Author Topic: Matura... i co dalej?  (Read 93912 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kriss

  • Posts: 34
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #90 on: 2006-09-08, 10:29:40 »
Chcia³am poprawiaæ, ale stwierdzi³am, ¿e drugi raz to ja siê uczyæ, bo mi siê zwyczajnie nie chce. Mo¿e poprawianie matury, to przegiêcie, ale amnestia by³a wiêkszym przegiêciem.
No Good Can Come Of This

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #91 on: 2006-09-09, 15:07:29 »
Ja poprawiam historie. Tak dla siebie, bo mnie nie satysfakcjpnuje wynik jaki mialem. W poniedzialek ide z deklaracja odwiedzic star± szko³e.  :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #92 on: 2006-09-09, 17:04:29 »
/!!\ KUJON ALERT !!! /!!\  :lol:

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #93 on: 2006-09-10, 12:22:49 »
Eee tam kujon, po prostu myslê, ze mo¿e mi sie ta historia jeszcze kiedy¶ przydac.  :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #94 on: 2006-09-10, 19:08:26 »
Mnie jako¶ nie dziwi jak kto¶ kuje do matury :roll: w dzisiejszym systemie reform i humorów pana Romana egzamin maturalny mo¿e zaprzepa¶ciæ ca³± karierê zwi±zan± ze studiami. Nie to co kiedy¶...stara matura bardziej umo¿³iwia³a dostanie siê na wymarzone studia.. a teraz? Je¿eli siê ¼le wybierze profil LO w wieku 16 lat to potem jest naprawdê nie ³atwo o powodzenie...no có¿..musia³am ponarzekaæ :roll:
« Last Edit: 2006-09-10, 19:27:03 by Buczyslawa »

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #95 on: 2006-09-10, 22:59:07 »
Masz niestety racjê. Heh, sporo mnie cierpienia czeka zanim trafiê na tê swoj± upragnion± politologiê.
[under construction]

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #96 on: 2006-09-10, 23:18:26 »
Masz niestety racjê. Heh, sporo mnie cierpienia czeka zanim trafiê na tê swoj± upragnion± politologiê.

Mnie niestety te¿ tuæ mêki czeka :P Na w³a¶ne ¿yczenie zapisa³am siê na kursy z matmy i fizy na PG, co mi daje 6,5 godziny na uczelni w soboty od godziny 9:00. Nie ma to jak sk³onno¶ci samobójcze :P

(po chwili zastanowienia) Fakin cziken co ja robiê? :lol: Po dwóch latach wagarów ja nie jestem przystosowana do takiego trybu ¿ycia! :P Niech mnie kto¶ przytuli :P

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #97 on: 2007-05-03, 09:22:44 »
omg omg omg matura ju¿ jutro  :o ¿yczê wszystkim maturzystom po³amania d³ugopisu/pióra z czarnym tuszem/atramentem :)
typujemy co bêdzie: ja stawiam na Proces i Wesele (na rozszerzonym)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #98 on: 2007-05-03, 13:07:32 »
Wesele rocks! Te¿ na to liczê. :)
[under construction]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #99 on: 2007-05-03, 15:27:57 »
Wesele to mi dajcie, cholera, na podstawê! Wy tam przecie¿ macie mieæ nieznane, no nie? :> A to jest w obowi±zkowych na podstawê, o. Ej, chyba do mnie jeszcze to nie dociera, ¿e ja mam jutro co¶ pisaæ... mo¿e trzeba by zacz±æ powtórki? :roll:
wszystko, co sko¶ne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #100 on: 2007-05-03, 16:48:39 »
wola³bym mieæ "nieznane" bo nie chcia³bym mieæ w temacie "odwo³aj siê do wiedzy o lekturze", któr± czyta³em dwa czy trzy lata temu [zwyk³a powtórka nie daje przecie¿ dobrego wgl±du w utwór]... Wesele jest bardzo mo¿liwe, t³ocz± siê tam ró¿ne ¶rodki wyrazu, techniki i konteksty. nie chcia³bym mieæ np. takich "suchych" grudziñskiego, borowskiego, krall, bu³hakowa, do których w ogóle ciê¿ko jaki¶ sensowny temat u³o¿yæ, a gdy ciê¿ko temat u³o¿yæ to klucz jest #$%#&^$#%
do mnie te¿ nie dociera, ¿e dzieñ jutrzejszy jest jednym z najwa¿niejszych w ¿yciu :) jako¶ to bêdzie ;) a serio to chcia³bym mieæ jeszcze jeden dzieñ..
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #101 on: 2007-05-03, 17:13:12 »
No dla mnie jeszcze nie jeden z najwa¿niejszych, bo zdanie na w miarê dobrym poziomie jest dla mnie tylko kwesti± chorych ambicji ;) Wystarczy mi zdaæ, te parê punktów (licz± mi jako 0,1) mnie nie uratuje, je¶li zawalê matmê i egzam z fizyki. Gorzej z angielskim zdecydowanie, bo na AGH mi licz± (jakie to logiczne, nie ma co :roll:).

Jezzuuu, ja siê bojê  :kulkaw³eb:
wszystko, co sko¶ne.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #102 on: 2007-05-03, 17:17:39 »
Masakra. Polski zdam mto bedzie matura ale jak nie zdam?
Veila tez uderzam na AGh a na jaki kierunek i wydzial sie konkretnie wybierasz? :>
Bite your tongue, ignore the splinter.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #103 on: 2007-05-03, 17:52:08 »
Na matematykê :mrgreen: Nic wiêcej nie wiem, w sumie bêdê siê interesowaæ w czerwcu. Ja uderzam wszêdzie gdzie siê da w sumie, bo jestem zdecydowana jak nie wiem co. Na pewno nie Katowice, Gliwic te¿ chcia³abym unikn±æ. Wroc³aw albo Kraków, niezmiennie od pó³ roku ;) W ogóle bym chcia³a na uniwerek, ale nie mam na jaki (na UJot siê raczej nie bêdê pchaæ).

Najbardziej siê bojê ¿e pierdzielnê jaki¶ rzeczowy i mi uniewa¿ni± :? Albo ¿e dadz± te 3 lektury których nie czyta³am ;)
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #104 on: 2007-05-03, 23:13:09 »
Starsi ludzie ;) tez maja podobne problemy: popelniam akt samobojczy i zdaje wstepny z geografii na - jak glosi info na stronie - najlepsza polska uczelnie w 2007 roku. (Juz slyszalam "ucz sie", prosze nie powtarzac).
Dobra, koniec wywodu autopromocyjnego, powodzenia na jutrzejszym egzaminie!