Author Topic: Jaki album ostatnio kupili¶cie?  (Read 299115 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #180 on: 2007-07-05, 10:35:47 »
Zaczynam wdra¿aæ program "jedna p³yta na miesi±c". Z tym ¿e na razie mam problem na co siê zdecydowaæ ;) Ostatnio o ma³o nie kupi³em najnowszego albumu Agi Zaryan, ale stwierdzi³em, ¿e mo¿e jest co¶, co czeka na mnie w tym miesi±cu. Muszê siê przespacerowaæ do jakiego¶ sklepu z alternatywn± muzyk±.
True Pagan Winter Crew

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #181 on: 2007-07-11, 17:55:59 »
Archive - Live At The Zenith
Smashing Pumpkins -Zeitgeist
Cool Kids Of Death 2006

Genialne p³yty. Kupi³am je bo jestem juz znudzona gitarowym graniem, indie i brit popem.

Muzyka CKOD wyraza ca³y moj bunt przeciwko swiatu. Pos³uchajcie tylko sobie takiego "Hej ch³opcze"! Swietna muza. Czy musze cos jeszcze dodawaæ?
: 11 Lipiec 2007, 17:48:26
Marzy mi sie jeszcze p³yta God Is An Astronaut, ale jest w Polsce niedostêpna. Chcia³abym j± kupic ale nie ma gdzie, nie ma jak. Chyba w tym celu trzeba siê przelecieæ do Londynu do HMV...;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #182 on: 2007-07-11, 19:27:22 »

Marzy mi sie jeszcze p³yta God Is An Astronaut, ale jest w Polsce niedostêpna. Chcia³abym j± kupic ale nie ma gdzie, nie ma jak. Chyba w tym celu trzeba siê przelecieæ do Londynu do HMV...;)
Mo¿na próbowaæ np. przez FaN.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Jaki album ostatnio kupiliście?
« Reply #183 on: 2007-07-11, 20:49:25 »
Zamówiłem sobie najnowszą epkę StworówWodnych :) Dostępna bezpośrednio u zespołu :) 15zł + wysyłka
« Last Edit: 2007-07-11, 20:51:17 by minder »
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #184 on: 2007-07-12, 21:56:25 »
Korzystaj±c z promocji w Empiku ju¿ za nied³ugo stanê siê szczê¶liwym posiadaczem singla Riverside  oraz Tenhi 'Maaaet'. Oba za jedyne 34,48 z³ i bez kosztów przesy³ki  :>

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #185 on: 2007-07-12, 22:01:55 »
Korzystaj±c z promocji w Empiku ju¿ za nied³ugo stanê siê szczê¶liwym posiadaczem singla Riverside  oraz Tenhi 'Maaaet'. Oba za jedyne 34,48 z³ i bez kosztów przesy³ki  :>

 :shock: powiedz jeszcze, ¿e to w katowickim Empiku, a chyba siê rozchorujê z zazdro¶ci...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #186 on: 2007-07-12, 22:23:31 »
Mo¿e byæ w katowickim i nie tylko ;] Wystarczy, ¿e jeste¶ u¿ytkownikiem o2 i dosta³a¶ kod na maila, który umo¿liwia zakupy o 15 z³ taniej. Oczywi¶cie to zbyt piêkne by mog³o byæ prawdziwe, wiêc jest te¿ drobny kruczek ;] Zamowienie musi wynosiæ minimum 60 z³. Dziêki temu, ¿e brat zamówi³ p³ytê Testu (którego oprócz Jacka pewnie nikt nie kojarzy ;]) wysz³a mi z tego ca³kiem ³adna sumka. Tak¿e je¿eli granica 60z³ to trochê du¿o (z drugiej strony s± przecie¿ te¿ p³yty i w tej cenie) wystarczy naci±gn±æ kogo¶ z rodzinki na jaki¶ drobiazg ¿eby dobiæ do limitu i voila.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #187 on: 2007-07-21, 17:46:50 »
 Brave Murder Day Katatoni i Gus³a Lao Che :mrgreen: Brave Murder Day to reedycja i ma trochê inn± ok³adkê - martwy ptak jest jakby prze¶wietlony. Dodatkowo s± tam trzy dodatkowe utwory :)
« Last Edit: 2007-07-21, 17:58:05 by Sol »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Jaki album ostatnio kupiliście?
« Reply #188 on: 2007-07-21, 18:02:47 »
Oż... udało Ci się kupić Gusła :prayer:
True Pagan Winter Crew

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #189 on: 2007-07-21, 18:05:53 »
 Naj¶mieszniejsze jest to, ¿e nie wierzy³em w dostêpno¶æ tych p³yt. W najlepszym wypadku liczy³em tylko na Powstanie Warszawskie i The great cold distance Katatoni, wiêc jestem tym bardziej zadowolony :mrgreen:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #190 on: 2007-07-31, 22:56:51 »
Uzupe³nianie p³ytoteki post-rockowej - czê¶æ I:
- A Silver Mt. Zion - Horses At The Sky
- Red Sparowes - At The Soundless Dawn
A wszystko to dorwane na sklepowej pó³ce, kto by pomy¶la³  :mrgreen:  By³o jeszcze Every Red Heart Shines Towards The Sun, ale ostatnie Red Sparowes jest na tyle nowe, ¿e z ³atwo¶ci± jeszcze gdzie¶ dorwê. Zreszt± wsadzi³am je za jak±¶ nudn± p³ytê, za któr± nikomu nie bêdzie siê chcia³o zagl±daæ, wiêc mo¿e przetrwa do mojej kolejnej wizyty  :mrgreen: Poza tym zastanawia³am siê nad "Filth Pig" Ministry za 30 z³, ale fundusze podpowiada³y, ¿e zbytnie skurczenie mo¿e im zaszkodziæ :( )

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #191 on: 2007-07-31, 23:36:48 »
By³o jeszcze Every Red Heart Shines Towards The Sun, ale ostatnie Red Sparowes jest na tyle nowe, ¿e z ³atwo¶ci± jeszcze gdzie¶ dorwê.
Artwork z tej p³yty jest ca³kiem niez³y.Tutaj mo¿na go podziwiaæ w ca³ej okaza³o¶ci.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #192 on: 2007-08-07, 16:52:07 »
Dzi¶ kolejny dzieñ rozpusty - "Filthpig" Ministry oraz "Morning Star" Entombed  :mrgreen: (Entombed w digipacku)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #193 on: 2007-08-09, 17:12:31 »
Kupi³em dzisiaj singiel (epkê?) Pogodno - "Alinka". 4,99 - nie mog³em siê powstrzymaæ :] Dodatkowo polujê na specjalne wydanie "Daydream Nation" Sonic Youth - jest po 80z³ - schowa³em pod innymi p³ytami, mo¿e siê nikt nie kapnie :P Zawiera chyba z 15 dotychczas niepublikowanych kawa³ków :D
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #194 on: 2007-08-09, 20:33:45 »
To jaka¶ szpecjalystyczna promocja, czy w takiej cenie ten singiel mo¿na dostaæ?

edit: ok, na stronie empiku te¿ jest w tej cenie (a nawet 4.49 ;p), wiêc chyba to normalna cena. Mo¿e uda mi siê to dostaæ gdzie¶, skoro wyczyta³em tu, ¿e to fajna muzyka :)