Author Topic: Wiek s³uchaczy Opeth  (Read 20683 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #60 on: 2007-01-20, 19:22:00 »
Ja te¿ tak mam jako¶ nie ci±gnie mnie do s³uchania Opeth, ostatni raz chyba z rok temu s³ucha³em... a co¶ mi siê wydaje ¿e nastêpny raz to bêdzie dopiero jak wyjdzie nowy album  :wink:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #61 on: 2007-01-20, 20:45:40 »
S± osoby którym siê nigdy Opeth nie spodoba i trudno, trzeba z tym ¿yæ. I bêdê siê upieraæ ze to nie ma nic wspólnego z dorastaniem. Mam swoj± cich± teoriê na ten temat..
A ja wracam do Opeth.. mo¿e dlatego, ¿e jeszcze ¶wie¿a jestem, a nie stara weteranka. Jednak rozumiem tych, którzy s³uchaj± Opeth od kilku <gdzie¶ nawet 7 widzia³am OO> lat, sama jak patrzê wstecz to ma³o ¿e mi siê gust zmieni³ to nie wszystko ju¿ z tamtych czasów mnie krêci jak krêci³o.
Od Opeth oberwa³am jak pa³k± w ³eb. Nie wiem czy bêdzie mnie w stanie jaki¶ zespó³ tak powaliæ.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #62 on: 2007-01-20, 23:57:58 »
No ³adnie, za parê lat na tym forum padnie has³o: 'a pamiêtacie jak kiedy¶ s³uchali¶my takiego zespo³u... ju¿ nie pamiêtam, ale bodaj¿e Opeth siê nazywa³' :P

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #63 on: 2007-01-21, 12:10:03 »
No ³adnie, za parê lat na tym forum padnie has³o: 'a pamiêtacie jak kiedy¶ s³uchali¶my takiego zespo³u... ju¿ nie pamiêtam, ale bodaj¿e Opeth siê nazywa³' :P
hahahaha, zrobimy ankietê, jakim zespo³em siê interesowali¶my ;]
A tak co do ca³ej rozmowy to chyba by³ ju¿ gdzie¶ temat o, jak to kto¶ nazwa³, kryzysie wiary. A ja Opetha s³ucham, ale mniej.
selfbanned

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #64 on: 2007-01-21, 17:52:31 »
No bo...ile mo¿na s³uchaæ jednego zespo³u? Sama przez te 6 czy 7 lat wymêczy³am Opetha na wszystkie sposoby, nauczy³am siê mimowolnie po³owy tekstów na pamiêæ i kolejno¶ci wszystkich ¶cie¿ek ze wszystkich albumów ;) W koñcu sama uzna³am, ¿e do¶æ, ju¿ mnie to nie krêci tak jak dawniej, trzeba zrobiæ sobie przerwê.
A jednak, dzi¶ postanowi³am przypomnieæ sobie kilka ulubionych kawa³ków i przyznam, ¿e to ca³kiem ciekawe doznanie, gdy pod wp³ywem muzyki wracaj± jakie¶ wspomnienia :)

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #65 on: 2007-01-21, 20:54:58 »
A ja Opeth s³ucham non stop...zw³aszcza ¿e to jest jedyna pozycja niezmienna w moim przeno¶nym mp3. Wiem ¿e siê to prêdko nie zmieni i szczerze mówi±c z dnia na dzieñ ro¶nie we mnie nieopisana fascynacja, bo jeszcze nic nigdy w ¿yciu mnie tak solidnie nie wkrêci³o, poturbowa³o i zmasakrowa³o...i najlepsze jest ¿e ja chcê jeszcze i jeszcze ...



PS: nie ¿ebym by³a ograniczona( a mo¿e i jestem) :P oczywiscie s³ucham innych rzeczy ale stosunkowo mniej :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #66 on: 2007-01-22, 20:41:28 »
Hmm... ja ostatnio znowu slucham Opeth. Glownie "The Night and the Silent Water", bo
to ca³kiem ciekawe doznanie, gdy pod wp³ywem muzyki wracaj± jakie¶ wspomnienia :)
A z dorastaniem tekst rzeczywiscie nietrafiony. W kazdym razie chodzilo mi o to, ze do tego trzeba miec taka specjalna wrazliwosc... jak do kazdej muzyki zreszta (a ta wrazliwosc niekoniecznie jest wrodzona. Zreszta: co jest?). Ja po prostu czasem mam wrazenie, ze cos jest dla mnie za madre/za ambitne, bo slychac, ze dobre, ale jakos mi nie wchodzi (jak np. Carcassi... z tym, ze tego musialam jeszcze grac... swietny byl, ale go nie trawie)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #67 on: 2007-01-23, 10:55:01 »
No ³adnie, za parê lat na tym forum padnie has³o: 'a pamiêtacie jak kiedy¶ s³uchali¶my takiego zespo³u... ju¿ nie pamiêtam, ale bodaj¿e Opeth siê nazywa³' :P
No w³a¶nie - stara wiara ostatnio zachwyca siê zupe³nie inn± muzyk±. Na moim lastefê reszta zespo³ów powoli zaczyna doganiaæ lidera. No ale wrócê. Ju¿ tak powoli czujê têsknotê. No bo ile¿ mo¿na s³uchaæ monotonnych postrocków? ;)
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #68 on: 2007-01-23, 12:35:03 »
No bo ile¿ mo¿na s³uchaæ monotonnych postrocków? ;)

W£A¦NIE! ;P

A ja sobie tak podliczy³em, i wychodzi na to, ¿e ju¿ 6 zima mija jak Opetha s³ucham...
selfbanned

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #69 on: 2007-01-23, 14:32:05 »
A ja sobie tak podliczy³em, i wychodzi na to, ¿e ju¿ 6 zima mija jak Opetha s³ucham...
Hahah.. Nilfheim, to jeste¶my w tym samym [opethowym] wieku! :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #70 on: 2007-01-23, 17:47:37 »
A ja sobie tak podliczy³em, i wychodzi na to, ¿e ju¿ 6 zima mija jak Opetha s³ucham...
Hahah.. Nilfheim, to jeste¶my w tym samym [opethowym] wieku! :P
No to jestem odrobinê starszy, bo wychodzi 10 Opeth's years.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #71 on: 2007-01-23, 19:45:05 »
Na moim lastefê reszta zespo³ów powoli zaczyna doganiaæ lidera.
No, na moim Opeth powoli dogania lidera ;P tak popatrzylam, ze wiekszosc z Was lansiarsko sluchala Opata kiedys i teraz macie po 1000 odsluchan albo i wiecej. A u mnie tak malo... :roll:
A ja sobie tak podliczy³em, i wychodzi na to, ¿e ju¿ 6 zima mija jak Opetha s³ucham...
Hahah.. Nilfheim, to jeste¶my w tym samym [opethowym] wieku! :P
Ja tez :D Jakies swieczki? Tort? Piwo?

Aha, zeby nie bylo odbiegania od tematu:
Mam 22 lata... po Opeth siegnelam... to juz 6 lat bedzie. Myslalam, ze mi przejdzie, ze nie bede miala problemow z rzuceniem tego. Teraz wiem, ze sie mylilam. Im wiecej slucham, tym wiecej chce. Tak, jestem uzalezniona ;p
« Last Edit: 2007-01-23, 19:48:16 by Kasandra »

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #72 on: 2007-01-23, 20:05:55 »
   Witam,
 A ja liczê lat 13 :P. Jednak muszê zaznaczyæ, ¿e nie jestem dzieciakiem, który Opeth traktuje jako jaki¶ zespó³, który "³adnie ¶piewa" (okre¶lenia u¿ywane przez "kolegów"...), albo typow± rze¼niê (w ¿adnym centymetrze Opeth taki nie jest) ale jako "piêkno ukryte pod warstw± brudu"... :D


   Pozdrawiam,
         Sol

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #73 on: 2007-01-23, 20:29:42 »
A ja siê staram nie s³uchaæ Opeth na kompie :twisted:, no dobra, parê razy nie wytrzyma³am, ale to jak mi wie¿a umar³a.
Szczerze mówi±c to jest tak: jak ju¿ s³ucham to kocham i uwielbiam i "w ogóle" ;]  Problem w tym, ¿e decydujê siê na s³uchanie rzadziej ni¿ niegdy¶. Minê³a gor±czkowa fascynacja, jest dojrza³y zwi±zek :lol:  (gdzie¶ ju¿ by³ ten w±tek, mi siê zdaje). Chocia¿, ja te¿ nie jestem taki za¶ stary wyjadacz, bynajmniej.
wszystko, co sko¶ne.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #74 on: 2007-01-23, 21:13:06 »
Zacz±³em od audycji Metal Hammer Show (Radio Flash), w której to nieoceniony kiedy¶ Andrzej Modrzyk pu¶ci³ "The Moor" z promówki SL (pa¼dziernik '99), a ja siê zastanawia³em ods³uchuj±c tego potem wielokrotnie z tape'a- co to kurw.. takie pokrêcone ?? Per saldo , ponad 7 lat z moich nieca³ych 26 po¶wiêci³em obserwowaniu tego zjawiska ;)
True Pagan Winter Crew