Author Topic: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa  (Read 22245 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #15 on: 2008-06-21, 00:51:21 »
Jestem cudownie chaotyczna i niezorganizowana* (albo, jak to kto¶ uj±³ pewnego razu: "uroczo roztrzepana")
Dawno, dawno temu pod³apa³am od cioci maksymê, ¿e Roztargnienie jest poezj± w uczynkach :)
No mo¿e nie do koñca siê zgodzê - moja wspó³lokatorka z biologii trzy razy zgubi³a indeks ze studiów zaocznych... :D Kiedy wydano jej kolejny duplikat, to mia³a adnotacjê, ¿e wolno jej zabraæ indeks z dziekanatu tylko na godzinê, potem musi go przynie¶æ z powrotem :D
Albo kiedy¶ zgubi³a kartê p³atnicz± i szuka³a jej dwa tygodnie. A znalaz³a siê w bocznej kieszeni torby podró¿nej ;)
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #16 on: 2008-06-21, 10:57:41 »
Gosiu, ale ja myjê zêby :P Tylko raz przed prysznicem, raz po, a czasami w trakcie k±pieli :)
No widzisz, a ja moj± wizytê w ³azience zaczynam od mycia zêbów, poza tym zawsze myjê je w ten sam sposób w ustalonej kolejno¶ci :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #17 on: 2008-06-21, 16:05:23 »
No dobra, to ja:
- nie noszê i nie posiadam d¿insów (spodni) ani niczego d¿insowego
A ja w³a¶nie mam tak, ¿e d³ugich spodni nie za³o¿ê innych, jak d¿insów. No, ewentualnie jak trzeba elegancko, to wtedy czarne, ale nie lubiê siê tak stroiæ w gajerki i te sprawy, wiêc jak mogê, to wolê nawet koszulê do d¿insów za³o¿yæ. A krawat b±d¼ mucha to mój wróg odwieczny.
Poza tym nie mam niczego moro - nie cierpiê i nie noszê. Ewentualnie czapkê móg³bym mieæ, niedawno widzia³em fajn±, poza tym nie ma mowy. Jak mia³em T-shirt to za³o¿y³em go ca³e dwa razy.

Quote
- nie pijê wcale napojów gazowanych
W szkole zawsze kupujê wodê gazowan±. Nie napoje jakie¶, nie mineralna niegazowana, ale zawsze gazowana. Najlepiej ¯ywiec.

Quote
- pijam najtañsz± herbatê ekspresow± - zalewam torebkê z trzema ³y¿eczkami cukru wrz±tkiem i po jakich¶ 15-30 sekundach wyrzucam torebkê. Tê lurê czêsto wypijam gor±c± - jeszcze siê kubek paruje :D
Niechêtnie pijê co¶ innego jak Lipton, bo to lura. Jak inna ni¿ liptron, to czarna, bo dla mnie herbata musi byæ mocna. Mam du¿y kubek w domu i zwykle parzê herbatê do oporu i s³odzê jedn± ³y¿kê, która i tak znika przy takiej pojemno¶ci. A najczê¶ciej to zapominam o tym, ¿e sobie herbatê parzy³em i znajdujê j± zimn± po godzinie, a czasem po ca³ym dniu. Jak nie stoi tyle, by ca³kiem wystygn±æ, ale ju¿ jest letnia, czyli za zimna do picia to potrafiê odlaæ i dolaæ wrz±tku i wypiæ. A kiedy¶ do mikrofalówki wrzuca³em, ale jednak niedobra jest po takim zabiegu. Lubiê z cytryn±, ale to zale¿y od humoru. Czasem te¿ pijam miêtowego liptona, ale rzadko, bo s³aba, chocia¿ smaczna i ³adnie pachnie  :mrgreen:
-Nie pijê kawy. W ogóle. Nigdy nie wypi³em nawet kubka. Nawet pó³.

-absolutnie nie cierpiê ¿arcia z mikrofalówki i chocia¿ mam w domu, to wolê siê namêczyæ z odgrzewaniem czego¶ w najdziwaczniejszy sposób, ni¿ je¶æ ohydztwo, jakie wy³azi z tego narzêdzia szatana.

Quote
- mam rytua³ mycia - wykonujê po kolei te same czynno¶ci
Ja tak samo - to pozwala zatopiæ siê w my¶lach i odlecieæ. Poza tym ¶piewam podczas k±pieli/prysznica, czasem chyba trochê za g³o¶no... Czasem gwi¿d¿ê :gwizd:
Mycie zêbów te¿ mam zautomatyzowane. Taki autopilot bardzo przydatny jest. Gorzej, je¶li z kim¶ rozmawiam i nie za bardzo siê skupiê na tym, co mówiê i koñczy siê na powtarzaniu takiego "taaak, mamo"  :mrgreen: :mrgreen:

Quote
- kiedy zasypiam i nad uchem brzêczy mi komar, to nie zasnê, dopóki drania nie zabijê :]
Ja siê nauczy³em zasypiaæ, ale potem siê ma za du¿o obra¿eñ, wiêc wolê drania ubiæ. :D

-nie przywi±zujê wiêkszej wagi do posiadania odpowiednio sparowanych skarpetek - jak jest jaki¶ nadruk, to dobiorê, ale nie za bardzo chce mi siê przygl±daæ, czy odcieñ czerni jednej skarpetki odpowiada odcieniowi drugiej.
-cokolwiek nie mia³bym zrobiæ na kompie zawsze zaczynam od pod³±czenia neta, w³±czenia firefoxa i w nim czterech kart z których jedna to to forum ;) Z trzech pozosta³ych jedna to inne forum, które czytam na³ogowo od ponad dwóch lat :D A potem leci sprawdzanie maila przez Thunderbirda i w³±czenie Winampa. I wtedy mogê siê braæ do pracy :)
-jak jestem u kogo¶ w domu to rozgl±dam siê za pó³kami z ksi±¿kami i jak jak±¶ namierzê, to nie ma szans, ¿ebym nie obada³ dok³adnie :)
-swoje w³asne ksi±¿ki pielêgnujê jak najwiêkszy skarb, niby lubiê czasem co¶ komu¶ po¿yczyæ, ale podziwianie ich na pó³kach, uk³adanie... sprawia mi ogromn± frajdê. Oczywi¶cie s± u³o¿one wg tajemnego i tylko mi zrozumia³ego systemu i je¶li kto¶ spróbowa³ by ruszyæ któr±¶ z nich bez mojej wiedzy, b±d¼ wepchn±æ na nie swoje miejsce, to jest bardzo nara¿ony na mój gniew.
-na ogó³ nie po¿yczam ksi±¿ek - od ludzi w ogóle, z biblioteki tylko wtedy, jak mi co¶ jest koniecznie do szko³y potrzebne i nie ma sensu kupiæ w ca³o¶ci. Za to kupujê je w du¿ych ilo¶ciach i zawsze mam co czytaæ, a nawet mam zaleg³o¶ci po kilkana¶cie ksi±¿ek, które stoj± na pó³ce i czekaj± na swoj± kolej kiedy ja ju¿ kupujê nastêpne.
-cudem uda³o mi siê wyleczyæ z bardzo niefajnego zwyczaju, ¿e kiedy spodoba mi siê jeden utwór jakiej¶ grupy uparcie d±¿ê do zdobycia ca³ej dyskografii. W ten sposób ju¿ nie ¶ci±gam archiwów po 2-3 giga z ca³ymi dyskografiami po to, by je po jakim¶ czasie usuwaæ
-nie robiê porz±dków na biórku w czasie roku szkolnego - sprawcami ba³aganu s± i tak podrêczniki i zeszyty a z nimi nie ma sensu walczyæ. Jestem w stanie wytargowaæ tylko tyle miejsca ile bezdyskusyjnie potrzebujê, by napisaæ jak±¶ pracê,  bo drobniejsze zadania odrabiam na kolanie w szkole, b±d¼ w domu na ³ó¿ku  :mrgreen:

biurku
~k.


no to pierwszy [zauwa¿ony] ort na forum zaliczony :P
~C  :mrgreen:
« Last Edit: 2008-06-21, 20:07:37 by Callahan »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #18 on: 2008-06-22, 12:00:32 »
Hm, ¶piê ze swoim misiem. To chyba jest natrêctwo, dziwactwo i przyzwyczajenie :>
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #19 on: 2008-06-22, 12:03:38 »
Nigdy nie spa³em z misiem czy innym pluszakiem. Próby koñczy³y siê wywaleniem [b±d¼ wykopaniem] lokatora z ³ó¿ka, bo miejsce zajmowa³ xD

-u¿ywam kwadratowych nawiasów... ostatnio mi siê to czêsto przenosi nawet do rêcznego pisma - daty roczne prawie zawsze, inne rzeczy czasami. Na kompie okr±g³e nawiasy chyba tylko do emotek xD

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #20 on: 2008-06-22, 12:04:33 »
Hah, Veila, Ty chocia¿ z misiem, ja z wypchanym gorczyc± ¿ówikiem XD :mrgreen:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #21 on: 2008-06-22, 14:40:57 »
Hah, Veila, Ty chocia¿ z misiem, ja z wypchanym gorczyc± ¿ówikiem XD :mrgreen:

a to s± te dziwne zwierzêta, które tak przyku³y m± uwagê po koncercie Laibacha?  :mrgreen: :mrgreen:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #22 on: 2008-06-22, 14:45:43 »
Veila te¿ ma ¿ó³wia, ale takiego têczowego, mój jest jednolicie zielony. No i jest jeden, a nie ca³e stado :P
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #23 on: 2008-06-22, 14:49:08 »
Veila te¿ ma ¿ó³wia, ale takiego têczowego, mój jest jednolicie zielony. No i jest jeden, a nie ca³e stado :P

STADO? To jest tylko teddy mi¶, ¿ó³w i choinka pluszowa XD
A w domu jeszcze piesek z kerfura. A z reszt± nie ³±cz± mnie ¿adne stosunki emocjonalne.
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #24 on: 2008-06-23, 01:44:46 »
Nie wy³±czam komputera na noc. Dzisiaj siê dowiedzia³em, ¿e to dziwactwo :-k
True Pagan Winter Crew

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #25 on: 2008-06-23, 14:19:11 »
Nie wy³±czam komputera na noc. Dzisiaj siê dowiedzia³em, ¿e to dziwactwo :-k
Mo¿liwe, ale mama moja u¿ywa inne okre¶lenia, jak g³upota, marnowanie energii itd. :P Ja nie mogê spac bez muzyki ;P wiêc komp w³±czony, bo nagrania na gramofonie zbyt krótkie.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #26 on: 2008-06-23, 14:47:17 »
Nie wy³±czam komputera na noc. Dzisiaj siê dowiedzia³em, ¿e to dziwactwo :-k
Mo¿liwe, ale mama moja u¿ywa inne okre¶lenia, jak g³upota, marnowanie energii itd. :P Ja nie mogê spac bez muzyki ;P wiêc komp w³±czony, bo nagrania na gramofonie zbyt krótkie.
To ¿adne dziwactwo, tylko bardzo fajne przyzwyczajenie ;]
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #27 on: 2008-06-23, 15:07:48 »
To zale¿y, czy sam p³acisz za pr±d ;)
...If I call will you come and will you save me?

paatos

  • Guest
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #28 on: 2008-06-23, 15:21:33 »
1. Zaczynam dzieñ od w³±czenia kompa i foobara, last.fm, gmail oraz forum =]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Przyzwyczajenia, dziwactwa, natrêctwa
« Reply #29 on: 2008-06-23, 15:44:23 »
A ja zaczynam dzien od otwarcia oczu i wstania z ³ó¿ka... :P
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success