Author Topic: Lao Che + Armia  (Read 2475 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Lao Che + Armia
« on: 2007-03-20, 10:49:11 »
Na wspó³n± trasê w kwietniu wybieraj± siê Lao Che oraz Armia jak mo¿na siê ³atwo domy¶liæ z tematu w±tku. Szkoda, ¿e nie bêdzie ich na ¦l±sku, albo na Podbeskidziu. :mrgreen:

13.04 - POZNAÑ, CK Zamek
14.04 - GDYNIA, klub Ucho
15.04 - WARSZAWA klub Proxima
20.04 - RZESZÓW, klub Pod Palm±
21.04 - KRAKÓW, klub Studio
22.04 - £ÓD¬, klub Dekompresja

Bilety: przedsprzeda¿ 30 z³, w dniu koncertu 35 z³.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Lao Che + Armia
« Reply #1 on: 2007-03-20, 11:52:35 »
Ja oczywi¶cie siê pojawie w Krakowie :) ju¿ siê nie mogê doczekaæ, bo z tego co panowie z Lao Che napisali na oficjalnej, maj± zagraæ nowe utwory :) a jeszcze informacja dla ludzisk posiadaj±cych w³asne kapele zespó³ zorganizowa³ konkurs na support wiêcej informacji na www.laoche.art.pl.

jeszcze ostatni news:
"Uwaga
Zmiana w trasie Lao Che i Armii
Gdynia zamieni³a siê dat± z Poznaniem
Za niedogodno¶ci przepraszamy

13 kwietnia – GDYNIA, klub Ucho
14 kwietnia - POZNAÑ, CK Zamek
15 kwietnia – WARSZAWA klub Proxima
20 kwietnia – RZESZÓW, klub Pod Palm±
21 kwietnia – KRAKÓW, klub Studio
22 kwietnia – £ÓD¬, klub Dekompresja"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Lao Che + Armia
« Reply #2 on: 2007-03-21, 18:38:41 »
Ja wstepnie informuje, ze ide na koncert w Krakowie (a sprobuje mi cos przeszkodzic... :>)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Lao Che + Armia
« Reply #3 on: 2007-04-22, 11:24:08 »
Ok. 10.30 dotarlam do domu po wczorajszym koncercie (ja potrafie... :mrgreen:)
Lao Che - ok, calkiem dobrze (spotkalam znajomych z Warszawy i powiedzieli, ze i wystep zespolu i naglosnienie lepsze niz w Proximie - az uzyje polskich znakow diakrytycznych i napisze ³a³ ;)), publicznosc oczywiscie najzywiej reagowala na utwory z "Powstania...", a nowe, wbrew temu, co pisal mi Budyn, nie sa tragiczne, a niektore nawet calkiem niezle.
Armia - widzial ktos zly koncert Armii? No wlasnie. Pieknie bylo, chociaz Tomek mowil potem, ze lekarz stwierdzil u niego zapalenie oskrzeli i zakazal mu spiewac i ze bylo "na pol gwizdka" (czego oczywiscie nie bylo slychac), ale "nadrabial choreografia" (bylo widac i nawet mam video ^^ wrzuce gdzies pewnie). Mowilam juz, ze podobalo mi sie? ;)
A potem bylo afterparty trwajace do ok. 4.00 (ze znajomymi z armijnego forum).
Aha, z rzeczy (tak, rzeczy), ktore mi sie nie podobaly: agresywni ochroniarze o twarzach nieskalanych mysla, rzucajacy sie na ludzi i palacy papierosy.
No i najwazniejsze: wrocilam w calych rajstopach :mrgreen:

...a teraz moge w spokoju wziac sie za cos pozytecznego (tzn.: ktos moze chce isc na spacer/wino/grzyby/cokolwiek innego?)
« Last Edit: 2007-04-22, 11:27:31 by Kasandra »

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Lao Che + Armia
« Reply #4 on: 2007-04-22, 13:32:33 »
koncert super, rzeczywi¶cie Lao Che bardzo ³adnie brzmia³o, nowe utwory do¶æ dziwne, szczególnie tekstowo (jakie¶ 'kosmiczne' nawi±zania do Biblii cytaty: Krystian lat 33 albo Noe ma³y ch³opczyku) , ale fajnie. Armia moc, energia, ale niestety  mieli fatalne brzmienie, gitary czasem zlewa³ siê i ciê¿ko by³o wy³owiæ z ca³ego chaosu d¼wiêki, mimo to pozostawili pozytywne wra¿anie. Na wspominane przez Kasandrê afterparty za bardzo mi siê nie chcia³o zostawiæ, ju¿ odczuwa³em lekkie zmêcznie, tak¿e po koncercie zmy³em siê na mieszkanie.

 

lofty-success