Author Topic: Matura... i co dalej?  (Read 93777 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #150 on: 2007-05-09, 22:51:02 »
To zdajesz tak jak ja wszystko chyba:> a o AGH nie myslisz? :P  Kolezanka studiuje architekture i jest zadowolona. Duzo osob mowi, ze strasznie tepia tam z matematyki i z niej jest dobry poziom. Tyle niestety wiem. Tez tam bede skladal papierki :D

My¶le o AGH :D W zasadzie to PK traktuje jako najbardziej pesymistyczn± opcjê w¶ród najbardziej optymistycznych :P A najbardziej optymistyczna z optymistycznych to politechinka w gdañsku heheh (pozdrawiam djdioda! :wyszczerz:)

(...)Od dwóch dni nie zrobi³am ¿adnego zadania, wszystko przez prezentacjê, której nadal nie mam. Jeszcze 4 dni mi zosta³y, to w koñcu tak du¿o :roll:

A jak siê nigdzie nie dostanê to co ze mn± bêdzie? :> Umrê!

Swoj± drog±, mamy szczê¶cie, jak bêdzie ten koniec ¶wiata 2012 to niestety pracy znale¼æ ju¿ nie zd±¿ymy :) Wieczna studentka bêdê, yeah (có¿ za dwuznaczno¶æ).

Hah ja te¿ jeszcze nie mam pracy na polski ustny, wiêc cierpimy razem :P:P. Tyle ze ja mam egzamin dopiero 24tego maja  8)

A jak sie nigdzie nie dostaniemy to có¿... obozy pracy we w³oszech? :] podobno nie jest A¯ TAK ¼le ...

"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #151 on: 2007-05-09, 23:13:06 »
Veila: nie martw sie ja przez ostatni tydzien nic nie robilem z majcy. Dizsiaj sie zabralem jutro cos porobie i tyle. Na ile procent chcesz zdac?
Na 100! :mrgreen: A tak na serio, to hmm... My¶lê, ¿e 80% by mnie zadowoli³o. Choæ, tak naprawdê, wszystko zale¿y od ogólnego poziomu. Zesz³oroczn± chcia³abym na 90%, t± (tê) 2 lata temu na 60%. Oj no nie wiem, robiê strasznie du¿o rachunkowych, poza tym ca³y czas znajdujê rzeczy, które mi wypad³y z pamiêci, jakie¶ pierdo³y typu warunek zbie¿no¶ci ci±gu (nie, ¿e nie wiem, tylko o nim zapominam, i siê zastanawiam pó³ godziny jak mi granica ma wyj¶æ 2 ;)). Hmm... to s± takie moje pobo¿ne ¿yczenia w sumie.

A mo¿e ja siê za du¿o spodziewam? Pró¿na jestem, nie? :> (odkry³am to s³owo ostatnio, ju¿ go siê w sumie nie u¿ywa, a takie jest... uniwersalne).

Tacchif: 24 maja a 15 maja to JEST ró¿nica 8)
W³oszech, mówisz? :D A mo¿e w Hiszpanii, mrrr ;] To jest jaki¶ plan, przynajmniej siê tego hiszpañskiego nauczê jak trzeba. Tak! Tak zrobiê!
wszystko, co sko¶ne.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #152 on: 2007-05-09, 23:21:12 »
Ja tez mam chyba 24 :>
Ja juz moge miec te 40% byle by mnie przyjeli na AGH tam gdzie chce :P ale tez licze tak na 80% trzeba sie wzias do roboty, a ustny polak tez nie zrobiony :)
Bite your tongue, ignore the splinter.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #153 on: 2007-05-10, 14:11:43 »
16/20 z rozszerzonego angielskiego na ustniku. Tak sobie, chocia¿ czy ja wiem?
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #154 on: 2007-05-10, 16:16:22 »
16/20 z rozszerzonego angielskiego na ustniku. Tak sobie, chocia¿ czy ja wiem?
Mia³em dok³adnie tyle samo dwa lata temu. :) Zastanawianie siê nad tym czy to wynik dobry czy z³y nie ma absolutnie ¯ADNEGO znaczenia, skoro to nigdzie nie jest brane pod uwagê.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #155 on: 2007-05-10, 18:49:29 »
Ale¿ to tylko kwestia mojej ambicji. :twisted:
[under construction]

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #156 on: 2007-05-11, 14:07:01 »
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,4118786.html - co za sk******stwo, ten kole¶ dzwoni³ do CKE wczoraj, a ja o tym do CKE pisa³em zaraz po maturze [do wyborczej zreszt± te¿] :/ [vide mój post z 8ego maja]
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #157 on: 2007-05-11, 14:24:07 »
I zal Ci, ze nie o Tobie pisza? Widocznie nie nadajesz sie na bohatera ;) (A moze po prostu trzeba bylo zadzwonic? Nie martw sie, my i tak wiemy, kto byl pierwszy ;))

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #158 on: 2007-05-11, 14:26:44 »
Soja: ale co sie martwisz? Przeciez to nie wazne kogo zacytuja i tak punkta masz ? :>

A co do maturek w poniedzia³ek najwa¿niejsze bo matematyka a ja prawie nic z tej matematyki nie robiê... ;/
Bite your tongue, ignore the splinter.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #159 on: 2007-05-11, 14:38:48 »
A co do maturek w poniedzia³ek najwa¿niejsze bo matematyka a ja prawie nic z tej matematyki nie robiê... ;/

Ja te¿ ja te¿ ja te¿ :(

Ale - napisa³am prezentacjê na polski. Czy 4 strony A4, odstêpy 1,5 wiersza, czcionka 12 to jest 15 min.? Bo mi siê tak strasznie nie chce w tej chwili mierzyæ sobie czasu (w ogóle nawet mi siê tego przeczytaæ nie chce). Ominê³am ca³y jeden punkt z trzech o których mia³am mówiæ, a tamtego dotyczy³y wszystkie ksi±¿ki które mam w literaturze p... tej z opracowaniami ;) Bo mi za d³ugo wysz³o. Kurde, chyba to ¼le?
wszystko, co sko¶ne.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #160 on: 2007-05-11, 14:41:32 »
Musisz chyba omowic te punkty ktore sa w planie ramowym z tego co wiem. Ja polakiem sie nie interesuje bo mam dopiero 21 :P najgorsza ta majca :Z
Bite your tongue, ignore the splinter.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #161 on: 2007-05-11, 16:51:56 »
veila: lepiej ze stoperem sobie zmierz. ja ze stoperem mierzyłem i mierzyłem i się jakoś mieściłem a dzisiaj miałem ustny i mi przed końcem przerywa egzaminatorka "czas podsumować". 18/20, w sumie nie wiem czy się cieszyć, bo gdybym nie zostawił tej prezentacji do nauczenia się dzisiaj rano to może bym jeszcze jakoś skrócił. dlaczego w każdej sprawie muszą robić coś na ostatnią chwilę?... przynajmniej rozmowa była przyjemna i ciekawa

Quote from: tharos
Soja: ale co sie martwisz? Przeciez to nie wazne kogo zacytuja i tak punkta masz ? :>
60 tysięcy innych maturzystów też go ma :)
« Last Edit: 2007-05-11, 16:57:16 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #162 on: 2007-05-11, 19:18:10 »
No ja nie wiem, mam po³owê wykre¶liæ? Bo czytanie tego mi zajê³o jakie¶ 12 min a ja do¶æ szybko czytam i oczywi¶cie siê nie j±kam tak jak bêdê gdy bêdê mówiæ ;) I tak siê strasznie prze¶lizgujê po temacie, nie podoba mi siê to ani trochê. Mam ju¿ to gdzie¶, ten trzeci punkt by³ nie na temat, tylko taka jakby dygresja w pobli¿u, a jak mi czasu i tak nie starcza... grrr.

Przerobi³am jedn± ksi±¿kê z maturami (tylko drugie arkusze), i w sumie to nie wiem co mam robiæ teraz z tej mat. Poza tym jest pi±tek. To siê nadaje do "skarg i za¿aleñ" ;]
wszystko, co sko¶ne.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #163 on: 2007-05-11, 19:21:45 »
wie kto¶ kiedy jest historia?  ciekawa jestem, co w tym roku wymy¶l± :-k
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #164 on: 2007-05-11, 20:10:49 »
17stego, nie wiadomo co bêdzie, ale bêdzie masakra. :mrgreen:
[under construction]

 

lofty-success