Author Topic: Matura... i co dalej?  (Read 93835 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #270 on: 2007-07-18, 22:47:02 »
ja np. teraz id±c ulic± (na ³±kê boj± siê i¶æ ze mn±) dumnie nazywam wszystkie chwasty (znam ich prawie 100 po polsku i ³acinie...), a i na zwierzêtach siê znam... Wiesz, i to mi siê podoba³o na tych studiach :)
Ej, to Ty te¿ jeste¶ taka zboczona jak moja wspó³lokatorka? Kiedy¶ z ni± idê, zauwa¿y³a jakiego¶ chwasta, którego niby zna³a, ale mia³ kwiat w niespotykanym kolorze - i co zrobi³a? Wyrwa³a do oznaczenia. No normalnie wymiêk³am, Paszczak z Muminków  :mrgreen: :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #271 on: 2007-07-18, 23:07:58 »
Ty siê ¶miej. Mi kole¿anka z pracy kaza³a ³apaæ mole, jak siê dowiedzia³a, ¿e siê zalêg³y w kuchni i da³a mi fiolki. Potem siê podnieca³a, ¿e to samiczka, a to samiec i to mo¿e byæ co¶ ciekawego, ale to siê wszystko po genitaliach poznaje, bo ka¿da odmiana ma inne przyrodzenie. Masakra.
True Pagan Winter Crew

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #272 on: 2007-07-18, 23:19:41 »
muah, ja zawsze g³o¶no i ekspresywnie prze¿ywam, gdy widzê tabliczkê z nazw± ulicy, o patronie której nigdy w ¿yciu nie s³ysza³am albo gdy natykam siê na jaki¶ pomnik/tablicê pami±tkow±/zabytkowy budynek XD ot, zboczenie mi³o¶niczki historii ;) kto ze mn± kiedykolwiek po jakimkolwiek mie¶cie ³azi³, ten wie.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #273 on: 2007-07-18, 23:22:35 »
Ty siê ¶miej. Mi kole¿anka z pracy kaza³a ³apaæ mole, jak siê dowiedzia³a, ¿e siê zalêg³y w kuchni i da³a mi fiolki. Potem siê podnieca³a, ¿e to samiczka, a to samiec i to mo¿e byæ co¶ ciekawego, ale to siê wszystko po genitaliach poznaje, bo ka¿da odmiana ma inne przyrodzenie. Masakra.
Popatrz, pasjonatka... Podziwiam takich ludzi!!  8)

Ale mole...??  :? :lol: :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #274 on: 2007-07-18, 23:24:55 »
muah, ja zawsze g³o¶no i ekspresywnie prze¿ywam, gdy widzê tabliczkê z nazw± ulicy, o patronie której nigdy w ¿yciu nie s³ysza³am albo gdy natykam siê na jaki¶ pomnik/tablicê pami±tkow±/zabytkowy budynek XD ot, zboczenie mi³o¶niczki historii ;) kto ze mn± kiedykolwiek po jakimkolwiek mie¶cie ³azi³, ten wie.

 To kto¶ tu siê jednak histori± interesuje? :D Bardziej architektura zabytkowa, tak jak mój kuzyn? Wszêdzie chodzi, chce wszystko zobaczyc, historiê danego miejsca... Masakra :mrgreen:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #275 on: 2007-07-18, 23:48:04 »
muah, ja zawsze g³o¶no i ekspresywnie prze¿ywam, gdy widzê tabliczkê z nazw± ulicy, o patronie której nigdy w ¿yciu nie s³ysza³am albo gdy natykam siê na jaki¶ pomnik/tablicê pami±tkow±/zabytkowy budynek XD ot, zboczenie mi³o¶niczki historii ;) kto ze mn± kiedykolwiek po jakimkolwiek mie¶cie ³azi³, ten wie.

 To kto¶ tu siê jednak histori± interesuje? :D Bardziej architektura zabytkowa, tak jak mój kuzyn? Wszêdzie chodzi, chce wszystko zobaczyc, historiê danego miejsca... Masakra :mrgreen:

Pozdrów kuzyna, cierpimy na tê sam± chorobê ;)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #276 on: 2007-07-18, 23:51:26 »
 No to weso³o :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #277 on: 2007-07-19, 00:05:58 »
aibrean, w Bielsku jest ulica poświęcona jegomościowi o nazwisku Theodor Sixt - powiedz mi kto to był :]

W Wiedniu byś miała raj, bo tam na każdej ulicy na budynku z numerem 1 (lub w pobliżu) jest tabliczka z informacją na temat patrona. Podobnie jest na części placów i pomników.
« Last Edit: 2007-07-19, 00:08:08 by minder »
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #278 on: 2007-07-19, 20:04:06 »
Quote
To kto¶ tu siê jednak histori± interesuje? :D

A ty¶ siê z choinki urwa³? :)

Ja lubiê wy³apywaæ b³êdy jêzykowe (które rzecz jasna sam czasem pope³niam, no ale...). Mogê kogo¶ s³uchaæ np pó³ godziny, prawie przysypiaæ, ale jak kto¶ walnie b³±d jêzykowy to nagle siê budzê, rozwa¿am to w sobie i wymy¶lam ró¿ne dziwne, niepoprawne wariacje na temat tego s³owa :)

No i odruchowo poprawiam (chocia¿ czasami siê powstrzymujê ;p)

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #279 on: 2007-07-20, 10:50:20 »
Nie, no bez urazy... A u nas "biolodzy" polegli na tym, ¿e od pierwszego semestru jest matematyka ze statystyk±, fizyka i chemia... Ja mia³am oko³o 30 godzin zajêæ w pierwszym semestrze (w drugim ponad 35), a tu na psychologii nie bêdê mieæ nawet 20! Oczywi¶cie, ¿yczê Ci powodzenia, ja np. teraz id±c ulic± (na ³±kê boj± siê i¶æ ze mn±) dumnie nazywam wszystkie chwasty (znam ich prawie 100 po polsku i ³acinie...), a i na zwierzêtach siê znam... Wiesz, i to mi siê podoba³o na tych studiach :)
Spoko, jednak mam nieoczekiwan± zmianê planów - idê na biotechnologiê na UTP. W sumie lepiej bo po bioli to co najwy¿ej by³abym nauczycielk±, a tu proszê - mogê po biotechnologii w laboratorium pracowaæ.  :mrgreen: Ale botanika i tak mnie czeka  :twisted: Ro¶linki - dr¿yjcie :D No i ludzie, którzy ze mn± bêd± chodziæ po lasach i ³±kach równie¿  8) :twisted:
p.s. i tak ju¿ mam ma³e zboczenie, jak widzê np. ¦nieguliczkê bia³±   :mrgreen:
« Last Edit: 2007-07-20, 10:54:05 by mona700 »
Fata viam invenient

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #280 on: 2007-07-27, 15:42:55 »
A ja siê na psychologiê na UKSW dosta³am... Zostajê w Warszawie :)
« Last Edit: 2007-07-27, 15:47:09 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #281 on: 2007-07-29, 22:49:35 »
Witam po przerwie. Ostatni raz, jak tu by³am nie mia³am jeszcze bladego pojêcia, co ze studiami. Rok siedzenia w cha³upie na pupie trochê mi zmarszczki na mózgu wyg³adzi³, ale jednak... Przyjêli mnie wszêdzie, gdzie z³o¿y³am papiery, wiêc wybór pad³ na Uniwersytet Szczeciñski. Wprawdzie to nieca³e 400 km od domu, ale zostawi³am tam serce swoje (drug± po³owê, czy jak tam zwali), wiêc chyba rozumiecie. ;)
Tymczasem jestem w trakcie starañ o akademik. :)

Snufkin_

  • Guest
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #282 on: 2008-04-12, 21:39:15 »
takie pytanie... studiuje kto¶ z tutaj obecnych architekture?:)

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #283 on: 2008-04-13, 12:10:34 »
jeszcze nie ;)

Snufkin_

  • Guest
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #284 on: 2008-04-13, 13:10:58 »
a wybierasz siê?:) te¿ o tym my¶lê
wiesz mo¿e czego tak ogólnie wymagaj± na egzaminie z rysunku?
na jakie¶ kursy rysunku chodzisz?:p  sporo pytan w mojej g³owie ;p

 

lofty-success