Author Topic: Matura... i co dalej?  (Read 93743 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #120 on: 2007-05-07, 13:19:21 »
3 lektury, których nie czyta³am to, uwaga, potop, przedwio¶nie oraz granica :twisted:
ekchm Potop? :> chyba Dziady :>

ja mianowicie pisa³am poziom podstawowy :D
poza tym piszê angol na podstawie, biologiê na rozszerzonym i fizykê na podstawie
mam nadziejê, ¿e na UMK sie dostane  :twisted:
ale ona napisal ze nie czytala a nie ze bylo :P

Jak Wam poszedl maturzysci dzis egzamin? Pierwszy akrusz nawet spoko jak dla mnie ale drgi masakra eh zaplatalem sie :)
Bite your tongue, ignore the splinter.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #121 on: 2007-05-07, 13:22:45 »
pierwszy arkusz luzem, drugi te¿ siê zapl±ta³em, prosty listening ale w readingu kilka razy zmienia³em niektóre odpowiedzi :) tak siê pogubi³em przy tym, ¿e ju¿ sam nie wiem co da³em :)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #122 on: 2007-05-07, 13:33:37 »
Looozak. :D
[under construction]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #123 on: 2007-05-07, 14:10:04 »
No, angielski by³ w miarê. Grama druga bana³ do¶æ, w pierwszym dwie rzeczy strzela³am. Rozprawka, oczywi¶cie, innych tematów nawet nie przeczyta³am ;) Drugi arkusz taki se. Pierwszy listening g³upi trochê, z readingów ten dialog by³ z dupy, poza tym - zobaczy siê.

S± ju¿ przyk³adowe, zaraz sobie sprawdzê :mrgreen:

3,5 pkt na dzieñ dobry stracone. Ciekawe jak tam wypracowanie, na próbnej zwali³am troszeczkê.
« Last Edit: 2007-05-07, 14:17:17 by veila »
wszystko, co sko¶ne.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #124 on: 2007-05-07, 18:35:57 »
W³a¶nie zerkn±³em na arkusze z rozszerzonego angola i poziom faktycznie jak na liceum jest odpowiedni, ale nie rozumiem jakim cudem ten egzamin mo¿e decydowaæ o tym kto siê dostanie na anglistykê.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #125 on: 2007-05-07, 20:37:00 »
Trzymajcie za mnie kciuki na wosie jutro. :)
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #126 on: 2007-05-07, 20:38:20 »
Ludzie, co Wy tak ciągle z tym AGH, UJ i PK? W Polsce nie ma innych uczelni, które dobrze prowadzą informatykę? Politechnika Wrocławska ponoć nie jest w te klocki taka zacofana ;) O UniWroc nie wiem wiele.
A Warszawa? A Gdańsk? Kurde, świat akademicki nie kończy się na Krakowie. On się tam co najwyżej zaczyna :P

Pomijam już, że najlepszych studentów informy z PWr i UniWroc będzie zasysać Google (które obraziło się na Kraków), a to jest aktualnie najlepszy pracodawca na świecie.
« Last Edit: 2007-05-07, 20:40:56 by minder »
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #127 on: 2007-05-07, 22:16:54 »
Ludzie, co Wy tak ci±gle z tym AGH, UJ i PK?
Bo tam maja najblizej...? :roll:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #128 on: 2007-05-08, 10:28:30 »
nie rozumiem jakim cudem ten egzamin mo¿e decydowaæ o tym kto siê dostanie na anglistykê.

vertigo, ja te¿ nie rozumiem 8-[ ba, by³am w szoku, gdy dowiedzia³am siê, ¿e na anglistykê UJotow± nie bierze siê pod uwagê ustnego angielskiego (sic!). szczerze mówi±c, to wydaje mi siê, ¿e egzaminy wstêpne paradoksalnie by³y szczê¶liwszym rozwi±zaniem - przynajmniej odsiew tych nadaj±cych siê i tych nie robiono od razu, a nie po pierwszym semestrze albo roku :roll:

@Kas: z ust mi to wyjê³a¶^^
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #129 on: 2007-05-08, 14:47:39 »
[...] Google (które obrazi³o siê na Kraków), a to jest aktualnie najlepszy pracodawca na ¶wiecie.
Hehe, ciekawe czy tak samo by¶ napisa³ o Microsoft :mrgreen: [bo powody raczej te same, tj. bogaty pracodawca z wp³ywami :> ]

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #130 on: 2007-05-08, 19:21:52 »
jak wam, którzy pisali, wos poszedł? ja mam 90% posypałem się jak zwykle na banałach, w stylu Rada Państw Bałtyckich zamiast Rada Państw Morza Bałtyckiego albo, że sejmik wybiera wojewodę choć wiedziałem, że PRM to zasugerowałem się poleceniem (pier***** CKE źle sformułowała pytania, "Uzupełnij poniższy schemat wpisując nazwy organów władzy szczebla wojewódzkiego", sejmik i zarząd [ad.2] są takimi organami, ale do cholery premier nie  :evil: :evil: EDIT: poszedł mail do CKE :) ). 8 dni uczenia się historii przede mną, bye bye :)
« Last Edit: 2007-05-09, 08:22:30 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #131 on: 2007-05-08, 19:50:32 »
Google reprezentuje diametralnie inn± kulturê korporacyjn±. Znajd¼ mi drug± firmê, która do obowi±zków pracownika do³±cza przeznaczanie 20% czasu pracy na w³asne projekty? Od poniedzia³ku do czwartku pracujesz dla nich. Pi±tek po¶wiêcasz swojemu hobby i jeszcze Ci za to p³ac±. Widzia³e¶ pokoje przerw w Google? Wiesz co przys³uguje pracownikom? Naprawdê chcia³by¶ tam pracowaæ :P
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #132 on: 2007-05-08, 20:53:48 »
jak wam, którzy pisali, wos poszed³? ja mam 90% :/ posypa³em siê jak zwykle na bana³ach, w stylu Rada Pañstw Ba³tyckich zamiast Rada Pañstw Morza Ba³tyckiego albo, ¿e sejmik wybiera wojewodê choæ wiedzia³em, ¿e PRM to zasugerowa³em siê poleceniem (pier***** CKE ¼le sformu³owa³a pytania, "Uzupe³nij poni¿szy schemat wpisuj±c nazwy organów w³adzy szczebla wojewódzkiego", sejmik i zarz±d [ad.2] s± takimi organami, ale do cholery premier nie  :evil: :evil: EDIT: poszed³ mail do CKE :) ). 8 dni uczenia siê historii przede mn±, bye bye :)
Taki pewien jeste¶ wypracowania? Mi wyjdzie ko³o 80-82%
[under construction]

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #133 on: 2007-05-08, 21:09:18 »
sądzę, że tak. ale i tak wos jest mi obojętny, bo nie jest mi nigdzie potrzebny. gorzej z historią, której w ogóle się do tej pory nie uczyłem :/ XIX-XX wiek i starożytność gitez, ale reszta... boję się wypracowania, ale jeśli będzie z drugiej wojny lub ze starożytności to mogę celować w 100% [licząc na skuteczność Planu Ośmiodniowego :)]
ktoś z was już teraz wie, że za rok będzie poprawiał lub dodawał sobie przedmiot? ja poprawiam polski i angol [i historię? :/ ech..] i dodaję gerę
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #134 on: 2007-05-08, 21:10:44 »
Google reprezentuje diametralnie inn± kulturê korporacyjn±. Znajd¼ mi drug± firmê, która do obowi±zków pracownika do³±cza przeznaczanie 20% czasu pracy na w³asne projekty? Od poniedzia³ku do czwartku pracujesz dla nich. Pi±tek po¶wiêcasz swojemu hobby i jeszcze Ci za to p³ac±. Widzia³e¶ pokoje przerw w Google? Wiesz co przys³uguje pracownikom? Naprawdê chcia³by¶ tam pracowaæ :P
Ok, przyznajê, post mój by³ prowokacyjny :> Fakt, google dba o pracownika... jednak chcia³em raczej zwróciæ uwagê na fakt, i¿ firma ta w pewnym sensie zaczyna monopolizowaæ czê¶æ rynku komputerowego [a jak wynika z drugiego podango przez Ciebie linka - równie¿ odzie¿owy i rowerowy :D]. Plus, ¿e produkty ich s± faktycznie dobrej jako¶ci [podobnie mo¿na napisaæ nt. Microsoft]. Byleby nie wykoñczyli konkurencji [co MS w znacznej mierze czyni].
PS Dla jasno¶ci: nie jestem zagorza³ym zwolennikiem ani przeciwnikiem MS.

[na tym mo¿na chyba skoñczyæ offtopa]

 

lofty-success