Opeth > Dyskografia

Wyszukana ironia, kawanaławizm i gradobicie z piorunami, czyli o Still Life słów

(1/16) > >>

Soja:
edit: żeby było wiadome-wątek został wydzielony, nie zakładałem go

UWAGA! Zanim to przeczytacie proszę wyłączyć opcję "Uprzedzenie". No i w komentarzu skupić się na konkretach, albowiem forma bynajmniej nie jest stylizacją biblijną

edit: WIDOWNIA WYGWIZDAŁA. W TEATRZE STILL-LIFE-FILIA NIE BĘDZIE JUŻ TO WYSTAWIANE. pozdr dla drummmera

Mam nadzieję, że się komuś podobało

Czarna:
Sam to napisa³e¶?
Wydaje mi siê, ¿e autor stara³ siê byæ zbyt dowcipny i przez to mamy raczej karykaturaln± recenzjê... nie p³yty, a recenzenta bynajmniej.
Amen.

Soja:
lol, mówiłem żeby wyłączyć opcję "Uprzedzenie"
a tekst ściągnąłem z emula tak jak sugerujesz :S. mój tekst, przecież pisałem parę postów wcześniej, że skrobnę coś dłuższego.
co do formy - za bardzo lubię resztę albumów Opeth by poważnym tonem im przysrywać

Unas:
To nie brzmia³o jak uprzedzenie. Prosta zasada, ¿e jak chce siê co¶ objechaæ to zawsze siê uda. ¯eby tak SL mia³ du¿o mniejszego kopa ni¿ pierwsze dwa albumy, ale co¶ mi siê wydaje, ¿e jest nieco na odwrót. 8)

Czarna:
Ale¿ ja raczej nie posiadam tej opcji. Doceniam konstruktywn± recenzjê, a tutaj autor po prostu chcia³ dostaæ chyba nagrodê za "najbardziej pojechan± recenzjê roku" czy mo¿e jaki¶ inny dowcip miesi±ca...
Wiesz, mo¿e siê co¶ komu¶ nie podobaæ, ja to rozumiem, nawet Opeth mo¿e mu siê nie podobaæ ;) I jak chcia³ byæ dowcipny, czy ironiczny, to jedno, dwa smieszne porównania w zupe³no¶ci by wystarczy³y (patrz np. recenzenci z Metal Hammera - kiedy¶ to czytywa³am  :mrgreen:). A to jest po prostu ociekaj±ce jadem wypracowanie bez wg³êbienia siê w temat.
Dziêkujê za uwagê.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version