzyba :shock:



a tak poza tym to mam dziwn± przypad³o¶æ ¿e wszystkie moje przezwiska nadane przez otoczebie s± rodzaju mêskiego....np moje jeszcze inne : Tajdek :P (od nazwiska)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Ogatanku, pozdrów znajomego, przemi³y facet to byæ musia³ :roll: Ale fajnie Ci siê zdrabnia, wiêc w sumie na dobre wysz³o ;)

Strzelam, ¿e Unas jest Kowalski, nie Kowal... A wspomniany powy¿ej Kowal to tak w ogóle jest elfem najprawdziwszym, nawet uszy ma szpiczaste :mrgreen:
wszystko, co sko¶ne.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Zastrzeli³aby¶ mnie, w to nie w±tpiê. :P
[under construction]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Veila, elfy nie miewaj± zarostu :P  8)

Ogatanku, do³±czam siê do pozdrowieñ dla kolegi Twego :) urocza jest proweniencja Twej ksywki^^ a propos ksywek wymy¶lonych przez kolegów, to mój najlepszy kumpel kiedy¶ wo³a³ na mnie Boberek, z racji sporych siekaczy :mrgreen:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Mo¿e jaka¶ krzy¿ówka z krasnoludem? Np. Gimli i Legolas mieli siê ku sobie :lol: nie wiadomo, nie wiadomo :mrgreen:
True Pagan Winter Crew

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
, to mój najlepszy kumpel kiedy¶ wo³a³ na mnie Boberek, z racji sporych siekaczy :mrgreen:
jejku dobrze ¿e to przez zêby a nie przez co¶ innego :D u mnie za to przez zêby w szkole by³ kiedy¶ saper i ¶wistak ( w pierwszym przypadku chodzi³o zapewne o oranie gruntu a w drugim to wiadomo :wink: )

ps: dziêki ale go nie pozdrowiê bo nie lubimy siê ju¿ chyba :P

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
królewna

no ale królewna ju¿ przynajmniej rodzaju ¿eñskiego jest
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Heheh no moja ksywka tez nie najszczesliwsza w tym sensie, ze wiekszosc osob nie wie nawet 'jak to kurna przeczytac'! Co prawda wiedza ta na forum potrzebna nie jest, ale to tak wyszlo przy zlocie jakis czas temu... ;) A zreszta wcale nie chce zeby tak do mnie ludzie mowili bo nick to sie bardziej do tego mojego projektu odnosi niz do mnie wiec nastepnym razem dziewczyny -Tomek jestem :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Jak dla mnie "Pan Tomek", a teraz "Pan ¯ar³oczny Tomek"  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success